Senetle Araba Satan Yerler 2020 (Galeriler ve Firmalar Listesi)

Map Anasayfa Senetle Borç Para Senetle Araba Satan Yerler 2020 (Galeriler ve Firmalar Listesi)
Senetle Araba Satan Yerler 2020 (Galeriler ve Firmalar Listesi)

Senetle Araba Satan Yerler 2020 (Galeriler – Firmalar) Taşıt kredisi alamayanlar araç alamıyorum diye üzülmesine artık gerek yok. Senetle araç satan bazı yerler sayesinde kredi çekmeden sizde araba sahibi olabilirsiniz. Bazı galeri ve sitelerin sağladığı bu imkan ile düşük peşinat ile aracınızı çeşitli illerden alabilirsiniz. Senetle araba almanın yollarını detaylı olarak yazımızın devamında bulabilirsiniz. Peşinatsız senetle araba satan yer arayanlar için bu durum biraz üzücü olabilir, çünkü peşinatsız hiçbir yer araç vermemektedir.

Peşinatsız Senetle araba almak için iller

Peşinatsız senetle araba almak istiyorsunuz ve bu işelmin en çok hangi illerde yapıldığını merak ediyorsanız aşağıdaki illere bakabilirsiniz. Bu illerde senetle araba satan bayilere başvurabilirsiniz.

 • İstanbul
 • Ankara (İstoç)
 • İzmir (Otokent)
 • Bursa
 • Antalya
 • Samsun

gibi birçok ilde hiç peşinatsız tamamı senetle 2. el araba satın alabilirsiniz.

 Peşinatsız Senetle Araba Satan Yerler (Galeriler – Firmalar)

Sizlere peşinatsız senetle araba satan galeri ve firmaların listesini paylaşacağım. Bu yerlerden belli bir peşinatla vadeli bir şekilde araba alabilirsiniz. Tabi bu yerlerde kendilerine göre faiz uygulamaktalar. Bir nevi kredi çekiyormuş gibi sizlere senetle araç satmaktadırlar. Arabası olmayan veya aracını yenileyecek olup da kredi çekemeyenler için oldukça güzel bir fırsat. Kredi öder gibi senetlerinizi ödeyerek istediğiniz aracı satın alabilirsiniz.

 1. İlk sırada wowwo.com yer almaktadır. Yeşil Holding tarafından kurulan bu firmadan 36 ay taksit imkanı ile kefilsiz bir şekilde araç fiyatının %35 i peşin olacak bir şekilde aracınızı alabilirsiniz.
 2. Otovadeli.com ise listede ikinci sırada. Bu siteden de senetle araç alabilirsiniz. Wowwo.com’da ki gibi yine buradan da 36 ay taksit imkanı ve belli bir peşinat tutarı ve faiz ile araba alabilirsiniz.
 3. Sahibinden.com aslında en güvenilir araç alım satım yeridir. Ancak senetle araç satan çok az olduğu için üçüncü sıraya aldık. Sahibinden.com’dan senet kelimesini arama yerine yazarak senetle satılan bir çok araç bulabilirsiniz.
 4. Son olarakta arabam.com sitesinden “senetle” kelimesini aratarak bir çok senetle satılık araca ulaşabilirsiniz.
İlginizi çekebilir:  Senetle Peşinatsız Motosiklet Satan Bayiler (Galeriler ve Elden Veren Yerler)

Tabi daha bir çok senetle araç satan galeri ve firma mevcuttur lakin en güvenilir olanları sizin için seçmeye çalıştık. Tabi bu siteler de senetle araç satarken bazı şartlar ve belgeler istemektedir. İstenilen bu şartlara ve belgelere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca senetle araç almak yerine senetle kredi de alarak da araba satın alabilirsiniz. Bankalardan kredi çekemeyenler, para çekmek için senetle para veren yerlere başvurarak, araç alabilirler. Senetle para veren yerler başlıklı konumuzu inceleyerek kredi çekmek için bir çok alternatif yola ulaşabilirsiniz.

Acil kredi ihtiyacı olanlar ise acil kredi lazım adlı konumuzu inceleyerek detaylara ulaşabilirler.

Wowwo Senetle Araç Almak için Teslimat Koşulları

Senetle araç satan Wowwo.com firmasının son zamanlarda reklamlarına bir çok yerde rastlayabilirsiniz. Kendilerini internet ortamında bir çok yerde tanıtmaya çalışan wowwo.com senetle araç satarken bazı koşullar mevcut. Bu koşulları yerine getirerek istediğiniz araca sahip olabilirsiniz.

Bu koşullar ise site üzerinden bir araç belirlemeniz, fiyat ve ödeme şartlarını incelemeniz. İnceledikten sonra ise daha detaylı bilgi almak için wowwo çağrı merkezini aramanız. Daha sonra ise T.C. Kimliğinizi sisteme girerek bilgilerinizi sorgulatıp, aracı wowwo Showroom’unda veya site galerisinde görmeniz gerekmektedir. Aracın fotoğraflarını inceledikten sonra ise ekspertiz raporunu inceleyerek alıp, almamaya karar verecek ve almaya karar verdikten sonra ise wowwo’ya peşin bir para yatırmanız gerekecektir. Daha sonra ise size en yakın wowwo Showroom’una giderek sözleşme ve senetleri imzalayacak ve araç sigortası için gerekli işlemleri yapacaksınız. Bu işlemleri yerine getirdikten sonra wowwo sizi 2 iş gün içinde sizi çağırmak için arayacaktır, tekrar gittiğinizde ise noterden aracın devrini üzerinize alarak aracı teslim tutanağı ile aracınıza sahip olacaksınız.

Otovadeli.com Başvuru ve İstenilen Evraklar

Senetle araba satan yerlerden biri olan Otovadeli.com adresinden alacağınız aracı seçerek sayfada bulunan “Başvuru Yap” butonuna tıklamanız gerekiyor. Ardından ise sizden bir takım bilgiler istenecek, bu bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak “Başvurumu Gönder” butonuna tıklayacaksınız. Daha sonra ise bilgilendirilmek üzere otovadeli.com firması tarafından aranırsınız, daha sonra ise başvurunuzun sonucu için size sms gönderilir ve bu sms ile başvurunuzun onaylanıp, onaylanmadığını öğrenebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Faturalı Hatlara Kredi 2020

Eğer başvuru sonucunuz olumlu olarsa sizden aracın taksitini ödeyip, ödeyemeyeceğinizi anlamak için bir kaç evrak istenecektir. Bu evrak listesi ise aşağıdaki gibidir. Bu evrakları eksiksiz bir şekilde teslim ederek veya göndererek diğer sürece geçebilirsiniz.

 • Sigorta dökümü
 • Mahkeme dava dosyası
 • İcra dava dosyası
 • Nüfus cüzdanı örneği
 • İşveren ise; vergi levhası, ticari sicil gazetesi, imza sirküsü

Eğer evraklarınızı teslim ettiniz ve evraklarınız onaylanırsa otovadeli.com şubelerine aracınızı seçmek için çağrılırsınız. Aracınızı seçtikten sonra ise ekspertiz işlemlerini yaptırırsınız. Daha sonra ise senet ve gerekli sözleşmeler imzalarsınız ve noter alım satım işlemleri başlatılır. Tabi şubeye giderken yanınızda 4 vesikalık fotoğraf ve kimliğinizin bulunması gerekmektedir.

Senetle Araba Alındığında Taksitini Ödemezsek Araç Rehin Alınır mı?

Tabi ki senetle araba satan yerler de bankalar gibi kendilerini garantiye almaktadır. Garantiye almak için aracı alırken size sözleşme imzalatırlar. Eğer taksitlerinizi ödemez veya geç ödemeye devam ederseniz firma üzerinizdeki aracı rehin alabilmektedir. Tekrar parayı yatırmaya başladığınızda ise aracınızı firmadan geri alabilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Senetle Araba Satan Yerler 2020 (Galeriler ve Firmalar Listesi) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *