Şekerbank Pos Destek Hattı (444 78 78)

Map Anasayfa Genel Rehber Şekerbank Pos Destek Hattı (444 78 78)
Şekerbank Pos Destek Hattı (444 78 78)

Şekerbank Pos  cihazınız herhangi bir arızaya sebebiyet verdiyse bunu hemen Şekerbank pos cihazı destek hattına bildirmelisiniz. Bu yazımızda sizlere Şekerbank pos destek telefon numarası hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

1953 yılında günümüze kadar ulaşan ve kesintisiz bir şekilde hizmet vermeye devam eden ve Türkiye’de özel bankalar arasında bulunan Şekerbank, telefon bankacılığı ile de 7/24 hizmet sunmaktadır. Şekerbank müşteri hizmetlerine ulaşmak isteyen ve çeşitli başvurular yapmak isteyenlerin sayısı son derece fazladır. Bu nedenden dolayı, bu yazımızda sizler için Şekerbank müşteri hizmetleri numarasını ve pos hizmet hattı numarasını yazımızda aktardık. Sizde Şekerbank’a direk bağlanma yollarını öğrenerek menüler arasında kaybolmaz ve hızlıca müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz ve pos başvurusu yapabilirsiniz.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Şekerbank telefon bankacılığı üzerinden herhangi bir sorun olmadan 7/24 bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca sizlere önerimiz telefon bankacılığından çok daha pratik olan ve nakit kaybetmemenizi sağlayan internet ile mobil bankacılık olarak geçmektedir. Şekerbank’ın internet bankacılığına giriş yaparak tüm bankacılık işlemlerinizi kontrol edebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Şeker mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek de bu işlemleri çok daha hızlı yapabilir ve telefon bankacılığında hiçbir şekilde sıra beklemek zorunda kalmazsınız. Eğer sizde Şekerbank’a direk bağlanmak ve müşteri temsilcisi ile konuşmak istiyorsanız gerekli tuşlamaları herhangi bir hata yapmadan işaretlemeniz gerekiyor. Şekerbank müşteri hizmetleri numarası 444 78 78 olarak belirlenmiştir. Bu numara üzerinden pos cihazı başvuruları da yapılmaktadır.

Şekerbank Pos Avantajları

Üye İşyeri Hizmetlerimizden yararlanmak için, nakit alış-verişin getirdiği fiziksel zorluklarla uğraşmadan cironuzu üst seviyelere getirebiliyorsunuz. Böylece portföy genişlemesine ek olarak kazandığınız tutarların artış göstermesine olanak sağlayabiliyorsunuz. Eğer satışlarınızı kredi kartı veya debit kart aracılığı ile yapıyorsanız tercih edeceğiniz tahsilat aracı Şekerbank POS olmalıdır.

İlginizi çekebilir:  İş Yeri Açma Kredisi Veren Bankalar ve (Devlet Destekli 2020)

• Müşterileriniz Visa, Mastercard markalı kredi kartlarını ve Debit kartlarını alışveriş için kullanabilmektedir.
• Tahsilatlarınız hızlı ve anında yapılmaktadır.
• İşyerinizde nakit bulundurma gibi riskler söz konusu olmaz.
• GSM POS ürünümüzle tahsilatlarınızı belli bir duruma bağlı kalmadan çok hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz.
• Mail–Order POS ürünümüzle müşterilerinizden kredi kartını fiziksel olarak kullanmadan bile uzaktan tahsilat yapabiliyorsunuz.

Şekerbank Pos Bavurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank pos başvurusu yapmak için https://www.sekerbank.com.tr/uyeisyeripos/uye-isyeri-pos-basvur adresine giriş yapmanız durumunda sizlere bir form gelecektir. Bu formu eksiksiz olarak doldurmanız durumunda eğer onaylanırsa, banka sizleri arayacak ve şubeye gelmenizi isteyecektir. Diğer evrakları da banka şubesi üzerinde doldurmanız durumunda, pos cihazı sizlere 3 iş günü içerisinde ulaşacaktır. Pos cihazı geldikten sonra hizmet numarasını arayarak da pos cihazınız hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşabilir ve yardım talep edebilirsiniz.

Şekerbank Pos Destek Hattı

Bankanın pos cihazları için ayrıcalıklı olarak sunduğu bir hizmet numarası yoktur. Bunun yerine bankanın aktif olarak sunduğu müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 7878 numarasını arayabilir ve pos cihazınız hakkında aklınıza takılan her türlü soruna çözümler bulabilirsiniz. Pos cihazını aldığınız süreden kurulumunu yapacağınız sürece kadar sizlere ayrıcalıklı olarak destekler sunulmaktadır. Bu destekler için herhangi bir ücret ödemesi talep edilmez ve tamamen ücretsizdir. Müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra kobiler için ayrıca bir numara vardır ve bu tuşlamayı yapmanız gerekiyor.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Şekerbank Pos Destek Hattı (444 78 78) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *