SMS Kredi İle 5 Dakikada Para hesapta

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri SMS Kredi İle 5 Dakikada Para hesapta
SMS Kredi İle 5 Dakikada Para hesapta

  SMS kredi imkanı sunan bankalar, kredi çekmek isteyen vatandaşlarımız için öncelikli olarak tercih edilmektedir. Özellikle acil nakit gereksinimleri için tercih edilmekte olan SMS ile kredi veren bankalar, bir ön onay olarak değerlendirmeye tabi tutulmakta ve çoğu zaman kredinin kullanımı için ilgili banka şubesine evraklarınız ile beraber gitmeniz gerekmektedir. SMS ile kredi başvurusuyapmaya karar verdiğiniz de öncelikle faiz oranları ile ilgili kısa bir araştırma yapmanızı da öneriyoruz. Faiz oranları ile ilgili bir araştırma yapmanızı önermemizin nedeni ise, bankalar SMS ile kredi verirken yüksek faiz oranlarını aktif etmektedir. Yani banka şubesine giderek 1,69’dan çekeceğiniz ihtiyaç kredisi, SMS ile kredi başvurusu yapıldığında 1.75 faiz oranı gibi bir yüksek tutar olarak sizlerin karşısına çıkabilir.

SMS Kredi Veren Bankalar

SMS kredi veren bankalar, kendi müşterilerine bu kolaylığı sunmasına ek olarak, diğer banka müşterilerine de olanak tanımaktadır. SMS ile kredi başvurusu yapmadan önce bilmeniz gereken en önemli nokta, bu başvurunun asıl onay veren bir kredinin olmadığı,SMSile gelen kredi başvuru sonucunun yalnızca ön onay olduğudur. Yani SMS kredi veren bankalardan birine başvurduğunuz da cep telefonunuza gelen onay mesajı, yalnızca ön onay olarak geçmektedir. Asıl onay için evraklarınız ile birlikte başvuru yaptığınız bankaya gitmeniz ve son onayı almanız gerekiyor.

Garanti Bankası SMS Kredi

Garanti Bankası SMS kredi ile müşterilerine kredi olanağı sunmaya devam ediyor. Garanti Bankası SMS kredi başvurusu için kullanmakta olduğunuz cep telefonu üzerinden TC Kimlik numarası, kredi miktarı, kredi ve aylık gelir bilgilerinizi 3390’a kısa mesaj olarak göndermeniz durumunda, başvurunuz alınmaktadır. Örnek mesaj: 12345678909 10000 36 3000

Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Denizbank SMS ile kredi başvuru hattı ise 3280’dir. SMS ile kredi başvurusu yapmak için telefonunuzun mesaj yazma alanına gelip KREDİM yazıp bir boşluk bırakmanız ve TC Kimlik numaranızı yazmanız, sonrasında 3280’e göndermeniz başvurunun alınması için yeterli olacaktır. Denizbank kredi başvuru sonucu yaklaşık 5 dakika içerisinde cep telefonunuza kısa mesaj olarak iletilmektedir.

İlginizi çekebilir:  Esnafa Faizsiz Kredi Müjdesi (Şartlar ve Başvuru)

Finansbank SMS Kredi Başvurusu

Finansbank da SMS ile kredi veren bankalardan bir tanesi olarak geçmektedir. Finansbank SMS kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzun kısa mesaj alanına giriş yaptıktan sonra, TC Kimlik numaranızı yazmanız ve 5030’a kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Yapacağınız SMS kredi başvurusunun sonucu dakikalar içerisinde mesajı gönderdiğiniz cep telefonuna gelecektir.

Akbank SMS ile Kredi Başvurusu

Akbank SMS ile kredi başvurusu ise müşteriler tarafından çok tercih edilmektedir. Eğer sizlerde SMS ile kredi veren bankalar açısından Akbank’ı tercih ediyorsanız, cep telefonunuzun mesaj gönderme bölümüne Kredi yazmanız ve bir boşluk bıraktıktan sonra 4425’e göndermeniz gerekiyor. Cevap ise dakikalar içerisinde telefona ulaştırılıyor. Örnek mesaj: Kredi 12345678909

Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu

SMS ile kredi veren bankalar içerisinde yer alan Yapı Kredi Bankası, SMS kredi başvurusu için pratik çözümler sunuyor. Cep telefonunuzdan Yapı Kredi SMS ile kredi başvurusu yapmak için öncelikli olarak öncelikle kredi türünü devamında TC Kimlik numaranızı ve son olarak aylık belgelenebilir net gelirinizi yazarak 4411’e göndermenizi talep ediyor Örnek mesaj: Bireysel 12345678909 3000

Vakıfbank 5724 SMS Kredi Başvurusu

Vakıfbank SMS ile kredi veren bankalar arasındadır ve günün her saatinde SMS ile kredi olanağı sunmaktadır. Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu için cep telefonunuzdan TC Kimlik numaranızı mesaj olarak 5724’e göndermeniz gerekiyor.

 

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

SMS Kredi İle 5 Dakikada Para hesapta Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *