Senetle Para Veren Yerler 2020 (Bankalar, Kuyumcular, İkrazatçılar…)

Map Anasayfa Senetle Borç Para Senetle Para Veren Yerler 2020 (Bankalar, Kuyumcular, İkrazatçılar…)
Senetle Para Veren Yerler 2020 (Bankalar, Kuyumcular, İkrazatçılar…)

Senetle para veren yerler veya bu şekilde para veren finansal kuruluşlar var mı? Tabii ki var. Öncelikle senetle para almanız için finansal olarak gerçekten çok kötü durumda olmanız gerekiyor.

Nasıl mı?

Mesela, hiç bir bankanın size kredi vermemesi gibi. Bankalar tarafından kat’i suretle kara listeye alınmış olmak gibi. Aksi halde buradaki bazı maddeleri sizlere tasvip etmiyoruz. Yine de sizler için İnternetin EN DETAYLI ARAŞTIRMASINI YAPTIK! Senetle kredi veren bankalardan, para veren kuyumculara ve hatta senetle telefon veren yerlere kadar her şeyi araştırdık. Lakin çözüm yollarımızı sırayla deneyin. Biz sizin için en iyi yollardan ihtiyaçlarınızı gidermenizi istiyoruz. Bu yüzden ilk sunduğumuz yolları deneyin, bunlarda başarı elde edemezseniz diğer maddeleri deneyin. Ayrıca, belirtmek istiyoruz ki İnternet üzerinde bu araştırmamızdan daha detaylısı bulunmamaktadır. Senetle kredi çekmek veya borç para almak hakkındaki bütün sorularınızın yanıtını yazımızda göreceksiniz.

Not: Yazımızı okuduktan sonra eğer sorununuzun çözümünü yazımızda bulamazsanız aşağıda bulunan yorum bölümünden bize sorularınızı sorabilirsiniz. Kredi sicilinizi bize aktarın bizde sizler için yardımcı olmaya çalışalım araştırmalarımızla. Ayrıca Ankara da yaşayan vatandaşlarımız Ankara Senetle Borç Para verenler yazımızı okusunlar. O yazımızda ikrazatçı adresleri yer almaktadır.

Yazımızda Bahsedeceğimiz Konular Şunlardır (Dikkatle Okuyun):

 • Senetle Kredi Veren Bankalar (2020 )
 • Kredi Notuna Bakmayan Bankalar (Kredi Notu Düşükler KESİN!)
 • İpotek Göstererek Kredi Çekmek (Ev, Arsa, Tarla, İş Yeri ve Araba)
 • Senetle Eşya Almak Satmak (Online ve Şehrinize Göre)
 • Senetle Para Veren İkrazatçılar ve Faktoringler
 • Kredinizi Biz Çekelim Taksitleri Siz Ödeyin Firmaları
 • Senetle Para Veren Kuyumcular
 • Bankalarla Aranızı Düzeltecek Basit Yöntemler (ÖNEMLİ)

Senetle Kredi Veren Bankalar Hangileri?

FibaBanka: Bu kredi türü iş yeri olanlar için geçerlidir. Kredinin türü Depo Finansmanıdır. Krediyi kullanmanız için deponuzda bulunan mallarınız teminat olarak alınır ve yükleme tarihine kadar da kısa vadeli olarak kredi kullandırılır.

Ziraat Bankası: Muhtemelen bahsedeceğimiz bankanın verdiği bu krediyi başka web sitelerinde yüzeysel olarak okudunuz. Ziraat bankası senet karşılığı kredi ile kısa vadeli kredi almanız mümkün görünüyor. Avans kredi ile kısa süreli ihtiyaçlarınız için kredinizi alabilirsiniz.

Bunun yanında Spot kredileri de senet temliği ile verilmektedir. Yine kısa vadede verilen faiz değişikliği gibi sürprizlerle karşılaşmayacağınız bir kredi türüdür. Kısa vadede olduğu için faiz oranları günlük olarak hesaplanır. Ancak krediyi 1 ve 90 gün arasında ki vade ile alabilirsiniz. Tabi ki başvuru sadece ziraat bakası üzerinden yapabilirsiniz.

Bir çok kişinin bilmediği ama burada açıklayacağımız husus ise şudur. Ziraat bankası Kambiyo Senetlerinin karşılığında kredi vermektedir. Yani elinizde bulunan bu senetleri bankaya devrederseniz bu kredilerden faydalanabilirsiniz. Sevgili ziyaretçilerimiz, bankalar tefeciler gibi senet imzalatıp kredi vermez. O yüzden başka güvensiz insanların verdiği bilgilere itimat etmeyiniz. Hemen bir aşağıdaki “Kredi Notuna Bakmayan Bankalar” yazımızı okuyunuz. Zira gerçekten kredi notuna bakmayan bir banka bulunmaktadır. Bankalara olan kredi borcunuzdan dolayı senetle kredi arayışı içinde olan vatandaşlarımız, Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar yazımızı okuyabilirler.

İlginizi çekebilir:  Faturalı Hatlara Kredi 2020

Kredi Notu Düşük ve Bozuk Sicile Kredi Veren Bankalar

Senetle para veren yerleri araştırmadan evvel kredi sicili bozuk olanlara kredi veren bankayı deneyiniz. Fakat yine dile getirmekte fayda var. Bu bankayı da başka mecralarda okumuş veya duymuş olabilirsiniz. Lakin bu banka ihtiyacınıza göre kredi vermektedir. Üstelik bu kredileri senet ile kullandırmıyor.  AktifBank ile kredi notu 0 olan kişiler bile kredi kullanabilirler. Bu kredinin bir çok çeşidi bulunmaktadır. Bunların ilki, İnternet üzerinden verilen nakit kredidir. Kredi başvurunuzu İnternet üzerinden yaparsınız ve onaylanınca da PTT şubesinden gidip kredinizi çekebilirsiniz. Kredi limiti 30.000 TL’dir. Kredi sicile bakmayan bir bankadan verildiği için faiz oranı diğer bankalara oranla biraz yüksektir.

İkinci kredi türü de taksitli alışveriş kredisidir. Krediyi basitçe açıklayacak olursak; beyaz eşya, yatak odası, çeyiz vs gibi eşyalarınızı banka sizin adınıza alır ve sizde bankaya ödersiniz. Başvurusu ile ilgili bilgilere ulaşmak için Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Banka yazımızı okuyunuz. Bahsi geçen yazımızda bütün detaylar yer almaktadır.

İpotek Göstererek Kredi Çekmek (Ev, Arsa, Tarla, İş Yeri ve Araba)

Diğer yasal ve sizin başınızı ağrıtmayacak yol ise bankalara çeşitli teminatlar göstererek kredi almaktır. Başlıkta belirttiğimiz herhangi mal varlıklarına sahipseniz bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. İpotekli kredi veren bankalar; Ziraat Bankası, VakıfBank, QNB Finansbank, Akbank, Burgan Bank, ING Bank, İş Bankası, Yapı Kredi, Garanti Bankası ve Halk Bankası ipotek karşılığı kredi imkanı sunar.

Aranan tek koşul teminat göstereceğiniz aracın, evin veya iş yerinin sizin üzerinize kayıtlı olmasıdır. Üstelik bu kredileri uzun vadeli kullanabilirsiniz. Üstelik bu şekilde çok yüksek tutarla da para alabilirsiniz. Yani sahip olduğunuz taşınmaz malın neredeyse değeri kadar kredi verilir. Yani Evinizin değeri 100.000 TL ise banka size 80.000 TL’ye kredi çıkabilir. Detaylar ve başvuru için İpotekli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar yazımızı okuyunuz.

Senetle Eşya Almak (Cep Telefonu, Beyaz Eşya vs)

Senetle Eşya Almak Satmak, Senet ile Para Veren Yerler 2018, acil para lazım senetle eşya almam gerek
Senetle Eşya Almak Satmak – Senet ile Para Veren Yerler

Bildiğiniz gibi senet ile bir çok yer; beyaz eşya, yata odası, çeyiz ürünleri gibi eşya satışı gerçekleştirmektedir. Bizde şimdi sizler için senet karşılığı eşya satan firmaları sıralayacağız. Bu işlemi biz ziyaretçilerimize kesinlikle önermiyoruz. Lakin gerçekten çıkmaz durumda olan vatandaşlarımızın durumunu da göz önünde bulundurarak bilgilendirme amaçlı yazmaktayız. Senet karşılığı eşya alıp satımlarında bir çok firmalar ve şirketler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra senet karşılığı cep telefonu gibi elektronik aletlerin de alım satımı yapılabilmektedir.

Multi evim: Elden senet karşılığında 24 ay vade ile sadece beyaz eşya satışı yapmaktadır. Kredi kartına gerek kalmadan başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca bu online mağazadan senetle cep telefonu da alabilirsiniz. Bu firma üzerinden senetle eşya almanız için aranan birincil koşul SSK / SGK’lı veya Devlet Memuru konumunda olmanızdır. Memur veya SSK / SGK’lı değilseniz tapusu sizin üzerinize olan bir ev olması da yeterlidir. Emekliler için kefil ve tapu istenir. Son olarak üzerinizde icra bulunmamalıdır.

İlginizi çekebilir:  Senetle Araba Veren Yerler 2020 (Firmalar, Şirketler Galeriler)

İlginizi Çekebilir: Senetle Motosiklet Satan Bayiler yazımızda mutlu evim AVM ve diğer firmaların senetle sattığı motosiklet, bisiklet ve ATV gibi araçlarda bulunmaktadır.

Göktaşlar: Bu online alışveriş mağazası da yine senet karşılığı kredi imkanı vermektedir. Lakin alınan ürünler için fiyat farkı uyguluyorlar. Yine burada da televizyondan, cep telefonuna varan bütün ev eşyası bulunmaktadır.

İKS AVM: 72.000 ürün kapasitesi olan ve senet ile kredi imkanı veren bir online AVM. Ortalama 35 yıllık bir esnaf tecrübesi ile aklınıza gelen her türlü ev eşyasını almanız mümkündür. Elden senetle eşya almanız mümkündür.

Yiğit Alışveriş (Online): Türkiye’nin bazı illerinde hizmet veren bu Online alışveriş sitesinden senetle eşya alabilirsiniz. Satış yapılan iller: İstanbul, Samsun, Adana, Kahraman Maraş, Malatya ve Elazığdır.

Senetle Para Veren İkrazatçılar, Faktoringler (Borç Para Veren Firmalar)

Bir çoğumuz İkrazatçıların senetle para verdiklerini düşünürüz. Aslında aynı yanılgıya ziraat bankasında da düşmüştük. Bu da tıpkı onun gibi bir yanılgı üzerine genişlemiş bir yanlış algıdır. İkrazatçılar senetle kredi vermezler.

Faktoring şirketler de aynı şekilde vatandaşa senetle kredi imkanı sunmazlar. Konu açıklık getirecek olursak. Mal ve hizmet satışından doğan alacakların temlik alınarak satıcı firmaya finansman,  tahsilat / alacak yönetimi ve garanti  hizmetlerinin sunulduğu finansal bir enstrümandır. Bu sebepten dolayı Faktoring şirketlerin ve ikrazatçıların senetle kredi vermediklerini bilmelisiniz.

İlginizi Çekebilir: Senetle Araba Satan Galeriler yazımızda. Büyük bayi ve firmalar senetle taşıt satışı gerçekleştirmektedir.

Senetle Cep Telefonu veya Hat Üzerine Almak

Aslında bu konuda ki gerekli açıklamayı bir üstteki konuda yapmıştık. Yukarıdaki konuda senetle cep telefonu ve elektronik eşya satan firmaların bilgilerini paylaşmış olduk. Fakat unutmamanız gereken önemli bir husus bulunmaktadır. Oda senetle yaptınız alım ve satım işlemlerinin sizi fazlasıyla zarara sokacağıdır. Senetle cep telefonu alabileceğiniz iller; İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Erzurum,Bursa, Konya, Gaziantep, Şanlıurfa, Kocaeli, Mersin, Diyarbakır, Hatay, Manisa, Kayseri, Samsun, Balıkesir, Kahramanmaraş, Van, Aydın ve Denizli illeridir.

Fatura üzerine telefon almak yine aynı şekilde fazlasıyla zara sokmaktadır. Ama bu yöntemden de bahsedeceğiz. Mesela Turkcell faturanız üzerine alacağınız bir İphone 6S 32 GB’lik telefon faturanıza ek 82,32×36 ay taksitle sunulmaktadır. Buda toplamda ödeyeceğiniz paranın 2.963 TL olması demektir. Zira bu cep telefonun peşin fiyatı ise KDV dahil 1.999 TL’dir. Yani senetle telefon alma işleminde olduğu gibi bunda da bir hayli zarara uğruyorsunuz. Çünkü telefonu sattığınız zaman en az 1.000 TL zararına satacaksınız. Ayrıca Faturalı Hatlara Kredi yazımızda da kullandığınız telefon üzerine kredi veren firmalara değindik. Okuyabilirsiniz.

Kredinizi Biz Çekelim Taksitleri Siz Ödeyin Firmaları

Senetle para veren yerler araştırmamız da şimdi farklı bir yoldan bahsedeceğiz. Aslında çok teferruatlı bir tanım olmayacaktır bu başlık. Çünkü başlıktan da anlaşıldığı gibi sizlerin kredi  siciliniz bozuk olduğu için bankalar sizlere kredi vermemektedir. Bunu fırsat bilen bir takım insanlar ise bankadan sizin yerinize kredi çekerler ve size çekilen tutarın üstüne ek tutar ekleyerek senet imzalatırlar. Bu şekilde çift taraflı bir şekilde faiz ödemiş olursunuz.

İlginizi çekebilir:  İstanbul Senetle Borç Para Veren Yerler (İkrazatçı, Kuyumcular, Kişiler vs)

Bunu kabacak bir örnekle anlatmak gerekirse. İletişime geçtiğiniz bir şahıs veya bir firma sizin yerinize bankadan 10.000 TL kredi çekiyor. Kredinin faizlerle birlikte toplam ödemesi de ortalama 13.000 TL olduğu varsayalım. Bu şahıs veya firma 13.000 TL’nin üzerine de 1.000 TL veya 2.000 TL ilave ederek size senet imzalatır. İşte olayın gerçekliği budur. İki yer için içinde faiz ödemiş olursunuz. Bunun yerine varlığı veya kredi notu iyi olan bir akrabanız kredi çeksin ve taksitleri bankaya siz ödeyin. Bu daha mantıklı ve karlı bir iştir.  Ama yine başka çareniz yoksa İnternet üzerinden bu şekilde kredi çeken yerler mevcuttur.

Senetle Para Veren Kuyumcular 2020

Aslında bu başlığın anlatılacak pek bir özelliği veya adresi bulunmamaktadır. Bu tamamen sizin kişisel çevrenizle alakalı bir durumdur. Yani etrafınızda kuyumcu bir tanıdığınız varsa onunla iletişime geçerek halledebilirsiniz. Zira bu konuyu Senetle Para Veren Kuyumcular konusunda detaylıca ele almıştık. Oradan okuyabilirsiniz.

Bankalarla Aranızı Düzeltecek Basit Yöntemler (ÖNEMLİ)

Aslında birçok vatandaşın aylık düzenli geliri bulunmaktadır. Ama bankaların kara listelerine düştükleri için kredi imkanlarından faydalanamazlar. Tabi isimlerinin üzerine kırmızı kalem çekilenler için kredi almak imkansız değildir. Zira, bana acil kredi lazım! diyen ziyaretçilerimiz bu yazımızı okumayabilirler. Çünkü bahsedeceğimiz sistem 2-3 aylık bir zamanı kapsıyor. Ama sonrasında bankalardan dilediğiniz gibi kredi çekebilirsiniz.

İster işsiz olun ister ev hanımı sizler de bankaların gözünde birer müşterisiniz. Bazı bankalar almak istediğiniz kredi kartı limiti tutarında hesaba para yatırmanız karşılığında kredi kartı vermektedir. Bu şekilde kredi kartı temin edebilirsiniz. Bu şekilde senetle para veren yerler ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Akabinde kredi kartını devamlı kullanın. Yaptığınız bütün alışverişleri bu kredi kartı ile yapınız. Aylık taksitlerini fazlasıyla yatırınız. Asla taksitlerinizi geciktirmeyiniz. Bu şekilde kredi kartını 3-4 ay kullandıktan sonra kart limitinizi artırabilirsiniz. Hem kart limitiniz artar hemde siciliniz düzelir. Acil para lazım değilse bu yöntemi uygulamanızı tavsiye etmekteyiz. Bu konuda da detaylıca araştırmalar yaptık. Okumak ve bilgilenmek için Kredi Notu Nasıl Yükseltilir isimli yazımızı okuyabilirsiniz. Senetle hemen kredi alabileceğiniz kişi veya kurumlara ulaşmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Bıraktığınız yazılarınızda telefon numaranızı yazmayınız. Aksi halde numara yazan kişilerin yazıları onaylanmayacaktır. Senetle para veriyorum diyen sanal tefeciler ile iletişime geçerken daha dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Sizlere bu yazımızda senetle para veren yerler hakkında bilgiler verdik. Sizde bu yerler haricinde acil para bulma yöntemlerini aşağıdaki bizlere iletebilirsiniz. Sizlerin en iyi para bulabileceğiniz yer bankalardır. Bankalardan resmi olarak ihtiyaçlarınızı kredi alarak karşılayabilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

13 votes, average: 3,15 out of 513 votes, average: 3,15 out of 513 votes, average: 3,15 out of 513 votes, average: 3,15 out of 513 votes, average: 3,15 out of 5 (13 puan, ortalama: 3,15 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Senetle Para Veren Yerler 2020 (Bankalar, Kuyumcular, İkrazatçılar…) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Senetle Para Veren Yerler 2020 (Bankalar, Kuyumcular, İkrazatçılar…) Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
 1. Doğan kardes

  Ben bunları sırayla deneyeceğim. Lakin bundan önce kredi notumu öğrenmek istiyorum ama garanti bankasına ait böyle bir hizmet var mı Bilmi yorum.

  • access_time 14 Oca 2018, 17:24
  • Cevapla
  • KrediUzman

   Doğan Bey,
   Gerçekten güzel düşünmüşsünüz. Kredi notunuza bakmadan senetle para veren kişilere ulaşmamanız çok doğru. Zira kredi notunuz normal seyrinde ise bankalar üzerinden kredi alabilirsiniz. Kredi notunuzu öğrenmek için ücretsiz Kredi Notu Öğrenme yazımızı

   veya gelir belgeniz yoksa bu yazımızı https://www.uygunkonutkredisi.org/gelir-belgesiz-kredi-veren-bankalar/ okuyunuz.

   • access_time 14 Oca 2018, 23:12
   • Cevapla
   • Ensar

    Acil 1000 tlye ihtiyacım var emailden geri dönüş yapabilirmisiniz 1 ay sonra hemen geri verebilirim

    • access_time 19 Oca 2018, 6:20
    • Cevapla
    • hakan

     acil senetle kredi verilir yanlız işlem üçreti ve noter parası karsılığında gercekten ihtiyacı olanlar yazsın lütfen gercek ihtiyacı olanlar bilgilendirme msj atsın

     • access_time 18 Haz 2018, 17:59
     • Cevapla
     • Abdullah Çelik

      Abdullah irtibat varmı

      • access_time 19 Haz 2018, 8:26
     • Erhanönal

      8000 tl.

      • access_time 19 Haz 2018, 23:40
     • Okan

      Hakan bey slm ismim okan sizinle gorusmek istiyorum

      • access_time 20 Haz 2018, 0:03
     • Zehra

      Benim gerçekten çok ihtiyacım war ewliliğim we çocuklarım söz konusu size nasıl ulaşabilirim

      • access_time 20 Haz 2018, 14:14
     • Selin Altundiş

      Selamlar …memurum izmirdeyim.acil 15000lazım .selinaltundis@gmail.com.

      • access_time 20 Haz 2018, 20:42
     • Hayri

      Acil 10.000tl ihtiyacım var

      • access_time 21 Haz 2018, 17:04
     • Veli

      Çok acil bugün dönmelisiniz 15000 ila 20000 lazım

      • access_time 23 Haz 2018, 10:48
     • ünal

      30000tl istiyorum 48 ay vade de aylık taksitlerim ne kadar olur

      • access_time 23 Haz 2018, 15:34
     • Semanur

      Bana ulasir misniz semanur.piraye@gmail.com

      • access_time 24 Haz 2018, 18:34
     • hakan

      besyüzotuz yedi ikiyuz ouz yirmi bir elli iki

      • access_time 25 Haz 2018, 12:07
     • Canberk

      hakan bey 15.000 e acil ihtiyacım var nasıl ulaşıcaz

      • access_time 25 Haz 2018, 17:19
     • gökmen

      gercekten sizde ciddiyseniz arayın 6000 tl maaş alıyorum devlet memuruyum 36 ay taksitlendırme yapıyosanız 50000 tl beni kurtaracak. maaşim dağınık kime ne verdiğimi bilmiyorum toparlamak için yardımcı olursanız sevinirim ben çok ciddiyim..

      • access_time 26 Haz 2018, 1:08
     • oğuzhan

      5000 bin tl lazım acil oğuzhan

      • access_time 26 Haz 2018, 15:24
     • Zafer Önder

      Gerçekten ihtiyacım var…

      • access_time 26 Haz 2018, 20:41
     • Zafer Önder

      Uzman çavuşum
      30 bine ihtiyacm var acil ulaşırsanız sevinirim

      • access_time 26 Haz 2018, 20:43
     • KrediUzman

      Zafer Bey,

      Memurlara Düşük Faizli Kredi yazımızı okumanızı öneriyoruz.

      • access_time 27 Haz 2018, 0:28
     • leyla

      5000 tlye ihtiyacım var

      • access_time 26 Haz 2018, 23:40
     • gökhan

      çok zor durumdayım 50000 bin lira lazım dönüş yaparmısınız…

      • access_time 27 Haz 2018, 2:21
     • bircan

      hakan selam iletişime geçebilirmiyiz lütfen

      • access_time 27 Haz 2018, 11:05
     • Müslüm

      Acil arar mısınıx

      • access_time 28 Haz 2018, 1:40
     • Yusuf

      Hakan kardes acil ihtiyac var nasil ulasabilirim sana

      • access_time 29 Haz 2018, 3:30
     • Orhan

      Merhaba bu gün 3000 tl ihtiyacım var rica etsem iletişim kurarmısiniz

      • access_time 29 Haz 2018, 9:28
     • tahir

      10000 tl

      • access_time 29 Haz 2018, 11:43
     • Uğur BOZOĞLU

      Hakan bey.ismim uğur. Öğretmenim.kadrolu.3.400maaşim var.fakat 2 yıl önce ameliyat olduğum için acildim .4 veya 5 bin tl ye ihtiyacım var.memur olduğum için her ay düzenli olarak size öderim istediğiniz şartta.

      • access_time 29 Haz 2018, 21:35
     • Mehmet

      Ulaşmanız mümkün mü

      • access_time 3 Tem 2018, 10:59
     • Tolga

      Taksitli 10bin lazım 24 veya 36 yardımcı olursanız sevinirim.

      • access_time 3 Tem 2018, 16:59
     • Gökhan

      Hakan bey gercekten senetle kredi veriyorsanız sizinle gorusmek isterim numaram.numaram

      • access_time 3 Tem 2018, 20:25
     • Orçun

      Hakan bey çok sıkışık durumdayım sevdiğim kızı başkası ile evlendirmek istiyorlar benimde acilen bi ev kurmam lazım 25 bin bakiye ihtiyacım var noldu telefondan acil ulaşırnisiniz bana

      • access_time 3 Tem 2018, 23:57
     • Yaşar

      Bana 5000 tl lazım

      • access_time 4 Tem 2018, 16:55
     • Nur

      Cok acıl 10.000 TL ihtiyacım lutfen yardımcı olun cok acıl

      • access_time 4 Tem 2018, 22:45
     • Nur

      10.000 acıl nakite ihtiyacım var lutfen acil donmus yaparmisinız

      • access_time 4 Tem 2018, 22:50
     • Mert

      Benim gerçekten ihtiyacım var yeni çocuğum doğdu bayram geliyo param yok yardımcı olabilirmisiniz

      • access_time 7 Tem 2018, 18:47
     • burhan

      25000 ihtiyacım var emekli memurum gelrim 3600 tl(emekli maaşım)

      • access_time 12 Tem 2018, 13:03
     • selçuk örs

      Merhaba Hakan bey . Acil 15000 Tlye ihityacım var aylık gelirim 3000 TL
      Mail Adresim

      • access_time 14 Tem 2018, 13:24
     • Şenay

      Kredi almak istiyorum acil

      • access_time 18 Tem 2018, 9:04
     • mehmet aydin

      bana acil 20 bin lazim

      • access_time 19 Tem 2018, 2:38
     • yüksel

      10000 tl acil para lazım

      • access_time 19 Tem 2018, 9:00
     • Mehmet

      Hakan bey sizinle gorusebilirmiyim dönüş yaparsanız sevinirim

      • access_time 20 Tem 2018, 0:57
     • Hakan

      Selamın aluykum size nasıl ulaşırız

      • access_time 23 Tem 2018, 11:56
     • Fulya

      Hakan bey merhaba sizinle nasıl görüşebilirim benimde acil paraya ihtiyacım var borç olarak

      • access_time 24 Tem 2018, 1:48
     • Fahri

      ararmisiniz acil ihtiyacım varfa

      • access_time 24 Tem 2018, 15:20
     • Uğur

      Acil 5000 tl lazım lütfen dönüş yapın

      • access_time 26 Tem 2018, 11:39
     • ali

      sizinle görüşmek isterim

      • access_time 26 Tem 2018, 19:34
     • Kenan

      Merhaba hakan bey yardımcı olur musunuz

      • access_time 26 Tem 2018, 22:02
     • Ercan

      Acil para lazım abi madeniyim ulaşırmışsınız

      • access_time 27 Tem 2018, 14:25
     • sercan

      hakan bey kredi verıyomusunuz acıll

      • access_time 28 Tem 2018, 18:05
     • Yasemin hacer kaya

      Acil 15000 yada 10000 ihtiyacım var gelirim iyi bana scil bir dönüş yaoarmısınız cumaya kadar çözmem lazım

      • access_time 26 Mar 2019, 19:54
     • ziiploan@gmail.com

      acil kredi 3% tfk temas eposta

      • access_time 20 Haz 2019, 20:00
     • İbrahim

      Senetle ankarada ismi bilinen bir yer varmi bu adamlari bulmak çok zor

      • access_time 30 Haz 2019, 13:13
     • Pınar

      Hakan bey devlet memuruyum.ekdersimle 6000 liraya yakın maaşım ,170000 liraya ihtiyacım var.acill.Eşimin haberi yok.lütfen yardımcı olun

      • access_time 8 Tem 2019, 0:34
     • nederland@live.com

      acil kredi tfk temas eposta

      • access_time 1 Şub 2021, 20:28
     • sibel akdağ

      acil paraya ihtiyacım var nolur sesimi duyun yüzbinliraya üç aylığına istiyorum geri ödeyecem acil lazım bana dönüş yaparmısınız nolur allah aşkına yardım elini uzatın yalvarıyorum duyun sesimi lütfen

      • access_time 13 Ağu 2021, 2:40
   • dogan

    Puanim dusuk oldugu icin cekemiyorum

    • access_time 8 Haz 2018, 19:48
    • Cevapla
    • Sefa Polat

     Doğan Bey, Aktif Bank’ın ihtiyaç kredisine başvuru yaptınız mı?

     • access_time 8 Haz 2018, 21:19
     • Cevapla
   • Dadas

    Senetle nakit veriyomsunz

    • access_time 27 Haz 2018, 9:26
    • Cevapla
   • Ömer

    Hakan bey adım ömer istanbul dayım bana 10.0000 bin tl para lazım acil görüşmemiz gerek

    • access_time 4 Tem 2019, 12:55
    • Cevapla
  • nederland@live.com

   acil kredi? tfk temas e-posta

   • access_time 23 Şub 2021, 10:20
   • Cevapla
  • Derya

   Lütfen acil 20000 lazım 36 ay taksitle öderim

   • access_time 11 Haz 2021, 21:48
   • Cevapla
 2. Senetle Kredi Çıkılır

  Arkadaşlar, senetle kredi çıkılır. İhtyacınız olan tutarı ve şehrinizi yorum olarak atarsanız iletişime geçilir. Aylık tutarınız gibi bilgileri eksiksiz belirtiniz.

  • access_time 15 Oca 2018, 18:05
  • Cevapla
  • Taner

   İstanbulda ikamet ediyorum 3000 TL 48 ay vadeli ödemek şartıyla uygunmudur

   • access_time 18 Oca 2018, 9:53
   • Cevapla
   • Leyla

    Esnafım aylık gelirim 10.000 tl bankalardan kredi alamıyorum acil 50.000 tl ye ihtiyacım var

    • access_time 26 Şub 2018, 17:12
    • Cevapla
    • Muhammed

     Teminatinız nasıl bir güvence alacağız

     • access_time 31 May 2018, 7:25
     • Cevapla
    • HAKAN

     senetle kredi verilir yanlız sigorta ve işlem üçreti pesin alınır lütfen gercekten ihtiyacı olanlar sms atsın

     • access_time 11 Tem 2018, 11:24
     • Cevapla
     • Serdar

      Acil krediye iğtiyacim var bu numaraya acil dönüş yapar mısınız

      • access_time 18 Tem 2018, 16:13
   • Samet

    20000tl aylık 1000 ila 1500 arası ödeme vade fark etmiyor 24 ay olabilir bursa

    • access_time 28 May 2018, 0:55
    • Cevapla
   • Uğur akkoyun

    Merhaba bana 20 bin lira lazımyelefonum

    • access_time 18 Haz 2018, 21:26
    • Cevapla
  • Fehmi

   Selam istanbul eýüpde ikamet ediyorum 5302467062 10000 lazım dönüş yaparsanız sevinirim

   • access_time 18 Oca 2018, 12:36
   • Cevapla
  • Gökhan

   Acil 10000 tl lazım. Aylık 1000 tl öderim. Sivas merkez.

   • access_time 18 Oca 2018, 17:55
   • Cevapla
  • Barış

   Merhaba kocaelide yaşıyorum aylık gelirim 2500 lira çok acil 5 bine ihtiyacım var

   • access_time 22 Oca 2018, 0:26
   • Cevapla
  • Bülent

   50000₺ ihtiyaç var aylık kazanç 6000₺ esnafım İstanbul

   • access_time 22 Oca 2018, 0:45
   • Cevapla
   • aytaç

    arayın yardımcı olalım herhangı bır on odeme yoktur..

    • access_time 10 Şub 2018, 14:48
    • Cevapla
    • Sezgin

     Numaranız YÖK yardımcı olabilir misiniz 20000 tl ye ihtiyacımız var 4800 maaşla çalışıyorum limitlerim dolu olduğu için kredi çekemiyorum

     • access_time 16 Şub 2018, 0:09
     • Cevapla
    • oğuz

     sakaryada kamuda mühendisim. maaşım 4500tl. acil 15bin lazım. yozcany@hotmail.com

     • access_time 16 Şub 2018, 14:14
     • Cevapla
    • Alim

     5000tl ihtiyacım var aylık gelirim 2700

     • access_time 11 Mar 2018, 18:47
     • Cevapla
    • ünal

     selam şartlarınız nedir acil on bin lira ihtiyacım var istanbul’da ikamet etmekteyim

     • access_time 22 Mar 2018, 15:20
     • Cevapla
    • Murat

     Murat tokac 7000 tl nakite ihtiyacim var aylik 1000 tl odeme yaparim

     • access_time 27 Mar 2018, 7:31
     • Cevapla
    • Mustafa

     Senetle kredi istiyorum. Ankara’da tim devlet memuru yum.
     İyi günler

     • access_time 8 Nis 2018, 0:29
     • Cevapla
    • faruk

     30 bın e ihtiyacım car malatyada ikamet edıyorum

     • access_time 9 Nis 2018, 11:10
     • Cevapla
    • nihal

     Merhaba

     10-15.000 Tl kredı ıhtiyacim var prosedur nedır ? nasıl yardımcı olabilirsiniz?

     • access_time 16 Nis 2018, 16:10
     • Cevapla
    • hikmet

     nerden ulaşacağım size

     • access_time 24 Nis 2018, 14:14
     • Cevapla
    • selcuk

     aytac bey 10 binlira lazim yardimci olma sansiniz varmi

     • access_time 11 May 2018, 2:56
     • Cevapla
    • Bülent

     50000₺ lazım yardımcı olurdanız esnafım

     • access_time 22 May 2018, 1:07
     • Cevapla
    • İbrahim

     İzmir’de oturuyorum kredi sicilim çok kötü ve acilen toparlanmam gerek. Lütfen yardımcı olurmusunuz

     • access_time 24 May 2018, 11:58
     • Cevapla
    • Gülsüm

     BANA yardımcınolun lütfen

     • access_time 26 May 2018, 4:18
     • Cevapla
    • can

     tlf numaranızı gmailime gönderin sizi arayayım.acil 10.000 tl ye ihtiyacım var.iyi günler

     • access_time 28 May 2018, 3:21
     • Cevapla
    • Ahmet

     Numarani yazsan millet arasa

     • access_time 18 Haz 2018, 7:05
     • Cevapla
    • Mustafa

     Telefonunuzu öğrenebilir miyim acaba aramak istiyorum

     • access_time 12 Tem 2018, 14:38
     • Cevapla
    • musa

     acil 5000 bin lazım ayda 250 ödemeli

     • access_time 19 Tem 2018, 12:11
     • Cevapla
  • coşkun coşkun

   izmirde yaşıyorum acil olarak 3 bin e ihtiyacım var. memurum.3 aylık taksitlerle daegeri öderim .dönüş yaparsanız sevinirm.coskuncoskun85@gmail.com

   • access_time 22 Oca 2018, 12:13
   • Cevapla
  • Bülent

   40000₺ lazım aylık kazanç 6000₺ Bülent keskin esnafım

   • access_time 22 Oca 2018, 14:17
   • Cevapla
  • Ramazan

   Acil 15000 ihtiyacım var

   • access_time 23 Oca 2018, 15:30
   • Cevapla
  • Bilge

   Sizinle nasıl iletişime geçicez acil 25 bine ihtiyacım var hastanede çalışıyorum acil dönün bana

   • access_time 24 Oca 2018, 16:35
   • Cevapla
  • Ali

   Ali İstanbul 12000 gelirim 2500

   • access_time 29 Oca 2018, 12:26
   • Cevapla
  • MURAT

   MERHABA MURAT BEN KAMUDA ÇALIŞIYORUM 4000 LİRA BORDROM VAR .20.000 TL YE İHTİYACIM VAR

   • access_time 31 Oca 2018, 16:16
   • Cevapla
  • Ayşe

   İstanbul’da yaşıyorum öğrenciyim paraya çok ihtiyacım var 5000 liralık kredi çekerseniz size kredi maliyetinden bin lira fazla para vaadedelirim nolur acill iletişime geçin. 12 vaade ile ödeyebilirim

   • access_time 4 Şub 2018, 22:27
   • Cevapla
   • ebakya

    PARAYA IHTIYACI OLANLAR YAZSINLAR LUTFEN

    İletişim ve maıl yada tellerını

    • access_time 26 Nis 2018, 1:10
    • Cevapla
    • Murat

     cok acil 20000 lazım 3 ay snra geri ödemeli..! Bugün acil lazım ulaşırsanız sevinirim..

     • access_time 3 May 2018, 15:04
     • Cevapla
    • bircan

     benim çok acil 100 bine ihtiyaç var lütfen yardımcı olun cep

     • access_time 4 May 2018, 19:21
     • Cevapla
    • yasemin

     acil dönüş yaparsanız sevinirim

     • access_time 7 May 2018, 10:06
     • Cevapla
    • Tarkan

     10000 TL lazım kısa surede odıyebilirim ist kartalda ikametim 5000 TL maasım var

     • access_time 8 May 2018, 4:13
     • Cevapla
    • abdullah

     12.000 tl ye ihtiyacım var 3.500 maaşım var ankara da ikamet ediyorum

     • access_time 10 May 2018, 15:37
     • Cevapla
    • İsa

     10 bin tl

     • access_time 16 May 2018, 3:37
     • Cevapla
    • Murat

     Merhaba 9000TL ihtiyacım var .

     • access_time 21 May 2018, 11:21
     • Cevapla
    • murat

     telefon beklıyorum nakite ihtiyacım var öğretmenim 4500tl gelirim var

     • access_time 21 May 2018, 14:20
     • Cevapla
     • murat

      MERHABA SİZE YARDIMCI OLABİLİRİM

      • access_time 25 May 2018, 13:23
    • sefa

     krediye ihtiyacım var evlilik hrcaması için kredi notum düşük

     • access_time 22 May 2018, 12:13
     • Cevapla
    • Mehmet Tokuz

     Selam Mehmet ben 10000 tl ye ihtiyacım var serbest çalışmaktayım

     • access_time 23 May 2018, 16:52
     • Cevapla
    • koray

     acil 10bintlye ihtiyacım var

     • access_time 24 May 2018, 4:21
     • Cevapla
    • İbrahim

     Acil 10.000 liraya ihtiyacım var faiz yada komisyon sorun değil.

     • access_time 24 May 2018, 12:00
     • Cevapla
    • Burcu

     Acil dönerseniz sevinirim. 40000tl ye ihtiyacım var.Kamu da öğretmenim aylık gelirim 4000 tl

     • access_time 26 May 2018, 17:02
     • Cevapla
     • acil kredi

      merhaba burcu hanım sızlere yardımcı olmak ısterım maıl adresım

      • access_time 30 May 2018, 8:19
    • muammer

     merhaba

     Acil 40,000 tl ihtiyacım var 48 aylık vade ile ödeyebilirim şartlar için geri dönüş rica

     dana iletişime geçmeniz rica

     • access_time 28 May 2018, 15:16
     • Cevapla
    • Özal

     Merhaba ben özal muş ta ikamet ediyorum yarın için acil 15bin nakit ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim tek çarem kaldı oda sizsiniz düzenli maaş alıyorum

     • access_time 30 May 2018, 1:12
     • Cevapla
    • Cihan YUrtseven

     Antalya içi 40 bin lazım 4 sene aylık 1000 yada 1200 ödeyebilrim faiz farketmez

     • access_time 5 Haz 2018, 12:50
     • Cevapla
    • Kocaeli

     20.000tl 24 ay Kocaelinde ikamet ediyorum.

     • access_time 8 Haz 2018, 11:22
     • Cevapla
    • Kurtuluş

     10000 tl ye ihtiyacım var maaşım 3400 tl dönerseniz sevinirim.Mail adreseime dönüş yapabilir misiniz?

     • access_time 11 Haz 2018, 14:09
     • Cevapla
    • Ersin

     Merhaba acil gün içinde 3000 tl ye ihtiyacım var 3 taksit halinde ödeyebilirim bana acil dönüş yapabilitmiainiz

     • access_time 12 Haz 2018, 12:23
     • Cevapla
    • suat kara

     ulaşabilirseniz acil nakit lazım

     • access_time 12 Haz 2018, 15:28
     • Cevapla
    • Rabia

     2 ay vadeyle 10000 tl ye ihtiyacim var. Tekstil uzerine iş yerimiz var

     • access_time 18 Haz 2018, 14:38
     • Cevapla
    • Dadaş

     Acil 3000tl lazm 5 taksit uyarsa donus yapin

     • access_time 27 Haz 2018, 9:32
     • Cevapla
    • Aydogan bal

     Merhaba acil on bin tl ye ihtiyacım var 12 ay vadeli her ay duzenli ödeme yaparım 3 bin tl gelirim var

     • access_time 28 Haz 2018, 21:23
     • Cevapla
    • Hakkı

     Merhaba ebayka nakit ihtiyacım var iletişim ararsan şartları konuşuruz

     • access_time 9 Tem 2018, 23:55
     • Cevapla
   • Emre

    Sana yardımcı olabilirim bazı şartlarla olursa arayabilirsin

    • access_time 11 May 2018, 2:44
    • Cevapla
   • Money

    Ayşe hanım buldunuz mu parayı ?

    • access_time 11 Haz 2018, 3:12
    • Cevapla
   • Murat

    Merhaba size yardimci olmak isterim

    • access_time 30 Haz 2018, 12:45
    • Cevapla
  • merve

   dönüş yapar misiniz?

   • access_time 5 Şub 2018, 11:59
   • Cevapla
  • mustafa

   bana 50 000 tl lazım iş kurmak için antalyada ıkamet etmekteyimyardımcı olursanız sevinirim

   • access_time 5 Şub 2018, 13:30
   • Cevapla
  • yakup

   bana acil döner msınız

   • access_time 6 Şub 2018, 13:18
   • Cevapla
   • SADIK

    10000 tl ihtiyacım var aylık düzenli ödeme yapabilirim .. yardımcı olurmusunuz

    • access_time 31 May 2018, 16:28
    • Cevapla
  • Atam

   Senetle kredi istiyorum 1800 lira aylık gelirim var

   • access_time 7 Şub 2018, 10:48
   • Cevapla
  • Tamerbaba

   S.aistanbuldayın 15bine ihtiyac var senetle
   3ayda kapatırım

   • access_time 8 Şub 2018, 5:25
   • Cevapla
   • gül

    istanbulda ikamet ediyorum 42000liraya ihtiyacım var.çok acil.bilmiyorum dönüş olur mu?kamu da orta düzey yöneticiyim.yaklaşık gelirim4500 tl…inşaallah cvp verirsiniz…

    • access_time 22 May 2018, 14:41
    • Cevapla
    • selçuk dolu

     5000 tl acill nakite ihtiyacım var 2600 tl maaşım var ssk lıyım lütfen iletişime geçermisiniz

     • access_time 9 Haz 2018, 10:14
     • Cevapla
  • ismet

   merhaba istanbul da yaşıyorum.
   5000 tl ihtiyacım var
   2500 gelir var
   2 ay içinde geri ödeme yaparım.

   • access_time 8 Şub 2018, 12:52
   • Cevapla
  • Emine

   Merhaba benım acıl 7000 tl ye ıhtıyacım var pazartesı gunune ankarada ikamet eduyorum aylık 700 tl odeyebılırım bana coskunruziyedogan66@gmail.com adresınden ulaaırmısınız lütfen

   • access_time 10 Şub 2018, 19:46
   • Cevapla
  • Alparslan

   Alparslan. Denizli. 30.000 tl ihtiyacım var.

   • access_time 10 Şub 2018, 23:43
   • Cevapla
  • cagatay

   Istanbul beyoglundabikamet ediyorum aylik gelirim 2400 ihtiyacim olan tutar 15 bin bana yardimci olurmusjnuz 0531 2686806 lutfen acil donus olursa sevinirim

   • access_time 13 Şub 2018, 9:41
   • Cevapla
  • dilek

   ankarada yaşıyorum acil beş bin tl lazım devlet memuruyum aylık gelirim 3500 tl mail adresim dilek.060606@hotmail.com

   • access_time 13 Şub 2018, 11:47
   • Cevapla
  • ruziye

   merhaba adım ruziye coşkun
   ankara da ikamet edıyorum 1700 tl maasım var cok açıl 5000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olabılır mısınız?
   coskunruziyedogan66@gmail.com dan ulasabıır sınız

   • access_time 13 Şub 2018, 13:28
   • Cevapla
  • oğuz

   sakaryada kamuda mühendisim. maaşım 4500 tl. acil 15000 tlye ihtiyacım var. yozcany@hotmail.com

   • access_time 13 Şub 2018, 16:26
   • Cevapla
  • Necmettin

   Bana ulaşırmısınız

   • access_time 14 Şub 2018, 11:44
   • Cevapla
  • Emrah

   Bursa’da yaşıyorum 20bin ihtiyacım var 1700tl aylık gelirim var dönüş yaparsanız sevinirim mail:emrah_058mahken@outlook.com

   • access_time 14 Şub 2018, 16:33
   • Cevapla
  • Yusuf

   Çankırı da ikamet ediyorum. 50000 tl ye ihtiyacım var. Memurum ve 3500 maaşım var.2000 taksitle ödeyebilirim

   • access_time 15 Şub 2018, 15:04
   • Cevapla
  • Sezgin

   Merhaba geri dönüş yapabilir misiniz

   • access_time 16 Şub 2018, 0:10
   • Cevapla
  • Sezgin

   Aylık 4800 tl alıyorum 20000 e ihtiyacım var ikamet Ankara

   • access_time 16 Şub 2018, 0:11
   • Cevapla
  • abdülkadir olğun

   15000tl nakite ihtiyacım var 12 ay taksitle daha kısa bi zamanda dahi geri ödeme yapabilirim bana ulaşırsanız sevinirim iletişim: 05444749110 mail: kadirolgun16@outlook.com

   • access_time 16 Şub 2018, 2:38
   • Cevapla
  • Kenan

   30000 tl ihtiyacım var aylık 1500 tl taksitle ödeme yapabilirim acil ihtiyaç dağınık borçların var bir araya toplamak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

   • access_time 17 Şub 2018, 13:25
   • Cevapla
  • Serhat

   Serper_07811@hotmail.com senetle kredi icin..

   • access_time 18 Şub 2018, 10:46
   • Cevapla
   • Serhat

    ARKADASLAR BENDE KREDI TALEBINDE BULUNMAK ICIN BURAYA MAIL ADRESIMI YAZDIM..BANA MAIL ATMAYIN BEN KREDI FELAN VERMIYORUM…

    • access_time 19 Nis 2018, 11:52
    • Cevapla
  • Mehmet

   Merhaba, İstanbul içi 5.000 TL’ye kadar ihtiyaç var, bilgi verebilir misiniz?

   • access_time 18 Şub 2018, 22:19
   • Cevapla
  • Yılmaz Börü

   0538027xxxx cevap bekliyorum

   • access_time 19 Şub 2018, 19:40
   • Cevapla
  • Emrah

   Acil 5.000 ihtiyac var

   • access_time 20 Şub 2018, 16:12
   • Cevapla
  • Soner Savaş

   Acil 5000 TL Ye ihtiyacım var ayda 1000 TL olarak ödeme yapacağım istanbul esenyurt da oturuyorum 3500 tl gelirim var ama kapatmam gereken acil bi borcum var

   • access_time 21 Şub 2018, 6:28
   • Cevapla
  • slver

   eimde ihticacim var acil donua lutfen

   • access_time 21 Şub 2018, 16:29
   • Cevapla
  • Bekir

   Bekir karaca ankara 5000 tl cok acil

   • access_time 22 Şub 2018, 13:33
   • Cevapla
  • Erol

   Acil 5000 bin TL ye ihtiyacım var kamu da memurum 4 bin TL belgelenebilir gelirim var 2 ay için de ödeyebilir.

   • access_time 24 Şub 2018, 11:52
   • Cevapla
   • KrediUzman

    Erol Bey,

    Maaş müşterisi olduğunuz banka ile görüştünüz mü? Zira senetle kredi son çareniz olmalı. Pek tavsiye etmemekteyiz.

    • access_time 24 Şub 2018, 14:33
    • Cevapla
    • Remzi

     Senetle borc 5000 tl almak istiyorum sartlar neledir vadeler kac aya kadar uzayabiliyor bilgi verirmisiniz

     • access_time 9 Mar 2018, 11:12
     • Cevapla
    • sinan

     bende kredi cekmek istiyorum 30000 cvp lutfen

     • access_time 29 Haz 2018, 12:30
     • Cevapla
  • teyfik

   Bana 20 bin lazim 3bin maasim var hacizim yok kocaeli körfez 0505115xxxx acil ulaşırsaniz sevinirim teşekkürler

   • access_time 24 Şub 2018, 18:33
   • Cevapla
  • murat

   5 bin lira

   • access_time 25 Şub 2018, 2:40
   • Cevapla
  • Alparslan

   Acil. Alparslan. Alparslan_1974@hotmail.com denizli

   • access_time 25 Şub 2018, 4:04
   • Cevapla
  • Nurdan

   20000 bursa

   • access_time 25 Şub 2018, 23:16
   • Cevapla
  • Ramazan

   20000 lira lazim bana ayda 1500 lira odeyebilirim hatayda ikamet ediyorum acil donus bekliyorum

   • access_time 26 Şub 2018, 9:48
   • Cevapla
  • Aziz

   Acil 2500 tl 3 ay sonra ödemesini yapacam

   • access_time 27 Şub 2018, 0:27
   • Cevapla
  • Volkan

   10000 İstanbul

   • access_time 27 Şub 2018, 1:59
   • Cevapla
  • gúrkan

   Mrb ist ataşehir 3.700 gelirim var maaş bodrom mevcut 10bin kullanmak istiyorum

   • access_time 27 Şub 2018, 9:56
   • Cevapla
  • MEHMET

   TOKAT NİKSAR 7000 TL İHTİYACIMIZ VARDIR

   • access_time 27 Şub 2018, 13:59
   • Cevapla
  • CENGİZ CEBECİ

   ankarada ikamet ediyorum maaşım 3 bin

   • access_time 28 Şub 2018, 15:49
   • Cevapla
  • Seydan

   Ben seydan yıldız 18000 TL ye ihtiyacım var aylık 2000tl alıyorum 18 bin karşılığında aylık 500 ila 700 TL arası ödeme yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

   • access_time 1 Mar 2018, 12:09
   • Cevapla
  • Medeni

   3000 liraya ihtiyacım var eskişehirden

   • access_time 1 Mar 2018, 13:55
   • Cevapla
  • Özlem

   iletişime geçebilirmisiniz teşekkürler

   • access_time 1 Mar 2018, 22:35
   • Cevapla
  • Erhan

   10000 lazım mailden numaranızı atarsanız ararım

   • access_time 2 Mar 2018, 0:09
   • Cevapla
  • Serkan

   Gaziantep 10.000 tl

   • access_time 5 Mar 2018, 17:31
   • Cevapla
  • Ersin

   Ankara da yaşıyorum 10000 TL ye ihtiyacım var aylık gelirim 2500 TL sigortalı çalışanım lakin sicil bozuk dönüş yaparsanız sevinirim

   • access_time 6 Mar 2018, 17:00
   • Cevapla
  • Anıl

   Anıl Demir İstanbul

   • access_time 6 Mar 2018, 22:00
   • Cevapla
  • selda

   istanbul pendik 5000 tl gelir. 150.000 tiye 48 aylığına ihtiyacım var dönüş yaparmısınız?

   • access_time 10 Mar 2018, 22:05
   • Cevapla
  • Erhan

   8000 lazım aylık gelir 3800 kamu istanbul erhan

   • access_time 11 Mar 2018, 16:58
   • Cevapla
  • Ersin

   20bin TL’ye ihtiyacım var Bursa/İnegöl

   • access_time 12 Mar 2018, 6:16
   • Cevapla
  • didem

   Benim acil nakite ihtiyacım var yardimci olursanız sevinirim

   • access_time 15 Mar 2018, 16:32
   • Cevapla
  • ramazan

   sizinle nasıl görüşebiliriz kredi konusunda

   • access_time 16 Mar 2018, 2:26
   • Cevapla
  • Hande

   İzmir menderes kredi için dönüş yaparmisiniz

   • access_time 16 Mar 2018, 10:43
   • Cevapla
  • Hakan UZUN

   MERHABALAR ANKARADA YAŞIYORUM KAMU DA MEMURUM. ACİL P.TESİ YE 5.000,00 TL YE İHTİYACIM VAR 3.200,00 TL AYLIK GELİRİM. dönüş yaparsanız.

   • access_time 16 Mar 2018, 14:05
   • Cevapla
  • Emre deniz

   Slm Adana’da yaşıyorum 100bin lazım aylık 2000 ödeme yaparim tel numaram beşyüz elli üç dört yüz otuz altı atmış iki doksan beş

   • access_time 16 Mar 2018, 14:12
   • Cevapla
  • orhan

   slm acil 15milyon ihtiyacım var yardımcı olursanazız sevinirim

   • access_time 18 Mar 2018, 14:35
   • Cevapla
  • ENES

   Enes akbaş kazanç 1750 tl ihtiyacım olan 5000 tl

   • access_time 19 Mar 2018, 13:51
   • Cevapla
  • Gardiyan

   Devlet memuruyum acil 20 bin TL lazım 4 ay sonra geri ödeme şartı ile uygun vade farkı ile nakit imkanı sunanlar bana ulaşsın.

   • access_time 19 Mar 2018, 14:14
   • Cevapla
  • Gardiyan

   Devlet memuruyum izmirde ikamet ediyorum acil 20 bin liraya ihtiyacım var 4 ay sonra geri ödeme yapabilirim. Uygun vade farkı ile yardimci olacaklar bana ulaşsın

   • access_time 19 Mar 2018, 14:22
   • Cevapla
  • Mehmet Keleş

   Merhaba ben 21 yıldır kamuda çalışan bir işçiyim…. aylık 5000 TL maaş ım var.. maaşımda haciz yoktur..maaşımı aldığım bankadaki sıkıntılarından dolayı kendi bankalmda ve diğer bankalardan kredi kullanamıyorum..bana ne kadarlık yardımcı olabilirsiniz ? 70 80.000 TL verebilirsiniz aylık 3000 TL odeyebilirim..ayriyeten üzerime kayıtlı birde dairemiz var ipotek edebilirim..şartlarınızı e-mail olarak atabilirsiniz watsap dan mesaj atabilirmisiniz ??? Acil.

   • access_time 19 Mar 2018, 16:53
   • Cevapla
  • Muhammet

   Mrb ben Muhammet 10000 TL’ye ihtiyacım var aylık 600 TL ödeyebilir in

   • access_time 19 Mar 2018, 19:40
   • Cevapla
   • hakan

    senetlekredi verilir sms ile sehrinizi ve kendinizi tanıtın yogunluk nedeni ile

    • access_time 5 May 2018, 18:56
    • Cevapla
    • Serkan

     Findeks Kredi Notum 1200 Hiç Gecikme Yok, Borç Yok 7000 TL Lazım.. SGK Var. Serkan

     • access_time 23 May 2018, 16:34
     • Cevapla
    • Erhanönal

     Erhan Önal ben 8000 kredi lazım

     • access_time 19 Haz 2018, 23:27
     • Cevapla
  • Kemal

   Bana ulaş

   • access_time 19 Mar 2018, 22:03
   • Cevapla
  • Tuğba

   Senetle kredi istiyorum.

   • access_time 20 Mar 2018, 13:44
   • Cevapla
  • Derya

   Banada 10000 tl lazım

   • access_time 20 Mar 2018, 18:17
   • Cevapla
  • Berkan elicabuk

   Merhabalar 5000 tlye ihtiyacim var en cok kac taksit oluyor tel nr geri donus yaparsaniz sevinirin…

   • access_time 22 Mar 2018, 1:34
   • Cevapla
  • Mehmet Keleş

   Merhaba Mehmet !!! ben 21 yıldır kamudaa çalışıyorum. Aylık maaşım 5000 TL , yıllık 13000 TL ikramiye var.. Maaşımda haciz yoktur. Fakat , bankalardaki olumsuz durumumdan dolayıı bankalardan kredi kullanamıyorum.. tüm borcumu kapatmak karşılığında aylık 3000 TL rahatlıkla ödeyebilirim . kramiyeleri mi de ara ödeme olarak yapabilirim bu konuda çok acil Yardıma ihtiyacım var cevaplarınızı bekliyorum

   • access_time 22 Mar 2018, 6:09
   • Cevapla
  • TUNCAY

   60 000 tl acil ihtiyacım var.devlet memuruyum 5000 tl aylık gelirim var.aylık taksitler halinde ödeme yapabilirim.ordu da ikamet ediyorum.

   • access_time 23 Mar 2018, 17:24
   • Cevapla
  • Murat

   İstanbul 15.000 lazim aylik otalama gelirim 3.000 meil ardesimden ulasin cevap belliyorum

   • access_time 24 Mar 2018, 12:40
   • Cevapla
  • Yunus

   Benım senetle 20 bin tl ihtiyacım var 2900tl aylık gelirim var bana mutlaka ulaşın yardımcı olun tlf 0541****

   • access_time 25 Mar 2018, 14:30
   • Cevapla
  • Utku kaya

   Merhaba Ankara’da yaşıyorum kamu calisaniyim acil 7000 ihtiyacım var. Bugün edinmem lazım parayı 12 ay vadeli yüzde 50 faize bile razıyım. Aylık gelirim 4500

   • access_time 26 Mar 2018, 13:44
   • Cevapla
  • mehmet

   İletişime gecerseniz, ayrıntılı bilgi almak istiyorum

   • access_time 27 Mar 2018, 11:09
   • Cevapla
  • Selami

   Nasil ulasabilirim size

   • access_time 28 Mar 2018, 23:53
   • Cevapla
  • İrfan

   irfan Er bende senetle para almak istiyorum butun borclarimi kapatip tek biyere borc odemek istiyorum

   • access_time 29 Mar 2018, 17:32
   • Cevapla
  • Gökhan

   Paraya ıhtıyacım var acil yardımcı olabılırmısınız 2 gün ıcınde donersenız sevınırım

   • access_time 30 Mar 2018, 10:44
   • Cevapla
  • Soner savaş

   İstanbul
   Esenyurt
   Aylık gelir 4500 tl
   20 bin TL ihtiyacimiz var acil

   • access_time 1 Nis 2018, 5:56
   • Cevapla
  • ali bilgin

   ssk emeklısıyım 5000 tl kredı gerekıyor ev dukkan benım benı ararmısınız

   • access_time 2 Nis 2018, 19:17
   • Cevapla
  • umut a

   umut. aylık gelir 3400 tl. Mersinde ikamet ediyorum. 15.000tl ihtiyacım var acil iletişime geçerseniz sevinirim.

   • access_time 3 Nis 2018, 15:58
   • Cevapla
  • Ali

   Ankara da memurum. 10 bin e ihtiyacım var. 4500 gelirim var.iletişim

   • access_time 4 Nis 2018, 15:54
   • Cevapla
  • Sedat

   30.000 bin lira kredi ihtiyacım var istanbulda yaşıyorum aylik 1.500 ödeme imkanım var

   • access_time 5 Nis 2018, 1:00
   • Cevapla
  • Kadir

   Bana 25 bin lazim sigortam var calisiyorum puanım düşük isparta merkez

   • access_time 9 Nis 2018, 19:08
   • Cevapla
  • Oktay Çakır

   paraya ihtiyacım size nasıl ulaşabilirsiniz

   • access_time 10 Nis 2018, 9:20
   • Cevapla
   • Nuray

    İyi geceler benim acil 100.000 TL te ihtiyacım var bana nasıl yardımcı olabilirsiniz senetle nasıl kredi kullanabilirim ön ödemesiz

    • access_time 26 Mar 2021, 23:22
    • Cevapla
  • metehan

   CorumDayim 3000 tl ye ihtiyacim var aylik elime 1500 e yakin para geciyor yardimci olursaniz sevinirim.

   • access_time 10 Nis 2018, 19:13
   • Cevapla
  • Alper

   Öğrenciyim 2000₺ e ihtiyacım var Balıkesir’deyim

   • access_time 11 Nis 2018, 11:19
   • Cevapla
  • Ege

   Bana Acil 3.000 TL Lazım Nasıl Yapabiliriz

   • access_time 11 Nis 2018, 13:02
   • Cevapla
  • Faruk

   Acil 25000tl lazım Kamuda memurum, dönüş yaparsanız sevinirim

   • access_time 11 Nis 2018, 20:31
   • Cevapla
  • Sezer karpuz

   çok önemli ödemem lazım olan borcum var yardım edin

   • access_time 14 Nis 2018, 14:31
   • Cevapla
  • Noel harputlu

   Senetle 10000 tl ye ihtiyacım var 48 ay vadeli.. elazığ ilinde ikamet ediyorum, yardım edebilen iletişime geçsin ACİL ..

   • access_time 15 Nis 2018, 12:33
   • Cevapla
  • Ali sait

   Merhaba adana da yaşıyorum kamu da güvenlik görevlisiyim ayda 2050 tl alıyorum 10000 tl lazım aylık 750 tl ödeyebilirim

   • access_time 15 Nis 2018, 23:25
   • Cevapla
  • nihal

   Merhaba

   10-15.0000 TL ıhtıyac kredı cıkartmnak ıstıyorum
   aylık gelırım 7500

   • access_time 16 Nis 2018, 16:08
   • Cevapla
  • okan

   izmir 20.000

   • access_time 16 Nis 2018, 22:58
   • Cevapla
  • Mete Aydın

   Merhaba ben devlet memuruyum bankadan kredi kullanamiyorum 5000 tl nakite ihtiyacim var senetle kredi kullanmak istiyorum giresunda yasiyotum burda gorev yapiyorum telefon numaram sizden haber bekliyorum tesekkur ederim

   • access_time 17 Nis 2018, 18:47
   • Cevapla
  • Serhat

   20.000 tlye ihtiyacım var. İzmirde yaşıyorum. Aylık 700 tl taksit ödeyebilirim.

   • access_time 17 Nis 2018, 20:42
   • Cevapla
  • Umut

   15.000 tl bursada ikamet ediyorum telefon numaram aylık 1500 tl ödeyebilirim şuan gelırım çok iyi geçmişten gelen sıkıntılardan dolayı normal kredi cekemedım yardımcı olursanız sevınırım

   • access_time 18 Nis 2018, 18:01
   • Cevapla
  • Cüneyt İşler

   10000 tl lazım nasıl oluyor

   • access_time 23 Nis 2018, 10:04
   • Cevapla
  • adnan

   25.000TL İHTİYAÇ VAR 1000TL AYLIK ÖDEME YAPABİLİRİM İSTANBUL İKAMET

   • access_time 25 Nis 2018, 3:44
   • Cevapla
  • NURGÜL

   BENİM ACİL OLARAK 7.000 TL YE İHTİYACIM VAR SERBEST OLARAK ÇALIŞIYORUM İŞ BAĞLAYIP PRİM ALIYORUM
   LÜTFEN İLETİŞİME GEÇERMİSİNİZ

   • access_time 25 Nis 2018, 11:30
   • Cevapla
  • Emrah

   Merhaba,

   Senetle 30.000 TL’ ye ihtiyacım var. İzmir’ de yaşıyorum. Aylık gelirim 4750 TL.

   • access_time 25 Nis 2018, 16:54
   • Cevapla
  • Şevval

   Acil olarak 5000₺ ye ihtiyacım var 2 ya da en geç 3 ay içinde toplam borç ne kadarsa tamamen geri ödemiş olacağım rahatlıkla

   • access_time 25 Nis 2018, 16:56
   • Cevapla
  • Derya

   Nasil olucak bu

   • access_time 26 Nis 2018, 19:38
   • Cevapla
  • Hakki

   Acil 15000 tl lazım senetle alabilirmiyiz 1950 tl maaş yer çanakkale şimdilik izmitteyim

   • access_time 27 Nis 2018, 19:00
   • Cevapla
  • Cuma

   Slm 15bin istanbul senetle para vere varmı ist

   • access_time 28 Nis 2018, 19:41
   • Cevapla
  • servet yildirim

   Taşerondaydım yeni belediye bünyesine geçtim maaşım 2250 acil onbin tl ye ihtiyacim var

   • access_time 29 Nis 2018, 22:02
   • Cevapla
  • onur

   selam bana 3000 lazım acil istanbul

   • access_time 30 Nis 2018, 11:51
   • Cevapla
  • tuğra

   10.000 TL antalya aylık gelir 2 bin

   • access_time 2 May 2018, 1:47
   • Cevapla
  • Ergul

   Bana 10.000tl kredi lagzim

   • access_time 2 May 2018, 7:10
   • Cevapla
  • Cemal

   Izmir den yazıyorum 25 bine ihtiyacım var gelirim emekli maaşım 1650 eşim benim üzerimden 2100 tl alıyor 48 ay vade ile ödemeyi düşünüyorum

   • access_time 2 May 2018, 16:14
   • Cevapla
  • Sadık

   Acil 10 bin lazım yardımcı olursanız

   • access_time 3 May 2018, 10:05
   • Cevapla
  • Harun

   Ismim harun erkara gaziantepte yasiyorum 10.000 tl ye ihtiyacim var net gelirim2300 tl aylik geri odeyebilecegim miktar 500veya 750 tel

   • access_time 4 May 2018, 11:33
   • Cevapla
  • kemal

   ben memurum bana acil para lazım

   • access_time 4 May 2018, 11:53
   • Cevapla
  • cenk

   slm ben çok zor durumdayım acil 2.000 lira lazım senetle geri öderim.Lütfen yardımcı olabilecek birtane insan evladı varsa cevap yazsın çok acildir.

   • access_time 4 May 2018, 15:29
   • Cevapla
  • Burak

   Cok cok acil 2 gun icinde 5000 tl ihtiyacim var Kirsehirde oturuyorum ankara kirikkale yakinlarida okur farketmrz

   • access_time 6 May 2018, 16:39
   • Cevapla
  • Alper

   Merhaba.
   Yanlış kararlarla dolu 6 yıllık evlilik geçmişimden dolayı başıma gelmeyen kalmadı tabi buna bankalardaki sicilimde dahil. Kara listeye düşmüş durumdayım en kolay kredi veren banka bile kredi çıkarmıyor. Konyada ikamet ediyorum ve 2350 TL maaşla özel bir firmada çalışıyorum. Etrafa olan borçlarımı kapatıp tek bir yere borçlanmak istiyorum bunun için 15000 TL ye acil ihtiyacım var. Aylık 1500 TL ye kadar ödeme yapabilirim. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum

   • access_time 7 May 2018, 12:02
   • Cevapla
  • Bülent keskin

   40000₺ ye ihtiyacım var

   • access_time 7 May 2018, 12:48
   • Cevapla
  • Murat demir

   150.000tl lagzim aylık 7.000tl gelirim var .ev hipotek li 120 vadeli arıyorum numaram

   • access_time 9 May 2018, 15:37
   • Cevapla
  • mesut

   10000 TL 36 ay vadede kullanmak istiyorum.Kahramanmaraş şehrim

   • access_time 10 May 2018, 8:37
   • Cevapla
  • Tahir acar

   20.000 tl lazim konya-cumra ikamet yerim. Fabrikada calismaktayim. İkibinlira maasim var. tel numaram

   • access_time 10 May 2018, 20:40
   • Cevapla
  • Mert

   Çok acil 10 bin ihtiyacım var bugün içinde ulaşırsanız sevinirim

   • access_time 12 May 2018, 8:05
   • Cevapla
  • Özcan uyar

   Acilkredi lazım senetle 40000 ayda 1500 TL öderim ön ödemesiz çalışanım

   • access_time 13 May 2018, 15:32
   • Cevapla
  • Tayfun şafak

   İstanbul Çekmeköy

   • access_time 14 May 2018, 9:50
   • Cevapla
  • Mustafa

   5000 tl ankara

   • access_time 14 May 2018, 15:29
   • Cevapla
  • Özal

   Merhabalar ben özal muş ta ikamet ediyorum acil 20bin borcum var yardımcı olursanız sevinirim ne gerekiyorsa hazırım yeterki yarına kadar bana dönüş yapın düzenli maaş alıyorum

   • access_time 14 May 2018, 16:46
   • Cevapla
  • Mustafa Akdoğan

   ACİL SENETLE 8000 TL LAZIM AYLIK 400 GERİ ÖDEME İLE

   • access_time 15 May 2018, 3:47
   • Cevapla
  • ahu

   Merhaba ,
   Acilen 5000 tl ye ihtiyacım var , düzenli bir yerde çalışıyorum ama geçmişimden dolayı kredi kullanamıyorum , yardımcı olurmusunuz.

   • access_time 16 May 2018, 16:11
   • Cevapla
  • Doğan

   Borç almak istiyordum

   • access_time 17 May 2018, 12:18
   • Cevapla
  • Özal

   Ben muş ta ikamet ediyorum 15 bin acil nakit ihtiyacım var ne olur yardımcı olun düzenli maaş alıyorum ne gerekiyorsa hazırım beşyüz otuz dört üçyüz kırk onsekiz yirmi sekiz bana dönün

   • access_time 17 May 2018, 14:06
   • Cevapla
  • mustafa

   Denizli 10000 tl aylık 1000 tl geri ödemeli memurum

   • access_time 17 May 2018, 18:05
   • Cevapla
  • Hakki

   Selam 40000 tl lazım şuan izmit teyim emekli 1960 tl maaş alıyorum ve tek yaşıyorum geri dönüş yapmanızı bekliyorum

   • access_time 18 May 2018, 21:01
   • Cevapla
  • MURAT

   MURAT KÖSE tekirdağ/ Öğretmenim aylık net gelirim 4500/ 20BİN TL İHTİYACIM VAR

   • access_time 21 May 2018, 14:17
   • Cevapla
  • Ozal

   20000 pendik istanbul ozal genc bana ulasa bilirmisiniz

   • access_time 22 May 2018, 11:34
   • Cevapla
  • İpek

   Merhaba! Beyfendi net 50000tlye ihtiyacım bar aylık eşimle beraber gelirimiz toplam 8000 bin ama maaşlar bankaya asgariden yatıyor geri ödeme olarak aylık 3000bin ödeyebilirim yardımcı olursanız sevinirim

   • access_time 23 May 2018, 18:25
   • Cevapla
  • Mikail

   5000 TL ye ihtiyacım va

   • access_time 23 May 2018, 21:46
   • Cevapla
  • Sertac

   Sertac karahan 10 bin lazım ıstanbulda oturıyorum oto tamir ısı yapıyom 4500 gelirim var faiz onemli degıl

   • access_time 25 May 2018, 9:09
   • Cevapla
  • Dilşat

   Merhaba senetle kredi çekmek istiyorum yardımcı olabilir misiniz

   • access_time 25 May 2018, 12:29
   • Cevapla
  • recep

   Merhaba ;

   Çok acil 15.000 tl ye ihtiyacım var komisyon yada faiz tutarı önemli değil
   geri dönüş bekliyorum

   • access_time 25 May 2018, 18:31
   • Cevapla
  • coşkun

   kocaelide oturuyorum 15000 çekmek istiyorum 5000 tl maaşım var ne kadar taksit yapılıyor.dönerseniz sevinirim

   • access_time 26 May 2018, 10:54
   • Cevapla
  • Gokhan

   1000 TL lazım Bursa’dan.

   • access_time 27 May 2018, 9:35
   • Cevapla
  • coşkun

   kocaelide oturuyorum,20000 lira 36 veya 48 ay talep ediyorum 5000 maaşım var.acil dönerseniz sevinirim

   • access_time 27 May 2018, 15:11
   • Cevapla
  • Erkan

   Acil paraya ihtiyacim var 2405 tl maasim var sgkli calisanim yardimci olursaniz sevinirim

   • access_time 27 May 2018, 21:04
   • Cevapla
  • can

   mrb acil 10.000 tl ye ihtiyacım var 6 ay taksitle ödeme imkanım var.Gerekirse üzerime ait 2008 model ford arcım da var.onu da ipotek gösterebilirim.acil dönüş sağlarsanız sevinirim.

   • access_time 28 May 2018, 3:16
   • Cevapla
  • nedim sözen

   50000 tl ye ihtiyacım var çok acil aylık gelirim 3000 bin tl istanbul silivride ikamet ediyorum

   • access_time 29 May 2018, 0:19
   • Cevapla
  • ismail Avci

   10000 tl antalya

   • access_time 29 May 2018, 13:28
   • Cevapla
  • Erdogan

   Acil para lazim

   • access_time 29 May 2018, 14:51
   • Cevapla
  • Özal

   Merhaba ben özal 15 bin nakit ihtiyacım var muş ta ikamet ediyorum yarın için acil dönüş sağlayın rica ediyorum

   • access_time 30 May 2018, 1:09
   • Cevapla
  • Ercan ÇAY

   Devlette Teknik öğretmenim. 20 bin tl. ihtiyacım var. aylık gelirim 4500 tl. Düzenli şekilde 1200 tl. ödeyebilirim. KONYA

   • access_time 30 May 2018, 14:22
   • Cevapla
  • Tugce

   Samsun bugun icind3 olucaksa dönūn

   • access_time 31 May 2018, 10:59
   • Cevapla
  • BERKCAN

   merhaba,

   15000TL lazım

   • access_time 31 May 2018, 11:01
   • Cevapla
  • Mustafa cihan

   Aylık gelir 4500 TL 30.000 TL ye ihtiyacım var yer Gaziantep isim

   • access_time 31 May 2018, 13:28
   • Cevapla
  • hasan altan

   Ben konyada yasiyorm 15bine ihtiyacim var 8 ay vadeyle 0554 175 ** ** burdan bana acil ulasin

   • access_time 31 May 2018, 15:26
   • Cevapla
  • SADIK

   10000tl 12 veya 24 ay vadeli kredi kullanmak istiyorum .. cumayeri düzcede ikamet ediyorum aylık kazancım 9500 tl dir

   • access_time 31 May 2018, 16:30
   • Cevapla
  • Burak Özdemir

   Selamlar,

   Acil 30000 TL kredi çekmem gerekiyor. Aylık Gelirim 3500 TL. İstanbul da yaşıyorum.

   • access_time 3 Haz 2018, 11:31
   • Cevapla
  • cengizhan

   ıstanbulda yasıyorum evlıyım ev bızım fakat tapu annemın ustune 400mılyarlık daırede otruyorum paraya cok ıhtıyacımız var 30mılyar kadar para ıstyorum sızlerden senet kasılıgı

   • access_time 4 Haz 2018, 2:20
   • Cevapla
  • elçin

   bu sayfalara defalarca yazdım ama hiç sonuç alamadım.benim 15000tl ye ihtiyacım var.devlette kadrolu öğretmenim.sakaryada ikamet

   • access_time 5 Haz 2018, 10:06
   • Cevapla
  • Mesut

   bana acilen bugün bana acilen 50 bin tl lazım ACİLEN BANA ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM

   • access_time 6 Haz 2018, 14:42
   • Cevapla
  • Elif

   Merhaba ben istiyorum ama nasıl olacak Mersin’de yasıyorum açık lazım mail adresim

   • access_time 7 Haz 2018, 17:51
   • Cevapla
  • Ayşe

   Senetle 10.000 liraya ihtiyacim var. 8000 lira belgelenebilir gelirim var. Bankalardan alınmış kredilerim oldugundan kredi alamiyorum. 6 ayda faiziyle geri oderim. Lutfen iletisime geciniz.

   • access_time 8 Haz 2018, 1:33
   • Cevapla
  • Emre

   Senetle 10.000 liraya ihtiyacim var. 8000 lira belgelenebilir gelirim var. Bankalardan alınmış kredilerim oldugundan kredi alamiyorum. 6 ayda faiziyle geri oderim. Lutfen iletisime geciniz.

   • access_time 8 Haz 2018, 1:35
   • Cevapla
  • dogan

   20 bin liraya ihtiyacim var adres ankara kazan

   • access_time 8 Haz 2018, 19:52
   • Cevapla
  • Ekin

   Merhaba bana ulaşır mısınız

   • access_time 9 Haz 2018, 1:58
   • Cevapla
  • kemal

   merhaba, şartlara göre 20-30bin tl arasında 48 ay vadeli ihtiyacım var.. şartları bildirirseniz e-mail ile telefon paylaşayım..

   • access_time 11 Haz 2018, 13:48
   • Cevapla
  • Ersin

   Merhaba bana gün içinde 10000 tl kredi lazım aylık maaşım 1850 rize oturuyorum acil yardımcı olurmusjnuz

   • access_time 12 Haz 2018, 12:21
   • Cevapla
  • bedriye ece

   benım5000 tl cok ACIL ıtıyacm var bana yardımcı olurmusunuz gazıantep te yasıyorum gayrımnkul danısmanıyım

   • access_time 12 Haz 2018, 15:04
   • Cevapla
  • Oğuzhan

   2300 TL maaş Eskişehir 40000 liraya ihtiyacım var kredileri mi bı yere toplamak istiyorum

   • access_time 12 Haz 2018, 21:21
   • Cevapla
  • Rabia

   Istanbulda ikametgah ediyorum 10000 tl ye ihtiyacim var 2 ay vade ile istiyorum

   • access_time 18 Haz 2018, 14:33
   • Cevapla
  • mehmet ali

   hocam acil donus yapmanız gerekiyor senetle paraya ihtiyacım var

   • access_time 18 Haz 2018, 16:13
   • Cevapla
  • Aykut

   Merhaba. Ihtiyacim olan tutar 35.000 tl. Ankarada oturuyorum. Özel bir şirkette çalışıyorum ve gelirim. 2250 tl.

   • access_time 20 Haz 2018, 17:58
   • Cevapla
  • anıl

   bana acil 5000 tl nakit lağzım 24 ay vade süreciyle acil

   • access_time 21 Haz 2018, 16:50
   • Cevapla
  • Kadir Koç

   Özel bir lisede öğretmenlik yapıyorum eskiden dershanem vardı kapattık dersane döneminden kredi notum çok düşük benim gelirim 3000 tl özel dersler hariç toplam gelirim 5000 tl aylık 3000 tl civarı kredi ödememiz var uygun taksitlerle senetle kredi verebilirmisiniz bandirmada ikamet ediyorum

   • access_time 29 Haz 2018, 15:00
   • Cevapla
  • Kadir

   Merhaba Ben kadir Hastam var lutfen ulasirmisinz 10 bin laziness izmirdeyim a meek a hat a you.3434@outlook.com

   • access_time 29 Haz 2018, 18:13
   • Cevapla
  • Mehmet

   mkursadcavusoglu@gmail.com acil yrdımcı olurmusunuz

   • access_time 3 Tem 2018, 9:16
   • Cevapla
  • mehmet

   yardımcı olurmusunuz lütfen

   • access_time 13 Tem 2018, 14:28
   • Cevapla
  • Ersin

   Merhaba rizede özel sektörde çalışmaktayım sylik 1850 tl maasim var
   bana 7000 bin ile 10000 arası lazım aylık 750 850 arası ödeme yabilirim eğer çizdiyseniz ve on ödeme gibi bir koşulunuz yoksa iletişime geçmek isterim sizinle

   • access_time 14 Tem 2018, 0:52
   • Cevapla
  • Hüseyin

   Özel sektör de 5 senedir çalışmaktayım 2370 maaşın İstanbul bağcılar ikamet etmekteyim maddi durumda çıkmaza girdim borçlar dağıldı toparlamam lazım aylık 750 geçmeyecek şekilde 16000 e ihtiyacım var lütfen acil yardımcı olursanız sevinirim

   • access_time 15 Tem 2018, 13:34
   • Cevapla
  • Ali

   Benim acil 10.000 bine ihtiyacim var.
   Yardimci olabilirseniz.

   • access_time 16 Tem 2018, 3:50
   • Cevapla
  • Engin

   5000 TL’ye ihtiyacım var 2700 tl düzenli gelirim var Bursa’da yaşıyorum 1000 tl ayda odeyebilirim lütfen yardımcı olun

   • access_time 18 Tem 2018, 9:01
   • Cevapla
  • selçuk filiz

   on ya 2o bin lazım

   • access_time 19 Tem 2018, 14:37
   • Cevapla
  • Mehmet

   izmir 15.000 aylık 1.000 odeme

   • access_time 20 Tem 2018, 1:10
   • Cevapla
  • Onur

   Kocaeli 7 maaşım var 10000 lazım düzenli öderim. Kredi çekemiyorum. Ok ise honour-onur. windowslive . Com yazarmısınız

   • access_time 24 Tem 2018, 21:15
   • Cevapla
  • Ercan

   35 000 lazım bolu da ikamet ediyorum madenciyim 3 450 tl gelirim var maaş bordrosu var acil lazım

   • access_time 27 Tem 2018, 14:29
   • Cevapla
  • Aynur

   100 bine ihtiyacım var 3bin öderim aylik

   • access_time 27 Tem 2018, 19:58
   • Cevapla
 3. Nebahat

  Merhaba Acil 10000-15000 ihtiyacım var emekli memurum.Ayrıca şuan özel firmada çalışmaktayım.Dönüş yaparsanız sevinirim

  • access_time 17 Oca 2018, 11:26
  • Cevapla
  • KrediUzman

   Nebahat hanım, senetle kredi almak riski yerine kredi notu düşük olan vatandaşlarımız için kredi veren bankaları ve çözüm yollarını gözden geçirmenizi tavsiye diyoruz. Detaylar için lütfen dikkatlice bu yazımızı okuyunuz. https://www.uygunkonutkredisi.org/kredi-notu-dusuklere-kredi-veren-bankalar/

   • access_time 17 Oca 2018, 21:24
   • Cevapla
  • aytaç

   merhabalar sayfamıza yorum yapmışsınız krediye ihtiyacınız olduğunu belirtmişsiniz isterseniz bir irtibat numarası bırakın sizleri arayalım işlemlerinizi hızlandırıp sizlere yardımcı olalım herhangi bir ön ödeme yok bilginiz olsun..istersenizde numaradan çağrı atıp veya mesaj bırakıp yada arayıp sizlere yardımcı olabiliriz yada ayabakkan2834@gmail.com adresıne maıl atabılırısnız

   • access_time 10 Şub 2018, 14:55
   • Cevapla
   • abdülkadir olğun

    15000tl nakite ihtiyacım var 12 ay taksitle daha kısa bi zamanda dahi geri ödeme yapabilirim bana ulaşırsanız sevinirim iletişim:mail: kadirolgun16@outlook.com

    • access_time 16 Şub 2018, 2:36
    • Cevapla
   • Nurdan

    Acil

    • access_time 25 Şub 2018, 23:12
    • Cevapla
   • Murat

    Bursa da yaşıyorum…Devlet memuruyum. 20000 TL ihtiyacım var.. Aylık gelirim 4 bin

    • access_time 28 Şub 2018, 19:33
    • Cevapla
   • Büşra

    yardımcı olur musunuz

    • access_time 3 May 2018, 16:02
    • Cevapla
 4. Nebahat

  Yazmayı unutmuşum İstanbulda yaşıyorum

  • access_time 17 Oca 2018, 11:27
  • Cevapla
  • HALİL USLU

   BEN ÇANAKKALEDE OTURUYORUM.MEMURUM.MAASIM 4350TL.15000TL KREDİ İSTİYORUM. BANA ULAŞIRSANIZ MEMNUN OLURUM

   • access_time 14 Mar 2018, 12:42
   • Cevapla
 5. Mustafa

  acil 10000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz iletişim 053195943**

  • access_time 19 Oca 2018, 13:35
  • Cevapla
 6. Kemal

  Merhaba

  Kişisel amaçlı veya iş ihtiyaçlarınız için bir krediye ihtiyacınız var mı? İşte size iyi haberler var. doğru yerde. Şirketlere ve bireye% 3’lük faiz oranı ile iş ve kişisel kredi / kredi temin etme kapasitesine sahibiz.

  • access_time 20 Oca 2018, 6:07
  • Cevapla
  • Bülent

   40000₺ lazzım dönermisiniz

   • access_time 22 Oca 2018, 14:14
   • Cevapla
  • Yunus

   8.000 TL krediye ihtiyacım var 12 veya 24 taksitle öderim veya belirlenen tarihte komple öderim
   Yozgatta yaşıyorum aylık gelirim 2.100 tl

   • access_time 22 Oca 2018, 19:38
   • Cevapla
  • abdülkadir olğun

   15000tl nakite ihtiyacım var 12 ay taksitle daha kısa bi zamanda dahi geri ödeme yapabilirim bana ulaşırsanız sevinirim iletişim: 05444749110 mail: kadirolgun16@outlook.com

   • access_time 16 Şub 2018, 2:39
   • Cevapla
  • Ramazan

   Slm kemal bey bana donus yapabilirmisiniz acil donus bekliyorum

   • access_time 26 Şub 2018, 12:24
   • Cevapla
  • Tolga

   Selamlar dondurma işimi beşiktaşta taşıycam. Yaklaşık bi 10.000-15.000 arası masrafım olucak. Haziran sonuna kadar komple kapatırım borcu. Yardımcı ve ekstaradan verdiği paraya 2.000 tl eklemek isteywn var mı. Veya kredi çıkarttırabilecek

   • access_time 13 Mar 2018, 16:20
   • Cevapla
  • emre

   ulasirsaniz sevirnrm ankara dayim 5 bin tl

   • access_time 7 Nis 2018, 19:48
   • Cevapla
  • Erdoğan üğüdücü

   Acil 10000 tlye krediyei ihtiyacım var. Istanbul Kartalda yaşıyorum pazarcılık yapıyorum. Aylıkgelirim 3500-5000 arası.

   • access_time 27 Nis 2018, 11:40
   • Cevapla
  • Cuma

   Slm ist avcılar 15bin 20bin kredi çekemiyorum kredi puan o kanuni takip öde para almiyorsaniz konuşalim çalisiyorum ssk var ama çok acil para ya lazim allah kimseyi zordal birakmasin

   • access_time 5 May 2018, 19:00
   • Cevapla
  • Hasan

   10000 binlira ihtiyacim var..ulasabilirmisiniz..

   • access_time 9 May 2018, 13:19
   • Cevapla
  • Kaan

   20000 tl lazım ankara da kamuda çalışıyorum

   • access_time 15 Haz 2018, 0:19
   • Cevapla
  • Mustafa

   Merhabalar tekstil uzerine ia yerimiz var. Acil 10000 tl ye ihtiyacimiz en gec 2 ay vade ile geri odeme saglanacaktir. Kredi veya senetle yardimci olabilr misiniz

   • access_time 18 Haz 2018, 14:42
   • Cevapla
 7. Mehmet ali gözel

  Para lazım ararmissiz

  • access_time 24 Oca 2018, 13:30
  • Cevapla
 8. Cezmi

  Mrb bana çok acil kredi lazım 10000 bin tl geri dönüş yaparsanız sevinirim ıstanbul ataşehir de yaşıyorum aylık gelirim 2000 bin tl dir

  • access_time 25 Oca 2018, 10:11
  • Cevapla
 9. fatih

  merkez bankası tarafından kredi kullandırılır ücret odeme gıbı bır durum yoktur komısyon almıyoruz prim usulu çalışıyoruz amaç icralık ve yasak takipte olanlar içindir

  • access_time 26 Oca 2018, 17:32
  • Cevapla
  • Kadır

   Bana 25000 kadar lazim

   • access_time 27 Oca 2018, 17:11
   • Cevapla
  • Mehmet

   Ozel sektorde calisiyorum 1000 aylik olarak odeye bilirim ne kadar cikarsa kabulum icraligim cok zor durumdayim yardimci olursaniz

   • access_time 31 Oca 2018, 16:24
   • Cevapla
  • Mehmet Dağlı

   Benim 20000 liraya ihtiyacım var.Denizlide yaşıyorum.Aylık 1000 lira taksitle geri ödeyebilirim.

   • access_time 31 Oca 2018, 19:38
   • Cevapla
  • İSMAİL

   Lmt. şirketimin içinde bulundugu maddi sıkıntılardan dolayı 50000 tl ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

   • access_time 12 Şub 2018, 18:06
   • Cevapla
  • oğuz

   fatih bey sakaryada kamuda mühendisim. maaşım 4500 tl. acil 15000 tlye ihtiyacım var. yozcany@hotmail.com

   • access_time 13 Şub 2018, 16:27
   • Cevapla
  • turan

   acil ulaşabilirmisiniz rica etsem

   • access_time 21 Şub 2018, 13:07
   • Cevapla
  • Hatice sürmeli

   Bana 100 bin 48 ay vade ile lazım hatice_surmeli01@hotmail.com

   • access_time 25 Şub 2018, 1:15
   • Cevapla
  • Ferhay

   20 bın lazım bana icram var

   • access_time 6 Mar 2018, 16:08
   • Cevapla
  • Sebahattin

   İsmim Sebahattin Fatih bey bana ulaşırmısınız acil 30 milyara ihtiyacım var haczimi kaldırmam için

   • access_time 13 Mar 2018, 0:22
   • Cevapla
  • Hakki

   Peki fatih ben emekliyim bankalarla problemim var 15000 tl lazım yardımcı olabilirmisin

   • access_time 27 Nis 2018, 19:07
   • Cevapla
 10. Ali

  10000 TL’ye ihtiyacım var,bankalara borcum yok ama kredi cekemiyorum.05345518275

  • access_time 29 Oca 2018, 10:47
  • Cevapla
 11. Adem Tezel

  .
  SOYLU FAKTORiNG

  SENET karşılığı KREDİ imkanı saglanmaktadır.

  — ARAÇ — KONUT — NAKİT —
  Bankadan KREDi alamıyormusunuz ….!!

  *Avukatlık
  *Hacizlik
  *İcralık
  *KKB puan düşüklüğü
  Olan ve ihtiyacı olanlara DUYURU

  Parayamı ihtiyacınız VAR

  Başvurularınızı bekliyoruz…!!!

  • access_time 30 Oca 2018, 14:56
  • Cevapla
  • Emrah

   Merhaba Adem Bey,

   Nereye başvuruyoruz?

   • access_time 31 Oca 2018, 10:28
   • Cevapla
  • MURAT

   KAMUDA ÇALIŞIYORUM 20000 TL YE İHTİYACIM VAR

   • access_time 31 Oca 2018, 16:20
   • Cevapla
  • Mehmet

   Icraligim ozel sektorde calisiyorum 30 000 liraya ihtiyacim var yardimci olurmmusunuz

   • access_time 31 Oca 2018, 16:27
   • Cevapla
  • Gamze

   Antalya Acil 10000tl nakit ihtiyacım var çok acil dönüş rica ediyorum.

   • access_time 1 Şub 2018, 1:17
   • Cevapla
  • Kadir SARI

   Ya arkadaş bir tane samimi biriyle görüşemedim numaramı yazdım hep dolandırıcılar aradı Allah rızası için biri adam gibi arasın 50000 bin liraya ihtiyacım var ordu \ ünye

   • access_time 4 Şub 2018, 18:36
   • Cevapla
  • Erkut

   arayın yardimci olursanız sevinirim

   • access_time 8 Şub 2018, 0:08
   • Cevapla
  • ismet

   2 ay içinde geri ödemeli şeklinde

   • access_time 8 Şub 2018, 12:56
   • Cevapla
  • fatih

   10000 tl ye ihtiyacım var aylık kazan ç3500 tl

   • access_time 11 Şub 2018, 0:40
   • Cevapla
  • cagatay

   Haber bekliyoeum irtibat numaram 0531268xxxx 15 bine ihtiyacim varnlutfen yardimci olun

   • access_time 12 Şub 2018, 17:45
   • Cevapla
  • Hakan

   ACİL 10.000,00 TL YE İHTİYACIM VAR Ankara da yaşıyorum ücretli aylık maaş alıyorum.3.200,00 TL hakan_uzun20@hotmail.com E-MAİL ADRESİNDEN DÖNÜŞ YAPARSANIZ

   • access_time 13 Şub 2018, 14:58
   • Cevapla
  • İlhan

   Slm iyi günler 20 bine ihtiyacım var bin lira taksitle öderim yardımcı olabilirmisiniz.

   • access_time 14 Şub 2018, 21:31
   • Cevapla
  • Sezgin

   4800 tl alıyorum bordro veririm 20000 e ihtiyacım var

   • access_time 16 Şub 2018, 0:13
   • Cevapla
  • Mustafa babuccu

   50000 lazım 60 ay vadeli yardimci olurmusunuz mustafababuccu87.mb@gmail.com

   • access_time 19 Şub 2018, 2:22
   • Cevapla
  • SİBEL

   Acil 20000 tl ye ihtiyacım var aylık gelir 3400 dönüş yaparsanız sevinirim

   • access_time 20 Şub 2018, 20:58
   • Cevapla
  • SİBEL

   Adem bey dönüş yapar mısınız rica etsem. Sibelakharman@hotmail.com mail adresim. Acil 20 bin tl ye ihtiyacım var.

   • access_time 20 Şub 2018, 21:05
   • Cevapla
  • Dilek

   Acil paraya ihtiyacım var 30.000 TL lutfen tel verırmısınız

   • access_time 21 Şub 2018, 12:10
   • Cevapla
  • Fatih

   Icraligim ozelsektorde çalışıyorum aylik 800 tl öderim 30 000 ihtiyacim var

   • access_time 21 Şub 2018, 21:24
   • Cevapla
  • Nesrin

   Merhaba ben adanada oturuyorum ev kirası iÇin 4000 TL ye acil ihtiyacım var anaokulunda 1200 TL ye çalışıyorum ayda 400 TL ödeyebilirim lütfen şeker hastası kızım var yardımcı olun

   • access_time 22 Şub 2018, 1:28
   • Cevapla
  • Murat Dursen

   Ĺĺütfen bana yardımcı olurmusunuz bankalar kredi vermiyorum kkb puan düşük kred kartlar yapılandırma var lütfen yardımcı olun kardesim durum hiç iyi deyili kardesim bana dönüş saglayın

   • access_time 24 Şub 2018, 23:18
   • Cevapla
  • mehmet

   soylu faktoringe nasıl ulaşırım

   • access_time 6 Mar 2018, 15:41
   • Cevapla
  • Ender

   20.000₺ kredi için aylık 2.000₺ ödeme yapabilirim. Detaylar için mail adresim:

   • access_time 12 Mar 2018, 21:52
   • Cevapla
  • Sebahattin

   Soylu faktoring he paraya ihtiyacım var bidaha para yatırıyımmı size gene oyalayın engelleyin Allah belanızı versin Allah çolunuzdan çoçunuzdan çıkarsın inş

   • access_time 13 Mar 2018, 0:25
   • Cevapla
  • Nurcan

   Ankda yşıyorum acil 7.binliraya ihtiyacım var yardımcı olurmusınuz

   • access_time 15 Mar 2018, 8:53
   • Cevapla
  • Ayferr

   Acil 10.000 ne ihtiyacim var ve icralik avukatligim

   • access_time 15 Mar 2018, 11:16
   • Cevapla
  • Ömür

   ihtiyaç 50.000 tl aylık gelir 2500 tl

   • access_time 15 Mar 2018, 12:45
   • Cevapla
  • Sine ozcelik

   Size nasil ulaşırım

   • access_time 20 Mar 2018, 5:56
   • Cevapla
  • Hülya

   Benim acil 30000 bine ihtiyacım var kredi kullanamıyorum puanım düşük çok başvuruda bulundum dahada düştü dağınık borçlarımı ve kredi kartımı kapatmak için bu paraya çok ihtiyacım var Emekliyim bir evim var kentsel dönüşümde kira alıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz bu paraya ne kadar faiz öderim aylık Taksit ne kadar oluyor

   • access_time 22 Mar 2018, 11:43
   • Cevapla
  • Ali Gürsoy

   Ali Gürsoy kütahya acil 40000 TL ye ihtiyacım var yılda 10000 TL geri ödeme olacak şekilde saygılar sunuyorum

   • access_time 23 Mar 2018, 14:53
   • Cevapla
  • Oktay Çakır

   parayi ihtiyacım var acil döneminin

   • access_time 10 Nis 2018, 9:28
   • Cevapla
  • Fikri

   Dönüş yapilirsa sevinirim sartlari ogrenmek icin

   • access_time 21 Nis 2018, 1:54
   • Cevapla
  • fatih

   memurum 5 bin tl ye ihtycm var 2 aylik

   • access_time 22 Nis 2018, 22:46
   • Cevapla
  • Derya

   Adem bey nereye bas vurucaz

   • access_time 26 Nis 2018, 19:42
   • Cevapla
  • Hakki

   Adem tezel 15000 tl nakit lazım emekliyim 1950 maaşım var senetle almak için yardımcı olabilirmisin cvp verirsen memnun olurum

   • access_time 27 Nis 2018, 19:16
   • Cevapla
  • Hakki

   Merhaba soylu faktoring bugüne kadar kime yazdıysak geri dönüşüm olmadı senetle para lazım geri dönüş yaparsanız şartları konuşmak isterim

   • access_time 19 May 2018, 1:04
   • Cevapla
  • Cihan YUrtseven

   acil 50 bine ihtiyacım var 48 ay zorlamadan ödeyebileceğim aylık 1000 yada 1200 verebileceğim faiz olabilir skıntı yok

   • access_time 23 May 2018, 23:24
   • Cevapla
  • Erhanönal

   Adem bey yardımcı olurmusnuz 8000 tl ihtiyacım var

   • access_time 19 Haz 2018, 23:37
   • Cevapla
  • Şenay

   Acil kredi lazım

   • access_time 18 Tem 2018, 9:09
   • Cevapla
 12. Line

  Acilen kredi başvurusunda bulunun.

  • access_time 1 Şub 2018, 10:07
  • Cevapla
  • cagatay

   Cok acil 15 bine ihtiyacim var bekliyorum

   • access_time 12 Şub 2018, 17:43
   • Cevapla
 13. Özer

  Acil nakit ihtiyacınız varsa yardımcı oluyorum ön ödeme almiyorum.

  • access_time 2 Şub 2018, 15:01
  • Cevapla
  • Kadir SARI

   Özer bey nasıl ulaşabilirim size 05433570359 yada siz beni ararmısınız

   • access_time 4 Şub 2018, 19:12
   • Cevapla
  • Ayşe

   Lütfen bana ulaşır mısınız mail adresim aysekarakus02@hotmail.com

   • access_time 4 Şub 2018, 22:29
   • Cevapla
  • mustafa

   yardımcı olursanız sevinirim mustafausta32@hotmail.com

   • access_time 5 Şub 2018, 13:33
   • Cevapla
  • Tamerbaba

   Özer bey mail bekliyorum sizden
   Tamergn1907@gmail.com

   • access_time 8 Şub 2018, 5:27
   • Cevapla
  • cagatay

   Ozer Bey haber bekliyorum 05312686806 lutfen yardimci olun

   • access_time 13 Şub 2018, 9:30
   • Cevapla
  • oğuz

   özer bey sakaryada kamuda mühendisim. maaşım 4500 tl. acil 15000 tlye ihtiyacım var. yozcany@hotmail.com

   • access_time 13 Şub 2018, 16:29
   • Cevapla
  • mehmet

   15000 tl lazım

   • access_time 14 Şub 2018, 14:46
   • Cevapla
  • S. T

   İrtibat numaranız yok bana ulaşın lütfen watsaap dan 0505072****

   • access_time 14 Şub 2018, 15:42
   • Cevapla
  • Sezgin

   Size nasıl ulaşırız

   • access_time 16 Şub 2018, 0:14
   • Cevapla
  • selda

   acil 150.000 tiye ihtiyacım var yardımcı olurusunuz

   • access_time 10 Mar 2018, 22:09
   • Cevapla
  • Nildağ

   Merhaba 30 Mayıs 2018 e kadar 6000tl ye ihtiyacım var.İzmir de yaşıyorum .

   • access_time 22 Nis 2018, 20:08
   • Cevapla
  • Ayşe

   Özer Bey, senetle 10.000 liraya ihtiyacim var. Istanbuldayim. Aylik gelirim 8.000 lira. 6 ayda geri oderim. Lutfen arayiniz.

   • access_time 8 Haz 2018, 1:47
   • Cevapla
 14. Mehmet

  Krediyeihtiyacim var bankalar vermiyor , yardimci olursaniz sevirim cok acil …

  • access_time 7 Şub 2018, 1:58
  • Cevapla
 15. onur aslan

  15000 tl ihtiyacım var

  • access_time 7 Şub 2018, 16:23
  • Cevapla
 16. serkan

  merhaba senetle kredi verılır

  • access_time 7 Şub 2018, 17:09
  • Cevapla
  • Erkan

   Telefon numarası verin senetle kredi verenler yardimci olanlar ariyalim

   • access_time 8 Şub 2018, 0:55
   • Cevapla
  • cagatay

   Icralik oldum senetlenkredi ariyorum bana yardimci olurmusunuz

   • access_time 12 Şub 2018, 17:41
   • Cevapla
  • cagatay

   Serkan bey bana lutfen yardimci olun 05312686806

   • access_time 13 Şub 2018, 9:31
   • Cevapla
  • dilek

   serkan bey yardımcı olurmusunuz kısa vadeli beş bin tl lazım

   • access_time 13 Şub 2018, 11:44
   • Cevapla
  • oğuz

   serkan bey sakaryada kamuda mühendisim. maaşım 4500 tl. acil 15000 tlye ihtiyacım var. yozcany@hotmail.com

   • access_time 13 Şub 2018, 16:29
   • Cevapla
  • mehmet

   seneti imzalar paramı alırım.komisyon varsa orda veririm.15000 tl lazım.mail atarsanız görüşürüz

   • access_time 14 Şub 2018, 14:47
   • Cevapla
  • Ömer

   Ankara gelir 2400 ihtiyaç 15.000 tl acil dönüş

   • access_time 6 Mar 2018, 5:40
   • Cevapla
  • Cuma

   Slm ist avcılar 15bin 20bin kredi çekemiyorum kredi puan o kanuni takip çıkıyor öde para almaya arasin gerçek bun işi yapa insan arasin istanbul dayim zordayim😭😢çalişiyorum ssk var banka kredi vermiyor puan 0 kanunu takip var

   • access_time 2 May 2018, 18:58
   • Cevapla
 17. atessirketleri@gmail.com

  Yardımcı olunur 50.000 tl kadar

  • access_time 8 Şub 2018, 14:00
  • Cevapla
 18. Yalçın

  Acil kredi lazim yardimci olurmusunuz

  • access_time 9 Şub 2018, 21:45
  • Cevapla
 19. Kadir.

  Hayırlı günler para lazım borç larimı kapat mak için nasıl yardımcı ola bilir siniz

  • access_time 10 Şub 2018, 16:32
  • Cevapla
 20. süleyman çalışkan

  ben ankarada ikamet ediyorum.acil olarak 35000 tl ye ihtiyarcım var 24 ay vade ile 1200tl ödeme yapabilirim cep 0530065xxxx bana dönüş yaparsanız sevinirim

  • access_time 13 Şub 2018, 15:10
  • Cevapla
 21. Yavuz

  Bankalardan kredi alamayanlara Senetle Kredi Verilir.
  Son dönemlerde bankaların kredi notu düşüklüğü ve kara listeye girmiş olmasından dolayı kişilere kredi vermeme durumuna Senetle Kredi vererek çözüm bulmaya çalışıyoruz. Kendi bünyemizde yaptığımız çalışmalar ile birlikte sizlere 50.000 TL’ye kadar 48 Ay vade ile Senetle Borç Para veriyoruz.
  Ön Ödeme, Dosya Masrafı, Kefil İstenmemektedir ve Gelir Belgesiz kredi.
  Kimliğiniz ile başvurmanız yeterli.
  İster ofisimize gelin, ister kurye arkadaşlarımız ile evrakları size gönderelim.
  Detaylı bilgi ve başvuru için ;

  • access_time 13 Şub 2018, 17:05
  • Cevapla
  • Necmettin

   Konuşalım lütfen

   • access_time 14 Şub 2018, 11:46
   • Cevapla
  • mehmet

   ofisinize gelerek 15000 tl almak istiyorum.emekli çalışanım mail atarsanız adres bildirin gelelim

   • access_time 14 Şub 2018, 14:49
   • Cevapla
  • Sezgin

   4800 maaş alıyorum bordo verebilirim size nasıl ulaşırım 20000 e ihtiyacım var

   • access_time 16 Şub 2018, 0:14
   • Cevapla
  • oğuz

   acil 15 bin lazım. yozcany@hotmail.com

   • access_time 16 Şub 2018, 14:20
   • Cevapla
  • Tahir tepe

   0546459xxxx acil kredi ihtiyacım vardir

   • access_time 16 Şub 2018, 15:11
   • Cevapla
  • Cemıl

   Merhaba butun bankalar ret veriyor aylık 1 TL ödeme yapabilirim 5 bin TL acil lazım pazartesıye kadar 538 849 xx xx lütfen on ödeme kefil vs istemeyen kimlik veya gerçek bir belgeye dayananlar arasın

   • access_time 16 Şub 2018, 22:48
   • Cevapla
  • ugur

   digdemugur16@gmail 10 bine ihtiyacım var acil

   • access_time 19 Şub 2018, 17:47
   • Cevapla
  • Kenan Kurt

   Merhaba bana 15.000 tl kredi lazım, yardımcı olursanız sevinirim..

   • access_time 20 Şub 2018, 14:45
   • Cevapla
  • Ayşe

   Acil 10000 TL gelincik525778@gmail.com

   • access_time 20 Şub 2018, 23:42
   • Cevapla
  • Nesrin

   Merhaba ben adanada oturuyorum anaokulunda 1200 TL ye çalışıyorum ev kirası için 4000 tiye acil ihtiyacım var ayda 400 TL ödeyebilirim lütfen şeker hastası kızım var nolur yardımcı olun

   • access_time 22 Şub 2018, 1:21
   • Cevapla
  • Bekir

   Ofisiniz nerede veya kurye gelebilir ankara keciorende sigortaciyim cok acil donus yapabilirseniz sevinirim 7000 tlye ihtiyacim var bekir_1986_66@hotmail.com uzerinden bana cok acil donus yapabilirmisiniz

   • access_time 22 Şub 2018, 14:06
   • Cevapla
  • ufuk

   yavuz bey acil 12.000 liraya ihtiyacım var acil dönüş yaparsanız sevinirm işyeri sahibiyim ödemelerde sıkıntı olmaz 0539 253 xx xx acil ulaşırsanız sevinirim

   • access_time 5 Mar 2018, 14:10
   • Cevapla
  • İsmail

   Bana acil dönüş yapabilirmisiniz lütfen. Öğrenciyim borç kapatmak için acil 5000tl ihtiyacım var. Konyadayım.

   • access_time 5 Mar 2018, 19:02
   • Cevapla
  • BİRGÜN

   acil dönüş yaparsanız sevinirim teşekkür ederim

   • access_time 11 Mar 2018, 18:16
   • Cevapla
   • BİRGÜN

    acil dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

    • access_time 11 Mar 2018, 18:45
    • Cevapla
  • Sebahattin

   Size nasıl ulaşabilirim 30 milyar ihtiyacım var

   • access_time 13 Mar 2018, 0:28
   • Cevapla
  • bahadır

   10000 tl ye ihtiyacım var gelirim 1800 tl acill

   • access_time 13 Mar 2018, 16:11
   • Cevapla
  • Cemal

   Nasıl görüşebiliriz kamu calisaniyim

   • access_time 15 Mar 2018, 23:18
   • Cevapla
  • Zuhal

   Acil yardımcı olabilirmisiniz 20.000 tl kullanmak istiyorum

   • access_time 16 Mar 2018, 17:17
   • Cevapla
  • Cemal

   Nasıl irtibata gecicez

   • access_time 18 Mar 2018, 0:03
   • Cevapla
  • Cemal

   Nasıl irtibatta buluncaz

   • access_time 18 Mar 2018, 0:14
   • Cevapla
  • KENAN

   SENET KARŞILIĞI 10000TL ALMAK İSTİYORUM DONUŞ YAPARMISINZ

   • access_time 21 Mar 2018, 19:42
   • Cevapla
  • Murat

   Merhaba acil 10.000 _20.000 arasi nakite ihtiyacim var yardimcibolabilecek
   kimseler varsa duzenli bi is sabit bi gelirim var cevap bekliyorym

   • access_time 24 Mar 2018, 12:36
   • Cevapla
  • Hülya

   Yavuz Bey benim acil. 30000 bine ihtiyacım var Emekliyim ve icralık olmadan dağınık borçlarımı ve kredi kartımı kapatmak istiyorum tek bir yere ödeme yapmak istiyorum lütfen dönüş yaparmısınız

   • access_time 31 Mar 2018, 0:54
   • Cevapla
  • Bulent

   Merhaba senetle kredi almak istiyordum Bülent samanci

   • access_time 4 Nis 2018, 9:44
   • Cevapla
  • yasin

   muavinlik işi yapıyorum.yeni başladım.biriken borçlarım için 5000tl.ihtiyacım var.bursada oturuyorum.5-6ay taksitle öderim.

   • access_time 6 Nis 2018, 21:31
   • Cevapla
  • kemal

   BEN MEMURUM AYLIK GELİRİM 3500 TL başvurmak istiyorum

   • access_time 19 Nis 2018, 11:40
   • Cevapla
  • Esen

   30 bin tl ihtiyac var

   • access_time 20 Nis 2018, 11:09
   • Cevapla
  • Cengiz

   20000 tl lazım bilgi vermeniz mümkün mü

   • access_time 24 Nis 2018, 19:15
   • Cevapla
  • Şakir

   Merhaba numaralı telefondan ulaşabilirsiniz 15000 TL’ye ihtiyacım var

   • access_time 17 May 2018, 11:25
   • Cevapla
  • Hakki

   Yavuz bey sıze nasıl ulaşabilirim acil olarak dönüş yaparsanız şartları görüşürüz cvp bekliyorum umarım sizde umut tacirliği yapmıyorsunuzdur.

   • access_time 17 May 2018, 16:39
   • Cevapla
  • Hakkı

   Yavuz ofisinize gelip görüşmek isterim sizinle nasıl irtibata geçicez

   • access_time 9 Tem 2018, 19:18
   • Cevapla
  • Havvanur

   Merhaba ben Havvanur 50.000tl ihtiyacım var havva**@live.com lütfen dolandırıcı değilseniz irtibata geçebilir misiniz acil ?

   • access_time 14 Tem 2018, 0:11
   • Cevapla
  • selçuk filiz

   yavuz bey meraba konyadan selçuk ben 20 bin lazım yardımcı olursanız sevinirim

   • access_time 19 Tem 2018, 14:44
   • Cevapla
  • Oğuzhan

   Acil 50.000 TL aylik 2.000 seklinde odeyebilirim banka ve nikahimda yaptigim taksitler dolandirildigim ciin hepsi avukatlik oldum avukatlarda faiz ustune faiz isliyor butun borclarimi kapaom tek bir cati altinda odeyebilirim ulasirmisiniz acil lutfen

   • access_time 25 Tem 2018, 4:43
   • Cevapla
 22. Emre Yıldırım

  kredi çıkartılır arkadaşlar

  • access_time 17 Şub 2018, 2:36
  • Cevapla
  • yozcany@hotmail.com

   sakaryada kamuda mühendisim. acil 10 bin lazım şartlar neler

   • access_time 27 Şub 2018, 12:11
   • Cevapla
  • Şakir

   Emre bey merhaba Antalya da bi arkadaş önerdi sizi yada dan ulaşırsanız sevinirim 15000 20000 arası bi miktara ihtiyacım var

   • access_time 17 May 2018, 11:26
   • Cevapla
 23. oguz

  10 bin lazim acil ist oguz aylik 2500 gelir 05453976953

  • access_time 20 Şub 2018, 6:52
  • Cevapla
 24. Edip

  Edip Kamu da çalışıyorum gelirim 3000 acil 3000 lazım Diyarbakır 542 231 xx xx

  • access_time 20 Şub 2018, 16:00
  • Cevapla
 25. Gökhan

  Merhabalar ben Niğde’de yaşıyorum acil 30 bine ihtiyacım var geri ödemesi aylık 1000 tl olarak ödeme bilirim nasıl yardımcı ola bilirsiniz

  • access_time 22 Şub 2018, 10:34
  • Cevapla
 26. Ilyas

  Merhaba acil paraya ihtiyacım var 40000 istanbulda yasıyorum 4000 maaşım var lutfen acil yardimci o

  • access_time 22 Şub 2018, 14:21
  • Cevapla
 27. Nevzat

  Merhaba istanbulda esnafız 40000 ihtiyacımız var işyerimiz var yardımcı olurmusunuz

  • access_time 25 Şub 2018, 14:38
  • Cevapla
 28. Nurdan

  Acil ulaşırmısınız 0535293xxxx

  • access_time 25 Şub 2018, 23:16
  • Cevapla
 29. Adnan öztürk

  20000 TL ihtiyacım var emekliyim calisanım aylık gelirim 5000 TL istanbul gaziosmanpasa dayım

  • access_time 26 Şub 2018, 0:31
  • Cevapla
 30. Ebru

  Merhabalar.. Eşim daha önce oğlumuzun rahatsızlığında kredi çekmişti ödeyemedik.. üzerin e elden borç aldık etrafada borçlandık ödeyemedik maaşa haciz geldi iyice dara düştük.. Ben 3 aydır çalışmaya başladım yapı krediden maaş alıyorum kkb düşük muş ne avans açıyorlar nr kredi kârti veriyorlar.. internette başvurmadigim yer kalmadı.. aktif banktan bile çıkmadı.. toplu paraya ihtiyacımız var çünkü borçlar çok birikti.. hicbir çözüm bulamıyorum.. yardımcı olabileceğiniz konu olabilirmi?

  • access_time 26 Şub 2018, 23:28
  • Cevapla
  • Esma Sürücü

   Ebru Hanım,

   Durumunuza gerçekten çok üzüldük. Lakin sitemizde senetle kredi verilmemektedir. Elimizden bir şeyin gelememesi bizleri üzdü. Sitemizde sadece bilgilendirme yazıları bulunmaktadır.

   • access_time 27 Şub 2018, 0:08
   • Cevapla
 31. Hûlya

  100000 bin bankaya borcum var gittiğim bütün bankalardan borç kapatma kredisi alamadım çok zor durumdayım ALLAH rızası için banka borcumu ödücek parayı senetle alırsam ayda 2000 tl rahat öderim lütfen yardım edin

  • access_time 3 Mar 2018, 20:46
  • Cevapla
 32. ÖMER KURNAZ

  40000bin çekmek ıstiyorum ayda 48 ay nezaman sonuç alırım bankalardan çekemiyorum

  • access_time 5 Mar 2018, 14:55
  • Cevapla
 33. Alimamud

  Bugün kredi almak için bizimle iletişime geçin

  • access_time 5 Mar 2018, 15:57
  • Cevapla
 34. Gamze

  Gamze istanbulda ysşıyorum bu hafta içinde çok acil 20000 senetle 48 yada 60 ay vadeyle ihtiyacım var dğn için

  • access_time 6 Mar 2018, 3:10
  • Cevapla
 35. Nurgul

  Acil paraya ihtiyacim var bankadan alamıyorum kara liste olustu nerden alabilirim yardimci olurmusunuz lutfen

  • access_time 6 Mar 2018, 13:06
  • Cevapla
 36. Ömer

  Acil para lazım kredi notum sıfır nasıl yardımcı olursunuz

  • access_time 6 Mar 2018, 20:15
  • Cevapla
 37. Muharrem

  iyi çalısmalar dilerim fednim çok acil olarak 8 .000 tl ihtiyacım var 12 ay içerisnde ödemeki yardımcı olursanız sevinirim

  • access_time 7 Mar 2018, 2:48
  • Cevapla
 38. Mehmet

  Sanıeım alması en kolay olan Aktifbank’ın kredisinden bile onay alamadım ve kısa bir süre içerisinde 10.000 gibi bir para edinmem lazım.

  Kredi çeksem 48 ay vadeyle aylık 300 küsür lira ödemeyle alabiliyorum. Ama ne saçmadır ki adıma beş tane faturalı hat alıp hepsiyle aylık 500 lira borç yapmam hatta bi sonraki ay ödeme yapmadan bi daha aynı borcu yapmam, ne bileyim adıma taahhütlü internet aboneliği açmam ve ertesi gün iptal edip borçlanmam 300 lira ödeyeceğim bir krediyi çekmekten daha kolay.

  Senetle 10.000 lira kredi/borç verebileceklerin iletişime geçmelerini rica ediyorum. Şehir:Ankara

  0546690xxxx

  • access_time 7 Mar 2018, 8:54
  • Cevapla
 39. ismail Avci

  ismim ismail avci antalyada ikamet ediyirum 2100 tl gelirim var puanim 950 civarinda bir kac olumsuz basvurum oldugu icin bankalar direk reddediyo yardimci olurmusunuz sizce ne yapmaliyim

  • access_time 7 Mar 2018, 11:36
  • Cevapla
 40. Ahmet

  ankarada giyim üzerine esnafım 10.000tl nakit ihtiyacim var aylık gelirim 3.000tl

  • access_time 7 Mar 2018, 21:04
  • Cevapla
 41. Ahmet dert

  Biride neden olumlu cikmiyor inanmayin kim kime bu devirde para verio yemisim senedini kredini banka haric hepsi bos oda ssk ustune bi ev araba arsa bisi olacak bunlara kendini saglama almadan hic bisi vermez bosuna ugrasmayin zaten bisiniz olsaydi bankadan alirdiniz bisiniz yok ya bunlardan umud bekliyorsunuz

  • access_time 8 Mar 2018, 4:22
  • Cevapla
  • Kredi Uzmanı

   Ahmet Bey,

   Biz senet karşılığı kredi vermemekteyiz. Sitemizde sadece çözüm yolları sunduk. Çözüm yollarımızda da öncelik banka başvurusu. Ki sitemize hergün onlarca senetle para veren kişiler yorum yazıyor ve kesinlikle iletişim bilgilerini onaylamıyoruz. Yanlış anlaşılmayı düzeltelim istedim. 🙂

   • access_time 8 Mar 2018, 5:25
   • Cevapla
 42. Mustafa

  Merhaba herkese senetle nakit ihtiyaçları görünür şirket şartlarına göre verilir kesinlikle on ödeme gibi bir olayiniz yoktur faiz oranları 1.23 ile değişiyor şirket kurumsal firmalar ayır şahsi durumlarda ayrıdır işlemler yasal olarak gerçekleştirilir çalışan veya sikortaniz olması şarttır bu duruma uyan bay ve bayan arkadaşları aramalarını bekleriz

  • access_time 8 Mar 2018, 13:51
  • Cevapla
  • selda

   merhaba acil 150.000tlye ihtiyacım var. internet üzerinden para kazanıyorum o yüzden sigortam yoktur yardımcı olamazmısınız ?

   • access_time 10 Mar 2018, 22:14
   • Cevapla
  • teyfik

   Mrb mustafa bey 10 bine ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim çalışıyorum sigorta var maasta kesinti yok

   • access_time 11 Mar 2018, 10:43
   • Cevapla
  • yozcany@hotmail.com

   mustafa bey nasıl iletişime gecebiliriz

   • access_time 13 Mar 2018, 12:50
   • Cevapla
  • ERKAN

   acil 15000 lazım size nasıl ulaşabilirim

   • access_time 16 Mar 2018, 16:30
   • Cevapla
  • Muzaffer

   İletişime geçerseniz sevinirim

   • access_time 16 Mar 2018, 18:17
   • Cevapla
  • mustafa

   Denizlide yaşıyorum memurum 10.000 ihtiyacım var

   • access_time 18 Mar 2018, 17:46
   • Cevapla
  • ali

   sigortalı çalışanım yardımcı olur musunuz

   • access_time 4 Nis 2018, 11:13
   • Cevapla
  • Tarık

   Nasıl oluyor

   • access_time 6 Nis 2018, 12:13
   • Cevapla
  • Hüseyin Armağan Akgün

   Acil 10000 TL ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

   • access_time 9 Nis 2018, 9:16
   • Cevapla
  • vildan

   20 bin ihtiyacimiz var.kendi isimizi yapiyoruz.telefon yazarsaniz

   • access_time 26 Nis 2018, 14:09
   • Cevapla
  • Hakki

   Mustafa bey benim senetle paraya ihtiyacım var emekliyim yardımcı olabilirsen ulaşabileceğim iletişim numaranızı yazın şartları konuşalım

   • access_time 17 May 2018, 16:25
   • Cevapla
  • Berk

   Merhaba 30 bin Tl ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuZ

   • access_time 30 May 2018, 14:34
   • Cevapla
 43. Buse

  Iyi gunlerrr acill 1000 tl ihtiyacim var kredi odemelerimde sıkinti oldugu icin kredi cekemiyorumm lutfeen yardimci olun mailden geri donus yapabilirsiniz ?

  • access_time 8 Mar 2018, 14:19
  • Cevapla
 44. Murat

  Merhaba kocaeli gebze den ismim murat acil 5 bin lazim 3 ayda oderim yardimci olurmusunuz

  • access_time 9 Mar 2018, 4:16
  • Cevapla
 45. Neslihan ÇAĞLAYAN

  Merhaba,
  Ben Neslihan ÇAĞLAYAN. Acil 5000 TL.ye ihtiyacım var. Tüm borçlarımı kapatmak için. Lütfen yardımcı olurmusunuz.

  • access_time 9 Mar 2018, 11:58
  • Cevapla
 46. rıdvan

  iyi aksamalar ticaretle ugraşıyoruz musterı senetlerimiz felan döndü işler malumunuz sıkıtı kendi iş yerimiz var çok sıkıştık bize 45 bin tl lazım lakin uzun vade degil 2 aylık yarım olan işlerimiz var bitirip ödeme alıcagız borclar dagınık oldugu için toparlayamıuoruz bi yardımcı olursanız çok iyi olur hem gelin yerimzi görün bi çayımızı için

  • access_time 9 Mar 2018, 19:58
  • Cevapla
 47. istanbullu

  Nakit ihtiyaçlariniza yardımcı olurum

  • access_time 12 Mar 2018, 19:24
  • Cevapla
  • yozcany@hotmail.com

   istanbullu size nasıl ulaşabilirm

   • access_time 13 Mar 2018, 12:48
   • Cevapla
  • mutlu

   nasıl oluyor bu işler yardımcı olurmusunuz

   • access_time 14 Mar 2018, 22:47
   • Cevapla
  • Muzaffer

   Size nasıl ulaşabilirim İstanbullu

   • access_time 16 Mar 2018, 18:18
   • Cevapla
  • Cemal

   Istanbullu nasıl olacak

   • access_time 18 Mar 2018, 0:04
   • Cevapla
  • Cuma

   Mrb ist cuma 15bin 20bin acı para lazim istanbul öde para almaya arasin kredi çekemiyorum kredi puan kanunu takip var

   • access_time 1 May 2018, 17:28
   • Cevapla
  • Hakki

   Size nasıl ulaşabilirim şartları konuşalım

   • access_time 17 May 2018, 16:27
   • Cevapla
  • Mustafa

   10000 tl ye ihtiyacimiz var tekstil uzerine is yerimiz var. En gec 2 ay vade ile geri odeme saglanacaktir. Kredi veya senetle yardimci olabilir misiniz

   • access_time 18 Haz 2018, 14:45
   • Cevapla
 48. cenk

  20 bın lıra ıhtıyacım var ödemekte oldugum kredım var ve daga once gec ödedıgım kredı kartı borclarım var

  • access_time 16 Mar 2018, 16:04
  • Cevapla
 49. SAMET

  10 ay vade ile 40.000 tl ye kadar nakit ihtiyaçlarınız ve detayları görüşmek için mail adresimizle iletişim kurabilirsiniz.

  • access_time 16 Mar 2018, 23:22
  • Cevapla
 50. Özay

  Kredili aracım var satamıyorum değeri 65000tl.banka borcu 42 binlira.Aradaki farkı peşin verenlere noterden satış vekaletini hemen vereceğim

  • access_time 17 Mar 2018, 1:43
  • Cevapla
 51. faruk

  ankara b.bld memurum 8 bin tl ye ihtiyacım var 3000 maaş . istediğiniz şekilde öderim .

  • access_time 18 Mar 2018, 21:45
  • Cevapla
 52. Nuri

  ipotek verio acil para lazım 35 milyar yardımcı olur musunuz

  • access_time 19 Mar 2018, 15:03
  • Cevapla
 53. Hamza

  Mrb ismim Havza Size /GAZİANTEP DEN yazıyorum vakıf bankasına kredi kredi kartı bankomat vb 40 binliralık borcum var dağınık olduğundan dolayı ödüyemiyorum bana bukonuda yardımcı olmanızı rica ediyorum tefecilere düşmek istemiyorum

  • access_time 19 Mar 2018, 16:27
  • Cevapla
 54. ALPER

  ÇOK ACİL EN AZ 5000 TL KREDİYE İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLABİLECEKLER LÜTFEN AŞŞAĞIDAKİ E MAİL ADRESİMDEN BANA ULAŞABİLİR Mİ

  • access_time 20 Mar 2018, 11:49
  • Cevapla
 55. Arslan

  İyi günler ankarada yim aylık gelirim 3300 hiç bi şekilde kredi alamıyorum acil 30 bine ihtiyacım var aylık 1000 taksitle oderim. 2005 honda civic var ipotek edebilirim. Senetle kredi vercek ler. Acil ulaşın

  • access_time 22 Mar 2018, 19:07
  • Cevapla
 56. zeynel

  Merhaba ben kıredi kullanmak istiyorum senetle taksitle duzgun bi isim duzgun bi gelirim var yardimci olabilecekler meilden bana yazsin.

  • access_time 24 Mar 2018, 18:13
  • Cevapla
 57. Kadir

  15000 TL para ihtiyacım var kredi çekemiyorum lütfen bana yardımcı olun daha da borclarimi kapatamazsam intihar edeceğim

  • access_time 24 Mar 2018, 22:29
  • Cevapla
 58. Nino

  Merhaba yabancıyım Ankara’da çal işi yorum sigortalı aylık 550 dolar gelirim var kızım zor durumda bugün acil para vermek gerek ne olur bana yardım edın

  • access_time 25 Mar 2018, 11:30
  • Cevapla
 59. Neslihan

  Mrb benim kredi puanım düşük olduğu için kredi kullanamıyorum o yüzden size yazıyorum ben ev hanimiyim katolok ve elişi satışı yapıyorum gelirim 1500 buluyor bu krediyi isteme sebebim tek bir yere borcum olması için kartal İstanbul da yaşıyorum. 30000 ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  • access_time 27 Mar 2018, 11:16
  • Cevapla
 60. Kaya

  Ya arkadaş Suriyeli olsak şimdiye kadar para bulmuştuk bi hata yaptık geriye düştük şimdi adımız kötü oldu bi yerden para bulup kalan borçlarımı ödemek istiyorum ama bu dünyada bankalarla aran kötüyse bittin demektir adamlar faiz uyguluyor ama dünyadaki tek insan onlar valla

  • access_time 27 Mar 2018, 23:48
  • Cevapla
 61. Soner

  Acil paraya ihtiyacim var 15000tl 20 ay vadeyle

  • access_time 30 Mar 2018, 21:32
  • Cevapla
 62. TUBA

  acil 20000 tl ye ihtiyacım var.Bankalardan kredi çekemiyorum.Daha önce icra takibim vardı hepsini kapattım ama sanırım daha sicilim düzelmedi.Bu yüzden bankalardan kredi kullanamıyorum.2000 tl maaş alıyorum.Taksitle ödeme yapabilirim

  • access_time 2 Nis 2018, 12:06
  • Cevapla
 63. Sefa

  merhaba herkeze senetle nakıt ımkanı sağlanır durum şartlarına göre hipoteksız verılır çalışan ve sikortalı olmanız mecburıdır

  • access_time 2 Nis 2018, 15:24
  • Cevapla
  • yozcany

   sefa bey size nasıl ulaşabilirim. kamuda mühendisim

   • access_time 3 Nis 2018, 19:42
   • Cevapla
  • ali

   sefa bey benim ihtiyacım var size nasıl ulaşabilirim izmir karabağlardayım önümüzdeki ay kapatacağım

   • access_time 4 Nis 2018, 11:09
   • Cevapla
  • Emrah

   Bir aylığına 3000 tele lazim beyfendi düğün sonrası geri ödeyeceğim

   • access_time 8 Nis 2018, 16:02
   • Cevapla
 64. saban ay

  36 adet tapum var sicilim bozuk kredi almak istiyorum

  • access_time 3 Nis 2018, 20:53
  • Cevapla
 65. kadir

  acil 5 bin lira para lazım.(konya)

  • access_time 4 Nis 2018, 10:27
  • Cevapla
 66. Adnan Gonce

  Kurban vadeli 6000 tl kredi kullanabilirmiyim kullanabilirsem şartları nedir. İyi günler

  • access_time 5 Nis 2018, 16:50
  • Cevapla
 67. Arda

  Mersinde yaşıyorum.acil 10 bin tlye ihtiyacım var.belgelenebilir 5370 tl gelirim var.ilgilenirseniz sevinirim

  • access_time 6 Nis 2018, 8:20
  • Cevapla
 68. mehmet

  Acil kredi lazım

  • access_time 7 Nis 2018, 21:13
  • Cevapla
 69. Yaşar BAYRAKTAROĞLU

  İsmim yaşar Bayraktaroğlu TBMM MİLLİ SARAYLAR DOLMABAHÇE SARAYIN DA ÇALIŞIYORUM aynı zamanda işletme sahibiyim fakat kredi notum düşük ve kredi çekemiyorum acil olarakta 50.000 tl ye ihtiyacım var ne yapa bilirim.

  • access_time 9 Nis 2018, 10:48
  • Cevapla
 70. Mehmet

  Ben Devlet memuruyum sağlık sorunlarım var 50 bin TL’ye ihtiyacım var konut kredisinde var ama yinede banka kredi vermiyor Ne yapabilirim

  • access_time 10 Nis 2018, 15:49
  • Cevapla
 71. Tahsin dorum

  Izmirde oturuyorum bir kac gecikmeden dolayi kredi alamiyorum NET 5700 gelirim var bir yere toplayıp butun borclari tek bi yere odeme yapmak istiyorum nolur biri bana yardimci olsun telefonum hep acik acamazsam mesaj atin geri doneyim

  • access_time 11 Nis 2018, 8:26
  • Cevapla
 72. kredi

  merhaba ıyı gunler herkese dusuk faızle 100.000 tlye kadar kredı ımkanı saglıyoruz nakıt para veya altın döviz verıyoruz 0.98 den 60 aya kadar vade seceneklerıyle detaylı olarak yazarsanız yardımcı olurum

  • access_time 12 Nis 2018, 13:19
  • Cevapla
  • Erkan

   Devlet memuruyum puanım düşük olduğu için maaş bankamdan dahi kredi çekemiyorum acil 10 bin tl’ye ihtiyacım var Ödemede problem olmaz. Cevap bekliyorum

   • access_time 16 Nis 2018, 8:55
   • Cevapla
  • MURAT

   ACİL 30.000 TL LAZIM. KAMUDA ÇALIŞIYORUM. CEVAP LÜTFEN

   • access_time 16 Nis 2018, 10:28
   • Cevapla
  • ruziye

   merhaba bana da yardımcı oalbılır mısınız 10 000 tl ye ihtiyacım var

   • access_time 16 Nis 2018, 13:50
   • Cevapla
  • Orhan AÇIL

   Kredi Mrb acilen15_20 bine ihtiyacim var şartlar nelerdir

   • access_time 17 Nis 2018, 12:00
   • Cevapla
  • ogün

   istanbuldayım 40000 tl ihtiyacım var acil banka ile avukatlık olduğum için kredi çekemiyorum aylık 9 bin gelirim var

   • access_time 21 Nis 2018, 14:49
   • Cevapla
  • Yusuf

   Acil olarak 10.000 TL ye ihtiyacım var. Yalvarırım yardımcı olun.

   • access_time 21 Nis 2018, 17:27
   • Cevapla
  • Deniz

   Merhaba
   Acil olarak 10.000 tl ye ihtiyacım var . Yardımcı olur musunuz. ? 3500 tl maaşım var. Düzenli olarak ödeme yapabilirim . Teşekkürler

   • access_time 22 Nis 2018, 16:09
   • Cevapla
  • erdal çeliktürk

   10.000tl kredi 24 ay vade

   • access_time 25 Nis 2018, 15:37
   • Cevapla
  • Kerem

   Merhaba,

   10.000 TL senetle ihtiyacım var yardımınızı rica ederim

   • access_time 25 Nis 2018, 17:25
   • Cevapla
  • Caner Sarım

   MERHABA KENDI ISYERIMI BÜYÜTMEK IÇIN 50 BIN TL NAKIT KREDI KULLANMAK ISTIYORUM SENET USULUDE OLUR.AYLIK 8.BIN TL GELIRIM VAR ORTALAMA 3 YIL ONCE KREDI NOTUM DUSTUGU ICIN KREDI KULLANAMIYORUM.ACIL DONUS YAPMANIZI RICA EDERIM.

   • access_time 30 Nis 2018, 1:35
   • Cevapla
  • Selman

   Selam üstad acil 5000 tl lazım aylık 500 olarak ödeme yapabilirim sıkıntı yok e-mail

   • access_time 30 Nis 2018, 14:36
   • Cevapla
  • Esat

   Dönüş bekliyorim nakit icin.

   • access_time 2 May 2018, 19:28
   • Cevapla
  • Orhan

   Slm aylık 3000 gelirim var 12 aylık 15000 lazım yardımcı olurmusunuz

   • access_time 13 May 2018, 16:01
   • Cevapla
  • Orhan

   Aylık 3000 tl gelirim var 12 aylık 15000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

   • access_time 14 May 2018, 18:44
   • Cevapla
  • mustafa

   10000 tl ihtiyaç aciil 1000 tl geri ödemeli denizli

   • access_time 17 May 2018, 18:19
   • Cevapla
  • oguzhan kaya

   merhaba 15000 bine ihtiyacim var 2500 masim var aylik 1000 odeye bilirim acil donus yaparmisiniz

   • access_time 18 May 2018, 19:20
   • Cevapla
  • Hakki

   Kime yazsak geri dönüş olmuyor ciddiyseniz cvp yazın iletişim bilgilerinizi verin şartları görüşelim

   • access_time 19 May 2018, 1:16
   • Cevapla
  • Ayşe

   10.000 liraya ihtiyacim var. Istanbuldayim. 8.000 lira gelirim var. Kredi notum dusuk oldugundan bankadan kredi alamiyorum. Lutfen iletisime geciniz.

   • access_time 8 Haz 2018, 2:06
   • Cevapla
 73. Mehmet

  Şırnak’ta askeri personel 30000 lazım bin bin geri ödemeli 6000 maaş var

  • access_time 21 Nis 2018, 4:31
  • Cevapla
 74. Musa

  Bana acil 10000 tl lazim senetli veya senetsiz farketmez on ödeme yapmam elime parayı alırım ne komisyon alıyorsanız veririm bu şartlarda yardımcı olmak isteyen bana ulaşabilir mi

  • access_time 21 Nis 2018, 14:36
  • Cevapla
 75. Esl

  50.000 TL borcum var evliyim birde bebeğim var borcumu ödeyemiyorum bu para benim için hayattan vazgeçecek kadar büyük çok çaresizim aylık gelirim 2000 TL yardımcı olabilecek var mı

  • access_time 22 Nis 2018, 0:27
  • Cevapla
 76. hasan

  kayseride senetle bana 40000 tl verecek varsa bana den ulassınlar.arayanların sahtekar oldugunu sezersem polise sikayette bulunurum .o tiplere inanmıyorum.

  • access_time 22 Nis 2018, 9:30
  • Cevapla
 77. adnan

  Slm emekliyim ptt ‘den maaş alıyorum kredi var maaşımdan otomatik kesiliyor elime geçen para 90tl 13bin tlborcum kaldı 10 ay sonra bitiyor ama çok sikintidayim 13bini odersem 50bin çekebiliyorum bana 1 ayligina13bin lazim kredi mi o deyip hemen para çekecek 13bin lazim

  • access_time 22 Nis 2018, 22:48
  • Cevapla
 78. Tekirdağlı

  Tekirdağ dan acil senetle 5000 tl verebilecek varmı

  • access_time 23 Nis 2018, 10:15
  • Cevapla
 79. hakan

  krediye ihtiyacım var yardımcı olursanız

  • access_time 24 Nis 2018, 11:10
  • Cevapla
 80. Cuma

  Slm kredi çekemiyorum puan 0 kanunu takip var çıkmıyor 10bin 15bin öde para almaya varsan yardim edecek arkadaşlar arasin ist öde para isdemeye kredi çikara olursan orda ali paranızı yardim ede arkadaş allah razı olsun

  • access_time 25 Nis 2018, 19:57
  • Cevapla
 81. Cuma

  Slm istanbul 10bin 15bin verecek şirket varsan bana olaşsin öde para almaya arasin aylık 600 ödeme yapa bilirim yardim ede allah razı olsun

  • access_time 28 Nis 2018, 21:15
  • Cevapla
 82. kredi

  merhaba ıyı gunler herkese en dusuk 20.000 tl en yuksek 100.000 tlye kadar kredı ımkanı saglıyoruz nakıt para veya altın döviz verıyoruz 0.98 den 60 aya kadar vade seceneklerıyle detaylı olarak yazarsanız yardımcı olurum

  • access_time 30 Nis 2018, 8:46
  • Cevapla
  • Cihan Baş

   Merhaba araç kredimi ödetemediğim için yedi emine çekildi. 20.000 tl ihtiyacım var. Araç rehini kaldırdıktan sonra 20.000 için tekrar rehin yapmak koşulu ile aylık 1.000 tl ödemeli. Kredi ihtiyacım var Ankara ikamet ediyorum.

   • access_time 2 May 2018, 21:28
   • Cevapla
  • Murat Karaboya

   İyi günler banada 10000 bin TL kredi lazım nasıl çıkartabiliriz yardımcı olursanız sevinirim

   • access_time 3 May 2018, 18:28
   • Cevapla
  • mustafa

   merhaba devlet memuruyum ankarada yaşıyorum 25000 ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz

   • access_time 7 May 2018, 16:51
   • Cevapla
  • mustafa

   merhaba ismim mustafa ankara da yaşıyorum 2500 lira aylık gelirim var. 25000 ihtiyacım var aylık 1000 lira ödeme yapabilirim.

   • access_time 8 May 2018, 17:25
   • Cevapla
  • Selin

   İzmirde yasyorum 40000 tl lazım devlet memuruyum .aylık 1200 odeyebılırım.acil lazım.dnersenız sevınırım

   • access_time 12 May 2018, 16:22
   • Cevapla
  • Hakki

   Kredi senetle veya altın emekliyim 30 veya 40 bin tl 48 ay vade ile yardımcı olabilirmisin emekliyim maaş1960 tl acil dönüş yaparmısınız

   • access_time 17 May 2018, 16:46
   • Cevapla
  • cenk

   kocaelide ikamet ediyorum,6000 net gelirim var.bankadan geçmişte liste yediğim iin çekemiyorum50000 tl vade ile borç çekebilirmiyim

   • access_time 18 May 2018, 13:09
   • Cevapla
  • Cagatay

   Merhaba. 20 bin tl. 12 ay vadeyle. Cok acil lazim. ulasirsaniz sevinirim

   • access_time 21 May 2018, 0:15
   • Cevapla
  • coşkun

   20000 lira istiyorum 60 ay 5000 maaşım var dönüş yaparsanız sevinirim.

   • access_time 26 May 2018, 11:00
   • Cevapla
 83. aydın

  acil olarak nakit ihtiyacım var istanbulda yaşıyorum senetle nakit imkanınız mevcutsa yardımcı olursanız sevinirim.

  • access_time 1 May 2018, 0:55
  • Cevapla
 84. levent

  ben izmitte devlet memuruyum acele 20000 yirmibin tl ihtiyacım var senetle para arıyorum ayrıca tarla ipotek gösterebilirim verebilecekler bana ulaşırsa sevinirim.saat 09,00 ile 16,30 arası arasanız veya bana ulaşırsanız sevinirim.

  • access_time 7 May 2018, 15:24
  • Cevapla
 85. Seral

  Hipotek verebilecek bir evim var şuan üzerinde ödenmesi gereken bir hipotek var bu duruma rağmen alabilirmiyim

  • access_time 11 May 2018, 11:21
  • Cevapla
 86. zuhal

  acil paraya ihtiyacım var senetle kredi çekmek istiyorum İstanbul ümraniye

  • access_time 12 May 2018, 11:32
  • Cevapla
 87. Mehmet

  Bana 100 bin lazım 1 yıllık nasıl temin edebilirim üzerime kayıtlı bişey yok özel bir kurumda çalışıyorum ve aylık 1000 lira kredi ödüyorum ama 100 bin alırsam 12 ayda ve daha kısa sürese ödeyebilirim

  • access_time 13 May 2018, 10:24
  • Cevapla
 88. Orhan

  Izmit e yaşıyorum aylık 3000 gelirim var acil 12 aylık 20000 lazım

  • access_time 13 May 2018, 15:56
  • Cevapla
 89. Birol

  Van çok acil 15 20 bin senetle para lazım dönüş yaparsanız sevinirim banka da açık dış tam var kredi cikmiyor

  • access_time 14 May 2018, 11:09
  • Cevapla
  • mehmet

   dolgun ücretli kamu çalışanıyım acil 20 bine ihtiyacım var ipotek sorun değil..izmirdeyim acil irtibat kurabilirseniz sevinirim

   • access_time 16 May 2018, 12:56
   • Cevapla
 90. MAKBULE

  15000 TL İHTİYACIM VAR KREDİ ÇEKEMİYORUM .AYDA 500TL GERİ ÖDEME ŞARTIYLA .
  İSTANBULDA İKAMET EDİYORUM

  • access_time 16 May 2018, 11:01
  • Cevapla
 91. Muharrem dilber

  Mrb benim 20 bin ihtiyacım var puanım düşük yardımcı olurmUsunuz

  • access_time 17 May 2018, 0:49
  • Cevapla
 92. Osman

  Çok acil 1500 TL lazm hemen bgn nasl bulabilirim 25 gün sonra 2000 TL verrm geri lütfen yardımcı olun

  • access_time 20 May 2018, 11:30
  • Cevapla
 93. Osman

  Çok acil 1500 TL ye ihtiyacm var lütfen geri dönüş yapn

  • access_time 20 May 2018, 11:33
  • Cevapla
 94. barış

  acil 10 tl ihtiyacım var kredi notum kötü yarın almam lazım nasıl olur

  • access_time 20 May 2018, 21:11
  • Cevapla
 95. cengız

  merabalar kredı notu dusuk bankalardan kredı çekemiyorum 20 tlyeıhtıyacım var esnafım yeni açtım börek salonu istanbuleseyurt kıraç 24 ay vadede cekmek istiyorum nasıl yardımcı olrsunuz

  • access_time 22 May 2018, 9:29
  • Cevapla
 96. Umut

  6 bin tl acil lazim dir bu yuzden donus beklemektwyim

  • access_time 22 May 2018, 9:35
  • Cevapla
 97. paran

  merhaba
  istanbul ve cevresınde oturan baylar 5.000(beşbin) TL. kadar olan nakıt ıhtıyaclarınız için nakit yardımında bulunuyorum.

  • access_time 24 May 2018, 13:57
  • Cevapla
  • Aykut

   5000 TL ihtiyaç vardır İstanbul Küçükçekmece de ikamet ediyorum arayın görüşelim

   • access_time 26 May 2018, 13:38
   • Cevapla
 98. murat

  nakit yada Kredi ihtiyaçlarınız çözümlenir … size özel çözümler sunulur.

  • access_time 25 May 2018, 13:19
  • Cevapla
  • Cihan YUrtseven

   Antalya 40 bin nakit lazım 48 ay vade istiyorum faiz farketmez. İpotek verebileceğim bir şey yok ama gencim öderim o borcu yaşım 22

   • access_time 26 May 2018, 16:13
   • Cevapla
  • Hande

   Ben devlette calisiyorum, sıkıntısız bir maas gelirim
   Var.. ama arkadas insanin zor zamanlari oluyor sizlere basvuru yapiyoruz, ya puanin dusuk ya bilmem ne , yav zaten puanim yuksek olsa burda ne işim var !! Yardımcimi oluyorsunuz, dalgami geciyorsunuz ben 1 aydir ugrasiyorum hepsi dolandirici, insanlar zaten zor bir dönemden geciyor, gercekten yardimci olanlar yardim etsin, bizde parasi neyse ödiyecez sonucta .. bir arkadasta yazsin ben şu kisiden aldim o size yardimci olur diye

   • access_time 30 May 2018, 22:16
   • Cevapla
   • KrediUzman

    Hande Hanım,

    Sitemiz senetle para vermemektedir. Biz sizin ulaşabileceğiniz çeşitli alternatifleri sunuyoruz. Burada mail vs verenlerden kredi almanızı da tavsiye etmemekteyiz.

    • access_time 31 May 2018, 1:33
    • Cevapla
    • Saadettin

     Merhaba
     Acil 30.000 tl krediye ihtiyacım var istanbulda yaşıyorum bana ulaşırsanız sevinirim tşk.

     • access_time 11 Haz 2018, 9:58
     • Cevapla
 99. Ahmet

  Nigde merkez acil 5000 lazim

  • access_time 25 May 2018, 16:41
  • Cevapla
 100. Aykut

  5000 TL ihtiyaç var İstanbul Küçükçekmece de ikamet ediyorum aylık gelirim 2300 TL dir

  • access_time 26 May 2018, 13:33
  • Cevapla
 101. Seher

  Bana 50.000lazım çok açık ihtiyacm var

  • access_time 26 May 2018, 18:08
  • Cevapla
  • kenan

   merhaba ıyı gunler maıl adresim kenensenetoutlookcom yardımcı olurum ıstersenız

   • access_time 19 Haz 2018, 13:59
   • Cevapla
 102. Regions bank

  Herhangi bir nedenden dolayı krediye ihtiyacınız var mı? Evet, bugün bize ulaşın: ve kredinizi alın

  • access_time 27 May 2018, 1:57
  • Cevapla
  • Hakkı

   Regions bank size nasıl ulaşıcaz siz arayın görüşelim

   • access_time 30 May 2018, 11:55
   • Cevapla
  • AHMET

   Lütfen yardımcı olun 100000 tl lazım var gelcek nasıl ulaşabilirim size

   • access_time 31 May 2018, 2:55
   • Cevapla
 103. Fatih

  25bin ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  • access_time 27 May 2018, 14:45
  • Cevapla
 104. Vedat

  Merhaba ben istanbulda yaşıyorum acil 20 30 bin krediye ihtiyacım var düğünüm var Bu yaz para lazım ****t16@gmail.com acil ulaşırsanız sevinirim

  • access_time 28 May 2018, 9:25
  • Cevapla
 105. Mahmut

  Merhaba acil 10.000 tl ihtiyacım var.

  • access_time 28 May 2018, 14:41
  • Cevapla
 106. Ahmet

  Senetle kredi verenler bana ulaşsın lütfen

  • access_time 28 May 2018, 22:13
  • Cevapla
 107. Erdogan

  Acil para lazım yardımcı olurmusunuz

  • access_time 29 May 2018, 14:49
  • Cevapla
 108. İbrahim

  Merhaba 15000 tl ihtiyacım var aylık gelirim 4000 tl

  • access_time 29 May 2018, 17:17
  • Cevapla
 109. Dursun

  Acil 5000 tl ihtiyacım var ayda 500 öderim bursa

  • access_time 29 May 2018, 18:40
  • Cevapla
 110. kenan

  550,000 dolar

  • access_time 30 May 2018, 0:58
  • Cevapla
 111. acil krediler

  merhaba ıyı gunler herkese en dusuk 15000 tl en yuksek 100.000 tl kredı verılır 12 ile 60 ay vade ıle cıddı alıcılar yazsın lutfen

  • access_time 30 May 2018, 8:18
  • Cevapla
  • Osman

   ACİL 100000 lazım 60 ay vade taksit ne olur senetle alabilirmiyim lütfen yardımcı olun

   • access_time 31 May 2018, 2:48
   • Cevapla
  • Hamdi

   10.000tl acil lazım

   • access_time 31 May 2018, 11:35
   • Cevapla
  • Oğuzhan

   Burdan yazın devlet memuruyum

   • access_time 31 May 2018, 12:39
   • Cevapla
  • Saadettin

   Merhaba
   Bana acil 30.000 tl kredi lazım istanbul da yaşıyorum bana dönüş yaparsanız sevinirim bekliyorum

   • access_time 11 Haz 2018, 9:55
   • Cevapla
 112. kredi

  merhaba ıyı gunler herkese senetle kredı verılır detaylı bılgı ıcın

  • access_time 1 Haz 2018, 13:05
  • Cevapla
 113. FARKFAKTORinG

  Talepleriniz Değerlendirilir.

  iletisim FarkFAKTORinG gmail

  dönüs yapmanız yeterlidir…

  • access_time 1 Haz 2018, 13:30
  • Cevapla
  • bedriye ece

   mrb 5000 tl ye ıhtıyacım var maasım2500

   • access_time 12 Haz 2018, 15:08
   • Cevapla
 114. kredi

  merhaba ıyı gunler senetle kredı altın verılır 60 aya kadar en dusuk 15000 tl en yuksek 100.000 tlye kadar dusuk faızle detaylı bılgı ıcın lutfen yazınız

  • access_time 2 Haz 2018, 9:51
  • Cevapla
  • Hüseyin

   Bana dönüş yaparmisiniz.15000 icin

   • access_time 8 Haz 2018, 20:29
   • Cevapla
  • Saadettin

   Merhaba bana acil 30.000 tl lazım istanbulda yaşıyorum. Bana ulaşırsanız sevinirim. acil dönüş yaparsanız sevinirim tşk

   • access_time 11 Haz 2018, 9:52
   • Cevapla
  • Süleyman

   17000 lira krediye ihtiyacim var ön ödemesiz olarak aylık 500 lira ödeme yapabilirim

   • access_time 11 Haz 2018, 18:23
   • Cevapla
 115. Tahir acar

  20.000 tl lazim
  Konyadayim

  • access_time 3 Haz 2018, 4:06
  • Cevapla
 116. Burak Özdemir

  Selamlar,

  Acil 25000 kredi çekmem gerekiyor. Aylık gelirim 3500 TL. Ayda 1500 tl ödeme yapabilirim.İstanbul da yaşıyorum.

  • access_time 3 Haz 2018, 11:30
  • Cevapla
 117. hakan

  senetle vadeli para verilir on odeme yok yanlız senet ve cargo pesin alınır 537230**** tel ltf gercek ihtiyac sahipleri sms atsın

  • access_time 3 Haz 2018, 18:04
  • Cevapla
  • Hüseyin

   Acil 16000 arayın lutfen

   • access_time 15 Tem 2018, 13:44
   • Cevapla
 118. Umut akar

  Acilllll 50 bin usttu kredi lazim aylik 2500 tl odeme ile cok acilll

  • access_time 4 Haz 2018, 18:35
  • Cevapla
 119. Cemil

  Üç bankaya borcum var biri varlık sirketine devredildi telefon fatura borcumda var bu borclari nasil kapatabilirim senetle borc para alabilecegim sirket varmi cozum oneriniz

  • access_time 5 Haz 2018, 10:39
  • Cevapla
 120. Ahmet

  özel sektorde çalışıyorum 10.000 tl ye ihtiyacım var hacizimi kapatacağım önerileriniz?

  • access_time 5 Haz 2018, 22:53
  • Cevapla
 121. tumane

  acil kredi tfk

  • access_time 7 Haz 2018, 11:54
  • Cevapla
 122. Mevlüt

  Merhaba; İzmir’de yaşıyorum. Özel bir firmada yönetici olarak çalışıyorum. Bankadan kredi alamıyorum. Bazı zorunlu nedenlerden dolayı acil olarak 20.000 TL ihtiyacım var. Aylık gelirim 3.000 TL. Kısa sürede geri ödeme yapabilirim. Gerekirse kefilde mevcut. Acil dönüş olursa sevinirim.

  • access_time 7 Haz 2018, 20:20
  • Cevapla
 123. Huseyin

  7500 tl ye ihtiyacım var.Öğretmenim.Bankalardan kredi alamıyorum.36 ay taksitle öderim.yardımcı olursanız sevinirim

  • access_time 8 Haz 2018, 19:49
  • Cevapla
  • leo

   borcunuzu odemek ve yeni bir is kurmak icin acil bir krediye ihtiyaciniz var mi? evet ise daha fazla bilgi icin adresinden bize ulasin

   • access_time 10 Haz 2018, 12:20
   • Cevapla
   • Süleyman

    Kredi hakkında bilgi almak istiyorum

    • access_time 11 Haz 2018, 11:07
    • Cevapla
   • kemal

    bana ulaşırmısınız lütfen?

    • access_time 11 Haz 2018, 13:55
    • Cevapla
 124. Tahsın

  35.000 40.000 bine ihtıyacım var acıl olarak ulasırsanız

  • access_time 10 Haz 2018, 17:54
  • Cevapla
 125. Saadettin

  Selam
  İnternet üzerinden aktif banka başvuru yaptım kıredi çıkmadı şubeye gidip başvuru tapsam olumlu bir sonuç alabilirmiyim? Kredi notum 400 küsür hangi bankaya gittiysem kredi alamadım. Bana yardımcı olursanız sevinirim acil bu gün30.000tl para bulmam lazım ödemelerim var. bu numaradan bana ulaşırsanız sevinirim.tşk.

  • access_time 11 Haz 2018, 9:45
  • Cevapla
 126. Cevdet

  Cok acil donus yaparmısınız

  • access_time 11 Haz 2018, 16:27
  • Cevapla
 127. Gokay

  MERHABA EMEKLIYIM 15000 LAZIM GEREKIRSE EMEKLI MAASIMA TEDBIR KOYABILIRSINIZ AMA SORUNUMUN HEMRN COZULMESI LAZIM

  • access_time 12 Haz 2018, 23:59
  • Cevapla
 128. tolga

  6 bin tlye ihtiyacım var allah rızası için yardımcı olun borç derdinden kurtarın memurum 5 bin gelirim var bordrom mevcut toplu paraya ihiyacım var bu nakitle rahatlıyorum rahat öderim

  • access_time 13 Haz 2018, 19:55
  • Cevapla
 129. kredi

  merhaba ıyı gunler herkese senetle kredi verılır en dusuk 15000 tl en yuksek 100.000 tl verıyoruz 60 aya kadar vade ve dusuk faız ıle cıddı olanlar yazsın lutfen bızlere

  • access_time 14 Haz 2018, 8:47
  • Cevapla
  • Muhammet

   25 bin tl ye ihtiyacım var numaramdan iletişime gecebilir misiniz

   • access_time 16 Haz 2018, 19:39
   • Cevapla
  • egegordon

   50.000 tl ye ihtiyacım var acil olarak aylık kazanç 10.000

   • access_time 17 Haz 2018, 14:37
   • Cevapla
  • Ayşe

   20.000 senetle krediye ihtiyacim var. Aylik gelirim 8.000 lira. Lutfen ercetinozel@yahoo.com dan acil iletisime geciniz.

   • access_time 18 Haz 2018, 18:29
   • Cevapla
  • Hakkı

   KREDİ başlıklı yazıya size nasıl ulaşabiliriz ben emekliyim ve kredi için ciddiyim acil dönüş yaparmısınız bekliyorum sıfır beşyüzkırküç üçyüzonüç altmış ondört

   • access_time 8 Tem 2018, 19:09
   • Cevapla
  • Dr.Ahmet Bey

   merhaba Basit nakit paraya ihtiyacım var Bilgilendiriniz

   • access_time 28 Tem 2018, 1:38
   • Cevapla
 130. Kübra

  Acİl 5.000 tl ye ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum çok acil

  • access_time 15 Haz 2018, 10:49
  • Cevapla
  • Kadir

   Kübra hanım ben sizi aradım fakat telefonuma çıkmadınız. İhtiyacınız devam ediyorsa iletişim kurabiliriz

   • access_time 18 Haz 2018, 4:21
   • Cevapla
   • Erhanönal

    Kadir bey bana yardımcı un
    8000 lazım

    • access_time 19 Haz 2018, 23:58
    • Cevapla
    • Pınar

     Yardımcı olurmusunuz?

     • access_time 26 May 2019, 22:29
     • Cevapla
   • Selin altındiş

    Adım selin.Acil 15000 tl lazım izmirde memurum.kızım yurtdısında okuyacak cok kısa bır fonemde gerı odeyebılırım fskat su an acıl lazım ….

    • access_time 20 Haz 2018, 20:50
    • Cevapla
   • Zafer

    10.000TL ihtiyacım var. Sakarya Adapazarı. Merkez.

    • access_time 26 Haz 2018, 0:26
    • Cevapla
 131. kemal

  ben 3. syöntemi denedim. Sırf teşekkür yazmak için sitenize girdim. Teşekkürler. 🙂

  • access_time 17 Haz 2018, 1:12
  • Cevapla
 132. kenan senet

  merhaba iyi günler herkese senetle kredi verilir en dusuk 15000 tl en yuksek 100.000 tl uygun faız oranı ve komısyon ve tamınat ıle yardımcı olunur daha detaylı gorusmek ıcın MAİL:kenansenet@outlook.com

  • access_time 19 Haz 2018, 13:57
  • Cevapla
 133. Serkan

  Merhabalar 15 bin tl ye kadar yardımcı olurum kredi.kredi@outlook.com yada numarasından ulasabilirsiniz iyi günler

  • access_time 19 Haz 2018, 23:39
  • Cevapla
 134. Ayşe

  10.000 liraya acil ihtiyacim var. Istanbuldayim. 8.000 lira gelirim var. Bankalardan kredi alamiyorum. ercetinozel@yahoo.com
  Lutfen iletişime geciniz.

  • access_time 20 Haz 2018, 13:53
  • Cevapla
 135. önder

  Bana acil para lazım kara listedeyim borçlarımı kapatıp tek yere ödeme yapmak istiyorum.Memurum acaba ihtiyacım olan miktarı nasıl bulabilirim bilgi verebilirmisiniz.Acil bir durumdayım.Ne olur yardımcı olun.

  • access_time 20 Haz 2018, 17:58
  • Cevapla
 136. Mehmet

  İsmim Mehmet 30.000tl ye ihtiyacım var memurum üzerime kayıtlı tapu mevcut banka ipoteği var üzerinde aylık gelirim 5300 dönüş yaparsanız sevinirim

  • access_time 21 Haz 2018, 15:57
  • Cevapla
 137. harryjim

  Acil kredi icin bugun bize ulasin

  • access_time 22 Haz 2018, 4:10
  • Cevapla
  • Murat

   40 bin ihtiyacım var

   • access_time 28 Haz 2018, 3:09
   • Cevapla
  • Hakan

   Selamun aleykum nakite ihtiyacim var ne kadar yardimci olabiliyorsunuz

   • access_time 6 Tem 2018, 18:37
   • Cevapla
 138. Cemil ok

  uc bankaya borcum var biri varlik sirketine devredildi fatura borcum var icralik duruma dustu bu borclari nasil kapatcam nerden para bulabilirim

  • access_time 22 Haz 2018, 5:30
  • Cevapla
 139. mehmet

  ben devlet memuruyum.20 000 tl ye ihtiyacım var.yardımcı olacak arkadaşlar varsa bana ulaşırsa sevinirim.

  • access_time 24 Haz 2018, 9:47
  • Cevapla
 140. Erman fidan

  Bana 4 bin lazım kredi puanım 918 kredi çıkmıyor yardımcı olacak var mi yer istanbul (

  • access_time 24 Haz 2018, 21:57
  • Cevapla
  • ahmet

   hakan bey izmir den ahmet 05436382351 ararsanız açil nakit ihtiyacım var

   • access_time 25 Haz 2018, 10:31
   • Cevapla
 141. Mehmet ök

  Acil dönüş yapabilirsiniz

  • access_time 27 Haz 2018, 12:10
  • Cevapla
 142. Mehmet

  tugra3222@gmail.com senetle para verecek kişiler dönüş yapsın 5000

  • access_time 28 Haz 2018, 3:15
  • Cevapla
 143. Murat

  Bir miktar yardimci olabilirim

  • access_time 30 Haz 2018, 12:43
  • Cevapla
 144. Gökhan

  Paraya ihdiyacm var gercekten senetle kiredi veren varsa arasn

  • access_time 3 Tem 2018, 20:30
  • Cevapla
  • Meyra

   Acil nakit kredi arayın çözüm bulalim

   • access_time 10 Tem 2018, 11:07
   • Cevapla
 145. harryjim598

  Merhaba,
  Acil kredinizi hemen bugun e-posta yoluyla bizimle letisime gecin

  • access_time 5 Tem 2018, 15:22
  • Cevapla
  • fatma

   ben fatma merhaba benim de cok acil krediye ihtiyacim 20 bim euro cok onemli bir davam var 150 bin euroluk bir dava onun icin on odeme yapmaliyim 20 bin euro bana bugun ulasirsaniz cok sevinirmi

   • access_time 9 Tem 2018, 9:16
   • Cevapla
   • HAKAN

    yabançı bir kuruluştan senetle para çıkartılır sigorta ve işlem üçreti pesin tahsil ediliyo lütfen gercekten ihtiyacı olanlar sms atsın yoğunluktan dolayı dıfırbesyüz otoz yedi ikiyüzotuz yirmibir elliiki işlem üçreti krediden kesilmez

    • access_time 11 Tem 2018, 11:15
    • Cevapla
 146. nurullah

  acil sıkışanlar ulaşsınlar elimden geldiği kadar yardımcı olucam

  • access_time 12 Tem 2018, 17:44
  • Cevapla
  • islam

   nasıl ulscaz nurullah abi sen yaz bize islam.ac61@ g.mail. com

   • access_time 27 Tem 2018, 1:39
   • Cevapla
 147. Serkan

  Siz çekin ben ödeyim varmı boyle bir islem benim işyerim var

  • access_time 13 Tem 2018, 11:02
  • Cevapla
 148. luis

  Krediye ihtiyacınız var mı? Nereden kredi alacağınızı mı arıyorsunuz? Hiç bir kredi almaya mı çalışıyorsun? uygun fiyatlı bir kredi almak istiyorsanız. Kredi% 2 gibi çok düşük bir faiz oranıyla sunulmaktadır. İlgilendiğiniz takdirde şimdi bize ulaşın.

  • access_time 14 Tem 2018, 4:24
  • Cevapla
 149. Seyfi

  Ben borclarimi tek ele toplayacak bir yontem istiyorum. Daginik borclar. Uygun vade ile bunlari tek ele toplamak istiyorum

  • access_time 16 Tem 2018, 0:03
  • Cevapla
 150. mustafa

  Merhaba ben mustafa sizden acil 5.000 tl borç istiyorum yardimci olursaniz sevinirim 544297****

  • access_time 20 Tem 2018, 10:17
  • Cevapla
 151. murat

  senetle nakıt ımkanları sağlanır çalışan ve sikortalı olmanız yeterlidir 0555095****

  • access_time 21 Tem 2018, 1:34
  • Cevapla
 152. Ahmet

  Hızlı onaylanmış krediye ihtiyacın var mı, şimdi başvur.

  • access_time 23 Tem 2018, 10:36
  • Cevapla
 153. Gulten

  Ben mini esnafım aracımı bankalarlada aram iyi deil o tükettim şimdi ise yeni toparlanmaya calisiyorum bana araçta lazım nakittir banka borçlarını kapatmak adına ben hiç bir yerden kiredi çekemiyorum

  • access_time 23 Tem 2018, 12:27
  • Cevapla
 154. meral öztaş

  lütfen bana kredi için dönüş yapabilirmisiniz ankarada yaşıyorum memur olarak çalışıyorum.
  30.000-TL ihtiyacım var

  • access_time 25 Tem 2018, 12:21
  • Cevapla
 155. Cihat turk

  Senet ile dürüst on ödeme istemeyen kişi veya kurum arıyorum istanbuldayım 45 bin tl istiyorum 2 ay sonra geri vermek şartı ile düzgün namuslu bu işi yapan birisi iletisime geçebilir.

  • access_time 25 Tem 2018, 22:28
  • Cevapla
 156. Okay

  Iyi aksamlar özel bir şirkette operatör olarak calisiyorum acil 5 bin tl ye ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  • access_time 26 Tem 2018, 0:06
  • Cevapla
 157. Ahmet Doğan

  Uygu kredi çıkarılır. Komisyon bedeli ve başvuru ücreti vardır. Bunları karşılayacak kişiler iletişime girsinler.

  • access_time 27 Tem 2018, 12:11
  • Cevapla
 158. Çağatay

  Merhaba benim acil para ihtiyacı var nolur bu konuda yardımcı olunun 5.000 kadar çok acil

  • access_time 27 Tem 2018, 13:48
  • Cevapla
 159. özgür

  stres ve hizli onayi olmadan kisisel veya isletme kredisi ihtiyaciniz var mi? Eger öyleyse, lütfen bize ulasin,

  • access_time 29 Tem 2018, 19:21
  • Cevapla
 160. caglar

  10000 tl lazim acil faizle oderim.

  • access_time 31 Tem 2018, 0:16
  • Cevapla
 161. Bugra

  48 ay vade ile 30.000 tl ihtiyacim var 3.000 tllik e haciz ve dusuk kkb puanindan dolayi kredi cekemiyorum aylik 3.000 tl gelirim var biraz odemelerim var daginik oldugu icin simdilik elime pek bisey kalmiyo ama krediyi faktoring yada herhangi bi firmadan alabilirsem odemem tek bir yerde olacak ve sorun yasamadan odeyebilicem. Normal bankadan kredi cektigim zamanda o firmaya olan borcumu kapaticam bu.konuda yardimci.olabilirseniz memnun kalirim.

  • access_time 2 Ağu 2018, 1:45
  • Cevapla
 162. uğur YAHŞİ

  hakan bey ben memurum bana 4 veya 5 bın acıl lazım yozgatta yasıyorum aylık 200 öderim fazie kabulum ama verirseniz tabıkı 5417882166 numaram cok acıll gel dersenız gelırım lütfen yardımcı olun kaza yaptım arabam paramparca oldu ve karsı tarafa ödeme yaptım kendı arabamı sattım hurda fıyatına ama şükür maaşım var yardımcı olurmusunuz

  • access_time 2 Ağu 2018, 13:55
  • Cevapla
 163. Ramazan

  Merhaba 5.000tl ihtiyacim var yardimci olabilirmisiniz

  • access_time 2 Ağu 2018, 15:15
  • Cevapla
 164. gürcan grss

  4 yıllık sigortam var 3500 maaş alıyorum bordrom mevcut yasal takibe düşüp çıkıyorum ödemelerim düzensiz varmı yardımcı olabilcek komisyon vericem

  • access_time 3 Ağu 2018, 18:21
  • Cevapla
 165. Murat

  Ben 8000 istiyorum bankadan alamıyorum yardımcı olurmusunuz

  • access_time 6 Ağu 2018, 9:54
  • Cevapla
 166. melek

  ACİL OLARAK15 BİN TL YE İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLABİLECEK VAR MI ?

  • access_time 6 Ağu 2018, 16:01
  • Cevapla
 167. Seher

  Merhaba benim acil senetle kirediye ihtiyacım var şartlar nelerdir Bursa

  • access_time 8 Ağu 2018, 4:19
  • Cevapla
 168. mustafa

  Acilen 30000 tl lazım

  • access_time 9 Ağu 2018, 0:00
  • Cevapla
 169. sinan

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım 054562@@@76

  • access_time 9 Ağu 2018, 19:07
  • Cevapla
 170. Ayşe

  Merhaba. Kamu personeliyim. Maaş haczimden dolayı kredi çekemiyorum. 10.000,00 TL tutarında komisyon karşılığında yada diğer adı biz çekelim siz ödeyin gibi bi şey varsa kredi kullanmak istiyorum ancak nereye müracaat edebilirim bilmiyorum bu konuda yardımcı olabilir misiniz.

  • access_time 10 Ağu 2018, 17:16
  • Cevapla
 171. BURAK CEYHAN

  VALLAHİ BİLLAHİ HİÇBİRYERE BORCUM YOK 4 AYDIR ÇALIŞIYORUM DAHA ÖNCE ÇALIŞMAZ İKEN 2 KEZ KREDİ ÇEKTİM VE İKİ KREDİ Çekmemde 3 ayda hepsini kapattım 1-2 aydır ne kredi çekebiliyorum ne kredi kartı alabiliyoırum allah belasını versin böyle işin gücün lanb adamlar gırtlaga kadar borçda kredi ve kredi kartı veriyorlar bizede vermiyorlar kredi kartı diyor lan gerizakalı vermiyorsunuzki nasıl göstericem size kanitlicam

  • access_time 10 Ağu 2018, 18:56
  • Cevapla
 172. Kerem ozer

  Acil 25.000 tl ye ihtiyackm var bana ulasabilirmisiniz. Bu gun icerisinde

  • access_time 14 Ağu 2018, 12:43
  • Cevapla
 173. Poyraz

  10.000 tl ile 100.000 tl arası kredi ihtiyaclariniz noter ve avukat eşliğinde sağlanmaktadır detaylı bilgi için Sıfır besyuz elli üç sıfır on üç on dokuz on sekiz 05530131918

  • access_time 20 Ağu 2018, 23:05
  • Cevapla
 174. Servet özer

  Teminat karşılığı senetle para verebilirim

  • access_time 21 Ağu 2018, 0:42
  • Cevapla
 175. Ayhan Demirbağa

  Benim acil para ihdiyacım var ama bankalardan almıyorum bu konu hakında bilgi alabilirmiyim 055xxx00425

  • access_time 27 Ağu 2018, 13:13
  • Cevapla
 176. Gültekin

  Merhaba acil 5000 tl ihtiyacım var

  • access_time 28 Ağu 2018, 13:10
  • Cevapla
 177. Yavuz

  Senetle kredi 4 aylık 20000 TL yardımcı olursanız sevinirim

  • access_time 28 Ağu 2018, 13:59
  • Cevapla
 178. Elif

  Merhaba.. Konut kredisi için ne yapabilirim artı şu an için de 10.000 ne ihtiyacım var bilgi verirmisiniz acil…!

  • access_time 10 Eyl 2018, 10:34
  • Cevapla
 179. Elif

  Cevap verir misiniz.. Yorum yazmıştım.

  • access_time 11 Eyl 2018, 15:51
  • Cevapla
 180. Ali

  20000 tl ihtiyacım var 36 ay taksitle ödeme şartlarında kamu işçisiyim bana ulaşsbilirmisiniz
  05446347xxxx

  • access_time 12 Eyl 2018, 16:54
  • Cevapla
 181. Kemal

  Benimde nakit ihtiyacım nasıl görüşürüz kemalgxxxl6@gmail.com

  • access_time 14 Eyl 2018, 12:40
  • Cevapla
 182. Sultan

  Senetle para veren yer ariyorum acil 5000 lazim ayda 500 taksitle geri odeyecegim banka haric yardim edin ben sultan 0537 xx5 41 05

  • access_time 14 Eyl 2018, 16:06
  • Cevapla
 183. Ayten

  20 bi tl ye ihtiyacım var İzmir deyim kendi işyerim var 0 538 27699xx

  • access_time 14 Eyl 2018, 18:15
  • Cevapla
 184. Sedat sirvanli

  Merhaba bu gün 40.000 tl ihtiyacım var rica etsem iletişim 05339xx8515

  • access_time 17 Eyl 2018, 10:37
  • Cevapla
 185. ersan

  Merhaba, ben emekliyim para yada kredi almak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz ?

  • access_time 20 Eyl 2018, 23:12
  • Cevapla
 186. Ali

  Bana 2000 TL lazım. Senet karşılığı 6 veya 10 taksitte geri ödeyebilirim.

  • access_time 23 Eyl 2018, 14:22
  • Cevapla
 187. Semih

  Mrb Milas tan yazıyorum aciliyeten 3000 TL para lazım bana ulaşırsınız sevinirim. Büyükşehir belediyesinde çalışıyorum.

  • access_time 24 Eyl 2018, 8:31
  • Cevapla
 188. Emre

  Bunlarin hic biriyle bise yapamadim acil 5 bin tlye ihtiyacim var adanada yasiyorum yardimlarinizi bekliyorum

  • access_time 24 Eyl 2018, 17:04
  • Cevapla
 189. Erhan

  Merhabalar bankalardan kredi alamiyorum bana 5.000 tl lazim bütun borclarimi kapati tek bir yere borclu olup borcumu odemek isterim bu konuda lutfen yardimci olur musnuz

  • access_time 2 Eki 2018, 4:16
  • Cevapla
 190. Erbil

  Ablamın tedavi masrafları ve düğünüm için çok acil (özellikle hastane için) 60000 bine ihtiyacım var aylık gelirim ek işlerle beraber 5000 ı buluyor 1500 olarak geri ödeme yapabilirim bursada oturuyorum

  • access_time 2 Eki 2018, 19:14
  • Cevapla
 191. Vedat

  Çok acil paraya ihtiyacım var yardımcı olucak varmi taksitle zamanında öderim

  • access_time 11 Eki 2018, 10:53
  • Cevapla
 192. TAYİBE YAVUZ

  merhaba kredi puanım iyi yalnız fazla başvuru yapmışım bana ulaşırsanız sevinirim

  • access_time 16 Eki 2018, 17:28
  • Cevapla
 193. Ali

  Hatay’da çalışıyorum polis memuruyum 20 bin TL ye ihtiyacım var kredilerin takip edin düştü bankadan çıkmıyor. Senetle verecek var ise ulaşsın ayda ikibinbesyuz odeyebilirim

  • access_time 17 Eki 2018, 10:39
  • Cevapla
 194. Servet

  Merhaba bana cok acil 2 gun icinde 25 bin lazim. Hataydayim. Geri donus istiyorum lutfen.

  • access_time 18 Eki 2018, 22:44
  • Cevapla
 195. Servet

  Merhaba hataydan. ok acil 25 bine ihtiyacim var. Lutfen geri donus saglayin .

  • access_time 18 Eki 2018, 22:48
  • Cevapla
 196. Yesim

  Hakan Bey’e nasıl ulaşa bilirim ?

  • access_time 19 Eki 2018, 23:21
  • Cevapla
 197. Hasan KARTAL

  Ya millet adam buraya numarasını yazmamış.banada lazım hep okudum yorumlarınızı 1 senelik 6 aylık yazılar var.bunlar afedersiniz köpek gibi yalvartiyor çaresiz insanları.. açıklama ve şartlarını iletişim bilgisini yazmamışlar.bunlar kafa yapıyor burada bizlerle.fazla umutlanmayın.HAKAN isimli şahis sigorta ve işlem ücreti peşindir diyor utanmadan birde noter masrafı falan diyor.asla böyle ön ödeme gibi masraf isteniyorsa dolandırıcıdır bunlar kesin.

  • access_time 21 Eki 2018, 22:48
  • Cevapla
 198. Emine

  Acil nakite ihtuyacim var gumrukte malim kaldi lutfen bana yardimci olun iki hafta içerisinde geri odeme saglarim

  • access_time 22 Eki 2018, 14:09
  • Cevapla
 199. melike

  Bana ulaşır mısınız bankalarda kredi notum düşük

  • access_time 23 Eki 2018, 16:13
  • Cevapla
 200. Nuri

  Aydın’da polis memuruyum Mart ayında geri ödeyecek şekilde acil 15000 TL ihtiyacım var bana ulaşabilirseniz sevinirim.

  • access_time 24 Eki 2018, 23:35
  • Cevapla
 201. hamit üçüncü

  30.000 tl lazım Bursa Gemlikteyim. Emekli çalışanım. Belgeli aylık gelirim 4320 tl

  • access_time 29 Eki 2018, 21:48
  • Cevapla
 202. kadir

  acil para lazım

  • access_time 3 Kas 2018, 17:28
  • Cevapla
 203. Kerim

  Merhaba acil 16000 tl ye ihtiyacim var aylik 1000 tl odeyebilirim bursadayim ozel sektorde calisiyorum yardimci olabilirmisiniz

  • access_time 5 Kas 2018, 15:51
  • Cevapla
 204. İhsan dalgıç

  Merhaba Bursa da çay ticareti yapmaktayım ve 20000 tlye acil ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz teşekkür ederim

  • access_time 6 Kas 2018, 21:57
  • Cevapla
 205. Ahmet

  Lütfen acil krediye ihtiyacım var 15000 tl ödemesi aylık 1000 tl ödeyebilirm. Lütfen iletişime geçebilir misiniz.Bursa

  • access_time 7 Kas 2018, 10:45
  • Cevapla
 206. Ahmet

  Hakan bey çok ihtiyacım var ailem sözkonusu. 15000 TL’ye ihtiyacım var. Aylık Ödeme 1000 tl yapabilirim. Esnafim

  • access_time 7 Kas 2018, 11:01
  • Cevapla
 207. Mustafa

  Acil 10 000 tl ihtiyacım varr

  • access_time 11 Kas 2018, 12:48
  • Cevapla
 208. necati

  80000 bin tlye ihtiyacim var emekli 3500 maasim bana yardimci olunuz

  • access_time 12 Kas 2018, 19:07
  • Cevapla
 209. Faruk

  3000bin lazim kayseri

  • access_time 13 Kas 2018, 21:34
  • Cevapla
 210. Ramazan bircan

  merhaba ben kredi almak istiyorum ama ortada dolandici cok oldugundan kimseye guvenemiyorum 8000 tl kaptirdim bunlari telafi etmek icin sizlere yaziyorum

  • access_time 17 Kas 2018, 15:10
  • Cevapla
 211. ali zambak

  Merhaba ben devlet memuruyum bankadan kredi kullanamiyoru 2000 tl nakite ihtiyacim var senetle kredi kullanmak istiyorum istanbulda yasiyotum burda gorev yapiyorum telefon numaram sizden haber bekliyorum tesekkur ederim

  • access_time 18 Kas 2018, 18:48
  • Cevapla
 212. Yüksel

  Merhaba benim çok acil 100 bin TL ye ihtiyacım var, kurumsal bir şirketle franchise anlaşması yaptım, market açacağım ve bu aldığım parayı 6 ay sonra geri ödeyeceğim kosgeb den alacağım destekle, bana bu yardımcı olacak varsa bana mail den dönüş yapsın.

