SMS ile Kredi Veren Bankalar (SMS ile Kredi Başvurusu)

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri SMS ile Kredi Veren Bankalar (SMS ile Kredi Başvurusu)
SMS ile Kredi Veren Bankalar (SMS ile Kredi Başvurusu)

Teknoloji her sektöre olduğu gibi, bankacılık sektörüne de bir çok avantaj ve yenilik getirdi. Bunlardan en önemlilerinden biri de SMS ile kredi kullanabilme imkanıdır. Bazı bankalarda geçerli olmak üzere, banka şubelerinden bile daha uygun faiz oranıyla SMS ile kredi hizmeti sunulabilmektedir. Bu yazımızda sizlere SMS ile kredi veren bankalar, SMS ile kredi başvurusu, SMS kredi sorgulama, SMS kredi şartları ve tüm detaylar hakkında bilgiler vereceğiz.

SMS Kredi Veren Bankalar

SMS kredi veren bankalar, kendi müşterilerine bu kolaylığı sunmasına ek olarak, diğer banka müşterilerine de olanak tanımaktadır. SMS ile kredi başvurusu yapmadan önce bilmeniz gereken en önemli nokta, bu başvurunun asıl onay veren bir kredi olmadığıdır. SMS ile gelen kredi başvuru sonucunun yalnızca ön onay olduğudur. Yani SMS kredi veren bankalardan birine başvurduğunuz da cep telefonunuza gelen onay mesajı, yalnızca ön onay olarak geçmektedir. Asıl onay için evraklarınız ile birlikte başvuru yaptığınız bankaya gitmeniz ve son onayı almanız gerekiyor.

Garanti Bankası SMS Kredi

Garanti Bankası SMS kredi ile müşterilerine kredi olanağı sunmaya devam ediyor. Garanti Bankası SMS kredi başvurusu için kullanmakta olduğunuz cep telefonu üzerinden “TC Kimlik Numarası, Aylık Net Gelir, Kredi Tutarı, Kredi Türü” olarak 3390’a SMS gönderebilirsiniz.

Örnek SMS: 12345678901 4000 2000 BIREYSEL

Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Denizbank SMS ile kredi başvuru hattı ise 3280’dir. SMS ile kredi başvurusu yapmak için telefonunuzun mesaj yazma alanına gelip KREDİM yazıp bir boşluk bırakmanız ve TC Kimlik numaranızı yazmanız, sonrasında 3280’e göndermeniz başvurunun alınması için yeterli olacaktır. Denizbank kredi başvuru sonucu yaklaşık 5 dakika içerisinde cep telefonunuza kısa mesaj olarak iletilmektedir.

Örnek SMS: KREDIM 12345678901

Finansbank SMS Kredi Başvurusu

Finansbank da SMS ile kredi veren bankalardan bir tanesi olarak geçmektedir. Finansbank SMS kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzun kısa mesaj alanına giriş yaptıktan sonra, TC Kimlik numaranızı yazmanız ve 5030’a kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Yapacağınız SMS kredi başvurusunun sonucu dakikalar içerisinde mesajı gönderdiğiniz cep telefonuna gelecektir.

İlginizi çekebilir:  İş Bankası Anında Kredi Hesaplama ve Başvuru

Akbank SMS ile Kredi Başvurusu

Akbank SMS ile kredi başvurusu ise müşteriler tarafından çok tercih edilmektedir. Eğer sizlerde SMS ile kredi veren bankalar açısından Akbank’ı tercih ediyorsanız, cep telefonunuzun mesaj gönderme bölümüne Kredi yazmanız ve bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik Numaranızı yazarak 4425’e SMS göndermeniz gerekiyor. Cevap ise dakikalar içerisinde telefona ulaştırılıyor.

Örnek SMS: KREDI 12345678901

Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu

SMS ile kredi veren bankalar içerisinde yer alan Yapı Kredi Bankası, SMS kredi başvurusu için pratik çözümler sunuyor. Cep telefonunuzdan Yapı Kredi SMS ile kredi başvurusu yapmak için öncelikli olarak öncelikle kredi türünü devamında TC Kimlik numaranızı ve son olarak aylık belgelenebilir net gelirinizi yazarak 4411’e göndermenizi talep ediyor.

Örnek SMS: BIREYSEL 12345678901 5000

Vakıfbank 5724 SMS Kredi Başvurusu

Vakıfbank da SMS ile kredi veren bankalar arasındadır ve günün her saatinde SMS ile kredi olanağı sunmaktadır. Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu için cep telefonunuzdan aralarında birer boşluk bırakarak “KREDI, T.C. Kimlik No, Aylık Gelir” yazarak 5724’e mesaj gönderebilirsiniz.

Örnek SMS: KREDI 12345678901 5000

imkanıdır. Bazı bankalarda geçerli olmak üzere, banka şubelerinden bile daha uygun faiz oranıyla SMS ile kredi hizmeti sunulabilmektedir. Bu yazımızda sizlere SMS ile kredi veren bankalar, SMS ile kredi başvurusu, SMS kredi sorgulama, SMS kredi şartları ve tüm detaylar hakkında bilgiler vereceğiz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

SMS ile Kredi Veren Bankalar (SMS ile Kredi Başvurusu) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

SMS ile Kredi Veren Bankalar (SMS ile Kredi Başvurusu) Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
 1. Hamit

  Sms ile krediye ihtiyacam var yardimci olurmusuuz

  • access_time 23 Tem 2021, 4:12
  • Cevapla
 2. Mircavad

  Bekliyorum

  • access_time 20 Ağu 2021, 2:09
  • Cevapla
 3. Abdul mai Waka

  Abdul mai waka

  • access_time 24 Ağu 2021, 2:31
  • Cevapla