Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2019 (Hemen)

Map Anasayfa Genel Rehber Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2019 (Hemen)
Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2019 (Hemen)

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri? Bilindiği gibi bir çok banka kredi notu düşük olana kredi vermemektedir. Yada bazı şartları yerine getirmelerini istemektedir. Bu şartları yerine getiren vatandaşlarımıza hem kredi hemde kredi kartı imkanı sağlanmaktadır. Bu sebeple kredi notuna bakmayan bankaların yanı sıra, bazı şartlarda kredi veren bankaları inceleyeceğiz. Bu yazımız İnternet üzerindeki en DETAYLI araştırma olarak size sunulmuştur. Yazımızda kredi notuna bakmayan bankalardan ve diğer bankalardan da nasıl kredi alınır diye bazı yöntemlerden bahsedeceğiz. Başlıklar halinde sizlere hangi bankadan nasıl kredi alabileceğinizi yazacağız.

Kredi Notu Düşüklere 3 Çeşit Kredi (YENİ, Sizin İçin Hesapladık!)

Başlıktan da gördüğünüz gibi Aktif Bank ihtiyaç kredileri 3 çeşit ve farklı faiz oranları ile verilmektedir. Detaylar yazımızın devamında başlıklar halinde incelenmiştir. Kredi notum 0 kredi alabilir miyim? Tabii ki alabilirsiniz. Çünkü Aktif Bank hem 0 puanlı olanlara hemde 800 900 puana kredi veren bir bankadır. Bu kredinin en güzel avantajı evinizde oturduğunuz yerden cep telefonu üzerinden başvuruda bulunabilmenizdir. Ayrıca belgesiz, kefilsiz ve imzasız olarak başvuru yaparsınız. Ayrıca banka bünyesinde birden fazla kredi çeşidi bulunmaktadır. Bunlar; Taksitli Alışveriş Kredisi, İnternetten Anında Kredi, Taşıt Kredisi ve Kredisi Destek Hesabı çeşitleridir.

kredi notu düşük olana kredi veren bankalar 2018, hangi banka kredi notuna bakmadan kredi verir, kredi almanın yolları
Kredi Notu Düşük Olana Kredi ( 0 Puan Olan Dahil)

Kredi Notu Düşük Olana Kredi Hesaplaması

Aktif Bank kampanyası olan “İnternetten anında kredi“den bütün kredi notu düşük olan vatandaşlar yararlanabilirler. Kredinin üst limiti 30.000 TL’dir. Bu kredi başvurusunda bulunmanız için Aktif bank internet sitesine giriş yapmanız ve bilgileri doldurmanız yeterlidir. Bu kredinin en güzel özelliği ise PTT’den veya istediğiniz bankaların bankamatikleri üzerinden kredinizi alabilmenizdir. Kredi taksit ödemelerinizi de yine aynı şekilde yapmanız mümkündür. Kredi faiz oranı 2,29% ve vade süresi 60 aydır. Şimdi örnek hesaplamalara geçelim.

İlginizi çekebilir:  Çiftçilere 10.000 Lira Faizsiz Bereketli Kredi Müjdesi
Talep Edilen Tutar Faiz Oranı Aylık Taksit Toplam Ödeme
10.000 TL  2,39%  351 TL  21.122 TL
15.000 TL  2,39%  527 TL  31.684 TL
20.000 TL  2,39%  702 TL  42.245 TL
25.000 TL  2,39%  878 TL  52.806 TL
30.000 TL  2,39%  1054 TL  63.367 TL

Tabloda yer alan hesaplama için 48 ay vade baz alınmıştır. Ayrıca her 10.000 TL tutar için 50 TL kredi tahsis ücreti talep edilmektedir.

Tabloda ki toplam geri ödeme pek iç açıcı görünmemektedir. Bunun nedeni kredi faiz oranının yüksek olması ve vade süresinin uzun olmasıdır. Kredi notuna bakmadan kredi vermesinin bedeli diyebiliriz bu faiz oranı için. Kredinizi çekmeniz için hangi vade sürelerini kullanmanız gerektiği konusunda yazımızın sonunda sizlere detaylı bilgiler aktaracağız. Mutlaka okuyunuz.

Kredi Notu Düşüklere Taksitli Alışveriş Kredisi

Bu kredi türü tamamen bir yeniliktir. Kişisel alışverişleriniz için tasarlanmıştır. Beyaz eşya, mobilya, sağlık vb gibi ürün ihtiyacınızda kullanabilirsiniz. Sistemi aslında çok basit. Şöyle ki; ihtiyacınız olan ürün için anlaşmalı iş yerine gidiyorsunuz. Ve ihtiyacınız olan o eşyayı Aktif Bank ödeme yaparak sizin için alıyor.

Çeyiz ihtiyaçlarınız içinde düşünebilirsiniz. Zira alışveriş kredisinin miktarı 30.000 TL. Bu sistemde farklı olan şey, paranın sizin elinize geçmemesi. Taksitli Alışveriş Kredisinden kredi notu düşük olan kişiler de faydalanabilirler. Yapmanız gerekenler çok basit. TC Kimlik belgenizle anlaşmalı iş yerlerine gideceksiniz. “TAKSİT boşluk TC Kimlik Numaranızı” 3050’ye o iş yerinde mesaj olarak atacaksınız. Akabinde size gelen onay numarasını o iş yeri ile paylaşıp alışverişinizi yapacaksınız. Bu kredi türünün faiz oranı ise ​%1.70’tir. Alışveriş taksitlerinizi 48 ay vade ile ödersiniz.

Kredi Notu Düşük Olana Taşıt Kredisi

AktifBank kredilerinin sonuncusu taşıt kredisidir. İsterseniz 0 km araçlar için, dilerseniz 7 yaşını geçmemiş araçlar için bu krediyi kullanabilirsiniz. İstediğiniz marka veya model de araba için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Taşıt kredisinin faiz oranı %1.49’dur. 100.000 TL ye kadar kullanım mümkündür. Yine ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi 48 ay vade de sunulur. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar yazımıza devam ediyoruz. Ve şimdi devletin verdiği kredilerden bahsediyoruz.

İlginizi çekebilir:  Vakıfbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma ve Taksitlendirme

İş Yeri Açmak İsteyenler İçin (Devlet Desteği)

Bu başlığı kredi notu düşük olan ve iş yeri açma kredisi alamayan vatandaşlarımız için araştırdık. Şayet iş yeri açma kredisi istemeyen vatandaşlarımız bir alt başlığa geçebilirler. Devlet yeni iş kurmak isteyen vatandaşlarımız için 50.000 TL Hibe ve yetmediği takdirde 100.000 TL faizsiz kredi vermektedir. Üstelik bu hibe için aranan şartlar bir hayli oranda yumuşatıldı. Artık girişimcilik sertifikası almadan bu başvuruyu yapabilirsiniz. Önceden kendi işyerinizi açıp harcama yapıp başvuruda bulunuyordunuz. Şimdi onaylanır onaylanmaz ödemenizi alıp yeni iş yerinizi kurmaya başlıyorsunuz. Verilen hibe yetmediği takdirde 100.000 TL faizsiz kredi verilmektedir. Üstelik bu kredinin 2 yıl boyunca geri ödemesi yok. Başvuru belgeleri ve şartları için KOSGEB 50 BİN TL Hibe Başvuru ve devlet destekli İş Yeri Açma Kredisi yazılarımızı okuyabilirsiniz. Uygun kredi detayları bu yazılarımızda mevcuttur.

Kredi Notu Düşüklere İpotekli İhtiyaç Kredisi(ve Önemli Önerilerimiz)

Kredi notu düşükler kredi çekmek için ipotekli ihtiyaç kredisi fırsatını kullanabilirler. Konut, Araba, Arsa, İşyeri, Tarla vs gibi üzerinize kayıtlı olan taşınmazlarınızı ipotek göstererek kredi alabilirsiniz. 48 ay vade için kullanacağınız krediler için genellikle ekspertiz değerinin %80’i kadar kredi verilmektedir. İpotekli ihtiyaç kredisi yöntemi, kendi üzerine kayıtlı gayrimenkulü olan vatandaşlarımız için açıklama gereği duyduk. Hangi banka kredi notu düşüklere ipotekli ihtiyaç kredisi verir, sorusunun yanıtı için İpotekli İhtiyaç Kredisi isimli detaylı araştırmamızı okuyabilirsiniz.

Kredi kullanımında dikkat etmeniz gereken bir iki husustan bahsetmek istiyoruz. Yukarıda bahsi geçen Aktifbank ihtiyaç kredisinin faiz oranı diğer bankaların faiz oranlarının neredeyse iki katıdır. Bunun nedeni sicili bozuk olanlara kredi veren bir banka olmasıdır. Bu yüzden banka ile görüşüp vade sürenizi daha kısa tutmaya çalışmalısınız. Zira vade ne kadar uzarsa toplam geri ödemelerinizde o denli artacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak kredi başvurusu yapın. Ek olarak diğer bankalara olan borçlarınızı bir araya toplamak ve tek bankaya borçlu olmak içinde bir çok banka kampanya düzenlemiştir. Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar haberimizi okuyarak bu bankalara başvuru da bulunabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Hemen Onaylı Anında 20.000 TL Kredi

Kredi Notumu Nasıl Yükseltirim?

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar hangileridir, Kredi notu nasıl yükseltilir, kredi notumu yükseltip kredi çekebilir miyim?
Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2019

Bütün ziyaretçilerimizin bizlere sorduğu soruların başında, hangi banka kaç puanla kredi veriyor sorudur. Bütün bankalar aynı kredi notuna bakarlar. Ve bu puan herkes için aynı şartlarda geçerlidir. Mesela herhangi bir bankaya kredi başvurusunda bulunmak için girdiniz. Kredi notum 1100, 1000, 1200 veya 1300 vs dediniz. Gittiğiniz o banka size o puanla kredi veremeyeceğini söylüyorsa diğer bankalarda da aynı cevapla karşılaşırsınız.

Akbank, Finansbank, Garanti Bankası, VakıfBank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi, TEB, Deniz Bank, Halk Bankası ve diğer bütün bankalar tarafından kullanılan findeks kredi notu sistemi bulunmaktadır. Bu sistem bütün bankalar için geçerlidir. Kredi Notu Nasıl Yükseltilir başlıklı araştırmamızda güzel detaylardan bahsettik. Bu araştırma yazımızdaki maddeleri finansal hayatınıza uygularsanız kredi notunuz çabuk zamanda yükselecektir. Sunulabilecek bütün çözümlerle sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Özellikle Finansbank’a ait kara listeye kredi veriyoruz kampanyalarını takip ediniz. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hakkında sormak istediklerinizi bize aşağıdaki yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz. Editörlerimiz en kısa zaman içerisinde size dönüş sağlayacaktır.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

4 votes, average: 5,00 out of 54 votes, average: 5,00 out of 54 votes, average: 5,00 out of 54 votes, average: 5,00 out of 54 votes, average: 5,00 out of 5 (4 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2019 (Hemen) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2019 (Hemen) Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
 1. Kenan Kurt

  Merhaba bana 15000 tl kredi lazım 36 ay vade, kkb puanım 0 bankalar kredi vermiyor.. yardımcı olursanız çok sevinirim..

