Gizlilik Politikası

Map Anasayfa Gizlilik Politikası
Gizlilik Politikası

uygunkonutkredisi.org 2017 yılının son çeyreğinde ziyaretçilerine konut kredileri hakkında detaylı analizler ve bilgiler sunan bir web finans yapısıdır. Sitemiz içerisinde üyelikler aktif değildir. Buda kişisel bilgilerinizin sitemiz üzerinde kayıtlı kalmasını olanaksız hale getirmektedir. Bizler bütün ihtimalleri göz önünde bulundurarak ziyaretçilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğine önem verdiğimizin kanıtı olarak sitemizi SSL güvenli bağlantı ile yayın hayatına başlattık.

Bununla yetinmeyerek sitemiz üzerindeki bütün metaryellerin düzenli çalışması için sistemimizi devamlı güncel tutmakta ve çalışmalar yürütmekteyiz. Bizim önceliğimiz evvela siz değerli ziyaretçilerimizin memnuniyeti ve akabinde site güvenliği gelmektedir.

Gizlilik Politikamız Genel Bilgiler

Öncelikle sizlere daha iyi hizmet kalitesi verebilmemiz için bir takım istatistikler tutmaktayız. Bu açısıdan web sitemizdeki gezinmelerinizin Google Analytics güvencesi ile yapmaktayız. Akabinde host firmamızın bizlere vermiş olduğu hizmet ile ziyaretçilerimizin ziyaretlerini log dosyalarında muhafaza etmekteyiz. Bahsi geçen bu servisler sayesinde; İP adresiniz, sitemiz üzerinde geçirdiğiniz zaman, okumakta olduğunuz konudan ayrılma hızınız gbi bir takım istatistikler bulunmaktadır. Başta da belirttiğimiz gibi bu bilgiler tamamı ile güveni olarak sunucularımızda saklı olmakla birlikte sadece istatistiksel ve hizmet kalitesini artırmaya yönelik olarak kullanılmaktadır.

Web sitemiz tamamen bilgilendirme üzerine odaklı bir yapı içerisindedir. Bu bağlamda sizlerden asla kişisel bilgiler istenmemektedir. Zira sistemimiz üzerinde bilgileriniz verebileceğiniz herhangi bir üyelik sistemi de bulunmamaktadır. Sadece bilgilenmek istediğiniz konuların alt kısmından yorum yaparken bazı bilgiler istenmektedir. Bunlar İsim ve e-mail adresleridir. Ki bunların güvenli ile alaklı herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Tanıtımlarını yaptığımız konut kredileri yazılarımızda verdiğimiz bilgiler pekiştirici başka wev sitelerine link vermekteyiz. Ek olarak başvuru linkleri de bunların içerisindedir. Bu bağlantılar neticesinde ulaştığınız web sitesi üzerinden bilgilerinizi paylaşmanızın sadece o web sitesinin gizlilik politikası sözleşmesi ile alakalıdır. Hukuksal olarak web sitemiz bu durumdan sorumlu tutulmamaktadır. Sitemizden bağlantı ile sizleri yönlendirdiğimiz sayfalar Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen bankalarının web şubeleridir.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

Belirttiğimiz gibi web sitemiz sadece konut kredileri hakkında detaylı bilgiler ve öneriler sunmaktadır. Kullanıcılarına Mail ve Cep SMS gibi yollar ile kredi teklifleri sunmamaktadır. Sitemiz içerisinde bulunan reklam firmalarının yayınlarına ulaşmanız ve bilgilerinizi paylaşmanız bizim sorumluluğumuz değildir.

Sitemiz adına sizlere kredi teklifleri veya ön ödemeli konut kredisi kampanyaları hakkında mail gelmesi halinde itibar etmemenizi önermekteyiz. Sitemiz üzerinde bulunan e-mail aboneliği bankaların sunduğu avantajlı konut kredisi kampanyalarını sizlere ulaştırmak için kullanılmaktadır. Zira bu haberler içerisinde bankaların resmi web sitesine ait bağlantı yer alacaktır.

 

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

2 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 5 (2 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...