Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır? [Garanti Yol]

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır? [Garanti Yol]
Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır? [Garanti Yol]

Bankalarla geçmişte yaşadığı problemlerden dolayı kredi almakta zorlanan veya hiç alamayan, Türk Telekom faturalı hat sahibi müşteriler için faturalı hat üzerinde kredi alma yöntemi mevcuttur. Biz sizlere bu yazımızda Bu yazımızda sizlere Türk Telekom faturalı hatta kredi çekme, Türk Telekom faturalı hatta kredi nasıl alınır ? Türk Telekom faturalı hatta kredi başvurusu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Türk Telekom Faturalı Hat Kredisi

Daha önceki yazılarımızda faturalı hat üzerinden kredi ihtiyacının karşılanmasının yasal ve direk bir yolu olmadığını söylemiştik. Faturalı hat üzerinden direk kredi çekebilme gibi bir durum söz konusu değildir. Aşağıda anlatacağımız yöntemle faturalı hat üzerinden dolaylı yoldan kendi kredinizi oluşturabilirsiniz.

Yazımızın detaylarına geçmeden önce şunu bilmelisiniz ki, çeşitli mecralarda “Faturalı hattınıza kredi veriyoruz.” şeklinde gördüğünüz reklamlara aldanmayınız. Size faturalı hat üzerinden kredi çıkartacağını iddia eden kişiler genel olarak dolandırıcıdırlar. Size kredi çıkması için önden bir para isteyip, parayı gönderdiğinizde kayıplara karışmaktadırlar. Size aşağıda anlatacağımız yöntem çok kârlı olmasa da, yasal olarak en güvenilir yöntemdir.

Faturalı Hatta Kredi Güvenli mi ?

Acil nakde sıkışanlar, nakit ihtiyaçlarını banka yoluyla gideremediklerinde farklı yöntemler aramaktadırlar. Bu yöntemlerin çoğu (senetle borç, tefeci vs..) çok riskli oldukları için güvenilir alternatiflere yönelmek daha doğru olacaktır. Faturalı hatta kredi uygulamasında bütün işlemler resmidir. Telefon alım-satım işlemlerinde elinizde belge olacağı için; faturalı hat kullanarak kendi kredinizi oluşturmanız güvenli bir yöntem olacaktır.

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır ?

Bir Türk Telekom bayiisine giderek öncelikle sizin puanınıza uygun en yüksek fiyatlı telefonu taksitle almanız gerekmektedir. Aldığınız telefonun ambalajını açmamanız gerekmektedir. Ambalajından çıkarılan telefonun fiyatının düştüğü herkesçe bilinmektedir. Elinizde peşin fiyatla satabileceğiniz bir telefon olmuş olacaktır. Örnek vermemiz gerekirse, teknoloji firmalarında 5.000 TL‘ye satılan bir telefonu, faturalı hat üzerinden 6.500 TL gibi bir fiyata alırsınız. Ambalajını açmadığınız sürece satış için uygun, garantili bir telefon olacaktır.

İlginizi çekebilir:  300.000 TL İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar (Şartlar ve Başvuru)

Aldığım Telefonu Nereye Satabilirim ?

Aldığınız telefonu;

 • 2. el telefoncu dükkanına
 • Yakın çevrenizden birine
 • İnternet üzerindeki alım-satım ilan sitelerinden birine veya birden fazlasına ilan vererek satabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz örneğe göre 5.000 TL’lik telefonu 6.500 TL’ye aldıktan sonra 4.300 TL gibi bir fiyata satışa çıkarırsanız, 4.300 TL’lik kredi çekip 6.500 TL gibi bir geri ödeme yapmış olursunuz.

Telefonun hızlı satılmasını istiyorsanız, bilindik ve kaliteli markaya sahip cihaz almanız oldukça önemlidir. 

Bu yöntemi kullanarak en az zararla kredi çekmiş gibi nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Türk Telekom faturalı hatta kredi çekme, Türk Telekom faturalı hatta kredi nasıl alınır ? Türk Telekom faturalı hatta kredi başvurusu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır? [Garanti Yol] Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır? [Garanti Yol] Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
 1. Mehmet

  Güvenlimi

  • access_time 28 Ağu 2020, 9:11
  • Cevapla
  • KrediUzman

   Sorunuzun cevabını konu içinde bulabilirsiniz.

   • access_time 29 Ağu 2020, 22:17
   • Cevapla