Turkish Bank Kredi Kartı Başvurusu (Nasıl Yapılır?)

Map Anasayfa Kredi Kartları Turkish Bank Kredi Kartı Başvurusu (Nasıl Yapılır?)
Turkish Bank Kredi Kartı Başvurusu (Nasıl Yapılır?)

Turkish Bank kredi kartı başvurusu, Kredi kartları doğru kullanıldığı taktir de en büyük yardımcımız oluyorlar. Bir ürün alırken kredi kartını kullanarak nakit paramızı harcamamış oluyoruz. Özellikle ürünü taksit seçeneği ile alırsak hiç zorlanmadan ödeme yapabiliyoruz. Türkiye’de yeni yeni duyulan bir banka olan Turkish Bank‘tan da kredi kartı başvurusu yaparak bir kredi kartına sahip olabilir ve böylece ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kredi kartının avantajlarından kısacak bahsedecek olursak, kredi kartı bulundurduğunuz zaman nakit taşımanıza gerek kalmaz. İstediğiniz yerden kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. Özellikle internetten alışveriş yaptığınızda çok işinize yarayacaktır. Çünkü internet ödemeleri kredi kartları ile yapılmaktadır. Hatta yurt dışından bile kredi kartınızı kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca ay sonu gelen ekstreler sayesinde nereye ne ödeme yaptığınızı öğrenebilirsiniz. Kredi kartları bunun gibi bir çok kolaylığı sağlamaktadır.

Turkish Bank Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’de diğer bankalara göre oldukça az şubesi ve atm si bulunan Turkish Bank’da kredi kartı başvurusu yapmanız için size en yakın olan şubeye gitmeniz gerekiyor. En yakın şubeye gidip başvuru işlemi yapabilirsiniz. Tabi başvuru sırasında sizden bazı belgelerde istenmektedir. Bu belgeler;

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Çalışan iseniz son maaş bordronuz
  • İş veren iseniz son vergi levhanız ve ticaret sicil gazetesi fotokopisi

Bu belgeler ile gittiğiniz de kredi kartı için sorunsuz bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Eğer başvurunuz olumlu sonuçlanırsa verdiğiniz adrese kurye ile banka tarafından kartınız gönderilecektir.

İlginizi Çekebilir : En uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar

Turkish Bank müşterilerine göre 3 farklı kredi kartı vermektedir. Bunlar standart, elite ve platinum dur. Bu kartlar ile dilediğiniz her yerden alışveriş yapabilir ve MasterCard logosu bulunan atmlerden nakit çekebilirsiniz. Ayrıca alışveriş yaptıkça Turkish para kazanabilir ve kazandığınız bu paralar ile borcunuzu da ödeyebilirsiniz. Bu kartlar ile borçlarınızı da oldukça düşük faizler ile taksitlendirebilirsiniz. Ayrıca B-bir çok avantaj sağlayan Turkish Bank, sizlerden kredi kartı için aidat da almamaktadır.

İlginizi çekebilir:  Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvurusu

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Turkish Bank Kredi Kartı Başvurusu (Nasıl Yapılır?) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *