Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar

Map Anasayfa Genel Rehber Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar
Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar

Ülkemizdeki vatandaşların yarısından fazlasının bankalarla arası değil. Bu sebeple bir çok vatandaşımız yaptıkları başvurularda bankalar tarafından olumsuz cevaplar alıyor. İşte bu vatandaşlarımız bankalar tarafından “sicili bozuk” olarak nitelendiriliyor. Biz de bu yazımızda Sicili Bozuk Nedir ? Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar, Sicili Bozuk Olana Kredi Nasıl Çıkar ? Sicili Bozuk Olana Kredi Başvurusu konularında sizleri bilgilendireceğiz.

Sicili Bozuk Ne Demek ?

Sicili bozuk, bankalarla olan geçmiş işlemlerinde ödemelerini aksatan, geciktiren veya hiç ödemeyen müşterilerin bankalar tarafından fişlenmesi durumudur. Yani bir bankayla olan ilişkiniz iyi değilse, bu diğer bankalar tarafından bilinir ve siz sicili bozuk olarak adlandırılırsınız.

İlk olarak kimlerin üzerine kırmızı çizgi çekildiği veya kara listede olduğu hakkında sizlere bilgi verelim. Daha önceden icralık olmuş veya bankalarda avukatlık olma aşamasına gelen kişiler kara listede yer almaktadır. Bankalara geçmeden önce bir hatırlatmada bulunmak istiyoruz. Esnaf veya kendi işini kurmak isteyen ziyaretçilerimiz KOSGEB 50 BİN Hibe konumuzu okuyabilirler. Devlet destekli kredi ve hibe şartları linkteki yazımızda anlatılmıştır.

# Sicili bozuk olan vatandaşlarımızın kredi kartı alabilmeleri hakkında yazdığımız Gelir Belgesiz Kredi Kartı alma yollarını okuyabilirsiniz.

Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar > AKTİF BANK!

Kredi sicilinizin bozuk olması veya kredi notunuzun düşük olmasını dert etmeyin. Aktifbank kredi başvurusunda bulunarak size en yakın PTT şubesinden kredinizi anında çekebilirsiniz. Aktifbank kredisi için en az 1.250 en fazla 30.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz.  Aktifbank kredi faiz oranı %3,99‘dur. Normal ihtiyaç kredilerinin faiz oranları %1,79 ile %2,76 arasındayken bu bankanın faiz oranı onlara göre oldukça yüksek görünmektedir.

Kredi başvurusu için AktifBank internet şubesinde bulunan başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Onaylanan kredinizi dilerseniz PTT şubesinden yada PTT ATM’sinden anında çekebilirsiniz. Aldığınız kredinizin taksitlerini ise yine PTT’den veya ATM’lerden aylık olarak yatırabilirsiniz. Sicili bozuk olana kredi veren bankalar haricinde nasıl kredi çekebileceğiniz yazımızın devamında yer almaktadır.

İlginizi çekebilir:  Vakıfbank %0,99 Konut Kredisi Şartları ve Hesaplama

Hesaplama:

 • Kredi tutarı: 30.000 TL
 • Aylık Faiz: %3,99
 • Taksit Sayısı (Vade) : 36 Ay
 • Aylık Taksit: 1.763,94 TL
 • Toplam Geri Ödeme: 63.501,84 TL (Hesaplamaya dosya masrafları eklenmemiştir.)
Sicili bozuk olana kredi veren banka Aktif Bank 2018 ve 2019
Sicili bozuk olana kredi veren banka Aktif Bank

Ayrıca, Aktif Bank üzerinden sadece kredi değil anlaşmalı markalar üzerinden eşya almanız da mümkündür. Nasıl mı? Aktif Bank anlaşmalı markalara giderek “TAKSİT boşluk TC Kimlik Numaranızı” yazarak 3050’ye mesaj gönderiyorsunuz. Akabinde banka onay verince, verilen onay tutarında eşya alabiliyorsunuz. Sonrasında ise taksitlerinizi Aktif Bank anlaşmalı bankalar veya PTT ATM’lerinde yatırıyorsunuz. Bu yolu biz yeni evlenmiş çiftler için tavsiye ediyoruz.

Sicili Bozuk Olana Kefil Göstererek Kredi Başvurusu

sicilim bozuk kredi alabilir miyim? Sicilim bozuk hangi banka bana kredi verir, sicili bozuklar için kredi veren şirketler
Sicili Bozuk Olana Kredi (Kara Listede Olana Kredi Veren Bankalar 2019)

Sicili bozuk olan kişilerin kredi kullanabilmek için uygulayabilecekleri bir diğer yöntem ise; bankaya kefil göstermektir. Bankalar ticari kurumlar olduğu için verdikleri kredilerin geri ödemesinin yapılması çok önemlidir. Bu yüzden kredi konusunda katı davrandıklarını görebiliyoruz. Fakat kefil gösterdiğiniz takdirde kredi kullanabilirsiniz. Bankaların kefillerde aradığı özellikler şu şekildedir:

 • Kamu kurumlarında memur statüsünde çalışan kişiler,
 • Ticaret odasına kayıtlı şekilde çalışan sanatkar veya tüccarlar
 • Bağ-Kur üyeliği bulunan kişiler
 • Bankalarda çalışan işçi veya memurlar

Bu saydığımız özelliklere sahip olan kişilerden birisini kendinize kefil olarak gösterebilirsiniz. Bunun dışında bankaların kefil olacak kişide inceledikleri farklı özellikler de yer almaktadır. Genellikle kefil olacak kişinin de kredi notu incelenir ve daha önce bankalarla sorun yaşayıp yaşamadığına bakılır. Kefil olarak göstereceğiniz kişi de daha önceden bankalarla ödeme problemleri yaşadıysa kefilliği kabul olmayacaktır. Kefil göstererek nasıl kredi alacağınızı merak ediyorsanız kredi kullanmak istediğiniz bankanın müşteri hizmetlerine başvurarak veya size en yakın banka şubesine giderek bilgi alabilirsiniz.

#Sizin sorununuz sadece gelir belgesi temin edememek ise Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar yazımızı okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin (DETAYLI İNCELEME)

Sicili Bozuk Olana KKB İle Kredi Çözümü

Kredi Kayıt Bürosu, sadece banka ve müşterileri arasındaki bilgi paylaşımını ve operasyonları yöneten bir kuruluştur. Yapacağınız kredi başvuruları veya bankaların sizlere vereceği kredi onaylarıyla bu kuruluşun herhangi bir bağı bulunmamaktadır.

Bankaya kredi çekmek için gittiğiniz zaman kredi başvurunuz reddedilebilir ve KKB’de yer alan olumsuz kayıt nedeniyle sizlere “Sicili bozuk olan kişilere kredi veremiyoruz.” Şeklinde bir cümle kurulabilir. Bu evrede sizlerde bankaya bu kararı neden verdiklerine dair bilgileri sorabilirsiniz. Banka çalışanı genellikle sizlere sicilinizin bozuk olduğu hakkında bilgi verir. Fakat hangi bankadan dolayı veya yaşadığınız hangi sorundan dolayı sicilinizin bozulduğunu söylemezler.

Bankadan bu yanıtı aldığınız zaman KKB tarafından yürütülmekte olan Müşteri İtirazları Değerlendirme Sistemi sayesinde bir talepte bulunabilirsiniz. Eğer kararın hatalı olduğunu düşünüyorsanız bunu bildirdikten sonra ortalama iki saatlik bir süreçte düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.

Ek Hesap Açarak Kredi Alma İhtimalinizi Artırabilirsiniz

Sicili bozuk olana kredi veren bankalar arasında ilk başta bahsedeceğimiz ek hesaplardır. Eğer kredi ihtiyacınız çok yüksek değilse bankalarda ek hesap açtırarak acil nakit ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Sicili bozuk olan veya kara listede yer alan kişiler kredi kartlarındaki nakit avans özelliğine benzer bir şekilde hesaptan para çekebilirler. Bankaların sizlere sunduğu ek hesap vadesiz mevduat hesabınıza bağlı bir şekilde tanımlanmaktadır. Acil nakit ihtiyaçlarınız olduğunda sizlere kredi veren bir sistem olduğunu söyleyebiliriz.

Sicili Bozuk Olana Ek Hesap İle Kredi 2018 ve 2019
Sicili Bozuk Olana Ek Hesap İle Kredi 2020

Ek hesabın özelliklerine baktığımız zaman normalde kullandığımız kredilerin farklı bir türü olduğunu görebiliyoruz. Kısacası bankalardan ihtiyacınız oranında faizli bir şekilde alacağınız borç paradır diyebiliriz. Yalnız bu hesabın adı her bankada değişik bir şekilde karşımıza çıkabiliyor. Nakit avans, avans hesap, kredili mevduat hesabı veya artı hesap gibi isimler kullanılmaktadır. Ek hesap açtırdığınız zaman faizler günlük olacak şekilde işler ve genellikle faizler çok yüksek değildir.

İlginizi çekebilir:  Ziraat Bankası Personel Alıyor (Başvuru Şartları)

Sicil Bozukluğu ve Kara Listenin Giderilmesi

Kara liste, bir banka müşterisinin daha önceden kullandığı ihtiyaç kredisi veya kredi kartı gibi borçlarını geciktirmesiyle oluşmaktadır. Kişi bu borçlarını geç ödediği için icralık olur veya icralık olacak duruma düşer. Kişinin borçlarını geciktirdiği için avukatlı olması veya icraya düşmesi Merkez Bankası ve KKB tarafından belirlenen kara listeye eklenmesine sebep olmaktadır.

Kara listeden nasıl çıkarım? Sorusu ise insanların en fazla sorduğu sorular arasındadır. Kara liste insanların yaşadığı maddi sorunlardan dolayı kredisini ödeyememesinden oluşmaktadır. Eğer kişi bankalara olan ödemelerini düzenli bir şekilde yaparsa 5 yıl içerisinde kara listeden çıkar. Yalnız bu süreçte bankaya olan ödemelerinizi düzenli bir şekilde yapma dikkat etmelisiniz. Öneri, Bahsettiğimiz bu çözümler sayesinde bile bankadan kredi alamazsanız, senetle para veren yerler haberimizi okuyabilirsiniz.

Bozuk Sicile İpotekli Kredi Başvurusu

Sicili bozuk kişiler kredi çekmek istiyorsa eğer taşınmaz malları varsa bu malları ipotek ettirterek kredi kullanabilirler. Bu sayede sicili bozuk olana kredi veren bankalar daha çok artacaktır. Bankadan kullanacağınız kredi için evinizi, arsanızı veya iş yerinizi teminat olarak gösterebilirsiniz. Fakat kredi borcunuzu ödemezseniz banka teminat olarak gösterdiğiniz mal varlığına haciz uygulayacaktır.

Bankadan ipotekli kredi kullanmadan önce banka teminat gösterdiğiniz mal varlığınızın çekmek istediğiniz tutara yetip yetmeyeceği konusunda bir araştırma yapacaktır. Yapılacak olan bu değer karşılaştırmasından sonra eğer kişinin sicili bozuksa bile teminat gösterildiği için banka kredi verecektir. İpotekli krediler için İpotekli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar yazımıza bakarak faiz oranları ve başvuru yollarını bulabilirsiniz. Yazımız 2020 yılını kapsayan bütün bozuk sicile kredi kampanyası uygulayan bankaları kapsamaktadır. Kesin onay almanız için bahsi geçen yollardaki şartları eksiksiz yerine getirmelisiniz. Yazımız sürekli güncel tutulmaktadır. Ayrıca sicili bozuk olana kredi çıkartılır gibi konulara itibar etmeyiniz.

Bu yazımızda Sicili Bozuk Nedir ? Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar, Sicili Bozuk Olana Kredi Nasıl Çıkar ? Sicili Bozuk Olana Kredi Başvurusu konularında sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

8 votes, average: 4,00 out of 58 votes, average: 4,00 out of 58 votes, average: 4,00 out of 58 votes, average: 4,00 out of 58 votes, average: 4,00 out of 5 (8 puan, ortalama: 4,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
 1. akvar

  Uygun faizli kredi için yardımcı olunur

  • access_time 18 Şub 2018, 14:47
  • Cevapla
  • hakan

   merhaba 20.000 bin tl kredi çekmek istiyorum bütüün borcları kapatmak için

   • access_time 21 Şub 2018, 11:25
   • Cevapla
  • AHMET YAĞCI

   BEN ALMAK İSTİYORUM ANKARADAN

   • access_time 21 Şub 2018, 14:08
   • Cevapla
  • Turgut

   bana acil 4 bin lzm izmir

   • access_time 14 Mar 2018, 13:09
   • Cevapla
   • MESUT

    BENİM 60 BİNLİRAYA İHTİYACIM VAR BORÇLARIM DAĞINIK DURUMDA EŞİMLE ÇALIŞIYORUM BİR TÜRLÜ BİR NOKTAYA TOPLAYAMIYORUM BANA YARDIMCI OLUN

    • access_time 15 Haz 2019, 19:49
    • Cevapla
  • Serdar

   Acilen 4000 tl ye ihtiyacim var kredi alamiyorum

   • access_time 29 Mar 2018, 13:19
   • Cevapla
  • Serdar

   Nasil yardim ci olursunuz

   • access_time 29 Mar 2018, 13:23
   • Cevapla
  • Abdullah eker

   Nasıl yardımcı olacaksınız,

   • access_time 11 Nis 2018, 9:49
   • Cevapla
  • Can

   Merhaba! Kredi kartı almak istiyorum yardımcı olabılırmısınız

   • access_time 11 Nis 2018, 10:04
   • Cevapla
  • Ali

   Yardimci olabilirsen görüşmek isterim

   • access_time 27 Nis 2018, 15:45
   • Cevapla
  • Murat

   Merhaba, size nasıl ulaşabilirim

   • access_time 9 May 2018, 19:53
   • Cevapla
  • Özgür

   Acil kredi çekmem gerekiyor sicili kara listede tüm borçlarımı kapatmak için kredi çekmem gerekiyor

   • access_time 22 May 2018, 18:17
   • Cevapla
  • Murat

   Acil 20000 tl ye ihtiyaçim var

   • access_time 24 May 2018, 23:07
   • Cevapla
  • Mehmet

   Nasil ulasicagiz size

   • access_time 25 May 2018, 18:16
   • Cevapla
  • Sevda

   Nasıl olucak

   • access_time 31 May 2018, 18:23
   • Cevapla
  • İsmail

   Nasıl yardımcı olursunuz 0506090**** ulasirsaniz sevinirim

   • access_time 18 Haz 2018, 14:40
   • Cevapla
  • Uğur

   Merhaba bana nasıl yardımcı ola bilirsiniz

   • access_time 19 Haz 2018, 21:25
   • Cevapla
  • Barış

   10000 tl ye ihtiyacım var yardimci olurmusun

   • access_time 18 Tem 2018, 13:00
   • Cevapla
  • M.salih

   Kendi işimin sahibi olmak istiyorum konfeksiyon tekstil açmak için destek istiyorum

   • access_time 22 Ağu 2020, 12:22
   • Cevapla
 2. vecih karabulut

  sicilm bozuk ban kredi çıkırm 2200tl hatay antakya

  • access_time 6 Mar 2018, 14:50
  • Cevapla
  • Mustafa

   Bana yardımcı olsana 50 bin tl kredi için sicilim bozuk osmaniyedeyim mustafa

   • access_time 12 Nis 2018, 18:34
   • Cevapla
 3. kemal

  Teşekkür ederiz bilgiler için.

  • access_time 9 Mar 2018, 6:36
  • Cevapla
 4. Nuran

  sicil bozuk olunca hiçbir banka hiç bir şekilde teminatsız kredi vermiyor .denedim.deneyip reddedildikçe de puanınız düşüyor

  • access_time 18 Nis 2018, 11:20
  • Cevapla
 5. BÜLENT

  benim sicilim bozuk 20.000 cekip borçlarımı sıfırlamak istiyorum.

  • access_time 22 Nis 2018, 10:53
  • Cevapla
 6. İsa aydın

  Özel şirkette 2200 tl maaşla çalışıyorum sicilim bozuk borçkapatmam lazım acil 12000 tl ihtiyacım var aylı 350.tl her ay ödeyebilirim yardımlarınızı bekliyorum

  • access_time 9 May 2018, 2:20
  • Cevapla
 7. Bahattin Ertürk

  Zamanımızı çaldınız.Hiçmi hiç işe yaramadı.Bunları bizde biliyoruz.Attığınız başlıkla açıklamanız bağdaşmıyor.Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar ve Kesin ÇÖZÜMLER! 2018 bu yazıyı ya ben anlamadım yada yazan anlamadı.Yukarıda belırttığınız gibi bozuk sicile kredi veren bankalar ve kesin çözüm diyorsunuz.Yalan yalan yalan.Hanı banka isimleri.Be adam sen hangi okuldan mezun oldun Benim sicilim bozuk diyelim bana kredi alacakmısın alamayacaksan neden milletin zamanını çalıyorsunuz.Yazık hangi okulu bitirdin çok merak ediyorum orada size ne öğrettiler.Dürüstlüğünüz nerede kaldı.Eger insansan önce yazdıklarını oku ve cevap ver.

  • access_time 11 May 2018, 16:11
  • Cevapla
  • Kamil Güler

   Allah bu başlığı atıp umutlarımızı sömüren bu kişiyi de aynı bizler gibi BORÇLU ve KARA LİSTELİ etsin inşallah.

   • access_time 25 Tem 2018, 15:18
   • Cevapla
   • KrediUzman

    Kamil Bey,

    Sicil bozukluğu kredi notunun düşüklüğüdür. Kredi notu düşük olan kişiler içinde kredi alma yollarından bahsettik. Biz sizlere gidin senetle para veren yerleri bulun ve tefecilerin eline düşün demiyoruz. Elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çözümler üretmek için saatlerce araştırma yapıyoruz.

    • access_time 27 Tem 2018, 0:18
    • Cevapla
 8. Cengiz

  Merhaba ankaradan CENGİZ sicilim bozuk kredi çekebilirmişim arayın lütfen

  • access_time 12 May 2018, 5:41
  • Cevapla
 9. SADIK

  10000tl 48 ay vadeli kredi çekmek istiyorum … bankalardan kredi çekemiyorum .. yardımcı olabilirmisiniz .. belgeli aylık net maaşım 9500 tl dir

  • access_time 15 May 2018, 15:03
  • Cevapla
 10. Mehmetsert

  Senetle kredi whatsapp iletişim

  • access_time 16 May 2018, 11:49
  • Cevapla
  • KAYA

   ULAŞIN

   • access_time 21 May 2018, 15:02
   • Cevapla
  • Eyup

   Merhaba yedinci olablirmisiniz 15000 tl aylık 1500 odeyblirim

   • access_time 28 May 2018, 2:07
   • Cevapla
  • begüm

   merhaba whatsap tan yazarmısınız

   • access_time 5 Haz 2018, 12:55
   • Cevapla
  • mehmet

   nakit kredi için acil yardım whatshap numaranızı mail adresime gönderiniz

   • access_time 11 Haz 2018, 3:02
   • Cevapla
   • Ufuk

    Mehmet bey size ulaşmak istiyorum

    • access_time 15 Haz 2018, 3:56
    • Cevapla
   • Ismail

    watsap

    • access_time 18 Haz 2018, 14:42
    • Cevapla
  • Ramazan

   Nasıl ulasacgız size

   • access_time 30 Haz 2018, 23:32
   • Cevapla
  • bilge

   nasıl oluyor

   • access_time 25 Tem 2018, 11:07
   • Cevapla
 11. K.cenik

  25000 ile 30000 arasında kredi lazım maaşım 4000 tl

  • access_time 10 Tem 2018, 6:51
  • Cevapla
 12. Osman

  Maaş aldığım banka bile kredi vermiyor vermeyi ve nasıl. öde necek. Borçlar

  • access_time 15 Tem 2018, 20:44
  • Cevapla
 13. zuleyha

  Ev almak istiyorum sicili bozuk olan kişiler konut kredisi kullanıyor mu. bir arkadaşımın banka sicili kötüydü iş yeini ipotek ettirerek kredi almıştı.

  • access_time 19 Tem 2018, 12:24
  • Cevapla
 14. Ozlem

  Borç kapatma kredisi kullanmak istiyorum

  • access_time 2 Ağu 2018, 19:17
  • Cevapla
 15. mehmet

  bu bankalar hukkumettin cikardigi sistemi uygulamlyorlar ve sicil affl var diorlar sonuc nekatif ve bunun hukkemitin tekrardan ella alinmaslnl arz ederim ve şuanda cok hitiyaclm var ve hicbir grdi kullanamiyorum ve zamanlnda odemelerimi aksatigim icin kkbem kapali yardlmcl olursanlz sevinirim

  • access_time 6 Eyl 2018, 12:14
  • Cevapla
 16. Yusuf Can

  Acil kredi ihtiyacım var sicilim bozuk yardımcı olabilirmisiniz
  554xxx4793

  • access_time 12 Eyl 2018, 15:20
  • Cevapla
 17. Mustafa yaşun

  Aktif Bank’ın kimseye kredi falan verdiği yok. Yukarıda yazılanların hepsi hikaye admin, alabiliyorsan bana bir kredi alıverde göreyim. Benim kartlarda sadece gecikme olmasına rağmen, İhtiyaç kredisi çekemiyorum. Hikaye anlatma.

  • access_time 26 Eyl 2018, 22:01
  • Cevapla
 18. mahir demir

  bana acil kredi lazım beş milyar kadar 2buçuk ayda ödeme sözü verebilirim.

  • access_time 20 Eki 2018, 19:27
  • Cevapla
 19. Kamuran

  acil 20000 tl nakit lazım yardımcı olabilecek varmı ayda 4000 tl alıyorum kamuda çalışıyorum.

  • access_time 23 Eki 2018, 22:51
  • Cevapla
 20. TAYİBE YAVUZ

  hangi kesin çözüm mağdur insanların mağduriyetinden faydalanmaya utanmıyormusunuz aktif bank veriyor diye reklam yapıyoprsun alakası yok günahtır kardeşim burdaki insanlar mağdur sizler daha da mağdur ediyor alay ediyorsunuz yazık be günah allahtan korkunuz yokmu sizin

  • access_time 31 Eki 2018, 11:27
  • Cevapla
 21. Hakan

  Ben almak istiyorum.

  • access_time 4 Kas 2018, 0:26
  • Cevapla
 22. reşit

  benim sicilim bozuk 3000 tl ye ihtiyacim var
  reşit

  • access_time 16 Kas 2018, 13:10
  • Cevapla
 23. Sener

  20.000 tl kiredi istiyorum borc kapamak icin sicilim bozuk

  • access_time 22 Kas 2018, 13:12
  • Cevapla
 24. Ali

  İyi gunler kolay gelsin kredi çekmek istiyorum yardımcı olurmusunuz

  • access_time 23 Kas 2018, 11:55
  • Cevapla
 25. ilyas kalkan

  acilen kredi 25 bin

  • access_time 2 Ara 2018, 16:46
  • Cevapla
 26. deniz

  siçili bozuk olana nasıl kıredi verilir olu yomu acil bana kıre dilazım borç kapatma kıre disi

  • access_time 7 Ara 2018, 0:08
  • Cevapla
 27. mehmetali

  bana yardımcı olur musunuz

  • access_time 19 Ara 2018, 15:25
  • Cevapla
 28. Mehmet

  Bana yardımcı olabilir misiniz acil 25000 tl ihtyrcin var akvar kards yrdmci olun

  • access_time 20 Ara 2018, 20:42
  • Cevapla
 29. İsa yenilmez

  Sicilim bozuk kara liste deyim ve hacizliyim bana yardımcı olabilir misiniz teşekkür ederim

  • access_time 1 Oca 2019, 2:52
  • Cevapla
 30. MEVLÜT

  BALİKESİR GÖNEN MİLLİ EĞİTİM MUDURLUĞÜ DE MEMUR HIZMETLİ ÇALİŞİYORUM KİREDI KIRETI KARTI İSTİYORUM.

  • access_time 17 Oca 2019, 10:06
  • Cevapla
 31. mehmet şirin

  acilen 1200 tl ihtiyacım var herkonu şartlar kabulüm

  • access_time 2 Şub 2019, 14:29
  • Cevapla
 32. Gülay

  Bana da yardımcı olursanız sevinirim

  • access_time 3 Şub 2019, 23:52
  • Cevapla
 33. m ali yıldız

  acıl 100000 ihdıyacvar sicilim bozuk emekliyım konyadan yardımcı ola bilirmisıniz

  • access_time 5 Şub 2019, 23:11
  • Cevapla
 34. Ali Ünlükıraner

  Ben Ali Ünlükıraner Hesabıma 25 tl. 36 ay vadeli kredi çekmek istiyorum kara listedeyim.

  • access_time 22 Şub 2019, 16:07
  • Cevapla
 35. E. Hakan Erenel

  Acil 5000 tl ye ihtiyacım vardır

  • access_time 4 Mar 2019, 10:34
  • Cevapla
 36. Didem

  Engelliyim ihtiyacım var

  • access_time 9 Mar 2019, 19:39
  • Cevapla
 37. Serkan

  Acil 15 bin tl lazim teşekkürler

  • access_time 9 Mar 2019, 20:42
  • Cevapla
 38. Yüksel KURTULMUŞ

  Merhaba 30 bin tl ye ihtiyacım var. Bir arkadaşım işyeri açıyor kar ortağı olmamı istedi. Ancak ben ortak olmak ve işyeri sahibi olmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

  • access_time 23 Mar 2019, 15:51
  • Cevapla
 39. Tayfun güllü

  Ben 15 bin çekmek istiyorum eşim de çalışıyor öderiz kesin şuan eksideyim diye diyer bankalar bana kredi vermiyor

  • access_time 17 Nis 2019, 7:40
  • Cevapla
 40. Berivan

  Benimde acil çok acil 4,bin TL ye ihtiyacım var kredi borcum var, nolur yardımcı olun bana lütfen 🙏🙏

  • access_time 27 May 2019, 13:55
  • Cevapla
 41. Mahmutozkutay

  Suankı puanım 1150 falan tc. Irca dosyaları var kapattım ama vermiyorlar nasıl bilgi verebılırsınız

  • access_time 29 May 2019, 12:14
  • Cevapla
 42. Murat

  Borclardan dolayi 15000tl kredi almak isyiyorum

  • access_time 9 Haz 2019, 0:42
  • Cevapla
 43. mehmet demirbay

  Mehmet demirbay bankalara borcum var ödeyemiyorum sor durumdayım cok acil ihtiyacım var

  • access_time 2 Kas 2019, 1:06
  • Cevapla
 44. Esra

  kredi kullanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz acaba ?

  • access_time 25 Kas 2019, 14:04
  • Cevapla
 45. Soner

  Merhaba benim bankaya küçük miktarda borcum var bana kredi çıkar mi

  • access_time 12 Tem 2020, 17:00
  • Cevapla
 46. Ahmet

  Ben almak istiyorum 10000 lira

  • access_time 26 Tem 2020, 6:40
  • Cevapla
 47. hakan

  merhaba 15.000 tl kredıye ıhtıyacım var yapıkredıye kredı oduyorum her ay lutfen yardımcı olunuz tşkelr

  • access_time 8 Ağu 2020, 11:25
  • Cevapla
 48. ismet

  evrrtçeg

  • access_time 10 Ağu 2020, 1:57
  • Cevapla