Senetle Para Veren Yerler Mersin

Map Anasayfa Senetle Borç Para Senetle Para Veren Yerler Mersin
Senetle Para Veren Yerler Mersin

Mersin Senetle Para Veren Yerler nereden bulunur? Mersin senetle kredi var mı? Mersin ilinde oturan ve senetle para başvurusu yapacak olan kişiler için bu yazımızı hazırladık. Kredi notu düşük olan ve geçmiş süreçler içerisinde bankaların kara listesinde yer alan vatandaşlarımız, acil nakit ihtiyaçlarında farklı alternatif yollar aramaktadır. Bu konuda ön plana çıkan kavram ise, senetle para kavramıdır.

Piyasada bu hizmeti veren birçok kurumun ve bu yöntemi tercih eden birçok vatandaşın olduğunu sizlere aktarabiliriz. Biliyoruz ki bankalar bireylere kredi vermeden önce, kişinin geçmiş dönem içerisinde kredilerini düzenli ödeyip ödemediğine ve gelirine bakmaktadır. Sizlerin geçmiş dönem içerisinde ödemeleri düzensizse, bir daha bankalardan kredi almanız oldukça zor bir durumdur. Böyle durumda senetle para, senetle altın alarak acil nakit gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere senetle para hizmeti veren kurumları aktaracağız.

Senetle Para Veren Faktöringler Mersin

Yukarıdaki tanımlamaya göre kredi notunuz oldukça düşükse, senetle para veren faktöringleri tercih edebilirsiniz. Böylece acil nakit ihtiyaçlarınızı bu şirketler aracılığı ile karşılayabilirsiniz. Bu şirketler sizlere belirli bir oranda faiz oranı sunarak, senetle para imkanı vermektedir.

Yalnız bu kolaylığı sağlamadan önce sizlerin geçmişini iyi bir şekilde araştırmakta ve buna göre kredi imkanı sunmaktadır. Bu sebepten dolayı güvenilir faktöring firmaları araştırmanızı öneriyoruz. Aşağıda sizlere Mersin bölgesinde yer alan faktöring firmalarını aktaracağız. Bu firmaların tüm iletişim bilgileri üzerinden yetkili kişilere ulaşabilir ve senetle para alabilirsiniz. Fakat ödemelerinizi mutlaka düzenli yapmanız gerektiğini hiçbir zaman unutmayınız. Senetle sizlerin istediğine göre aylık olarak veya tek senet olarak yapılmaktadır. Sizlerin tek senet değil de, aylık olarak tercih etmenizi öneririz. Ödemelerinizi aydan aya yaptığınız sürece, bir adet senedi alınız. Böylece sizlerin başını ağrıtacak herhangi bir sorun olmayacaktır.

 • -Şirinoğlu Faktoring (Adres: Hürriyet Mahallesi, İsmet İnönü Blv. No:102, 33120 Yenişehir/Mersin)
 • -Yaşar Faktoring (Adres: Camiişerif Mah. Çakmak Cad. No= 23 / B, 33060 Akdeniz/Mersin)
 • -Lider Faktoring (Adres: Cami Şerif Mahallesi, Apt. Kat:2, İstiklal Cd. No:34, 33010 Akdeniz/Mersin)
 • -TAM Faktoring (Adres: Camişerif Mahallesi 14-A, 33060 Akdeniz/Mersin)
İlginizi çekebilir:  Senetle Peşinatsız Motosiklet Satan Bayiler (Galeriler ve Elden Veren Yerler)

Senetle Para Nasıl Alınır Mersin?

Sizlere Mersin ilindeki en güvenilir faktöring firmalarını aktardık. Bu firmaların iletişim numaralarına internet üzerinden kısa bir araştırmayla bulabilirsiniz. Buna ek olarak sizlere senetle para bulma konusunda birkaç farklı yöntem daha anlatmak istiyoruz.

Bu yöntemler aslında piyasadaki çoğu vatandaşlarımızın sıklıkla tercih ettiği yöntemler arasındadır diyebiliriz. Bunlardan bir tanesi kuyumcular aracılığı ile senetle altın almaktır. Senetle altın kavramı, bankalardan kredi alamayan vatandaşlarımızın sıklıkla tercih ettiği bir yöntemdir.

Bu yönteme göre sizler kuyumcuya giderek senetle altın almak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Böylece sizlere yüksek faiz oranıyla altın verilir. Bu altını başka bir kuyumcuya satarak acil nakit ihtiyacınızı bu şekilde karşılayabilirsiniz. Yalnız senedinizin günü geldiği zaman mutlaka ödemeniz gerekmektedir. Aksi durumda kuyumcular bu konuda çok acımasızdır ve sizlerin başına pek çok sorun gelebilir.

Yukarıdaki yönteme ek olarak cep telefonları artık birçok kurum tarafından senetle satılır hale gelmiştir. Kredi notu düşük olan vatandaşlarımız 3-5 bin TL gibi tutarlara ihtiyaç duyduğu zaman senetle cep telefonu almakta ve bu cep telefonlarını acil satarak nakit kazanmaktadır.

Bu yöntem de son zamanlarda popüler olmuştur diyebiliriz. Fakat çok yüksek tutarlar beklemeyin. Piyasadaki en pahalı telefonunun 5 bin TL tutarında olduğunu da unutmayın. Bunun dışında cep telefonu faturanıza ek olarak da cep telefonu alabilirsiniz. Bu yöntem de nakit para bulmak için sıklıkla tercih edilen bir yöntem olarak geçmektedir. Aldığınız cep telefonunu nakit olarak satarak, hızlı bir şekilde para bulabilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Senetle Para Veren Yerler Mersin Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Senetle Para Veren Yerler Mersin Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
 1. mahir demir

  Acil nakite ihtiyacım var.

  • access_time 25 Eki 2018, 16:15
  • Cevapla
  • KrediUzman

   Merhaba Mahir Bey,
   Biz para vermiyoruz. Sadece bilgi iletiyoruz.

   • access_time 26 Eki 2018, 0:38
   • Cevapla
 2. hanife

  bana acil 30000tl lazım nasıl olacak

  • access_time 22 Kas 2018, 12:35
  • Cevapla
 3. Ümit

  Acil para lazim

  • access_time 2 May 2019, 19:40
  • Cevapla
 4. Mehmet

  Cok acil 10binliraya ihtiyacim var cok acil

  • access_time 19 Mar 2020, 0:26
  • Cevapla
 5. Mehmet lütfi karaaslan

  Yorumsuz

  • access_time 19 Oca 2021, 13:56
  • Cevapla