Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır? [Garanti Yol]

Map Anasayfa Genel Rehber Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır? [Garanti Yol]
Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır? [Garanti Yol]

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır? Son dönemde giderek yaygınlaşan faturalı hatlara kredi reklamlarını herkes görmüştür. Kredi çıkmayana faturalı hatlara kredi verilir tarzında bir çok reklam mevcut. Bu reklamların doğruluk kısmı olsa da dolandırılma ihtimaliniz de oldukça yüksek. Size bu krediyi sağlayan kişiler, ya sizin kapora paranızı alıp gözden uzaklaşıyor, ya da bu krediyi sağlarken fahiş miktarlar da komisyon alıyor. Aslında bu işi arada kimse olmadan sizde yaparak, kendi kredinizi kendiniz çekebilirsiniz. Aradaki komisyoncuları karıştırmadan daha az zarar ederek, nakit ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Yazımızın devamını okumaya devam ederek, Türk Telekom faturalı hatta kredi nasıl alınır? sorununun cevabına ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır?

Acil nakde sıkışanlar, eğer ki bankadan kredi çekemiyorsa, faturalı hatlar üzerinden 7 ila 10 bin TL ye kadar kredi çekebilirler. Üstelik bunu arada kimse olmadan kimseye komisyon vs.. vermeden kolaylıkla yapabilir. Aslında bu bir kredi değil, ürünü pahalıdan alıp satmak. Nasıl mı? Bir Türk Telekom bayisine gidiyorsunuz ve oradan puanınızı sorgulatıyorsunuz. Puanınız ne kadar yüksek çıkarsa o kadar yüksek fiyata telefon alabilirsiniz. En yüksek fiyata sahip telefonu taksitli bir şekilde alarak, telefonu ya bir telefoncuya, ya bir yakınınıza yada internetten satarak, nakit ihtiyacınızı karşılamış oluyor ve telefonun borcunu da taksitli bir şekilde ödemeye devam ediyorsunuz. Aynı faiz ile kredi çekmek gibi.

Aldığım Telefonu Nasıl En İyi Fiyattan Hızlı Bir Şekilde Satarım?

Bayiden cihaz alırken, kaliteli bir marka seçmeniz oldukça önemlidir. Tavsiyem, iPhone, Samsung yada Huawei. Bu markalar diğerlerine göre oldukça hızlı satılan markalar bu yüzden hızlı bir şekilde satmanız daha kolay. Aldığınız cihazı en yüksek fiyattan satmak isterseniz, sahibinden, letgo gibi online platformlara koyabilirsiniz. Telefonu internetten daha yüksek fiyata satabilirsiniz. Yada yakın bir çevrenize veya telefoncuya. Telefoncular işin ticaretinde olacağı için en düşük fiyattan sizden almak isteyecektir. Ancak şunu da belirteyim, telefonu yüksek fiyattan hızlı bir şekilde satmak istiyorsanız, kabını açmadan satışa çıkarın.

İlginizi çekebilir:  Finansbank Eft iptal Etme - Nasıl Yapılır?

Bankadan kredi notu düşük olduğu için kredi çekemeyenler için Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar başlıklı makalemizi hazırladık. Bağlantıya tıklayarak makalemize ulaşabilirler.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır? [Garanti Yol] Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *