Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır? (Şifre Alma) 2019

Map Anasayfa Kampanyalar Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır? (Şifre Alma) 2019
Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır? (Şifre Alma) 2019

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır? Internet bankacılığı günümüzde bir çok bankacılık işlemlerimizi şubeye gitmeden kolaylaştırıyor. Eskiden şubelere gidip, saatlerce sıra bekleyerek bir sürü vakit kaybediyorduk. Lakin internet bankacılığı bizim vakitten tasarruf etmemizi sağlayarak bizlere oturduğumuz yerden bankacılık işlemlerimizi halletmemizi sağlıyor. İnternet bankacılığı ile şubelere gitmeden para transferi yapabilir, kredi kartı borcunuzu ve faturalarınızı ödeyebilir, faturalarınızı talimatlandırabilir, döviz alıp satabilir ve borsa işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yapı Kredi’de internet bankacılığı hizmeti ile sizlere bu kolaylıkları sağlamaktadır. Eğer Yapı Kredi internet bankacılığı nasıl açılır? bilmiyor iseniz yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır?

Yapı Kredi‘nin sade arayüzü ile internet bankacılığını kolayca kullanarak işlem yapabilirsiniz. Yapı Kredi internet bankacılığıyla dilediğinize havale ve eft yapabilir, kredi kartı ve fatura borçlarınızı ödeyebilir, döviz alıp satabilir ve borsa işlemleri yaparak para kazanabilirsiniz. Yapı Kredi müşterisi olup da internet bankacılığı kullanmayanlar aşağıdaki yol ile internet bankacılığı şifresini alarak kolayca kullanmaya başlayabilirler.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Şifre Alma

  • İlk olarak https://internetsube.yapikredi.com.tr/ngi/huoRetailWeb.do adresine tıklıyoruz.
  • Daha sonra bizi 4 adımlık şifre alma sayfası karşılayacak.
  • Gelen sayfaya TC Kimlik numarası ile müşteri numarasını girerek “devam” butonuna tıklıyoruz.
  • Ardından bilgi girişi sayfasından bizden istenilen bilgileri girerek yine “devam” butonuna tıklıyoruz.
  • Bilgi onaylama sayfasında ise sizden istenilen bilgileri onaylayarak yine devam edip son olarak şifre belirleme sayfasına yönlendirileceksiniz buradan da şifrenizi belirleyerek internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz.

Yukarıdaki adımlar takip ederek kolayca internet bankacılığı şifrenizi belirleyebilirsiniz. İsterseniz şubeden veya atm den de şifrenizi belirleyebilirsiniz ancak bu yol daha kısa ve kolay. Daha önce Yapı Kredi internet bankacılığı şifrenizi belirlemiş ve unutmuş olabilirsiniz. Aşağıdaki yol ile de şifresini unutanlar şifrelerini yenileyebilirler.

İlginizi çekebilir:  Garanti Bankası Peşinatsız Konut Kredisi Hesaplama

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Şifremi Unuttum

İnternet bankacılığı şifresini hepimiz unutabiliyoruz. Özellikle de uzun bir süre girmeyince. Şifremizi belirlerken daha güvenli olması adına zor bir şifre yaptığımız için bu unutmamıza neden olabiliyor. Ancak şifremizi yenileyerek tekrar dan giriş sağlamamız mümkün ve bu işlemler de oldukça kolay.

  • Yukarıda olduğu gibi yine https://internetsube.yapikredi.com.tr/ngi/huoRetailWeb.do adresine tıklıyoruz.
  • Açılan sayfada sizden istenilen TC Kimlik no ve müşteri numarasını girip devama tıklıyoruz.
  • Daha sonra gelen sayfadan sizden istenilen bilgileri girerek son adımda da yeni bir şifre belirliyoruz. Yukarıdaki adımlar ile aynı işlemleri burada da gerçekleştiriyoruz.

Eğer bir Yapı Kredi müşterisi iseniz yada müşterisi olmayı düşünüyorsanız, Yapı Kredi’nin internet bankaclığı üzerinden açacağınız e-vadeli mevduat hesapları ile nakit paranızı kazanca çevirebilirsiniz. Üstelik internet bankacılığı, şubeye gidip açtırdığınız faiz oranlarının iki katı daha yüksek. Yapı Kredi vadeli mevduat hesap faiz oranları başlıklı konumuza giderek e-vadeli mevduat hesapların faiz oranlarını öğrenebilir ve hesabın nasıl açılacağı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır? (Şifre Alma) 2019 Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *