TEB İnternet Bankacılığı CEPTETEB Şifre Alma (Nasıl Alınır?)

Map Anasayfa Genel Rehber TEB İnternet Bankacılığı CEPTETEB Şifre Alma (Nasıl Alınır?)
TEB İnternet Bankacılığı CEPTETEB Şifre Alma (Nasıl Alınır?)

TEB İnternet bankacılığı CEPTETEB şifre alma, Bankacılık sektörü teknolojinin büyümesiyle beraber oldukça gelişti. Bu gelişmeyle de bankacılık işlemleri de oldukça hız kazandı. İnternet bankacılığı sayesinde eskiden şubeye gidip, sıra beklediğimiz ve işlemimizi gerçekleştirmek için bir saat beklediğimiz şubelere gitmeden internetin olduğu her hangi bir yerde bankacılık faaliyetlerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Tüm bankalar internet bankacılığı ile bizlere büyük kolaylıklar sunmakta. Bunlardan biride TEB olarak bildiğimiz Türkiye Ekonomi Bankası. TEB internet ve mobil bankacılığı olan dijital hizmetini CEPTETEB ile müşterilerine sunmaktadır. TEB internet bankacılığı CEPTETEB şifrenizi alarak bankanızın online bankacılık hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

TEB İnternet Bankacılığı CEPTETEB Şifre Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

TEB müşterisi iseniz ve internet veya mobil bankacılığı kullanmak istiyorsanız ilk olarak şifre alınması gerektiğini belirtmiştik. Şifre aldıktan sonra da bir çok bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden bulunduğunuz konumdan yapabiliyorsunuz. İnternet bankacılığın kullanarak para transferi, kredi kartı ve fatura ödeme, hesap yönetimi, hesap hareketlerini kontrol etme, talimat verme, döviz ve hisse senedi gibi borsa işlemlerinizi 7/24 internet veya mobil bankacılığını kullanarak yapabilirsiniz. Peki internet bankacılığını kullanabilmek için TEB internet bankacılığı CEPTETEB şifre alma işlemi nasıl yapılır diye merak edenler için cevap olarak alttaki işlemleri paylaşıyorum. Adım adım giderek kolayca şifre alabilirsiniz.

  1. https://esube.teb.com.tr/cepteteb/Parola.do bağlantısına tıklayarak internet bankacılığına giriş sayfasına gidin.
  2. Ardından “Anında Parola” butonuna tıklayıp, banka kartım var veya kredi kartım var seçeneklerinden birini seçin ve devam butonuna tıklayın.
  3. Yaptığınız seçime göre kart bilgilerinizi girin ve tekrar devam butonuna tıklayın.
  4. Daha sonra sizden istenilen kişisel bilgilerinizi girerek devam butonuna tıklayıp şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Eğer TEB müşterisi iseniz yukarıdaki 4 adımı izleyerek kolayca CEPTETEB internet bankacılığı şifrenizi alarak, internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Engelli Araç Alımı Şartları (İndirim ve Hesaplama)

İlginizi Çekebilir : TEB Kredi Kartı Başvurusu

TEB İnternet Bankacılığı CEPTETEB Şifremi Unuttum

Daha önce CEPTETEB internet bankacılığını kullanmış ve şifrenizi hatırlamıyor olabilirsiniz. Özellikle de internet bankacılığı şifreleri oldukça unutulmaktadır. Lakin unuttuğunuz için endişelenmenize veya şubeye gitmenize hiç gerek yok. Birkaç basit işlemle internet bankacılığı şifrenizi kolayca yenileyerek tekrar CEPTETEB’i kullanmaya başlayabilir ve hesabınızı yönetebilirsiniz.

https://www.cepteteb.com.tr/sifre-al#Step1 buradaki adrese giderek yukarıdaki şifre alma adımlarının aynısını uygulayarak şifrenizi kolayca değiştirerek, dijital bankacılığın nimetlerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

TEB İnternet Bankacılığı CEPTETEB Şifre Alma (Nasıl Alınır?) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *