Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar
Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Koronavirüs salgınıyla mücadelede atılan adımlardan bankacılık sektörü için en dikkat çekenlerin başında temassız işlemlerdeki değişiklikler oldu. Kredi kartlarının temassız limitlerinin arttırılması, QR kod ile para çekme limitlerinin arttırılması, şubeye gitmeden hesap açma gibi önlemlerin yanında şubeye gitmeden kredi hizmeti de vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği pandemi değişikliklerinden biri oldu.

Biz de bu yazımızda sizlere şubeye gitmeden kredi nasıl çekilir ? Şubeye gitmeden kredi veren bankalar ve şubeye gitmeden kredi başvurusu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu

Bir bankaya kredi başvurusu yapabilmek için öncelikle T.C. vatandaşı olmak gerekmektedir. Üzerinde T.C. kimlik numaranızın yazılı olduğu nüfus cüzdanınız fiziksel bankacılık işlemlerinde sizden istenmektedir. Şubeye gitmeden yapılan başvurularda da, şubeden yapılan başvurular gibi nüfus cüzdanınızın yanınızda olması gerekmektedir. Şubeye ibraz eder gibi, online başvurularda sizden istenen kimlik bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir biçimde girmeniz gerekmektedir.

Online kredi başvurusu yaparken girmeniz gereken ikinci önemli bilgi ise gelir durumunuzdur. Sigortalı çalışanlar için online başvurularda hizmet dökümü istenebilir. Kamu çalışanları ve emekliler için ise; online kredi başvurusunda emekli sicil no istenebilir. Eğer online kredi başvurusu yapacağınız banka maaşınızı aldığınız banka ise, bankalar gelir belgesi talep etmemektedirler.

Şubeye gitmeden kredi başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta faiz oranıdır. Çünkü anında onaylı kredi veren bankaların çoğu; online kredilerde, banka şubesinden çekilecek krediden daha fazla faiz uygulamaktadırlar. Online kredi almayı düşünürken faiz oranı araştırmasını iyi yapmak gerekmektedir.

Bu Bankalar Hemen Kredi Veriyor!

Hemen hemen bütün bankaların şubeye uğramadan anında onaylı online kredi hizmeti varken, biz sizler için bu bankalar içinde en mantıklı (faiz oranı, dosya masrafı ve diğer tüm masraflar, taksit seçenekleri, erteleme seçenekleri) olan üç tanesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

İlginizi çekebilir:  Borç Temizleme Kredisi Veren Bankalar (Erteleme Kredileri)

Ziraat Bankası ile Şubeye Gitmeden Anında Kredi

Ziraat Bankası günümüzde hem aktif çalışanlar için hem de emekliler için tüm müşterilerine internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden kredi başvurularını yapma olanağı sunmaktadır. Kredi başvurularını korona virüs ile mücadele dönemi içerisinde gerekli önlem ve tedbirlerin alınması kapsamında online olarak sistem üzerinden yapabilme olanağı müşteriler için sunulmaktadır. Aynı zamanda kredi başvuru sonuçlarınızı da aynı şekilde internet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden olumlu ya da olumsuz olarak görme fırsatını elde edebilirsiniz. Ödeme şartlarınıza göre ödeme planını sizlere sunan ve 36 ay vade imkanı ile birlikte uygun faiz oranları sunuluyor. Uygun faiz oranlı anında kredi veren Ziraat Bankası ile finansman ihtiyaçlarınızı karşılama olanağına sahip olabilirsiniz.

İşbank ile Şubeye Gitmeden Anında Kredi

İnternetten anında kredi hizmeti veren bankalar arasında bulunan İş Bankası, düşük kredi faiz seçenekleri ile birlikte 80.000 TL’ye kadar 36 ay vade imkanı doğrultusunda ihtiyaç kredi fırsatlarını bu zorlu süreç içerisinde online olarak vatandaşların hizmetine sunmaktadır. İş Bankası kredi fırsatlarını İş Cep adlı mobil uygulama üzerinden ya da İş Bankası internet şubesi üzerinden yapma fırsatını müşterileri için sunmaktadır. Üstelik başvuru sonucunuzu şubelere gitmeye gerek kalmadan öğrenebilirsiniz. Değerlendirme yapıldıktan sonra başvurunun onaylanması üzerine SMS ile bilgilendirme sağlanmaktadır. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması doğrultusunda talep ettiğiniz miktar üzerinden onaylanan kredi miktarı hesabınıza aktarılacak ve ATM ile çekme fırsatını elde edebileceksiniz.

Vakıfbank ile Şubeye Gitmeden Anında Kredi

Kamu bankaları arasında bulunan Vakıfbank bu zorlu süreç içerisinde en iyi ve en kaliteli hizmetleri müşterilerine sunarak bu süreçte gerekli tedbirleri almaktadır. Kredi ve kredi kartı borcu bulunan vatandaşlarımızın borçlarını çok düşük faiz oranı ile erteleme ya da taksitlendirme fırsatını sunarak müjdeli haberi vermiş bulunmaktadır. Bu zorlu süreç içerisinde internetten anında kredi hizmeti de sunan Vakıfbank’a, mobil uygulama ve internet şube aracılığı ile şubeye gitmenize gerek kalmadan başvurularınızı yapabilir ve başvuru değerlendirme sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından talep ettiğiniz ve değerlendirme ile belirlenerek uygun görülen ödeme miktarı hesabınıza aktarılmaktadır. Üstelik ödeme planınızı da mobil uygulama ya da internet şubesi üzerinden takip etme fırsatını elde edebilirsiniz. 36 aya varan vade imkanı ve düşük faiz oranları ile birlikte günümüzde pek çok vatandaşımız için fırsatlar sunulmaktadır.

İlginizi çekebilir:  Aile Bakanlığı'ndan Faizsiz 15.000 Lira Kredi (Şartlar ve Başvuru)

Bu yazımızda sizlere şubeye gitmeden kredi nasıl çekilir ? Şubeye gitmeden kredi veren bankalar ve şubeye gitmeden kredi başvurusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında sorularınız varsa aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
  1. Zuhal can

    Kredi istiyorum

    • access_time 21 Tem 2022, 17:21
    • Cevapla