Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Map Anasayfa Kredi Kartları Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Nasıl Yapılır?
Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırma, Günümüzde bir çok kişinin birden fazla yere borcu bulunmakta. Durum böyle olunca da bir yere ödeme yaparken kişiler oldukça zorlanıyor. Bu yüzden Ziraat Bankası bir çok kişiye bir ilaç olarak kredi kartı borçlarını yapılandırıyor. Sizde kredi kartı borçlarınızı Ziraat Bankasından yapılandırarak 60 aya kadar borçlarınızı böldürerek ödemenizi kolaylaştırabilirsiniz. Eğer çok borcunuz var ve ödemekte zorlanıyorsanız Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırması ile rahat bir nefes alabilirsiniz. Nasıl yapılandıracağınızı bilmiyorsanız yazımızın devamından nasıl yapılandıracağınızı ve kimlerin yararlanacağını öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Borcundan dolayı zorlanan kişiler kredi kart borçlarını belirli vadelerde ve faiz oranları ile yapılandırarak ödemelerini aylık bazda azaltarak rahatlayabilirler. Borç yapılandırma işlemini en yakın Ziraat Bankasına giderek kolayca yapabilirler. Şunu da belirtmekte fayda var yapılandırmadan sadece bireysel kredi kartı borcu olanlar bu yapılandırmadan yararlanmaktadır. Yapılandırma 31 aralık 2018 tarihine kadar olan borçları kapsamaktadır. Yapılandırma için tek istenilen şart ise gelir belgesidir. Yapılandırma için azami vade 60 ay olup, 24 aya kadar vadeli bir şekilde taksitlendirenler 1.10 faiz oranından yararlanırken, 60 aya vadeli taksitlendirenler ise 1.20 faiz oranından yararlanmaktadır. En yakın Ziraat Bankası şubelerine giderek yapılandırma işlemini başlatabilir ve böylece borcunuzu daha kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Kredi kartını borcunu ödeyemeyenler için oldukça avantajlı olan yapılandırma işlemi böylece bankaya borcu olup da ödeyemeyenlerin bankanın takip ve kara listesine girmemesini sağlıyor. Borcunu ödeyemeyenler geciktirmeden en yakın Ziraat Bankasına giderek borcunu yapılandırmak için başvuruda bulunabilirler.

Ayrıca Ziraat Bankasının tek sağladığı avantaj buda değil. Bağkur veya SGK borcu olanlar için Ziraat Bankası, borç ödeme kredisi vererek, bu borçları sayesinde işlem yapamayanlar veya emekli olamayanlar için büyük bir destek sağlıyor. Ziraat Bankası borç kapatma kredisi bağlantısına tıklayarak borç kredisi hakkındaki tüm detaylara ulaşarak, kredi için başvuruda bulunabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Halkbank kredi kartı başvurusu

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Nasıl Yapılır? Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Nasıl Yapılır? Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
  1. Muhlis gül

    Başka banka kredi kartı borcu kapatma

    • access_time 30 Oca 2019, 0:24
    • Cevapla