Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme

Map Anasayfa Genel Rehber Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme
Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme

Vodafone faturalı hatta kredi nasıl alınır ? Kredi notu düşük olup da kredi çıkmayan kişiler, çevrede gördükleri faturalı hatlara kredi reklamlarına inanarak, başvuru yapmaktalar. Bu işlerle uğraşan bazı kişiler, insanları kandırıp kapora alarak bir daha görünmemekte ya da yüksek miktarda komisyon alarak, yüksek faiz uygulamaktadır. Yani 5.000 TL’lik kredi sağlanıyorsa, siz 6.500 TL gibi bir fiyat ödeyebiliyorsunuz ve aradaki kişi de bundan 500 TL ile 1.000 TL arası komisyon alabiliyor. Sizlere bu konumuzda Vodafone faturalı hatta kredi çekme, Vodafone faturalı hatta kredi nasıl alınır ? Vodafone faturalı hatta kredi başvurusu gibi merak edilenleri detaylı bir şekilde anlatacağız. Böylece aradaki kişilere ihtiyacınız olmadan kendi kredinizi kendiniz çekebilir ve en az zarar ile aylık vadeye böldürebilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Nasıl Çekilir?

Faturalı hat üzerinden aslında bir kredi çekilmiyor. Yani burada banka vs. yok. Bankaya gidip hattınızın üzerine kredi almıyorsunuz. Burada ki asıl olay, bir Vodafone bayisine giderek, hattınızın puanına yetecek bir şekilde bayiden cihaz alıp, sonra o cihazın kutusunu açmadan 400-500 TL gibi daha düşük bir fiyata satarak, kredi çekmiş gibi bir durum oluyor. Bu yol ile böylece bankadan karşılayamadığınız nakit ihtiyacınızı da daha kolay bir şekilde karşılamış oluyorsunuz. Alt başlıktan bu yol için bir kaç taktik paylaşıyoruz. Bu taktikler sayesinde cihazınızı hızlı bir şekilde satabilirsiniz.

Aldığım Telefonu Nereye En Yüksek Fiyata Satarım?

Cihaz alırken, öncelikle cihazın markasını dikkatli seçin. Fazla bilinmeyen marka telefonların satışı oldukça zor olacaktır. Ancak, Samsung, iPhone ve son zamanlar da oldukça değerlenen Huawei gibi marka cihazlar satışı hızlandıracaktır. Aldığınız cihazın kesinlikle kutusunu açmadan başka bir telefoncuya satabilir ya da internet üzerinden satışa çıkarabilirsiniz. İnternet üzerinden ise sahibinden.com, letgo ve Facebook market place gibi platformlardan hızlı bir şekilde en iyi fiyattan satabilirsiniz. Tabi cihazı satışa çıkarmadan önce genel fiyatlarına bakmakta da fayda var. Bu fiyatlara göre sizinki sıfır ayarında olacağı için 200 lira fazla fiyattan koyabilirsiniz. Eğer ki telefonu 5.000 TL gibi fiyattan aldıysanız, 4.400 TL ya da 4.500 TL gibi bir fiyata kolaylıkla satabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Garanti Bankası Eft iptal Etme - Nasıl Yapılır? - 2 Farklı Yol

Bazen bayiye gittiğinizde puanınızın cihaz almaya yetmediğini görebilirsiniz. Bu gibi durumlarda da nakit ihtiyacınızı nasıl karşılayabileceğiniz hakkında sizlere Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar başlıklı makalemizi paylaştık. Bağlantıya tıklayarak, konuya gidebilir ve gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sizlere bu konumuzda Vodafone faturalı hatta kredi çekme, Vodafone faturalı hatta kredi nasıl alınır ? Vodafone faturalı hatta kredi başvurusu gibi merak edilenleri detaylı bir şekilde anlattık. Sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *