Zor Zamanda Acil Para Bulma (LEGAL)

Map Anasayfa Senetle Borç Para Zor Zamanda Acil Para Bulma (LEGAL)
Zor Zamanda Acil Para Bulma (LEGAL)

Zor Zamanda Acil Para Bulma nasıl olur? Günümüzde insanlar zor yaşam durumlarının olmasından dolayı, kimi zaman nakit ihtiyacı içerisine girmektedir. Girdikleri borç bataklarından ötürü geçmiş dönemler içerisinde bankalardan kredi çekti ve bu krediye bağlı olarak da kredi notları dip seviyelerde yer alıyorsa, maalesef ki bankalardan bir kez daha kredi alamazlar.

Bu yüzden başka bir yerden para bulmaya çalışacaklar ve alternatif yolların arayışı içerisine girmişlerdir. Bankaların bu kişilere bozuk kredi sicilinden dolayı güvensiz müşteri kitlesinde yer alıyor olmasından, en düşük kredi tutarlarını bile vermek istemeyeceklerdir. Ancak sizin içerisinde bulunduğunuz bu zor günlerden çıkabilmeniz için, biliyoruz ki acil bir para bulmanız gerekmektedir ve sizler bu yolları çoktan aramaya başladınız bile. Başka bir yöntem araştırmadan önce ilk olarak eşinize veya dostlarınıza gidebilirsiniz. Bu yüzden herhangi bir ekstra faiz ödemesi yapmadan veya kesintiniz olmadan, para bulmuş olursunuz. Bu yöntemler de eğer tükendiyse diğer yöntemleri sizlere aktarmak istiyoruz. Bu gibi yöntemler ile acil nakit bulan bir çok kişi bulunmaktadır.

Kredi Kartı İle Altın Alma

Nakit para ihtiyacınızı karşılamak için öncelikle bir kuyumcuya gidebilirsiniz. Daha sonra kuyumcudan kredi kartıyla altın alarak, bu altını başka bir kuyumcuya satabilirsiniz. Böylece acil olarak nakit ihtiyacınız karşılamış olursunuz. Buna ek olarak başka bir yöntemi daha söylemek istiyoruz. Kuyumculardan kredi kartıyla değil de, senetle de altın alabiliyorsunuz. Senetle altın alarak ödemelerinizi aydan aya düzenli yapabilirsiniz ve altını diğer kuyumcuya satarak nakit elde etmiş olursunuz. Kredi kartıyla altın aldıktan sonra bankanız ile iletişime geçebilirsiniz ve bankanız sizlere taksit imkanı verecektir. 3-6 ay gibi taksitlere bölerek taksitle borç para almış gibi olursunuz.

Senet İle Cep Telefonu Almak

En çok tercih edilen acil para bulma yöntemlerinden bir tanesi olan senetle cep telefonu alarak da acil nakit ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Bu sistemin ilerleyişi ise bir telefon bayisi ve elektronik eşya satan marketlere gidip senet ile telefon almanızın devamında, telefonu hiç açmadan ve kullanmadan başka bir kullanıcıya sıfır olarak olduğundan biraz daha düşük fiyata satmanız ile elinize bir miktar para geçmiş oluyor. Daha sonra yapmış olduğunuz senet ile ödemelerinizi taksitli olarak aydan aya düzenli olarak gerçekleştirebilirsiniz Bu sayede hem elinize ihtiyacınız olan nakit parayı almış hem de bunu bir zorluk çekmeden gerçekleştirmiş olacaksınız.

İlginizi çekebilir:  Senetle Para Veren Yerler 2020 (Bankalar, Kuyumcular, İkrazatçılar...)

Nakit Avans Yöntemi

Çalıştığınız iş yerinin sizin için çıkartmış olduğu maaş hesaplarından bankanız ile görüşme yaparak nakit avans çekebiliyorsunuz. Bankanın vermiş olduğu az miktardaki nakit avans eğer sizin ihtiyacınızı karşılamıyorsa müşteri hizmetleri ile görüşme yaparak nakit avans miktarını arttırabilirsiniz, isterseniz de bu avans miktarını maaşınız ile aynı tutarda ayarlayabilirsiniz. Böylece maaşınız yatınca nakit avanstan düşecektir. Bu sayede elinize geçecek toplu para ile sizi zor anınızdan hızlı bir şekilde çekip çıkarır.

Senet İle Araba Almak

Eğer acil para ihtiyacınız bir hayli yüksek seviyelerde yer alıyorsa, senetle araba alıp bu arabayı satabilirsiniz. Galericilerden alacağınız araçları eğer biraz vaktiniz var ise kar yaparak biraz daha yüksek rakamlara satmanız mümkündür diyebiliriz. Eğer vaktiniz dar ve para ihtiyacınız acil ise senet ile almış olduğunuz arabayı araba pazarlarına çıkararak ya da bir kaç bin lira altına vererek hızlı bir şekilde para alabilirsiniz. Bu yöntem size daha çok para kazandırmanın yanı sıra toplu bir şekilde bütün ihtiyacınızı hızlı bir şekilde karşılamanıza yardımcı olacaktır.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Zor Zamanda Acil Para Bulma (LEGAL) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Zor Zamanda Acil Para Bulma (LEGAL) Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
 1. Bülent

  Senetle 5000tl ye ihtiyacim var

  • access_time 26 Kas 2018, 0:15
  • Cevapla
 2. Sinan

  Sinan bilgi için Bi dönüş sağlarmısınız

  • access_time 13 Nis 2021, 15:37
  • Cevapla