Cepten Anında Kredi Başvurusu (SMS KREDİ)

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri Cepten Anında Kredi Başvurusu (SMS KREDİ)
Cepten Anında Kredi Başvurusu (SMS KREDİ)

Bankalar ülkemizde genel olarak kaliteli sistemleri ve dijital bankacılık sistemini bir hayli geliştirmektedir. Son dönemlerde teknolojinin hayatımız içerisinde daha çok yer aldığı bu dönemler içerisinde, bankalarında bu teknolojiden avantajlı bir şekilde yararlandığı gözlenmektedir. Özellikle internet bankacılığını kullanmakta olan bankalar müşterilerine diledikleri zamanda ve yerde, herhangi bir kısıtlama vermeden birçok bankacılık hizmetlerinden yararlanmasına olanak vermiştir. İlk dönemlerde bankamatikler kullanılarak bankalarda yoğun sıralarda bekleyen müşteriler  şimdilerde de bankalardan internet bankacılığı kullanarak oldukça kaliteli sistemlerden yararlanmaktadır.

SMS İle Hangi Bankalara Başvuru Yapılıyor?

Bankaların hizmetleri genel olarak birbirleriyle benzerlik göstermektedir diyebiliriz. Her bankada aşağı yukarı aynı kredi kollarını, hizmetleri ve tutarları görebiliyorsunuz. Ancak bankaların uyguladıkları çeşitli ekonomik politikalar ve hizmetler durumuna bakacak olursak, bazı farklılıklar vardır. Şimdi konu sizlere piyasada varlığını sürdüren bazı bankaların SMS ile kredi imkanları hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Ziraat Bankası Cepten Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası, Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş yıllarından itibaren kamu destekli olarak işlemlerine devam eden bir devlet bankasıdır. Ziraat Bankası da SMS aracılığı ile kredi veren öncelikli bankadır. Cep telefonunuzun mesaj yazma alanından KREDİ yazarak TC kimlik numaranızı tuşlamanız ve kredi tutarınızı yazarak 4747 numaralı hatta mesaj göndermeniz durumunda, krediye başvuru yapabilir ve ön onay alabilirsiniz. Banka içinde aynı zamanda internet bankacılığı üzerinden ya da internet sitesinden yapılacak olan başvurular için de ön onay verilmektedir.

Yapı Kredi Bankası Cepten Kredi Başvurusu

Yapı Kredi bankası ülkemiz üzerinde avantajlı imkanları sunan ve kaliteli sistemleri veren bankalar arasındadır. Müşterilerine vermekte olduğu hizmete bakacak olursak, son zamanlarda müşteri kitlesini bir hayli arttırmıştır. Yapı Krediye yapacağınız SMS aracılığı ile kredi başvurusu için TC kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıp aylık net gelirinizi yazarak 4411 numarasına SMS göndermeniz durumunda kredi başvurunuz alınacaktır. Bankanın internet bankacılığı, telefon bankacılığı ya da internet başvuru formunu doldurarak da başvurularınızı yapabiliyorsunuz.

İlginizi çekebilir:  Bayram Kredisi Veren Bankalar (Uygun Faizli)

Akbank Cepten Kredi Başvurusu

Akbank yıllardır ülkemizde avantajlı kampanyalar sunan ve Türkiye sınırları içerisinde en uygun faiz oranlarını veren banka özelliğini taşımaktadır. Akbank SMS ile kredi başvurusu alan bankalar arasında yer almaktadır. Bu sayede 20 Bin TL’ye kadar 48 aya kadar vade fırsatıyla kredi ürünleri sizlere sunulmaktadır. Cep telefonunuzun mesaj yazma alanına girip Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak 44 25’e mesajını göndermeniz durumunda başvurunuz alınmaktadır. Akbank sizlere SMS yoluyla yapılan kredi başvurularında sizlere ön onay vermektedir. Bu ön onay mesajında olumlu veya olumsuz olarak yanıtlar verilmektedir. Eğer ki yanıtınız olumlu olursa yapmanız gereken, gerekli evraklarınızı yanınıza alıp sizlere en yakında olan Akbank şubelerine gidip krediyi kullanmaktır. Ayrıca internet bankacılığı şubelerini kullanarak da herhangi bir zaman kaybı olmadan kredi ürünlerine başvuru yapılmaktadır.

Denizbank Cepten Kredi Başvurusu

Denizbank, müşterilerine önem veren bir diğer banka olarak geçmektedir. Denizbank reklamlarda da yakından bildiğimiz SMS ile kredi başvurusu alan öncü bankadır diyebiliriz. Tek tuşla sizlere kredi imkanı sunmasıyla beraber, oldukça avantajlı faiz oranlarını sunmaktadır.Denizbank üzerinden kredi almakta oldukça kolaydır. Denizbank için SMS ile kredi başvurusu yapmak ve ön onay almak için, Kredi yazıp TC kimlik numaranızı tuşlayarak 3280’e mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır.  Bankanın gerekli araştırmanın devamında 5 dakika içerisinde sizlere olumlu ya da olumsuz olarak dönüş yapılır. Eğer ki ön onay olumlu gelirse sizlere en yakı Denizbank şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Cepten Anında Kredi Başvurusu (SMS KREDİ) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Cepten Anında Kredi Başvurusu (SMS KREDİ) Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
  1. Mustafa

    Kredi

    • access_time 14 Mar 2021, 23:00
    • Cevapla