Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Açma

Map Anasayfa Genel Rehber Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Açma
Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Açma

Ziraat bankası internet bankacılığı açma 2020 yıllarında şubeye gitmeden, ziraat bankası internet bankacılığı üzerinden yapılmaktadır. Vakit geçmeden detaylara geçelim.

Ziraat bankası internet bankacılığı

Ziraat bankası internet bankacılığı, günün her saatinde işlemlerinizi 7 gün 24 saat yapabilmeniz için gereklidir. Ziraat internet bankacılığı ile para gönderebilir, faturalarınızı ödeyebilir ve kredi kartı harcamalarınızı kontrol edebilirsiniz. Bunların dışında birçok ziraat bankası internet bankacılığı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ziraat Mobil internet bankacılığı

İnternet üzerinden ziraat mobil internet bankacılığı hesabı açmak için https://online.ziraatbank.com.tr/p/b/CustomerQuery.aspx bağlantısına tıklayın karışınıza

blank
Şeklinde bir sayfa gelecektir. Burada Ziraat Bankası tarafından istenen bilgilieri titizlikle ve doğru olarak girmeniz gerekiyor. T.C. Kimlik no, nüfus cüzdanınız üzerinde yer alan 10 haneli size özel sayıdır. Cep telefonu numaranızı başında “0” olmadan girmeniz gerekmektedir. Resimde görülen güvenlik doğrulamasını da boş olan 3. Kutucuğa girerek GİRİŞ butonuna basın. Cep telefonunuza Ziraat internet bankacılığı şifresi gelecektir. Gelen şifreyi form doldurduğunuz ekranda yeni açılan sayfaya girin. Ziraat bankası internet bankacılığı hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası internet bankası şifremi unuttum, şifre alma

Ziraat Bankası da diğer bankalar gibi güvenliğiniz için belli zamanlar sonrasında eski şifrenizi değiştirmenizi isteyecektir. Bu gibi durumlar sıkça tekrarlandığında istemeden de olsa Ziraat Bankası internet bankacılığı giriş şifremizi unutabiliriz. Bu tarz durumlarda hatalı deneme sayısını arttırmamak gerekiyor. Eğer 3 defadan fazla bir denemeyle yanlış şifre veya bilgi girersek Ziraat internet bankacılığı hesabımızı bloke edebiliriz. Bu sebeple internet bankacılığı şifremizi https://online.ziraatbank.com.tr/p/o/customerquery.aspx linkine tıklayarak yeniden alabiliriz. Açılan sayfada T.C. Kimlik numaramızı ve başında “0” olmadan 10 haneli telefon numaramızı ekrana girerek açılan sayfada Ziraat Banka kartımızı ve şifremizi girmemiz istenecek. Açılan sayfada istenilen bilgileri doğru bir şekilde girerek “DEVAM” tuşuna basmalıyız. Açılacak sayfada şifrenizi tekrar oluşturabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Ramazan Bayramı Emekli İkramiyesi Ne Kadar ? Ne Zaman Yatacak ?

Ziraat internet bankacılığı uygulamasını indir

Diğer bankalar gibi Ziraat Bankası’nın da IOS ve Android işletim sistemli cihazlar için mobil uygulamaları bulunmaktadır. Bu uygulamalardan cihazınız için destekli olanı kurarak 7/24 ziraat internet bankacılığı işlemlerinizi taşınabilir cihazlarınızla yapabilirsiniz. Aşağıda verilen linklerden cihazınız için uygun olan uygulamayı indirebilirsiniz.

Ziraat bankası internet bankacılığı Android uygulamasını indir

Ziraat bankası internet bankacılığı IOS uygulamasını indir

Ziraat Bankası internet bankacılığı açma, Ziraat Bankası internet bankacılığı şifre alma ve Ziraat mobil internet bankacılığı kullanabilmek için gerekli uygulamaları açıklayan yazımızın size faydalı olacağını düşünüyoruz. Tüm bu yazılanlara rağmen hala Ziraat İnternet bankacılığı ile ilgili soru ve sorunlarınız olursa konu altında yazabilir, uzman arkadaşlar sayesinde sorunlarınıza çözüm üretebiliriz.

İlgili Yazılar;

Ziraat bireysel emeklilik
Ziraat bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Açma Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *