Senetle Araba Veren Yerler 2020 (Firmalar, Şirketler Galeriler)

Map Anasayfa Senetle Borç Para Senetle Araba Veren Yerler 2020 (Firmalar, Şirketler Galeriler)
Senetle Araba Veren Yerler 2020 (Firmalar, Şirketler Galeriler)

Senetle araba veren yerler 2020 yılında nasıl bulunur? Birçok kişinin hayali araba sahibi olabilmek. Bu yazımızda da İnternet üzerindeki en detaylı araştırmayı gerçekleştirdik. Araba sahibi olabilmek için ilk akla gelen yöntem bankaların taşıt kredileri ile ilgili kampanyalarıdır. Bankaların kredi üstünlüklerinden yararlanamayan kişilerin arayışlarından ötürü birçok şirketler ve galeriler aracılığıyla peşinatsız taksitle araba kredisi vermektedirler. Bankalardan daha çok taşıt kredisinin alınmasının mühim nedeni geçmişteki finansal sicilinizin kötü olmasıdır.

Not: Siciliniz bozuk ise bankalar üzerinden yine kredi çekebilmeniz mümkündür. Üzerinize kayıtlı ev, arsa veya herhangi bir iş yeri varsa bunu ipotek göstererek 0 km veya 2. el taşıt kredisi alabilirsiniz. Bu kredi notunun düşük olmasına sebep olduğu için bankalar tarafından taşıt kredisi alamamanıza neden olmaktadır. Ek olarak Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar yazımızı okuyabilirsiniz.

Senetle Araba Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Öncelikle satın almak istediğiniz arabanın bir şirket ya da güvenilir bir galericiden almanız gerekir. Senet ödemelerinizi banka ile bağlantı kurarak hayata geçirmelisiniz. Yani ödemelerinizi bankaya edip, senetlerinizi de bankadan teslim almalısın. Senetle araba veren şirketlerden araba aldığınız zaman dikkat etmeniz gereken bir konu da yasal olan tüketici kanunları ile araç sözleşmesinin olup olmadığına bakmalısınız. Senetle satın almak istediğiniz arabanın piyasadaki fiyatı ile eşit olması ve vade sürecinin olabildiğince düşük olmasına bakmalıyız. Aldığınız arabanın tüm taksitlerini kapattıktan sonra, şirketin erken ödeme mevzusunda toplu bir ödeme gerçekleştirdiğine dikkat etmeniz gerekmektedir. Tamamı senetle araba veren bazı şirketlerin sizden istediği şartları bunlardır: Araç sahibi olmak isteyen kişinin 10 Bin TL üstünde borcunun olmaması lazım ve arabaya sahip olacak kişinin icralık bir durumu olmamalıdır.

Senet ile Araba Veren Şirketler Hakkında

senetle araba veren yerler, senetle 2. el araç veren şirketler hangileridir, güvenilir senetle araba veren yerler
Senetle Araba Veren Yerler 2020

Birçok sıfır kilometre araç satan şirketler, banka kredisi çekemeyen vatandaşlar için senetle sıfır araçlar satmaktadır. Aynı zamanda senet ile ikinci el araba satan şirketler, 60 ay taksitli senetle araç satan kişiler bulunmaktadır. Vadeli araba satanlar, aynı şekilde 60 ay vade otomobil satan galericiler gibi evrak imzalamak zorundadır.

İlginizi çekebilir:  Senetle Para Veren Yerler 2020 (Bankalar, Kuyumcular, İkrazatçılar...)

İstanbul`da senetle otomobil veren şirketler hızla artmaktadır. Şu an için Bağcılar, Zeytinburnu, İmraniye, Avcılar, Anadolu, Pendik ilçelerde senet ile araç satan galericiler, Avrupa yakası senetle araç sayan galericiler mevcuttur. Bunun gibi yerler İstanbul genelinde daha çok bulunmaktadır.

Senetle Araba Veren Yerler Hangileri ve Detaylı Malumatlar

Öncelikle senetle araç veren şirketler kendi bulunduğunuz şehirlerde aramalı ve bazı yasal kurallara uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Birçok senet ile ikinci el otomobil satan yerler mevcuttur, ancak satan kişilerin güvenilir biri olup olmaması da dikkat etmeniz gereken konulardan biridir. Bu şirketlerden bazıları bunlardır: Bibip, Wowwo, biraraba vb. şirketler üzerinde ikinci el araba kampanyaları bulunmaktadır.

Peki senetle araba almak güvenli mi? Tabii ki bunun için öncelikle yapmanız gereken şey şirketin Borç kanuna ve Türk ticaret kanunlarına uygun olmalı, tüketici kanunlarına göre satış eden kişiyi veya taksitlendiren bir şirket seçimi yapmalısınız. Erzurum, İstanbul Senetle Borç Para, Antalya, Ankara senetle borç para, Sakarya, Düzce, Samsun, Konya, İzmir, Kocaeli, Trabzon, Adana, Muğla, Mersin, Hatay, Yozgat, Sivas gibi daha birçok ilde senetle araç veren şirketler mevcuttur.

  • Senet karşılığında para alabileceğiniz bütün yollar hakkındaki bilgileri Senetle Borç Para konumuzda bahsettik.

Senetle araba hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bize sorabilirsiniz. Alışveriş yapacağınız firmayı daha önceden bu tarz işlemler yapıp yapmadığını araştırınız. Referansı olmayan yerlere peşinat vermeyiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Senetle Araba Veren Yerler 2020 (Firmalar, Şirketler Galeriler) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Senetle Araba Veren Yerler 2020 (Firmalar, Şirketler Galeriler) Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
  1. Fatih

    Peşinat 5 binle araba verilir mi vadeyle veren varsa

    • access_time 11 Tem 2018, 11:53
    • Cevapla