4 Bankadan Anında Onaylı 25 Bin TL Kredi

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri 4 Bankadan Anında Onaylı 25 Bin TL Kredi
4 Bankadan Anında Onaylı 25 Bin TL Kredi

Acil ihtiyacı olan vatandaşlarımız için bankaların kredi kampanyaları devam ediyor. Bu yazımızda sizlere ING Bank, Garanti Bankası, Akbank ve Denizbank’tan anında onaylı 25.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır, şartları ve detayları ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Hemen İhtiyaç İçin 25.000 TL Kredi Kampanyası

Sizler de anında onaylı 25.000 TL kredi kampanyasından faydalanmak için yazımızdaki bütün detaylara göz atmalısınız. 36 aya varan vadelerle kullanılabilen, acil ihtiyaçlarınız için ilaç gibi gelecek bu kredi kampanyasına başvuru ve şartlarını ayrı ayrı bankalar için aşağıda belirttik.

Eğer acil paraya ihtiyacınız varsa ve beklemek sizi sıkıntıya sokacaksa, belirttiğimiz bankalara başvuru yaparak anında onaylı 25.000 liralık kredinizi kullanabilirsiniz. Bu krediyi kullanabilmek için Findeks kredi notunuzun 1100 ve üzeri olması gerektiğini hatırlatmakta fayda var. Eğer banka siciliniz kötüyse, limit 25.000 TL gibi bir miktar da olsa bu krediden faydalanamazsınız. İşte sizlere hızlı kredi imkanı sunan bankalar..

ING Bank 25.000 TL Anında Onaylı Kredi Başvurusu

ING Bank 25.000 TL anında onaylı kredi başvurusunda bulunmak için ING Bank internet bankacılığını, bankanın resmi internet sitesini, ING mobil uygulamasını kullanabilir veya banka şubesine giderek bizzat başvuru yapabilirsiniz. Başvuruda bulunurken “Mini Kredi” kampanyasını seçmeniz gerekmektedir. Kredi notunuza göre faiz uygulayan ING Bank’ın Kredi kampanyasına başvuru yaptıktan sonra, müşteri profiliniz uygun görülmesi hâlinde anında onay alarak kredinizi kullanabilirsiniz.

Denizbank 25.000 TL Anında Onaylı Kredi Başvurusu

Şartları sağladığınızı düşünüyorsanız, Denizbank’a SMS yoluyla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. “Kredim TC KİMLİK” yazarak 3280‘e mesaj atarsanız, onaylı olan kredinizi öğrenebilirsiniz. 36 aya varan vadelerle kredinizi kullanabilirsiniz. Yaptığınız başvuru 25.000 TL’den daha yüksek bir limitle de onay alabilir. Şartlara uygun olan kişilere onay verilmesiyle birlikte anında kredi kullandırılmaktadır.

İlginizi çekebilir:  300.000 TL İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar (Şartlar ve Başvuru)

Akbank 25.000 TL Anında Onaylı Kredi Başvurusu

Banka şartlarına uyan kişiler 36 aya varan vadelerle verilen 25.000 TL’lik krediye başvuru yapabilirler. Bunun için gereken şartlar; kredi notunun düzgün olması, Akbank müşterisi olmak ve Akbank internet bankacılığını kullanıyor olmaktır. Başvurunuzu yaptıktan sonra onay almanız durumunda, hafta sonu bile olsa banka kredinizi hesabınıza aktarmaktadır. Akbank’ın gerekli gördüğü durumlarda ek belge talep edebildiğini hatırlatmakta fayda var.

Garanti BBVA 25.000 TL Anında Onaylı Kredi Başvurusu

Garanti Bankası, anında onaylı kredi başvurularını sadece banka şubesinden kabul etmektedir. Sanal ortam üzerinden başvuru yapılamamaktadır. Sadece Garanti BBVA müşterileri internet bankacılığı üzerinden başvuru yapabilmektedirler. Kredi kullanması uygun görülen müşterilere 36 aya kadar vadeli ve 3 aya kadar ertelemeli kredi verilmektedir. Bu krediyi kullanması uygun görülebilecek müşterilerde aranan şartlar ise; 1100 ve üzeri kredi puanı ile en az üç aydır sigortalı çalışıyor olmaktır.

Bu yazımızda sizlere ING Bank, Garanti Bankası, Akbank ve Denizbank’tan anında onaylı 25.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır, şartları ve detayları ile ilgili bilgiler verdik. Merak ettiklerinizi uzmanlarımızın yanıtlaması için aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

4 Bankadan Anında Onaylı 25 Bin TL Kredi Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *