Hakkımızda

Map Anasayfa Hakkımızda
Hakkımızda

Sitemiz, 2017 Kasın ayında hizmete girmiştir. Sitemizde yer alan içerikler bankaların kredi kampanyalarından oluşmaktadır. İnternet bankacılığının teknoloji ile birlikte gelişmişlik göstermesi yanında bir çok karmaşık işlemler gerektirmektedir. Sitemizin ana hatları da bunun üzerine ve karşılaştırma üzerine kurulmuştur. Bildiğiniz gibi ülkemizde 15’ten fazla aktif banka bulunmaktadır. Bu bankaların ihtiyaç kredileri, konut kredileri ve taşıt kredileri gibi bir çok kredi türü bulunmaktadır. Uygunkonutkredisi.org, bahsi geçen bütün bankaların faiz oranlarını karşılaştırır ve sizin en uygun krediyi bulmanızı sağlamaya çalışır. Bunlara ek olarak bütün kredilerin en ince ayrıntılarını sizler için araştırırız.

Sitemiz, krediler hakkında bilgi vermektedir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımıza mail ve SMS ile kredi seçenekleri sunmayız. Bu sebeple sitemiz adına sizlere atılan SMS veya mailleri dikkate almamanızı öneriyoruz. Sitemiz üzerinde ki mail aboneliği ile sadece bankların kredi kampanyalarını iletiriz ve sizi bankanın sayfasına yönlendiririz.

Eklemek istediğimiz diğer bir husus ise kullanıcılarımızın verilerini kullanmamızdır. Günlük ziyaretçi analizleri ile daha iyi bir hizmet vermek için çabalamaktayız. Zira bu size daha iyi hizmet vermek için yapılan analizlerdir. Analiz için genellikle konu sayfalarımızda geçirdiğiniz süre, girdiğiniz bölge gibi genel bilgilerdir. Kişisel bilgilerini paylaşacağınız üyelik sistemimiz kesinlikle bulunmamaktadır. Bizlere ulaşmak için sitemizin altında yer alan iletişim bölümünü veya yorum bölümlerini kullanabilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...