Turkcell Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır? (Garanti Yol)

Map Anasayfa Genel Rehber Turkcell Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır? (Garanti Yol)
Turkcell Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır? (Garanti Yol)

Kredi puanı düşük olan veya sicili bozuk olan banka müşterilerine, bankalar tarafından sunulan hizmetlerde ikinci sınıf vatandaş muamelesi yapıldığı herkes tarafından bilinmektedir. Böyle durumlarda ise vatandaş, ihtiyacı olan nakit miktarı için alternatif yollar aramaktadır. Bu yazımızda sizlere Turkcell faturalı hatta kredi veriyor mu ? Turkcell faturalı hatta kredi nasıl alınır ? Turkcell faturalı hat üzerine kredi çekme yolları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Turkcell Faturalı Hat Kredisi

Öncelikle şunun bilinmesi gerekir ki, Türkiye sınırları içerisinde faturalı hat üzerinden kredi ihtiyacı yasal olarak karşılanamamaktadır. Yani faturalı hat üzerinden kredi çekme gibi bir durum yoktur. Faturalı hat üzerinden yapılacak olan işlemler ancak aşağıda anlattığımız gibi olacaktır. Buna da dolaylı yoldan kredi çekmek diyebiliriz.

Turkcell faturalı hat kredisinin nasıl kullanılacağını anlatmadan önce, bir takım uyarılar yapmamız gerekiyor. İnternette veya bazı mecralarda “Faturalı hattınıza kredi veriyoruz.” diye bir çok reklam görmüşsünüzdür. Sizden önden bir kapora isteyen bu reklam sahipleri genel olarak kaporayı alıp kaçan dolandırıcılar olduğundan, faturalı hattınız üzerinden sadece size aşağıda anlattığımız yöntemi kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle riski en aza indirerek, paranızı sokağa atmayabilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi Güvenilir mi ?

Faturalı hat üzerinden nakit ihtiyacını gidermek isteyenlerin ilk merak ettikleri sorunun bu olması gayet doğaldır. Faturalı hatta kredi uygulaması bir telefon alım-satım işlemi olduğu için, yapılan bütün işlemler resmi olacaktır. Bankalardan kredi alamayan müşterilerin faturalı hat üzerinden nakit kullanmak için telefon alım-satım işlemi yapmaları gayet güvenilirdir.

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır ?

Size yakın bir Turkcell bayisine giderek öncelikle puanınızı sorgulatmanız gerekir. Turkcell tarafından yapılan sorgulamanın altından, sizin puanınıza verilebilecek en yüksek fiyatlı cihazı taksitle satın almanız gerekmektedir. Böylelikle elinizde peşin fiyatına satabileceğiniz bir mal olacaktır. Örnek vermemiz gerekirse; teknoloji marketlerinden 5.000 liraya satılan bir telefonu, faturalı hat üzerinden 6.000 TL civarı bir paraya alırsınız. Aldıktan sonra bilmeniz gereken en önemli husus, bu telefonun paketinin hiç bir şekilde açılmaması gerektiğidir. Ambalajından çıkarılan telefonun değeri otomatik olarak düşmektedir.

İlginizi çekebilir:  Küçük Esnafa 100.000 Lira Destek Kredisi (Başvuru ve Şartlar)

Aldığım Telefonu Nereye Satabilirim ?

Aldığınız telefonu;

  • 2. el telefoncu dükkanına
  • Yakın çevrenizden birine
  • İnternet üzerindeki alım-satım ilan sitelerinden birine veya birden fazlasına ilan vererek satabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz örnek üzerinden gitmemiz gerekirse, 5.000 liralık telefonu Turkcell faturalı hat üzerinden taksitle 6.000 TL’ye aldıktan sonra bunu 4.500 TL gibi bir fiyata satılığa çıkarırsanız ve satışını yaparsanız; 4.500 liralık kredi çekip 6.000 TL geri ödeme yapmış gibi olursunuz. Telefonun hızlı satılmasını istiyorsanız, bilindik ve kaliteli markaya sahip cihaz almanız oldukça önemlidir. 

Bu yöntemi kullanarak en az zararla kredi çekmiş gibi nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Turkcell faturalı hatta kredi veriyor mu ? Turkcell faturalı hatta kredi nasıl alınır ? Turkcell faturalı hat üzerine kredi çekme yolları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır? (Garanti Yol) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır? (Garanti Yol) Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
  1. Erdal

    7000 TL kredi istiyorum 10 yıllık fagurali hattima

    • access_time 25 Oca 2022, 8:27
    • Cevapla