Garanti Bankası Pos Destek Telefon Numarası (444 0 339)

Map Anasayfa Genel Rehber Garanti Bankası Pos Destek Telefon Numarası (444 0 339)
Garanti Bankası Pos Destek Telefon Numarası (444 0 339)

Garanti Bankası  tarafından işyerlerine verilmekte olan POS cihazları sayesinde, işletmenize kredi kartıyla girdi sağlayabilirsiniz. Garanti Bankası bu yönüyle kendisine üye işyerlerine oldukça pratik çözümler sunmaktadır. Bankanın pos cihazında Amerikan Express, Master Card, Visa, Diners Club, Discover, CUB ve JCB logolu kartlar geçerli olmakta ve işlemler bu şekilde yapılmaktadır. Böylece işletmeden hizmet alan müşteriler herhangi bir sorun yaşamadan işlemlerine devam edebilmektedir. Bu da işletmenin müşteri memnuniyeti sağlamasını ve ayrıca müşteri kitlesinin de artmasına olanak vermektedir. Pos cihazı ile ilgili bir problem olduğunda Garanti Bankası pos destek sistemleri sayesinde sorunlar çok kısa süre içerisinde çözüme kavuşmaktadır. Pos destek hattı sayesinde işletmeler telefon ile halledilmekte ve sonlandırılmaktadır.

Garanti Bankası Pos Destek Hattı

Garanti Bankası’nın sunmakta olduğu özel pos destek hattına 0 212 444 0 339 numaralı telefon ile ulaşılabilmekte ve yaşanılan sorunlar hakkında çok kısa süre içerisinde çözümler alınabilmektedir. Söz konusu hat 7 gün 24 saat boyunca sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Masaüstü POS, Yazarkasa POS, DCC POS, Sanal POS, Temassız POS, Döviz POS, Ortak POS gibi pek çok POS ürünü, banka tarafından sizlere özel olarak sunulmaktadır. Bunun banka tarafından yapılan yenilikler ve gelişmeler düzenli olarak pos cihazları vasıtası ile üye işyerine aktarılmaktadır. Böylece teknolojinin sağlamış olduğu kolaylıklar hızlı bir şekilde kullanılmaya başlamakta ve bu da işyeri sahiplerine ciddi şekilde olanaklar kazandırmaktadır.

Garanti Bankası Pos Destek Hattı İletişim Telefonu ve Mail Adresi

Garanti Bankası pos destek hattı sayesinde işletme sahiplerinin yararlanmış olduğu avantajlar farklı işyerlerini de Garanti Pos’a yöneltmektedir. Bunun için işletme sahiplerinin garantipos.com.tr giriş yapmaları ve devamında karşısına çıkan formu doldurması gerekiyor. Söz konusu site ayrıca işyeri kampanyalarını ve kampanya kazananlarını da site üzerinden duyurmaktadır. posta@garanti.com.tr adresine mail atılması ile de aklınıza gelen her türlü soruna çözüm bulabilirsiniz Ayrıca 0 212 444 0 338 numaralı hattı arayarak istek ve şikayetler de bankaya iletilmektedir.

İlginizi çekebilir:  Bankalar Konut Kredisinin Yüzde Kaçını Veriyor? (Tüm Detaylar)

Garanti Bankası POS Ücretleri Ne Kadar?

Garanti POS ücreti ne kadar olduğu sorusuna da sizler için cevap vermek istiyoruz Garanti Bankası’nın üye işyerlerine sunduğu POS paketleri mevcut olmakla beraber bu paketler Standart Paket – Plus Paket – Premium Paket olarak üç adet olarak karşımıza çıkıyor. Aylık olan bu Garanti POS paketlerinden biri seçilerek paket kapsamında bulunan tüm özelliklerinden yararlanılmaktadır. Garanti POS Standart paket ücretsizdir ve içeriğinde genel olarak Başvurular – Finansal Raporlar – POS Çalışma Şartları Raporu – Toplam Ciro Analizi – Mutabakat Raporları bulunur. Plus Paket sahibi üye işyerleri pos cihazı için aylık olarak 9.90 lira öderler. Bu paketin içeriğinde Başvurular – Standart Kampanya Tanımlama – Doğum Günü Kampanyası Tanımlama – Finansal Raporlar – POS Çalışma Şartları Raporu – Dinamik Rapor – Mutabakat Raporları – Toplam Ciro Analizi mevcuttur. Premium Paket aylık fiyatı 14.90 lira olmakla beraber içeriğinde Plus Paket’e ilave olarak Müşteri ve Rekabet Analizi – Kendi Kampanyanı Tanımlama – Standart Kampanya Tanımlama gibi özel sistemler vardır.

Garanti Bankası POS İptal İşlemi Nasıl Yapılır?

Garanti POS iptal işlemi aynı gün içinde yapılan bir işlemin iptali için yapılmaktadır. İşlemlerin iptali ancak aynı gün içerisinde hızlı şekilde yapılabilir. Daha sonraki günlerde iptal işlemi yapılmak istense de o işlem genel olarak iade kapsamı altına girer. Yanlışlıkla Garanti POS iptal işlemi yapılması halinde aynı işlemin bir kez daha tekrarlanması ve çekilen paranın, kredi kartından tekrar tahsil edilmesi gerekir.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Garanti Bankası Pos Destek Telefon Numarası (444 0 339) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Garanti Bankası Pos Destek Telefon Numarası (444 0 339) Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
  1. ÜZEYİR

    Pos kesintiler başladı iptal ettirmek istiyorum

    • access_time 28 Şub 2020, 21:38
    • Cevapla