TEB Kredi ve Kredi Kartı Borcu Yapılandırma – Nasıl Yapılır?

Map Anasayfa Kredi Kartları TEB Kredi ve Kredi Kartı Borcu Yapılandırma – Nasıl Yapılır?
TEB Kredi ve Kredi Kartı Borcu Yapılandırma – Nasıl Yapılır?

TEB kredi ve kredi kartı borcu yapılandırma, Kredi yada kredi kartları hayatımızı kolaylaştıran araçlar. İstediğimiz bir ürünü almak için nakit paramız olmayınca kredi yada kredi kartları burada oldukça işe yarıyor. Bazen de bu durumu tam aksine dönüşebiliyor. Alacağımız şeyleri abartabiliyoruz bu yüzden de kredi kartına fazla yüklenebiliyor yada fazla kredi çekebiliyoruz. Bu halde de borç çoğaldığı için borcumuzu ödemede oldukça zorlanabiliyor hatta ödeyemiyoruz. Borcumuzu da ödeyemeyecek duruma geldiğimizde bankaların kara listesine gireriz hatta bu durum büyük cezalara kadar ilerler. Bu duruma gelmemek için de sizlere TEB kredi ve kredi kartı borç yapılandırma işlemini paylaşıyoruz. Böylece borcunuzu yapılandırma işlemine giderek, borcunuzu daha uzun vadeye yayarak, daha az miktarlarda ödemeye başlayabilirsiniz.

TEB Kredi ve Kredi Kartı Borcu Yapılandırma – Taksitlendirme

Borcunuzu yapılandırmaya giderek, mevcut borcunuzun aylık yükünü daha da düşürebilirsiniz. Böylece rahat bir ödeme yaparak hem cezai işlemlerden hemde bankanın kara listesinden kurtulabilirsiniz. Bankanın kara listesine girdiğinizde 5 yıl kredi çekemiyor ve kredi kartı alamıyorsunuz. Bu yüzden borç taksitlendirme olayı oldukça önemlidir. Borç taksitlendirme yada yapılandırma işlemini aşağıdaki kanallar aracılığı ile yapabilirsiniz.

  1. En yakın TEB şubesine gitmek.
  2. TEB Müşteri hizmetlerini (0850 200 0666) aramak.

Yapılandırma için başvurabileceğiniz tek yollar bu belirttiğimiz yollardır. Böylece borcunuzu yapılandırma yoluna giderek, uzun vadede taksitlendirebilirsiniz. Uygun konut kredisi sitemizi takip ederek, bankalar hakkında bir çok bilgiye ulaşabilir ve ulaştığınız bilgiler sayesinde en az masrafla kar edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Kredi kartı asgari ödeme hesaplama nasıl yapılır ?

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

TEB Kredi ve Kredi Kartı Borcu Yapılandırma – Nasıl Yapılır? Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *