QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Map Anasayfa Genel Rehber QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma
QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma işlemleri nasıl olur? Sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. QNB Finansbank müşterileri bankaya ait olan hesaplarını internet üzerinden veya mobil şube üzerinden yönetmek istedikleri zaman bunu çok kolay bir şekilde yapabilmektedir. Bankanın sahip olduğu gelişmiş altyapı sayesinde internet bankacılığı şifresi alma işlemleri çok basit yapılmaktadır. QNB Finansbank internet bankacılığı şifresi alma adımları hakkında sizlere yazımızda bilgi vereceğiz. Bu şekilde Finansbank hesabınızı daha rahat bir şekilde yönetebilme imkanına sahip olacaksınız.

Ülkemizde bankacılık işlemleri teknolojik açıdan çok büyük gelişmeler kaydetmiştir. Finansbank’ta bu gelişmelere duyarsız kalmayarak müşterilerine son teknoloji kullanılmış olan bir altyapı ile hizmet vermeye özen gösteriyor. Bu yüzden teknoloji ile aranız çok iyi olmasa bile bankanın internet sitesi üzerinden birçok bankacılık işleminizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

Finansbank internet bankacılığı şifresi almak isteyen kişilerin şu adımları takip etmesi gerekmektedir:

 • -İlk olarak QNB Finansbank’ın resmi internet sitesine girmeniz gerekir.
 • Bankanın resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra sağ üst bölümde yer alan FinansŞifre Al seçeneğine tıklamalısınız.
 • -FinansŞifre Al seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza çıkan sayfada FinansŞifre, Cep Şubesi Ayarları ve SIM Kart Bloke Kaldırma seçenekleri yer alacaktır. Bu seçenekler arasından FinansŞifre seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.
 • -FinansŞifre seçeneğine tıkladığınız zaman karşınıza Kredi Kartı, Banka Kartı ve Hesap Numarası seçenekleri çıkacaktır. Bu seçenekler arasında hangisi ile şifre alma işleminizi gerçekleştirecekseniz onu seçmelisiniz.
 • -Şifre almak için seçtiğiniz seçeneğe göre karşınıza bir ekran gelecektir. Bu ekranda yer alan bilgileri girdikten sonra İleri seçeneğine tıklayarak şifrenizi alabilirsiniz.

QNB Finansbank şifresi almak için takip ettiğiniz adımlardan sonra eğer bütün bilgileri doğru bir şekilde girdiyseniz banka sizlere şifre tanımlaması yapacaktır. Bankanın müşterisi olan kişiler bu adımları takip ederek rahat bir şekilde internet bankacılığı şifresini alabilirler. Bunun dışında bankanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de internet bankacılığı şifresi tanımlama imkanınız bulunmaktadır. QNB Finansbank 0850 222 0 900 numaralı telefon üzerinden müşterilerine destek vermektedir.

İlginizi çekebilir:  İş Bankası Sim Kart Blokesi Kaldırma [Tanımlı Telefonu Değiştirme]

Finansbank İnternet Bankacılığı Telefon Şubesi

QNB Finansbank müşterilerine her alanda kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet vermeye dikkat eden bankaların arasında yer almaktadır. Finansbank internet bankacılığı telefon üzerinden birçok imkanı bir arada sunmaktadır. Bankanın internet bankacılığı hakkında detaylı bilgi almak ve şifre işlemlerini gerçekleştirmek istediğiniz takdirde banka ile iletişime geçerek bunu gerçekleştirme imkanınız vardır. Birçok kişi internet üzerinden şifre alma işlemlerini yapamadığı için bu noktada bankanın iletişim numarası üzerinden müşteri hizmetleriyle görüşerek şifresini almaktadır. QNB Finansbank internet bankacılığında gerçekleştirebileceğiniz işlemler şu şekildedir:

 • -Kendi hesaplarınız arasında veya başka hesaplar arasında para transferi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın EFT bitiş saati ise 17.15 şeklindedir.
 • -Hesap hareketlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.
 • -Farklı hesap ve döviz hesapları açabilirsiniz. Aynı zamanda hesaplarınızı kapatabilirsiniz.
 • -Yatırım portföyünüzü ayrıntılı bir şekilde görüntüleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • -Kredi kartlarınıza ait olan dönem içi hareketler ile ekstreleri görebilirsiniz.
 • -Kendi kredi kartınıza veya farklı kredi kartlarına ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • -Kredi kartınız üzerinden anında kredi veya nakit avans kullanma imkanına sahip olursunuz.
 • -Vergi, fatura veya kurum ödemelerinizi yapabilirsiniz.
 • -Otomatik ödeme talimatı oluşturabilirsiniz.
 • -Faturasız telefon hatlarınıza TL yükleyebilirsiniz.
 • -Kredi başvurusu yapabilirsiniz ve onaylanması durumunda kredinizi anında şubeye gitmeden kullanabilirsiniz.
 • -Kredinize dair ödeme planınızı görüntüleyebilir veya mevcut kredinizi ödeyebilirsiniz.
 • -Mevcutta olan sigorta poliçeniz için veya emeklilik işlemleriniz için gözlem yapabilirsiniz.
 • -Poliçelerinizi yenileyebilirsiniz.
 • -E-devlet kapısına giriş yapabilirsiniz.

Finansbank Kurumsal İnternet Şubesi

QNB Finansbank’ın bireysel internet şubesi üzerinden yapabileceğiniz işlemleri sizlere sunduk. Bu işlemleri yaptığınız sırada sizlere birçok kolaylık sağlanmaktadır. Banka aynı şekilde kurumsal kullanıcılarına da internet şubesi üzerinden birçok işlem yapabilme imkanını sunmaktadır. Finansbank kurumsal internet şubesi üzerinden yapabileceğiniz işlemler şu şekildedir:

 • -Hesabınızda gerçekleşen son hareketlerinizi ve bilgilerinizi gözlemleyebilirsiniz.
 • -Yetkilendirilmiş olan kişiye bağlı olarak hesap açma ve kapama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
 • -QNB Finasbank’a ait olan veya diğer bankalara ait olan çeklerinizi izleyebilirsiniz.
 • -Havale, EFT, Swift gibi anlık para transferi işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • -Düzenli havale veya EFT talimatlarınızı verebilirsiniz.
 • -Toplu para transferleri veya dosya yükleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • -Bütün kurumlara ait olan fatura ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • -Vergi, SGK, trafik cezası ödemelerinizi yapabilirsiniz.
 • -Ödeme talimatları oluşturabilirsiniz.
 • -Kredi kartınızda gerçekleşmiş olan dönem içi hareketleri görüntüleyebilirsiniz.
 • -Ekstrenizi izleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • -Kredi kartınızı ödeme işlemlerinizi ve ödeme talimatı verme işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • -Döviz, repo ve fon işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • -Tekli onay ve çoklu onay işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • -Firmanıza ait olan işlem limitleriniz gözlemleyebilirsiniz.
 • -E-devlet kapısına giriş işlemlerinizi yapabilirsiniz.
İlginizi çekebilir:  Esnaf Kredisi Veren Bankalar (Faizsiz Esnaf Kredisi 2018)

Finansbank kurumsal hesap konusunda da kendisini çok fazla geliştirmeyi başarmış ve bu noktada müşterilerine her zaman kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiştir. Bankanın müşterileri birçok işlemini banka şubesine gitmeye gerek kalmadan internet şubesi üzerinden gerçekleştirebilmektedir.

Finansbank İletişim

Bir bankanın müşterisi hesabı olan veya hizmetlerinden faydalandığı banka ile düzenli olarak iletişim içerisinde olmak ister. Bu noktada bankanın müşteri hizmetleri departmanının kaliteli hizmet sunması çok önemlidir. Finansbank iletişim konusunda birçok ödül almış bankaların arasında yer alıyor.

Bankadan yapacağınız işlemleriniz sırasında eğer müşteri temsilcisi ile görüşmek istiyorsanız belirttiğimiz numara üzerinden görüşme imkanına sahipsiniz. Aynı zamanda bankanın resmi internet sitesinde yer alan İletişim bölümünden durumunuz ile ilgili olan departmanlara yazarak da iletişime geçebilirsiniz.

Banka müşterilerinin ihtiyaç duyacağı bütün adres ve iletişim bilgilerini resmi internet üzerinden yayımlamıştır. Bankanın genel merkezinin adresine ve genel merkezinin telefon numarasına da iletişim bölümünden ulaşma imkanınız vardır.

QNB Finansbank Bakiye Sorma

Finansbank hesabınıza ait olan bakiyenizi öğrenme işlemlerini de bankanın sunduğu imkanlar sayesinde çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bankadan bakiyelerini öğrenmek isteyen kişiler internet bankacılığına giriş yaparak öğrenebilecekleri gibi SMS yoluyla da öğrenme hakkına sahiptir. SMS yöntemi ile bakiye sorgulama işlemleriniz sırasında sorgulama işleminizi bankanın sisteminde kayıtlı olan telefon numaranız üzerinden yapmanız gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj yazma bölümüne gelerek BAKIYE yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini yazmanız gerekir. Sonrasında bu mesajı 3996’ya göndermelisiniz. Birkaç dakika içerisinde hesabınızda yer alan bakiye size SMS yoluyla belirtilecektir.

Örnek mesaj: BAKIYE 1234 şeklindedir. Bu mesajı 3996’ya göndermelisiniz.

QNB Finansbank Bloke

Çeşitli sebeplerden dolayı Finansbank hesabınıza bloke koyma hakkına sahiptir. Ödenmemiş borçlar veya hesabınızda şüpheli işlemler olduğu zaman banka hesabınıza bloke koyarak önlem alır. Bu evrede blokenin neden konulduğu ve nasıl kaldırılacağı hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler bankanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirler.

İlginizi çekebilir:  Çalışan Annelere Destek 200 Euro'dan 300 Euro'ya Çıkarıldı (Başvuru Nasıl Yapılır ?)

Aynı zamanda bankanın size yakın şubesine giderek blokenin nedeni hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz gibi blokeyi kaldırma imkanına da sahip olursunuz. Bu evrede sizlere neden hesabınızın bloke olduğu noktasında bilgi verilecektir. Eğer gerekli bloke kaldırma işlemlerinizi yerine getirirseniz aynı gün içerisinde hesabınızdaki blokeyi kaldırma imkanınız bulunmaktadır. Bloke işlemleri hakkında en net bilgiyi bankanın müşteri hizmetleri veya direk şube ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *