Turkcell Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır? (Garanti Yol)

Map Anasayfa Genel Rehber Turkcell Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır? (Garanti Yol)
Turkcell Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır? (Garanti Yol)

Turkcell faturalı hatta kredi nasıl alınır? Faturalı hatlara kredi yazılarına veya reklamlarına denk gelmişsinizdir. Sizlere faturalı hattınıza kredi veriyoruz diye çoğu insanları kandırmaktadırlar. Sizden önden bir kapora isteyerek, ya kaporayı alıp kaçıyorlar yada 5000 bin TL’lik bir üründen oldukça fazla kar alarak size 3 bin 500 TL gibi ücret verebiliyorlar. Bu yazımızda sizlere Turkcell faturalı hatlarınız üzerinden nasıl kredi çekebilirsiniz, detaylı bir şekilde paylaşacağız. Böylece başkalarının yaptığı bu işlemi kendiniz yaparak, paranızı gereksiz yere dağıtmamış olacak ve en az zararla kurtulmuş olacaksınız.

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır?

Aslında faturalı hat üzerinden kredi çekme diye bir şey yoktur. Yapılan işlem bir Turkcell bayisine giderek telefon alıp satmadır. Bayiye giderek, puanınızı sorgulatarak, puanınıza çıkan en yüksek cihazı satın alıp, cihazınızın paketini açmadan cihazı aldığınız fiyatın bir kaç yüz lira altına satmak. Böylece küçük miktarda da olsa kredi çekmiş oluyorsunuz. Telefonların değerine göre 2 bin TL, 5 Bin TL, 7 Bin TL gibi puanınıza çıkan fiyattaki telefonu alarak örneğin, 5 Bin TL den almış iseniz, 4 bin 500 gibi bir fiyata kutusunu açmadan satabilirsiniz. Böylece nakit ihtiyacınızı karşılamış olacak ve aylık olarak telefonu ödemeye başlayacaksınız. Bankadan kredi çekiyormuş gibi ancak bu işlem daha kolay ve daha az faizli.

Aldığım Telefonu Nereye Satabilirim?

Aldığınız telefonu, ister aldığınız yere, ister başka bir telefoncuya, ister yakın çevrenize, isterseniz de internetten satabilirsiniz. En karlı olarak internetten paketini açmadan satmanız olacaktır. Sahibinden ve letgo gibi platformlar da hesap açarak, cihazınızı 400-500 tl gibi alt fiyattan satabilirsiniz. Telefonun hızlı satılmasını istiyorsanız, bilindik ve kaliteli markaya sahip cihaz almanız oldukça önemlidir. Aksi halde kalitesiz ve markası bilinmedik bir cihaz alırsanız satışı oldukça zor olacaktır. Bu yöntemi kullanarak en az zararla kredi çekmiş gibi nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Artık tek yapmanız gereken size en yakın olan Turkcell ana bayisine gitmek olacak.

İlginizi çekebilir:  En Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar (60 Ay, 120 Ay Vadeli 2018)

Ayrıca krediniz düşük ve telefon almanız için puanınız da yetersizse sizler için hazırladığımız Kredi Notu düşük olanlara kredi veren bankalar makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır? (Garanti Yol) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *