QNB Finansbank Personel Alımı (Finansbank İş İlanları)

Map Anasayfa Genel Rehber QNB Finansbank Personel Alımı (Finansbank İş İlanları)
QNB Finansbank Personel Alımı (Finansbank İş İlanları)

Bilindiği üzere pandemi sonrası süreçte bir çok insan işinden oldu, bir çok işletme kepenk kapattı. Koronavirüsün ekonomik etkilerini azaltmak için alınan önlemler doğrultusunda İşkur da devreye girdi. İşkur aracılığıyla bir çok iş kapısı aralanırken, bankalar da İşkur aracılığıyla personel almaya başladı.

Çalışma Bakanlığı İşkur üzerinden özel bankalara bankacı statüsünde personel alımı yapacak. QNB Finansbank Personel alımı, başvuru şartları nedir, nasıl başvuru yapılır, Finansbank satış danışmanı alımı ve Finansbank iş ilanları ile ilgili detayları bulacağınız yazımıza başlıyoruz.

QNB Finansbank İşkur Aracılığıyla Personel Alıyor

Türkiye genelinde 35’ten fazla kamu bankası ve özel banka bulunuyor. Bu bankaların 81 il genelinde 900’e yakın ilçesinde şubelerde, Ankara ve İstanbul illerinde bulunan genel müdürlüklerinde çok sayıda idari personel, yardımcı personel, banka personeli ve yönetici kadrolarında istihdamlar sağlanmaya devam ediyor. Bu bankalardan biri olan Halkbank geçtiğimiz günlerde personel alım ilanı yayınlamıştı.

Halkbank Personel Alım İlanı ile ilgili konumuzu okumak için buraya tıklayın.

Özel bankalara İşkur üzerinden yapılan açıklamaya göre de bir çok personel alınacak. QNB Finansbank alımı ise ilk sırada yer alıyor.

QNB Finansbank Personel Alımı Başvuru Şartları

QNB Finansbank Erzurum, Hatay, Sakarya ve İstanbul illerinde görev yapmak üzere satış danışmanı uzmanı ve pazarlamacı alımı gerçekleştirecek. Başvuru şartları şu şekildedir;

 • 28 yaşını geçmemiş olmak
 • En az 2 yıllık Meslek Yüksekokulu mezunu ya da devam zorunluluğu olmayan üniversite öğrencisi olmak
 • Pazarlamacı pozisyonu için en az lise mezunu olmak.
 • Sakarya, Hatay ve Erzurum illerindeki ilanlar için başvuru yapacak adayların bu illerde ikamet etmeleri
 • İstanbul ilindeki ilan için başvurular Türkiye geneli kabul edilecektir.
 • Hafta içi bazı günler çevre il ya da ilçelere gidiş geliş yapabileceğinden seyahat engelinin olmaması
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek
 • Satış Konusunda kariyer yapma hedefi bulunmak
 • İletişim ve ikna becerisi yüksek olmak
 • Ekip çalışmasına yatkın olmak
 • Müşteri odaklı olmak
 • Erkek adayların askerliklerini tamamlamış ya da en az 2 (iki) yıl tecil ettirmiş olmaları
İlginizi çekebilir:  Akbank Kefilsiz Kredi Kampanyası (50 Bin TL)

QNB Finansbank Personel Alım Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Adayların resimli özgeçmişlerini hazırlayarak İşkur tarafından yayınlanan ilanda belirtilen mail adresine göndermeleri istenmektedir. Başvurular sadece mail ortamında gerçekleştirilecektir. 00005558449 ve 00005541685 ilan numaralarından başvurular yapılabilecek.

İlanlara başvurular İŞKUR üzerinden alınıyor. Başvuru yapmak isteyen adayların esube.iskur.gov.tr adresine gitmesi gerekmektedir.

Bu adreste iş arayan girişi yaptıktan sonra İŞ İLANLARI yazan butona tıklanması gerekiyor.

Son olarak karşınıza iş ilanları arama sayfası çıkacak. Bu sayfada İŞYERİ UNVANI yazan kısma BANK yazın ve ARA butonuna tıklayın.

QNB Finansbank Hangi Pozisyonlara Alım Yapacak ?

QNB Finansbank 3’ü Pazarlamacı, 62’si Satış Danışmanı/Uzmanı olacak şekilde toplam 65 personel alacaktır. 3 Pazarlamacı için seçilen il Erzurum’dur. Hatay için 2, Sakarya için 10 ve İstanbul için de 52 Satış Danışmanı / Uzmanı için açık pozisyon vardır.

blank

QNB Finansbank Personel alımı, başvuru şartları nedir, nasıl başvuru yapılır, Finansbank satış danışmanı alımı ve Finansbank iş ilanları ile ilgili detayları anlattık. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

QNB Finansbank Personel Alımı (Finansbank İş İlanları) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *