Vodafone Faturalı Hatta Kredi Nasıl Çekilir? (Garanti Kredi)

Map Anasayfa Genel Rehber Vodafone Faturalı Hatta Kredi Nasıl Çekilir? (Garanti Kredi)
Vodafone Faturalı Hatta Kredi Nasıl Çekilir? (Garanti Kredi)

Vodafone faturalı hatta kredi nasıl çekilir? Kredi notu düşük olup da kredi çıkmayan kişiler, çevrede gördükleri faturalı hatlara kredi reklamlarına inanarak, başvuru yapmaktalar. Bu işlerle uğraşan bazı kişiler, insanları kandırıp kapora alarak bir daha görünmemekte ya da yüksek miktarda komisyon alarak, yüksek faiz uygulamaktadır. Yani 5.000 liralık kredi sağlıyorsa, siz 6.500 lira gibi bir fiyat ödeyebiliyor ve aradaki kişi de bundan 500 lira ile 1.000 lira arası komisyon alabiliyor. Sizlere bu konumuzda Vodafone faturalı hatta kredi nasıl çekilir detaylı bir şekilde anlatacağız. Böylece aradaki kişilere ihtiyacınız olmadan kendi kredinizi kendiniz çekebilir ve en az zarar ile aylık vadeye böldürebilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Nasıl Çekilir?

Faturalı hat üzerinden aslında bir kredi çekilmiyor. Yani burada banka vs. yok. Bankaya gidip hattınızın üzerine kredi almıyorsunuz. Burada ki asıl olay, bir Vodafone bayisine giderek, hattınızın puanına yetecek bir şekilde bayiden cihaz alıp, sonra o cihazın kutusunu açmadan 400-500 TL daha düşük bir fiyata satarak, kredi çekmiş gibi bir şey oluyorsunuz. Bu yol ile böylece bankadan karşılayamadığınız nakit ihtiyacınızı da daha kolay bir şekilde karşılamış oluyorsunuz. Alt başlıktan bu yol için bir kaç taktik paylaşıyoruz. Bu taktikler sayesinde cihazınızı hızlı bir şekilde satabilirsiniz.

Aldığım Telefonu Nereye En Yüksek Fiyata Satarım?

Cihaz alırken, öncelikle cihazın markasını dikkatli seçin. Fazla bilinmeyen marka telefonların satışı oldukça zor olacaktır. Ancak, Samsung, iPhone ve son zamanlar da oldukça değerlenen Huawei gibi marka cihazlar satış hızlandıracaktır. Aldığınız cihazın kesinlikle kutusunu açmadan başka bir telefoncuya satabilir ya da internet üzerinden satışa çıkarabilirsiniz. İnternet üzerinden ise sahibinden.com, letgo ve facebook gibi platformlardan hızlı bir şekilde en iyi fiyattan satabilirsiniz. Tabi cihazı satışa çıkarmadan önce genel fiyatlarına bakmakta da fayda var. Bu fiyatlara göre sizinki sıfır ayarında olacağı için 200 lira fazla fiyattan koyabilirsiniz. Eğer ki telefonu 5.000 lira gibi fiyattan aldıysanız, 4.500 lira gibi yada 4.400 lira gibi bir fiyata kolaylıkla satabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Banka SMS Şifresi Gelmiyor Sorunu ve Çözümü

Bazen bayiye gittiğinizde puanınızın cihaz almaya yetmediğini görebilirsiniz. Bu gibi durumlarda da nakit ihtiyacınızı nasıl karşılayabileceğiniz hakkında sizlere Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar başlıklı makalemizi paylaştık. Bağlantıya tıklayarak, konuya gidebilir ve gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sizlere bu konumuzda Vodafone faturalı hatta kredi nasıl çekilir detaylı bir şekilde anlattık. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Nasıl Çekilir? (Garanti Kredi) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *