Vakıfbank Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Taşıt ve Konut)

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri Vakıfbank Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Taşıt ve Konut)
Vakıfbank Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Taşıt ve Konut)

Vakıfbank Kredi Faiz Oranları 2019, Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan Vakıfbank, vatandaşa son hızda hizmet etmeye devam ederek, ihtiyaç, taşıt ve ev kredi imkanı sunuyor. Çeşitli avantajlar ile kredi imkanı sunan Vakıfbank, müşterilerinin rahat ödemeleri için ihtiyaçlar doğrultusunda ödeme planı da sunabiliyor. Eğer ki kredi ihtiyacınız varsa, yazımızı okumaya devam edebilir ve Vakıfbank’ın ihtiyaç, taşıt ve konut kredileri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Faiz Oranları 2019

2019 yılı için Vakıfbank’ın kredi faiz oranlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi için bankaya başvuru yaparak, ödeme planınızı seçip hayalinizdeki eve, arabaya sahip olabilirsiniz.

KredilerFaiz OranlarıMax. Vade
İhtiyaç Kredisi%1,7360 Ay
Taşıt Kredisi%1,7560 Ay
Konut Kredisi%1,45120 Ay

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Her an herkes nakde sıkışabilir. Bu durumda da devreye hemen bankaların ihtiyaç kredileri giriyor. Vakıfbankasının sağladığı ihtiyaç kredisi ile, ihtiyacınız olan nakit paraya sahip olarak, ihtiyacınız olanı alabilirsiniz. Vakıfbank ihtiyaç kredisini, 3 aylık periotlarla yada farklı taksit seçenekleri ile geri ödemeye başlayabilirsiniz. Vakıfbank, bu kredi için kişilerden teminat istemektedir ve kullanan kişi için hayat sigortası yapmaktadır.

Başvuru linki : https://www.vakifbank.com.tr/taksitli-ihtiyac-kredisi.aspx?pageID=238

Başvuru için gerekli belgeler

Nüfus cüzdanı yada sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi

Vakıfbank Taşıt Kredisi

Sıfır yada ikinci el araç alacaklar için nakit ihtiyacınızın bir kısmını karşılayabileceğiniz Vakıfbank taşıt kredisi ile istediğiniz araca sahip olabilirsiniz. Vakıfbank, araç bedeli 120 Bin TL’ye kadar olan araçlar için %70, araç bedeli 120 Bin TL’den fazla olan araçlar için de %50 ye kadar 60 ay vade ile kredi vermektedir. Ödemenizi 3 aylık periotlar yada belirleyeceğiniz taksit seçenekleri ile yapmanıza olanak tanıyor. Kredi çekebilmeniz için düzenli bir gelir de isteyen Vakıfbank, araç rehnini teminat olarak almaktadır.

İlginizi çekebilir:  Faizsiz 150.000 TL Kredi: 24 Ay Ödeme Yapmadan Kullanma Şansı!

Başvuru link : https://www.vakifbank.com.tr/Default.aspx?pageID=2674&Exc=4217%20

Başvuru Şartları

  • Nüfus cüzdanı yada sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi
  • Otomobil faturası ya da proforma faturası gereklidir.

Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredisi

Hayalinizdeki hayalinizdeki eve kavuşmanız için sizlere bir çok kolaylık tanıyor. Sarıpanjur ev kredisi ile 120 ay vadeye kadar krediyi %1.45 faiz oranı ile çekebiliyorsunuz. Kredi için tabi ki kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Krediyi çektikten sonra ise banka rahat ödeyebilmeniz için size kolaylık sağlıyor. İster 3 aylık periotlarla, ister belirleyeceğiniz farklı taksit seçenekleriyle yada artan taksitli ve azalan taksitli seçenekleri ile kredinizi ödemeye başlayabiliyorsunuz.

Sarıpanjur Konut Kredisi başvuru linki : https://www.saripanjur.com.tr/HemenBasvur.aspx

Sizler için bu yazımızda Vakıfbank’dan kredi çekmeyi düşünenlere Vakıfbank kredi faiz oranları 2019 için detaylı bir bilgi paylaştık. Yazımızı okuyarak, kredi çekmeden önce tüm detaylara ulaşabilir ve daha bilgili bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Ayrıca kredi çekmek için kredi notunuzu bilmeniz de önemlidir. Bu yüzden sizlere hazırlamış olduğumuz ücretsiz kredi notu sorgulama konumuza bağlantıya tıklayarak gidebilir ve kredi notunuzu ücretsiz sorgulamanız için gerekli adımları öğrenebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Vakıfbank Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Taşıt ve Konut) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Vakıfbank Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Taşıt ve Konut) Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
  1. Nefize

    10000 lira ver ve başvur

    • access_time 28 May 2022, 3:18
    • Cevapla