  • access_time 20 Kas 2018, 13:39
  • Cevapla
 213. Necmi

  Acil paraya ihtiyacım var

  • access_time 20 Kas 2018, 17:54
  • Cevapla
 214. Akın

  ACIL …Herkese selam; akın ben eş imin ameliyatı için 18.000 tl gerekli ayda 1500-2000 tl geri odeyebilirim. İstanbulda ikamet ediyorum.

  • access_time 25 Kas 2018, 15:01
  • Cevapla
 215. Esma

  10.000 tl ihtiyacım var .yardımcı olun lütfen

  • access_time 26 Kas 2018, 14:08
  • Cevapla
 216. Semih

  Hakan bey acik 6000 bin tl ye ihtiyacımm var geri dönus yaparsanız sevinirim

  • access_time 26 Kas 2018, 22:04
  • Cevapla
 217. mustafa kutbay

  ticaret kurmak için güze bir aile manavı nakit 5.000 tl ihtiyaç vardır

  • access_time 29 Kas 2018, 13:03
  • Cevapla
 218. recep

  sakarya serdivanda oturuyorum 3 bin tl lazim 4 aylik odeme sartiyla

  • access_time 4 Ara 2018, 3:42
  • Cevapla
 219. Rıdvan

  Kara listedeyim hiçbir şekilde kredi çıkmıyor. Ama memurum 30 bin tl ye ihtiyacım var taksitleri beni asla sarsmaz. Yardımcı olursanız sevinirim.

  • access_time 5 Ara 2018, 5:26
  • Cevapla
 220. FİKRET KARBEŞ

  ACİL NAKİTE İHTİYACIM VAR ESNAFIM 2.500 VEYA 3.000 LAZIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ
  ALACAKLARIMI ALAMADIGIM İÇİN SIKIŞTIM
  4 AYLIGINA LAZIM

  • access_time 5 Ara 2018, 15:45
  • Cevapla
 221. oz

  en kısa surede 3.000 tl ıhtıyacım var ?
  12 ay gerı odemelı

  • access_time 5 Ara 2018, 18:11
  • Cevapla
 222. Yeşim

  Senetle kredi almak istiyorum

  • access_time 5 Ara 2018, 19:02
  • Cevapla
 223. Hasan Battal

  Aktif Bank kendi reklamlarında kredisi düşük olana kredi veririm diyor ama inanmayın. Yalan. Kredi puanı istiyor. 0 puanla alan yok. Olay reklam. Kendilerini yalan beyandan dolayı şikayet ettim.

  • access_time 6 Ara 2018, 4:16
  • Cevapla
 224. sevket

  merhaba acil 10000 liraya ihtiyacim var

  • access_time 7 Ara 2018, 22:43
  • Cevapla
 225. Muhammet Uysal

  İzmir Muhammet Uysal 10.000 kredi çekmek istiyorum

  • access_time 8 Ara 2018, 21:55
  • Cevapla
 226. savaş

  öğretmenim çok zorlanıyorum acil krediye ihtiyacım var

  • access_time 8 Ara 2018, 22:55
  • Cevapla
 227. Turan

  Acil 9.000tlye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  • access_time 10 Ara 2018, 10:49
  • Cevapla
 228. Elif

  Merhaba.. Bursa da acil olarak senetle para nasıl bulabilirim adres telefon vs ulaşmam lazım lütfen..

  • access_time 10 Ara 2018, 15:42
  • Cevapla
 229. zeynalabidin

  Acil 20000 liraya ihtiyacım var yer mersin tarsus dönüş yapsn olursa sevinirim

  • access_time 10 Ara 2018, 23:02
  • Cevapla
 230. Erdem

  Merhaba 18 bine ihticım var maaş ve gelitlerim belgelenir maaşım 2800 dönerseniz aramadan mesaj atarsabız sevinirim

  • access_time 12 Ara 2018, 12:20
  • Cevapla
 231. Hamza

  Bana 50bin tl lazım senetle kredi nasıl alabilirim

  • access_time 15 Ara 2018, 18:42
  • Cevapla
 232. Salim Ankar

  acil kredi temas eposta

  • access_time 17 Ara 2018, 12:24
  • Cevapla
 233. Sibel

  Acil nakit para lazım 15000 bin lütfen vergi levham var ama çekemiyorum lütfen yardımcı olun

  • access_time 18 Ara 2018, 15:53
  • Cevapla
 234. Ali

  Acil 20 bin lira ıhtıyacım var aylık 1000 lira ödemek şartıyla mümkünse

  • access_time 20 Ara 2018, 17:51
  • Cevapla
 235. Hasan

  ben memurum acil 3000 TL krediye ihtiyacım var ama kredi sicilim bozuk senetle antalya kredi çekebilir miyim?

  • access_time 22 Ara 2018, 19:34
  • Cevapla
 236. Fehmi

  10000 yada 20000 arası nakit lazım ön ödemesiz paraýı aldıktan sonra komisyon uyar senet yada yasal nasıl olursa

  • access_time 25 Ara 2018, 0:22
  • Cevapla
 237. Halil

  20000 tl ye ihtiyacım var irtibata geçin ödeme koşullarını siz belirleyin

  • access_time 31 Ara 2018, 13:40
  • Cevapla
 238. Mine

  30 bin e ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim kamu personeliyim

  • access_time 2 Oca 2019, 22:31
  • Cevapla
 239. Sıtkı

  Acil 7.000 ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  • access_time 3 Oca 2019, 12:53
  • Cevapla
 240. Hasan Tamer

  Benim de acil 6.000.tl ihtiyaç im var bana acil döner misiniz..

  • access_time 6 Oca 2019, 17:49
  • Cevapla
 241. Samet

  Arkadaşlar benimde ihtiyacım var fakat anladigim kimse bi çözüm bulamıyor burda.benimde 4 bine ihtiyacım var acil.okadar yazıkki bu kadr borçlu insan var fakat bankalar bi çözüm uretmeyip insanları neylere mecbur ediyolar yazık.eger gerçekten düzgün senetle.isini yapan varsa bana ulaşsın

  • access_time 6 Oca 2019, 21:49
  • Cevapla
 242. nuri

  12000 tl acil paraya ihtiyacım var. gelirim yüksek ancak kredi notum düşük olduğu için kredi alamıyorum. Yardım için bana ulaşırsanız sevinirim.

  • access_time 8 Oca 2019, 19:18
  • Cevapla
 243. burak

  160.000 tl ye çok acil ihtiyacım var. İzmir de aylık 6000 tl maaşlı devlet memuruyum.Dışarıdan da iş yapıyorum ama Bankalara olan borcumu ödeyemiyorum . 3 ayda bir ödeme yaparak 24 ayda ödeyecek gücüm var ama aylık ödeme çok zorluyor beni. Lütfen iletişime geçin.

  • access_time 10 Oca 2019, 16:43
  • Cevapla
 244. Yüksel

  Merhaba gerçekten bana yardımcı olabilecek kişiler meil atsın 15/bin TL ye ihtiyacım var aylık ödemem en az 3 bin olur yardımcı olabilecek kişiler
  İstanbul

  • access_time 12 Oca 2019, 6:20
  • Cevapla
 245. Yesim

  Merhabalar izmirde senetle kredi veren varmi acil yardimci olursaniz cok sevinirim Tesekkurler

  • access_time 15 Oca 2019, 4:53
  • Cevapla
 246. Bircan

  Benim çok acil 20.000 tl paraya ihtiyacım geriye dönük 1000 tl ödeme yapabilirim bankadan alamadım puanım düşük bu konuda yardıma ihtiyacım var çok acil lütfen bana yardım edin

  • access_time 17 Oca 2019, 11:02
  • Cevapla
 247. Hamdi koseoğlu

  10000 tl lazım emekliyim 1 senede geri ödemek istiyorum her ayın 26 sinda

  • access_time 24 Oca 2019, 14:49
  • Cevapla
 248. Esra

  Manisa merkezdeyim senetle ödeyebileceğim acil nakit ihtiyacım var ulaşırsanız sevinirim

  • access_time 25 Oca 2019, 1:36
  • Cevapla
 249. Hüseyin

  Kredi lazım olanlar yazabilir 30000 e kadar.

  • access_time 28 Oca 2019, 11:49
  • Cevapla
 250. Ahmet

  Bana acil 15 bin lazim

  • access_time 28 Oca 2019, 16:46
  • Cevapla
 251. Tolga

  Izmir acil 5000 tl ihtiyac var 3000 tl maasli bordrolu calisanim bugun icinde cok acil

  • access_time 29 Oca 2019, 11:41
  • Cevapla
 252. Mehmet

  kredi notum cok kotu kredi cekemiyorum vermiyor hic bir banka gelirimde eskiden cok iyi degildi ama suan bir firmada gelirim biraz daha duzeldi bir hafta icerisinde acil 14.000 liraya ihtiyacim var bunu nasil temin edebiliriz bana yardimci olursaniz cok sewinirim

  • access_time 4 Şub 2019, 0:36
  • Cevapla
 253. Nuran Gür

  senetle acil paraya ihtiyacım var

  • access_time 7 Şub 2019, 10:51
  • Cevapla
 254. YAŞAR

  Acil nakite ihtiyacım var işin sonu kötüye gidiyor

  • access_time 7 Şub 2019, 15:48
  • Cevapla
 255. Yonca

  Acil senet ile krediye ihtiyacım var

  • access_time 13 Şub 2019, 10:46
  • Cevapla
 256. Nedim buyuk

  Merebalar acilen 40bin TL’ye ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

  • access_time 13 Şub 2019, 15:07
  • Cevapla
 257. Yücel kaygusuz

  Slm benim düzenli bir gelirim var ama kredi cekemiyorum daha önce icralik olduğum için aracım var ipotek gösterip borç para bulmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz

  • access_time 19 Şub 2019, 19:40
  • Cevapla
 258. Murat

  Senetle 20000tl ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  • access_time 22 Şub 2019, 14:52
  • Cevapla
 259. Serdar

  Mrb herhangi bir bankaya borcum yok bankanın biri kredimi ödeyip bitirdiği m halde güncelleme yapmadığı için kredi çekemiyorum gerçi güncelle me yolladılar artık ama bir ay sonra kredi çekebilirsiniz dediler ama benim açık nakde ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

  • access_time 23 Şub 2019, 12:38
  • Cevapla
 260. umut

  acil 7000 liraya ihtiyacım var kayseride yasıyorum esnafım aylıkgelirim 4000 lira

  • access_time 27 Şub 2019, 13:00
  • Cevapla
 261. Gülay

  10.000 TL ye ihtiyacım var bana ulaşırsa yetkili kişiler
  sewinirim.
  Kredinizi biz cekelim taksiti siz ödeyin baslıgı altındaki durumdan yararlanmak istiyorum ilgili kişiler mutlaka dönüş yapsınlar beklemedeyim.

  • access_time 1 Mar 2019, 14:05
  • Cevapla
 262. Yüksel

  Merhaba. Ismim yuksel KURTULMUŞ. 20143637826 tc. 10 bin tl nakite ihtiyacım var. Borc olarak aylık 400 tl geri ödeyebilirim. 2012 yılında iflas ettim. 2013 yolundan beri askeri ücretle ayniisyerinde çalışmaktayım. Evim kira maaşımın dörtte birinde haciz var. Buzdolabim bozuldu bu ara ne yaptıracak param var nede yenisini alabilecek.

  Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  Bu arada nasıl 400 tl geri ödeyebilirsiniz diye sorabilirsiniz evkur a 200 tl her ay ödüyorum bir arkadaşımdan borc aldım 6 ay daha 175 tl ödeyeceğim. Ikisini kapatınca 400 tl ödemek için sorun kalmayacak. Maaşla çalışmak çok zor. Evliyim ikiz 8 yaşında oğullarım var

  • access_time 3 Mar 2019, 11:41
  • Cevapla
 263. H.Özkan ERİNÇ

  Merhaba, Antalya merkezde bir otelin işletme müdürlüğünü yapmaktayım. Aylık ortalama 7500 tl gelirim var. 25000 tl 6 ay geri ödemeli nakde ihtiyacım var

  • access_time 5 Mar 2019, 11:41
  • Cevapla
 264. salih korkmaz

  gaziantep sahinbeyde oturuyorum 3 bin lira lwzim ama cok acil allah rizasi icin birileri yardimci olsun yuzde yuz faiz odemwye raziyim senet falan ne olursa lutfen yardimci olun.

  • access_time 6 Mar 2019, 4:33
  • Cevapla
 265. Eda

  Arabam var ipotek için ama üzerinde araba kredisi sebebi ile ipotek var yinede alabiliyormuyum senetle para 10 bin tl ihtiyacım var

  • access_time 7 Mar 2019, 0:15
  • Cevapla
 266. halil

  maddi destege ve işe ihtiyacım var kocaeli

  • access_time 7 Mar 2019, 10:30
  • Cevapla
 267. Harun

  Hakan bey iletişim numaraniz varmi

  • access_time 8 Mar 2019, 11:27
  • Cevapla
 268. Harun

  Hakan bey iletişim numaraniz varmi

  • access_time 8 Mar 2019, 11:34
  • Cevapla
 269. hikmet

  30 bin ihtiyacım var kırmızı kalem var bu konuda yardım istiyorum

  • access_time 17 Mar 2019, 18:42
  • Cevapla
 270. Yüksel

  Bana acil 30000 bin lazım çok acil

  • access_time 19 Mar 2019, 23:30
  • Cevapla
 271. Davut

  acil senet ile 35.000 tl ihtiyacım var .

  • access_time 20 Mar 2019, 22:28
  • Cevapla
  • Ka

   Merhaba
   Acil 12.000 tl ihtiyacım var. 12 ayda ödeyebilirim. Ankarada ikamet ediyorum. Yardımcı olurmusunuz

   • access_time 5 Ağu 2019, 17:22
   • Cevapla
 272. HASSAN

  ACİL İHTİYACIM VAR DÖNÜŞ YAPIN LÜTFEN

  • access_time 22 Mar 2019, 12:19
  • Cevapla
 273. Sedat

  Acil 20 bin ihtiyaç var

  • access_time 28 Mar 2019, 14:46
  • Cevapla
 274. Sadık

  Selamin aleykum acil 20.000 tl ye ihtiyacım var formenim aylık gelirim 5.000 5.500 dağınık borcum var toparlamak ıstiyorum istediyiniz plan projede acil kredi hakan bey

  • access_time 30 Mar 2019, 3:27
  • Cevapla
 275. Dursun aksu

  6000 lazım 1000 tl ödemeli kamu personeliyim

  • access_time 11 Nis 2019, 20:40
  • Cevapla
 276. Aybüke

  Merhaba, o kadar çok mesaj var ki, sanırım kimse kimseye dönüş yapmıyor. Yine de şansımı denemek istedim. 30 bin liraya ihtiyacım var ama bunu bana sağlayabilecek var mı ? Şartları ile birlikte dönüş yaparsa sevinirim. Teşekkürler.

  • access_time 16 Nis 2019, 14:22
  • Cevapla
 277. İlknur

  Bana 70.80 bin lira kredi lazım burası neresi acaba faiz ne kadar alıyorsunuz 60 ay üzeri vadeli tefeci istemiyorum banka vermiyor kredi ödeme yapamıyorum notum düştü

  • access_time 27 Nis 2019, 0:06
  • Cevapla
 278. İlknur

  Ön ödeme komisyon ücreti veremem çok batıktayım daha uygun yol olursa olur adıma hiçbir şey yok yanlız

  • access_time 27 Nis 2019, 0:10
  • Cevapla
 279. İlknur

  Elimde senet menet yok yanlız ben asgari ücretle çalışıyorum 1500 den fazla ödeme yapamıyorum

  • access_time 27 Nis 2019, 0:22
  • Cevapla
  • Hakan

   ACİL 15000 TL KREDİYE İHTİYACIM VAR BORÇLARIMI KAPATMAK İÇİN BANKALARDAN ALAMIYORUM BANKAYA GEÇİKMİŞ KREDİ BORCUM VAR KIRMIZI ÇİZGİM YOK SENETLE VERECEK OLAN VARSA İSTANBULDAYIM ÖNDEN PARA İSTEYENLER YAZMASIN

   • access_time 6 Nis 2021, 13:34
   • Cevapla
 280. muharrem

  10000 tl ihtiyacım var senetle verebilecek varmı

  • access_time 27 Nis 2019, 0:40
  • Cevapla
 281. Kaan

  İsmim kaan tlfda görüşmek isterim

  • access_time 2 May 2019, 13:24
  • Cevapla
 282. ümit

  hayr sevenlerden nakit para istiyorum durumum çok kötü ev kira ve birde kizim var acil ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim işsizim şuan iş yerimiz battı #ACİL para lazim herhangi bir yoldan olur senet ne olursa olsun #ACİL paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  • access_time 18 May 2019, 6:04
  • Cevapla
 283. Omer

  Merhaba acilen 3500 tl ye ihtiyacim var senetle takitle faizle alabilirim istanbul halkalidayim yardimci olabilirseniz sevinirim bankalarla aram bayaa kotu oda aileden rahatsiz biri oldufu icin uzun sure odeme yapamamam

  • access_time 20 May 2019, 1:48
  • Cevapla
 284. Öznur

  Yazınız güzel ancak kime nasıl ulaşacağımı bulamadım yazınızda kendi işimi yapıyorum ancak son dönem çok zor bir süreçten geçiyorum çok acil 100 bin TL Ye ihtiyacım var toparlanmak için .Yardımcı olursanız sevinirim.

  • access_time 21 May 2019, 22:08
  • Cevapla
 285. ege mert tan

  20 bin para lazım senet şeklinde yardım olacabilecekler

  • access_time 24 May 2019, 20:18
  • Cevapla
 286. Evren

  Acil 15000 tl ihtiyacım var mail adresi biraktim

  • access_time 28 May 2019, 23:00
  • Cevapla
 287. Tarık

  Istanbulda yasıyorum kadrolu öğretmenim acill 10000 liraya ihtiyacım var iki ay sonra geri öderim

  • access_time 8 Haz 2019, 15:02
  • Cevapla
 288. Li

  10bıne ıntıyacım var lutfen ılgılenın

  • access_time 13 Haz 2019, 21:13
  • Cevapla
 289. Rıza

  Acik 10000 para lazım kim yardimci olmak ister.. acil ama

  • access_time 16 Haz 2019, 1:41
  • Cevapla
 290. ABDULLAH

  ACİL 30000 İHTİYACIM VAR KONYADAN ÜNİVERSİTEDE ÇALIŞIYORUM

  • access_time 18 Haz 2019, 9:52
  • Cevapla
 291. gani

  3bin tl lazim

  • access_time 20 Haz 2019, 12:43
  • Cevapla
 292. Mehmet özer

  Basit usul deftere kayıtlıyım 5 ay oldu kredi lazım kredi notun düşük kart ödemelerini düzensiz yaptım üstümde 25 bin tl lik araç var bankalar kredi vermiyor acil paraya ihtiyacım var

  • access_time 23 Haz 2019, 14:00
  • Cevapla
 293. Tugce

  Senetle kredı ıstıyorum acıl

  • access_time 24 Haz 2019, 11:09
  • Cevapla
 294. Latif

  Emekli maaşımdan aylık ödeme garantisi veriyorum. 5.000.TL lazım
  İsim ve soyadımı yayınlamayınız. Mailden yazınız.

  • access_time 24 Haz 2019, 20:35
  • Cevapla
 295. Ibrahim

  15000 nakite ihtiyacım var aylık 2000 odeyebilirim elazig merkezden varsa ulassin

  • access_time 25 Haz 2019, 16:51
  • Cevapla
 296. 3kredi@gmail.com

  acil kredi tfk temas eposta

  • access_time 1 Tem 2019, 14:09
  • Cevapla
 297. Dodo

  Aktifbank kredi notum düşük olmamasına rağmen kredi vermedi. Bu saydiklarinizin çoğunu denedim fakat hiçbir sonuç elde edemedim. Şimdi borclarimla öylece kalıp, kara kara düşünüyorum..

  • access_time 16 Tem 2019, 4:34
  • Cevapla
 298. Ramazan

  Acil krediye ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  • access_time 2 Ağu 2019, 1:21
  • Cevapla
 299. çağrı

  5 ay sonrasina 10000 liraya ihtiyacim var.

  • access_time 16 Ara 2019, 22:12
  • Cevapla
 300. Ugur

  Senetle altin para verebilecek yardimci olacak birini ariyorum bununla alakali cok yazi varda yardimci olan yok 7 8 bin ihtiyacim var 12 13 bin 2 ay icinde geri odemeli hisseli evim var satisa cikacak miras 2 ay diyorun garanti olsun diye 2 katini vermeye raziyim

  • access_time 15 Oca 2020, 11:20
  • Cevapla
 301. Ramazan

  SEnetle veren yerlere güven olurmu sigorta adı altında on ödeme istiyorlar ne kadar doğru acaba

  • access_time 7 Tem 2020, 20:23
  • Cevapla
 302. HAKAN

  50. 000 TL lazım bulamıyorum nasıl edeceğim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  • access_time 13 Tem 2020, 11:57
  • Cevapla
 303. Veysel

  Benim üzerime yerler var para lazım yardımcı olursanız sevinirim

  • access_time 26 Ağu 2020, 15:22
  • Cevapla
 304. mustafa sahin

  borclarımdan dolayı nakit paraya ihtiyacım varr

  • access_time 12 Eki 2020, 18:58
  • Cevapla
 305. MUHAMMET ÇAKIR

  BANKALARA BORCUM YOK AMA ŞAHSA İCRA BORCUM VAR.KREDİ SKORUM COK DÜŞÜK O YUZDN KREDİ ÇIKMIYOR.ÖĞRETMNİM 4000 TL GELİR BEYAN EDEBİLİRİM.SENETLE UYGUN TAKSİTLERLE KREDİ İSTİYORUM.AYLIK 2000 TL ÖDEME YAPABİLİRİM.

  • access_time 20 Ara 2020, 0:56
  • Cevapla
 306. murat

  acil kredi? tfk temas eposta

  • access_time 11 Oca 2021, 14:12
  • Cevapla
 307. mehmet

  merhaba 50.000 bin tl ihtiyacım var yardım edebilen bana ulaşabilirmi acaba..?

  • access_time 1 Mar 2021, 14:15
  • Cevapla
 308. Murat

  20 bin liraya ihtiyacım var Aylik bin lira olarak üç sene odeyebilirim

  • access_time 6 Mar 2021, 11:10
  • Cevapla
 309. Rasim

  Merhaba 35000 TL ihtiyacım var, aylık 2500 taksit ödeyebikştim

  • access_time 7 Nis 2021, 18:23
  • Cevapla
 310. Hasan

  10000 tl İzmir memurum

  • access_time 12 Nis 2021, 15:20
  • Cevapla
 311. Nurullah

  Merhaba devlet memuruyum, aracım var, 85 bin kadar para lazım. Aylık 3750 TL geri ödeme yapabilirim.

  • access_time 16 Nis 2021, 14:47
  • Cevapla
 312. Selma

  Merhaba acil olarak 30 bin tl paraya ihtiyacım var yardımcı olabilir misimiz

  • access_time 5 May 2021, 13:04
  • Cevapla
 313. cihangir

  benimde acil 10.000 tl ye ihtiyacım var 657 devlet memuruyum kara listede oldugumdan bankalarla çalışamıyorum yardımcı olurmusunuz ıspartada ikamet etmekdeyim

  • access_time 31 May 2021, 15:52
  • Cevapla
 314. sinn

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım

  • access_time 14 Haz 2021, 15:44
  • Cevapla
 315. Hasan taşdelen

  Bana 15 bin para lazım arabam var hipotek yapabilirim ararsanız görüşelim acil

  • access_time 19 Haz 2021, 13:31
  • Cevapla
 316. nederland@live.com

  acil kredi tfk temas epostal

  • access_time 23 Tem 2021, 18:56
  • Cevapla
 317. Mustafa

  Kredi almak istiyorum bu konuda yardımcı olur musunuz.

  • access_time 5 Ağu 2021, 23:16
  • Cevapla
 318. sibel akdağ

  acil paraya ihtiyacım var nolur sesimi duyun yüzbinliraya üç aylığına istiyorum geri ödeyecem acil lazım bana dönüş yaparmısınız nolur allah aşkına yardım elini uzatın yalvarıyorum duyun sesimi lütfen

  • access_time 13 Ağu 2021, 2:41
  • Cevapla
 319. Hakan

  Ne kadr veriyorsunuz burdan ulaşabilirsiniz

  • access_time 11 Kas 2021, 6:41
  • Cevapla