  • access_time 20 Şub 2018, 14:42
  • Cevapla
 2. Muhammet Hacı Aydın

  İyi günler banka sicilim bozuk yeni Ltd şti açtım bir haftalık 15000 ile 25000 arası nakit ihtiyacım var kredi kullanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  İyi çalışmalar dilerim

  • access_time 26 Şub 2018, 15:27
  • Cevapla
 3. Seckin

  Benim kredi notum en son 1035 ti ama maaş aldığım bankaya 8000 tl ihtiyaç kredi başvurusu yaptım onay vermediler gerekçeleri ise benim geçmiş dönem düzensiz ödemelerim ama benim borcum biteli neredeyse 1 sene olacak 5 sene beklemem gerekiyor muş bana da acil 10000 tl ihtiyaç kredi lazım ne yapmam gerekiyor

  • access_time 27 Şub 2018, 13:00
  • Cevapla
 4. Sedef

  Merhaba ben Sedef acil 10000tlye ihtiyacım var lütfen ararmisiniz bursadan 0551133xxxx

  • access_time 28 Şub 2018, 11:33
  • Cevapla
 5. mehmet

  eş dost borç bulun bankalardan uzak durun… 6 ay sonra gelir o bankalarb bize yalvarır..kartlarınızı kapatın… hesaplarınızı kapatın.. para kazandırmayın…bu ülkede bankalar o kadar çok para kazanıyorki, bizden sağlam
  seçiyorlar….

  • access_time 19 Mar 2018, 9:44
  • Cevapla
 6. engin parlakoğlu

  kredi notum cok düşük tek bakada toplamak için bana 60000 tl ye yakın kredi lazım memur olarak çalışıyorum bana kredi verecek banka ararsa iyi olur teşekkürler

  • access_time 22 Mar 2018, 11:32
  • Cevapla
 7. vecih karabulut

  kkb 0 punu ban kredi çıkırm 4500tl

  • access_time 7 Nis 2018, 16:36
  • Cevapla
  • Serkan

   Burgan dan denediniz

   • access_time 14 May 2018, 13:48
   • Cevapla
 8. Hasan yağcı

  Merhabalar ben 15.000 tl kredi lazım..48 ay vade .KKB puanım 1170 puan .bankalar kredi vermiyor.yardımcı olursanız çok memnun olurum lütfen ..

  • access_time 22 May 2018, 17:40
  • Cevapla
 9. Esin

  3500₺ kredi ihtiyacım var zumba eğitmwniyim ama bankalarla kredim notum düşük. Yardımcı olursanız memnun olurum.

  • access_time 28 May 2018, 12:49
  • Cevapla
 10. Asuman

  Acil kredi çekmem gerekir 15000 lira kredi puanım 830 ne olur yardımcı olun sağlık için

  • access_time 4 Haz 2018, 18:38
  • Cevapla
 11. mustafa

  atifbank yalan söylüyör geçen ay 84.tl.mi aldılar kredivermediler

  • access_time 19 Haz 2018, 16:34
  • Cevapla
 12. Nurcan

  Merhaba 15000 kredi almak istiyorum yardımcı olabilirmisinz

  • access_time 28 Haz 2018, 23:51
  • Cevapla
 13. Ferhat

  kredi notum 700 800 900 1000 arasında değişiyor. Kredi almak mümkün mü? Bahsettiğiniz bankaya başvuru yapacağım.

  • access_time 17 Tem 2018, 4:35
  • Cevapla
 14. Kadir

  Kredi puanı düşük olana kredi veriyormusunuz

  • access_time 11 Ağu 2018, 11:25
  • Cevapla
 15. Can

  18 yaşıma yeni girdim. Sıfıra sıfırım acil 15000bin tl kredi lazım.

  • access_time 31 Eki 2018, 2:31
  • Cevapla
 16. İlknur

  Benim dağınık borçlarım var ödeyemiyorum uygun faizle 70.80 bin lira kredi ihtiyacım var asgari ücretle çalışıyorum 60 ay ve üzeri vadeyle olsun istiyorum yardımcı olacak varmı

  • access_time 27 Nis 2019, 13:19
  • Cevapla