Ziraat Bankası Yeni Kredi Paketleri Faiz Oranı Hesaplama Tablosu 2020

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri Ziraat Bankası Yeni Kredi Paketleri Faiz Oranı Hesaplama Tablosu 2020
Ziraat Bankası Yeni Kredi Paketleri Faiz Oranı Hesaplama Tablosu 2020

Pandemi ile mücadele ekonomik kalkınma planı kapsamında müşterilerine çok uygun faiz oranlarıyla kredi imkanı sunan Ziraat Bankası, şimdi de normalleşmeye geçiş sürecinde yeni kredi paketleriyle karşımıza çıkıyor.

Bu yazımızda sizlere Ziraat Bankası’nın Normalleşme Süreci Destek Kredileri (Avantajlı Konut Kredileri, Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi, Taşıt Kredisi Paketi, Tatil Destek Kredi Paketi) faiz oranları, başvuru şartları, gereken evraklar, başvuru sorgulama, vade sayısı ve hesaplama tablosu ile ilgili bilgi vereceğiz.

Konuttan Taşıta, Mobilyadan Tatile 4 Yeni Paketle İhtiyaç Karşılayan Krediler Ziraat’te

Ziraat Bankası;

 • Avantajlı Konut Kredisi
 • Sosyal Hayatı Destek Kredisi
 • Taşıt Kredileri Paketi
 • Tatil Destek Kredisi Paketi olmak üzere 4 farklı kredi çeşitiyle vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

Ziraat Bankası Avantajlı Konut Kredisi

Ziraat Bankası müşterilerine 0 veya 2. el konut alımlarında finansal destek olarak Avantajlı Konut Kredisi ürünü sunmaktadır.

Ziraat Bankası Avantajlı Konut Kredisi Başvurusu ve Şartları

İstanbul, Ankara ve İzmir için kullandırılabilecek maksimum kredi miktarı 750.000 lira olup, bu miktar diğer iller için 500.000 lira ile sınırlı tutulmuştur. En fazla 12 ay ödemesiz olacak şekilde vade sayısı azami 180 ay olarak belirlenmiştir. Bu krediden müşteriler en fazla 1 kere yararlanabilmektedir. Başvuru yapmak isteyen müşterilerin Ziraat Bankası şubesine gitmeleri gerekmektedir.

İlginizi çekebilir:  Akbank'tan Yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası Avantajlı Konut Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası Avantajlı Konut
Kredisi Hesaplama Tablosu
      
Konut ÖzelliğiKredi TutarıKredi Vadesi (Ay)Faiz OranıTahsis ÜcretiTaksit TutarıYıllık Maliyet Oranı
0 Konut100.000 lira180 Ay%0.64500 lira937 lira%8.1777
İkinci El Konut100.000 lira180 Ay%0.74500 lira1007 lira%9.4825

Ziraat Bankası Sosyal Hayatı Destek Kredileri

Küresel pandemiden normalleşme sürecine geçiş doğrultusunda sosyal hayatın canlanması ile müşterilerin oluşacak finansman ihtiyaçlarının uygun şartlarda karşılanmasının yanı sıra yerli üretim yapan firmaların desteklenmesi amacıyla Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi ve Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi sunulmaktadır.

Ziraat Bankası Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi Başvurusu ve Şartları

Mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, bisiklet, çeyiz, seramik, kapı, pencere sistemleri finansman ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik olarak, anlaşma sağlanan firmalardan satın alınacak ürünler, azami 6 ayı ödemesiz olmak üzere azami 60 ay vade ile kredilendirilebilecektir. Kredi limiti 3.000 lira ile 30.000 lira arasındadır. Cep telefonu, bilgisayar ve tabletler bu kampanyaya dahil değildir. Başvurular için Ziraat Bankası şubesine uğrayabilirsiniz.

“a href=”https://www.ziraatbank.com.tr/tr/Kampanyalar-ZB/Documents/anlasmali_firma_bilgisi_11206.pdf” target=”_blank”>Anlaşmalı firmaları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi Hesaplama Tablosu

6 Ay Ödemesiz
Örnek Ödeme Tablosu
     
Kredi TutarıKredi Vadesi (Ay)Faiz OranıTahsis ÜcretiTaksit TutarıYıllık Maliyet Oranı
10.000 lira60 Ay%0.5550 lira228 lira%8.454

Ziraat Bankası Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi Başvurusu ve Şartları

Kredi anlaşması bulunmayan firmalardan yerli üretim yapan firmalardan satın alacağı mobilya, kahverengi küçük ev aletleri, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri ev tekstil, çeyiz ve bisiklet ihtiyaçlarının uygun şartlarda sağlanması amacıyla; azami 6 ayı ödemesiz olmak üzere azami 60 ay vade ile kredi kullanılabilecektir. Kredi limiti 3.000 lira ile 30.000 lira arasındadır. Cep telefonu, bilgisayar ve tabletler bu kampanyaya dahil değildir. Başvurular için Ziraat Bankası şubesine uğrayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Kredi Notu Nedir

Ziraat Bankası Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi Hesaplama Tablosu

6 Ay Ödemesiz
Örnek Ödeme Tablosu
     
Kredi TutarıKredi Vadesi (Ay)Faiz OranıTahsis ÜcretiTaksit TutarıYıllık Maliyet Oranı
10.000 lira60%0.8250 lira252 lira%12.7266

Ziraat Bankası Taşıt Kredileri Paketi

Yerli üretim yapan anlaşmalı firmalardan sıfır km binek araç (motosiklet dahil) veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilere 1.El-Sıfır Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi, İkinci el binek araç (motosiklet dahil) veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilere 2.El Taşıt Destek Kredisi sunulmaktadır.

1. El-Sıfır Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi

Yerli üretim yapan anlaşmalı firmalardan sıfır km binek araç (motosiklet dahil) veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilere firmalar ile yapılan anlaşmalar bazında değişmek üzere aylık %0,49 – %0,69 faiz oranı ile taşıt kredisi imkanı sunulmaktadır.

50.000 TL tutarlı, 36 ay vade, aylık %0,69 faiz oranı, %0,50 kredi tahsis ücreti ile kullandırılan taşıt kredisinin yıllık maliyet oranı % 10,7983’tür.

2. El Taşıt Destek Kredisi

İkinci el binek araç (motosiklet dahil) veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilere %0,82 faiz oranı azami 6 ay ödemesiz toplam azami 60 ay vadeli ile 2. El Taşıt Destek Kredisi ürünü sunulmaktadır.

2. El Binek Otomobil ve Ticari Taşıt Kredilerinde azami üst limit 150 Bin TL olacaktır.

Bu kapsamda, 7 yaşına kadar ikinci el otomobiller için kredi kullanılabilecektir.

50.000 TL tutarlı, 36 ay vade, aylık %0,82 faiz oranı, %0,50 kredi tahsis ücreti ile kullandırılan taşıt kredisinin yıllık maliyet oranı % 12,8768’dir.

Ziraat Bankası Tatil Destek Kredi Paketi

Maaşını Ziraat Bankası’ndan alan ve tatil yapmak isteyen emekli ve çalışan müşteriler için uygun faiz oranıyla sunulmuş olan bir kredidir.

İlginizi çekebilir:  Konut Kredisi Masrafları Nelerdir?

Ziraat Bankası Tatil Destek Kredi Paketi Başvuru ve Şartları

Ziraat Bankasıyla anlaşma yapan seyahat acentelerinden tatil paketi satın almak için başvuran müşteriler için 10.000 liraya kadar 6 ay ödemesiz 36 aya varan vade seçenekleriyle finansman imkanı sunulmaktadır. Bu kredinin 1. ve 2. taksitleri banka ve seyahat acentesi tarafından ödenecektir. Müşterinin ilk ödeyeceği taksit 9. aydadır. Anlaşmalı firmalar Ziraat Bankası internet sitesinden açıklanacaktır. Başvurularınızı anlaşmalı seyahat acentesi veya Ziraat Bankası aracılığıyla yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Tatil Destek Kredi Paketi Hesaplama Tablosu

Tatil Destek Kredi Paketi
Örnek Ödeme Tablosu
    
Kredi TutarıKredi Vadesi (Ay)Faiz OranıTaksit TutarıYıllık Maliyet Oranı
10.000 lira6 Ayı Ödemesiz
Toplam 36 A
%0.67421%10.4816

Bu yazımızda sizlere Ziraat Bankası Normalleşme Süreci Destek Kredileri (Avantajlı Konut Kredileri, Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi, Taşıt Kredisi Paketi, Tatil Destek Kredi Paketi) faiz oranları, başvuru şartları, gereken evraklar, başvuru sorgulama, vade sayısı ve hesaplama tablosu ile ilgili bilgi verdik. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Ziraat Bankası Yeni Kredi Paketleri Faiz Oranı Hesaplama Tablosu 2020 Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Ziraat Bankası Yeni Kredi Paketleri Faiz Oranı Hesaplama Tablosu 2020 Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
 1. Ercan

  Devlet destekli kiredi

  • access_time 25 Tem 2020, 9:08
  • Cevapla