Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi [EN AVANTAJLI KARTLAR]

Map Anasayfa Kredi Kartları Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi [EN AVANTAJLI KARTLAR]
Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi [EN AVANTAJLI KARTLAR]

Bankaların sunmakta olduğu kredi kartları, ödeme kolaylığının olması, taksit seçenekleri ve kampanyalardan yararlanma gibi özelliklerinin olmasından dolayı günden güne kullanıcı sayısı artış göstermektedir. İşte öğrenciye kredi kartı veren bankalar listesi.

Kredi kartları birçok bankanın sunduğu borç para gibi olarak da tanımlanabilir. Bilindiği üzere bu kartlar, her müşteriye değil de yalnızca belirli bir kesime verilmektedir. Kredi kartı almanın ilk şartı herhangi bir gelire sahip olmak ve buna ek olarak düzenli sigortanın ödeniyor olması ve hatta bazı durumlarda yüksek kredi notudur. Bu şartları taşıyan kişiler tüm bankalardan kredi kartı alabilir. Bunun dışında tamamen öğrencilere sunulmakta olan Öğrenci kredi kartları bulunmaktadır. Bu kredi kartlarının limitleri 1000 TL’ye kadar olmasıyla beraber, öğrencilerin harcamalarını sorunsuz yapabilmesi adına verilmektedir.

Yapı Kredi Play Kart

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar listemizde ilk sırada Yapı Kredi Bankası yer alıyor. Yapı Kredi Bankası’nın bizlere vermekte olduğu Play Kart, avantajlı kredi kartlarından bir tanesi. Yapı Kredi Bankası öğrencilere büyük bir kolaylık sağlayıp, herhangi bir yıllık ücret almıyor. Doğal olarak ödemeniz gereken zorunlu bir ekstra ücret de olmuyor. Play kartı dilerseniz şubelerden, dilerseniz de internetten online olarak başvuru yaparak alabiliyorsunuz. Kartın açılış limiti 650 TL’dir ve ödemelerinizi düzenli bir şekilde yapmanız durumunda, bu limit 1200 TL’ye kadar yükselebilir. Play Kart’ın günlük gecikme faizi ise, %1.30 civarında olmaktadır. Kart world özelliği taşır ve tüm world üye işyerlerinde geçerlidir.

Yapı kredi play kart nasıl alınır ?

Yapı Kredi Play Kart’a başvurmak için PLAY yazın bir boşluk bırakın. T.C. kimlik numaranızı yazın ve SMS ile 4421’e gönderin.

Garanti Genç Bonus

Garanti Bankası’nın üniversite öğrencilerine sunmuş olduğu Genç Bonus kredi kartı, öğrencilere büyük kolaylıklar sağlayan kredi kartlarından bir tanesidir. Hatta Garanti Bankası’nı öğrencilere ilk kredi kartı hizmeti sunan bankadır diyebiliriz. Birçok birey bu kartı kullanıyor ve eğitim masraflarını bu kart sayesinde en aza indiriyor. Dilerseniz online olarak, dilerseniz de en yakın şubeden bu karta sizler başvuru yapabiliyorsunuz. Kartın yıllık kullanım ücreti ise sadece 49 TL olarak belirlenmiştir. Günlük gecikme faizi de %1.26 civarında olmaktadır. Bu kart bonus anlaşmalı tüm işyerlerinde avantajlı harcama yapmanıza olanak verecek ve bonus kart özelliği taşımaktadır. Kart açılış limiti 700 TL olarak belirlenmiştir ve ödemelerinizi düzenli yaparsanız eğer, 1500 TL civarına kadar limit yükselebilir. iş yerlerinde, kampanyalardan yararlanırsınız.

İlginizi çekebilir:  TEB Kredi ve Kredi Kartı Borcu Yapılandırma - Nasıl Yapılır?

İş Bankası İş’te Üniversiteli

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar listesinde bir diğer banka olan İş Bankası’nın öğrencilere sunmakta olduğu kredi kartı, öğrenciler tarafından en çok kullanılan kredi kartıdır diyebiliriz. Bunun dışında kart Maximum kart özelliğini barındıran bir karttır ve tüm Maximum avantajlarından bu kart sayesinde sizler tamamen yararlanmış olursunuz. Kartın başlangıç açılış limiti öğrencilere 500 TL olarak belirlenmiştir. Ödemelerinizi zamanında ve herhangi bir zaman aşımına uğramadan yaparsanız eğer, limitinizi 1000 TL civarına kadar çıkabilir. Kart başvurusu online olarak alınmaktadır ve 10 gün içerisinde vermiş olduğunuz adrese gönderilmektedir. İş Bankası’nın verdiği bu kredi kartında, günlük gecikme faizi de %1.24 olarak belirlenmiştir.

HSBC Campus Kart

HSB Bankası öğrenci kredi kartı konusunda en çok tercih edilen bir diğer bankadır. Kart advantage kart özelliği taşıyor ve bu özelliğin olduğu işyerlerinde avantajlı harcamalar yapabiliyorsunuz. Kart en yakın şubeden veya internet üzerinden başvuru yapmanız ile berabe, ilk açılış limiti 500 TL’dir. Kartın günlük uygulanan faiz oranı ise %1.32 olarak belirlenmiştir. Buna ek olarak başvuru yapabilmeniz için, online hizmetleri ya da en yakın HSBC Bankasına gidebilirsiniz. Ayrıca bu kartın yıllık kullanım ücreti 59 TL olarak belirlenmiştir. Bunun yanında HSBC hesabı da aktif ediliyor ve sizlere eft havale gibi ekstra ücretler yansıtılmıyor.

Sizler için öğrenciye kredi kartı veren bankalar listesini en çok kullanılan popüler bankalar arasından seçtik.

Axess Kredi kartı talep etmek için Formu doldur, Onaylı kredi kartın kurye ile kapına kadar gelsin.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi [EN AVANTAJLI KARTLAR] Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *