Vakıfbank Sim Kart Blokesi Kaldırma

Map Anasayfa Genel Rehber Vakıfbank Sim Kart Blokesi Kaldırma
Vakıfbank Sim Kart Blokesi Kaldırma


Vakıfbank sim kart blokesi kaldırma, 4.5G ye geçilmesinden sonra çoğu kişinin sim kartı 4.5G uyumlu olmadığı için sim kartlarını değiştirmek zorunda kaldı. Kimi de numara değiştirdiği için yada farklı sebeplerden sim kartlarını yada telefonlarını değiştirdi. Bu değişim sonucunda da Vakıfbank müşterileri internet yada mobil bankacılığını tek kullanımlık şifre gelmediği için kullanamamaya başladılar. Bu gibi durumdan şikayetçi olanlar için ise çözüm oldukça basit. Vakıfbank sim kartı blokesi kaldırma işlemi için yazımızın devamını okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

Vakıfbank Sim Kart Blokesi Kaldırma

Bankalar güvenlik nedeniyle her hangi bir sebeple de olsa sim kartınızı yada telefonunuzu değiştirdiğinizde tek kullanımlık şifrenizi göndermiyor. Oldukça güvenli olan bu sistem ile de böylece başka birisi internet bankacılığı şifrenize ulaşmış olsa da sistemi giriş yapamıyor. Bu sayede de paranız güvende kalarak internet bankacılığınızı kullanarak başkasının işlem yapmasını engelliyor. Eğer sizinde sim kartınız çeşitli nedenlerden dolayı blokelendiyse aşağıdaki yollar ile kolayca blokenizi kaldırabilir ve tekrardan internet yada mobil bankacılığı kullanmaya başlayarak, işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu yollar;

  1. Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek sim kart blokesi kaldırma konusunda destek alabilirsiniz.
  2. Yada müşteri hizmetlerini (0850 222 0724) arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilir ve sim kart blokesini açtırabilirsiniz.

Eğer şubede sıra alıp, beklemek istemiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak hızlı bir şekilde işleminizi halledebilirsiniz. Böylece zamandan da tasarruf sağlayabilirsiniz.

Yukarıda paylaştığımız makalede sizlere Vakıfbank sim kart blokesini nasıl kaldıracağınızı anlattık. Sizin için sitemizde sürekli olarak bankalar ve kartlar hakkında genel bilgiler paylaşmaktayız. Sitemizi takipte kalarak bankalar hakkında tüm bilgiye ulaşabilir ve kredi çekmek istediğiniz zaman yada faiz ile ilgili işlemleriniz olduğu zaman sitemizdeki bilgiler sayesinde en az zarar ile bankalardan işlem sağlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Çalışan Annelere Kreş Desteği (Şartlar ve Başvuru)

Ayrıca müşteri hizmetlerini aradığınızda sesli menüde dolaşıp, zaman kaybetmek istemiyor ve işleminizi hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanız uygunkonutkredisi.org/vakifbank-musteri-hizmetlerine-direk-baglanma bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Vakıfbank Sim Kart Blokesi Kaldırma Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *