QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020 [Kısayol Tuşları]

Map Anasayfa Müşteri hizmetleri QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020 [Kısayol Tuşları]
QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020 [Kısayol Tuşları]

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma, QNB Finansbank’tan işlem yaparken bazı durumlarda müşteri hizmetlerine bağlanmaya ihtiyaç duyarız. Bu gibi durumlarda müşteri hizmetleri numarasını aradığımızda ise bizleri sesli yanıt sistemi karşılaşmakta. Acil bir şekilde yapacağımız işlemlerde ise sesli yanıt sisteminde dolaşırken insana sanki bir kaç saat geçiyor gibi gelebiliyor ve bu tip zamanlarda da hızlı bir şekilde müşteri temsilcisine ulaşmak isteriz. Bu yazımızda sizlere QNB Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemi 2020 yılında nasıl yapılır sorusunu yanıtlayacağız.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

QNB Finansbank, Türkiye’nin önde gelen ve en çok kullanılan bankalarından. Bu yüzden de oldukça yüksek bir müşteri potansiyeline de sahip. Günlük internet ve mobil bankacılık, telefon bankacılığı ve şubelerden oldukça yüksek işlem hacmine sahip. Günlük yapılan binlerce işlem sırasında bazı sorunlar yaşanabiliyor yada müşteri temsilcisine bağlanmadan işlemimizi yapamayabiliyoruz. Müşteri hizmetlerini aradığımızda ise sesli yanıt sistemi bizleri uygun bölümlere aktararak sorunumuzu genelde otomatik bir şekilde halletmeye çalışır. Biz ise işlemimizi daha hızlı halletmek için direk müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışırız. Lakin müşteri temsilcisine direk bağlanmak bazen o kadar da kolay olmayabiliyor. Müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilmeniz için ise sizlere bir kaş tuşla kolayca bağlanabileceğiniz yolu göstereceğiz. Aşağıdaki adımları takip ederek müşteri hizmetlerini aradığınızda vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası

0 850 222 0900

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine 3 Adımda Nasıl Direk Bağlanılır?

QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda müşteri temsilcisine direk bağlanmak için aşağıdaki yolu takip edebilirsiniz. Bu yol ile hızlı ve kolayca müşteri hizmetlerine direk ulaşabilirsiniz.

 1. ilk olarak yukarıdaki verdiğimiz numaradan müşteri hizmetleri numarasını arıyoruz.
 2. Daha sonra bizi karşılayan otomatik yanıt sistemi geldiğinde 5’i tuşluyoruz ve bizi yeni bir ses karşıladığında tekrar 5’i tuşlayınız.
 3. Son olarak da 0’ı tuşlayarak müşteri temsilcisine hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.
İlginizi çekebilir:  Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerine bu yol ile direk bağlanabilirsiniz. Lakin bu numaralar tuşladıktan sonra müşteri temsilcisine ulaşmanız yoğunluğa göre değişecektir.

Finansbank konut kredisi için yazımızı inceleyebilir, detaylı bilgi alabilir siniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020 [Kısayol Tuşları] Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020 [Kısayol Tuşları] Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
 1. MUHARREM SOYÖZ

  YAZİKLAR OLSUN.POS DESTEK HATTI CUMARTESİ ÇALIŞMIYOR.PAZARTESİ ARAYIN DİYORLAR. YANİ BİZEDE DÜKKANI KAPATIN GİDİN DİYORLAR. BİR ÇÖZÜM BULAMADILAR.YAZIKLAR OLSUN

  • access_time 25 May 2019, 14:56
  • Cevapla
 2. mustafa sele

  türkiyede en dolandırıcı kurum bankalar kart aidatı kaldıralı yıllar oldu benim 6 yıl önce bir kartım wardı kapattım bana kart üçreti çıkarıyorlar yazıklar olsun böyle kurumlaraa

  • access_time 16 Tem 2019, 14:14
  • Cevapla
 3. Bilal

  Müşteri hizmetlerine bağlantı kurmak istiyorum

  • access_time 9 Nis 2020, 22:46
  • Cevapla