Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma, Ekstre Erteleme ve Taksitlendirme

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma, Ekstre Erteleme ve Taksitlendirme
Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma, Ekstre Erteleme ve Taksitlendirme

Vakıfbank World kredi kartını ödemekte güçlük yaşayan müşterilerine çeşitli seçenekler sunarak kolaylık sağlamaktadır. Vakıfbank kredi kartı, aidatsız kredi kartı, öğrenci kredi kartı, Worldcard dahil bütün Vakıfbank kredi kartları bu kapsamda değerlendirilmektedir. Bu yazımızda sizlere Vakıfbank kredi kartı ekstre erteleme, ekstre erteleme şartları, nasıl yapılır, taksitlendirme, kredi kartı başvurusu, başvuru sorgulama ve Vakıfbank kredi kartı kampanyaları ile ilgili bilgi vereceğiz.

Vakıfbank Kredi Kartı Ekstre Erteleme Şartları Neler ?

Ekstre erteleme hizmetinden talep edilmesi durumunda bireysel veya ticari kredi kartı müşterileri yararlanabilmektedirler. Ekstre ertele hizmetinden yararlanacak olan kartı normal, iptal veya kayıp statüsünde olması gerekmektedir. Ekstre erteleme hizmetinden yapılandırmalı kredi kartları da yararlanabileceklerdir. Ekstre erteleme işlemleri sadece Türk lirası ekstreler için yapılabilmektedir. Ekstre erteleme hizmetinden bir dönem ve üzeri gecikmesi olan müşteriler yararlanabilmektedirler.

Vakıfbank Kredi Kartı Ekstre Erteleme Nasıl Yapılır ?

Bu hizmet Vakıfbank tarafından son ödeme döneminde toplam borç veya asgari ödeme yapıldıysa kalan borç üzerinden aylık %1.35 faiz oranı ile 3 aya kadar ertelenecek şekilde sunulmaktadır. Ekstre erteleme işleminin iptali sadece aynı gün yapılabilmektedir. Erken kapama işlemi, ekstre erteleme işleminden en az 1 gün sonra yapılabilmektedir. Erken kapama yapıldığında uygulanan faiz geri ödenmemektedir. Ekstre erteleme talebinizi

  • Mobil Bankacılık
  • İnternet Bankacılığı
  • 0 850 222 07 24 – Çağrı Merkezi
  • Vakıfbank Şubeleri
  • SMS aracılığıyla yapabilirsiniz.

ERTELE yazıp, kartınızın son 6 hanesini ve istediğiniz taksit sayısını ekleyerek 5724’e gönderebilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Ekstre Taksitlendirme Şartları Neler ?

Ekstre taksitlendirme hizmetinden talep edilmesi durumunda bireysel veya ticari kredi kartı müşterileri hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihinden en geç 1 gün öncesine kadar faydalanabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için talep etmeden en az 1 gün önce ekstrenin asgari tutarının ödenmiş olması gerekmektedir. Ticari kartlar için hizmet sektörü kısıtlaması bulunmamaktadır. Bireysel kartlar içinse yasal mevzuat gereği telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar, çok katlı mağaza, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksitlendirme uygulanamamaktadır. Vakıfbank kredi kartınız ile yaptığınız vade farklı taksitli işlemler, peşine taksit, taksitli nakit avans ve yapılandırma işlemlerine taksitlendirme yapılamamaktadır. Ekstre taksitlendirme hizmetinden yararlanacak olan kartı normal, iptal veya kayıp statüsünde olması gerekmektedir. Ekstre taksitlendir hizmetinden yapılandırmalı kartlar yararlanamamaktadır. Ekstre taksitlendir işlemleri sadece TL ekstreleri için yapılabilir. Ekstre taksitlendir hizmetinden bir dönem ve üzeri gecikmesi olan müşteriler yararlanamayacaktır.

İlginizi çekebilir:  KOSGEB 60 Bin TL Hibe Nasıl Alınır? Kimlere Verilir?

Vakıfbank Kredi Kartı Ekstre Taksitlendirme Nasıl Yapılır ?

Bu hizmet Vakıfbank tarafından son ödeme döneminde en az asgari tutarın ödenmesinden sonra kalan taksitlendirebilir borç tutarını işlem tarihinden itibaren aylık %1.35 faiz üzerinden 6 aya kadar taksitlendirilecek şekilde sunulmaktadır. Ekstre taksitlendirme işleminin iptali sadece aynı gün yapılabilmektedir. Erken kapama işlemi, taksitlendirme yapıldıktan en az 1 gün sonra yapılabilmektedir. Erken kapama yapıldığında uygulanan faiz geri ödenmemektedir. Ekstre taksitlendirme talebinizi

  • Mobil Bankacılık
  • İnternet Bankacılığı
  • 0 850 222 07 24 – Çağrı Merkezi
  • Vakıfbank Şubeleri
  • SMS aracılığıyla yapabilirsiniz.

SMS kanalıyla taksitlendirmek için TAKSİTLENDİR yazıp, kartınızın son 6 hanesini ve istediğiniz taksit sayısını ekleyerek 5724’e gönderebilirsiniz. (Gönderilen mesaj tüm operatörlerde operatör tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.)

Nasıl Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Yapabilirim ?

Vakıfbank’ın Bireysel ve Ticari kart seçenekleriyle işlemlerinizi ve alışverişlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilir ve kartınıza özel avantajlardan, kampanyalardan faydalabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı başvurusu yapmak için buraya tıklayın

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Vakıfbank Kredi Kartı başvurusunda bulunduysanız ve sonucu sorgulama yapmak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama için buraya tıklayın.

Bu yazımızda sizlere Vakıfbank kredi kartı ekstre erteleme, ekstre erteleme şartları, nasıl yapılır, taksitlendirme, kredi kartı başvurusu, başvuru sorgulama ve Vakıfbank kredi kartı kampanyaları ile ilgili bilgi verdik. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderirseniz, uzmanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma, Ekstre Erteleme ve Taksitlendirme Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *