Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin (DETAYLI İNCELEME)

Map Anasayfa Genel Rehber Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin (DETAYLI İNCELEME)
Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin (DETAYLI İNCELEME)

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin firmaları tarafından uygulanan sistemle konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve araç kredisi kullanabilirsiniz. Bu konu hakkında yaptığımız detaylı incelememizi okuyarak daha bilinçli davranmanızı umut etmekteyiz.

Günümüzde birçok ihtiyaç için özellikle toplu para gerektiren ihtiyaçlar için insanlar kredi kullanmak istemektedir. Fakat birçok kişi kredi notu düşük olduğu veya kara listede olduğu için kredi kullanamamaktadır. Bu durumlarda ise kredinizi biz çekelim siz ödeyin firmaları öne çıkmaktadır. Fakat bu şekilde hizmet veren firmaların büyük bir bölümünün güvenilir hizmet vermediği ve kampanyalarına uymadıklarını görebiliyoruz. Bu tarz firmalar başvuran kişilerin bazıları peşin para ödüyor ve sonrada peşin para ödenen kişiler ortadan kayboluyor.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Modeli 2018

Kredi kullanamayan kişiler bankalara yaptıkları başvurular sonucunda olumsuz sonuç aldığı için çeşitli firmalara başvuru yapmaktadır. Firmalar bu durumda çektiği kredileri bazen ipotek kurularak bazen ise senetle aylık şekilde düzenli taksitlerde alırlar. İnternet üzerinden araştırma yaptığınız zaman sicili bozuk olanlara kredi veren firmalar gibi birçok firma görebilirsiniz. Kredi sicili bozuk olanlara da belli şartlarda kredi veren bankaların olmasına rağmen bu tarz firmalardan başkasının üzerine olacak şekilde kredi kullanılması kullanılan kredinin taşınır veya taşınmaz bir mal ile güvence altına alınması gerekir.

Acil krediye ihtiyacı olan kişiler bu ihtiyaçlarını karşılamak için tefecilerden borç para kullanmanın yerine taksitle pahalı telefon ve tablet veren firmalarla beraber senetle borç veren kuyumcuları tercih etmektedir. Ayrıca Sicili Bozuk Olan Kişiye Kredi Veren Bankalar yazımızı okuyabilirsiniz. Yazımız içerisinde kredi notu düşük olan kişilere kredi veren bankalardan ve çözüm yollarından söz edilmiştir. Günümüzde her ne kadar tefecilik yapmak suç olarak kabul ediliyor olsa da yüksek faiz oranları ve kesintilerle borç para veren kişilerin olduğunu görebiliyoruz.

Sizin Yerinize Kredi Çeken Firmalar

Sizin ihtiyacınız olan krediyi çeken kişilerin asıl amacı; kredi çekemeyenler için kredi teminatı yaparak aylık sabit geliri olan ve krediye ihtiyacı olan kişilerden kullanılan kredinin çok daha fazlasını almaktır. Kredinin ilk çekildiği andan örnek vermemiz gerekirse; 10 bin TL gibi bir kredi çeken kişinin anında 2 bin TL gibi peşin ödeme yapması gerekmektedir. Size kredi teminatı yapacak olan kişi veya firmadan kredi kullandığınız takdirde 10 bin TL kredi çektirecekseniz size 8 bin TL verilecektir. Sizlerin yerine kredi kullanan kişilerin aldığı masraf parası gibi paralar yabancı ve yerli bankaların aldıklarından çok daha fazladır.

Acil Nakit İhtiyaçlarınız İçin Öneriler

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin: Komisyonlu kredi firmaları
Kredinizi biz çekelim siz ödeyin: Önerilerimiz 2018 yılı için
 • Tefecilerin yüksek faizlerinin yerine size yakın olan akrabalarınızdan veya arkadaşlarınızdan borç isteme yoluna gitmelisiniz.
 • İlk olarak sicili bozuk olan kişilere de kredi veren bankaları araştırarak bu bankalara kredi başvurusunda bulunmanız gerekiyor.
 • Kredi sunan firmalara veya çeşitli yardım kuruluşlarına başvuruda bulunun.
 • Taksitli bir şekilde ürün alarak bu ürünü bozdurmayı deneyin. Aslında bu yöntemi de pek tasvip etmiyoruz. Fakat tefecilerden borç para alarak onların eline düşmekten çok daha iyidir.
 • Dilerseniz Senetle Para Veren Yerler yazımızı okuyarak 8 farklı ve kedin yolla ihtiyaçlarınızı gidermenin yollarını bulabilirsiniz.
 • Sicilinizi bozan borcu, krediyi, icrayı ve benzeri olan hukuki durumları ortadan kaldırmak amacıyla yakınlarınızdan borç alma yoluna gidin. Kredi sicilinizi temizledikten sonra bütün borçlarınız için yapılandırma kredisi kullanarak borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

Kredinizi tanımadığınız bir firmaya veya kuruma çektirme yöntemi yerine bir yakınınızdan komisyon karşılığı çekmesini talep edebilirsiniz. Sizin kredi siciliniz kötü olduğu için kredi çekemeyeceğinizden dolayı bir yakınınız çeker ve siz çekilen kredi tutarından ona komisyon ödeyebilirsiniz. Bu şekilde tanımadığınız firmalara bulaşmak veya tefecilerle uğraşmak zorunda da kalmazsınız. Bu yöntem de her ne kadar kredinizi biz çekelim siz ödeyin mantığıyla aynı olsa da tanıdığınız birisi olduğu için daha güvenilir olacaktır ve sonrasında çeşitli sorunlar yaşama ihtimaliniz daha düşük olacaktır. İstanbul, bursa, izmir, ankara, konya, trabzon, antalya, aydın ve kocaeli gibi bir çok şehirde sizin yerinize kredi çekecek yerler mevcuttur. Lakin dediğimiz gibi mümkünse kendi akrabalarınız üzerinden kredi çekmeniz daha karşı olacaktır.

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin firmaları ile komisyonlu kredi almak sizi bir hayli zarara sokacak bir davranış olur. Bu yüzden öneriler bölümünde yer verdiğimiz senetle para bulma yollarını deneyebilirsiniz.


Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

+1+2+3+4+5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Güncelleme:

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin (DETAYLI İNCELEME) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin (DETAYLI İNCELEME) Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
 1. Yağmur

  merhabalar kredi notum düşük olduğu için bankalardan kredi çekemiyorum acil nakite ihtiyacım var kredinizi biz cekelim siz ödeyinle ilgili bilgi almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  • access_time 12 Şub 2018, 3:00
  • Cevapla
  • KrediUzman

   Yağmur Hanım,

   Kredi bizden veya nakit kredi verilir gibi şeyleri ziyaretçilerimize pek tavsiye etmemekteyiz. Zira, normal şartlarda size kredi veren bankalar faiz uygularken, bu tarz yapılar birde onun üstüne faiz eklerler. Senet yapılır vs. Bununla uğraşmanız başınızı ağrıtabilir. Şayet kredi ihtiyacınız acil değilse kredi notunuzu yükseltmenizi ve bankalara o şekilde başvuru yapmanızı öneriyoruz. Kredi notunuzu yükseltmek için yapmanız gerekenleri vereceğim bu bağlantıda okuyabilirsiniz. Buyurun: https://www.uygunkonutkredisi.org/kredi-notu-nasil-yukseltilir/

   • access_time 12 Şub 2018, 4:00
   • Cevapla
 2. acil kredi

  stres ve hizli onayi olmadan kisisel veya isletme kredisi ihtiyaciniz var mi? Eger öyleyse, lütfen bize ulasin privateloaninvestment@hotmail.com

  • access_time 15 Şub 2018, 10:56
  • Cevapla
 3. SERKAN

  20000 tl kiredi lazım yasal takiplerimi kapatacagım 1800 tl geri ödeme il geri ödeye bilirim
  kayseride devlet memuruyum

  • access_time 18 Şub 2018, 0:34
  • Cevapla
 4. yalçın

  merhabalar kredi notum düşük olduğu için bankalardan kredi çekemiyorum acil nakite ihtiyacım var.8000 tl kadar kredinizi biz cekelim siz ödeyinle ilgili bilgi almak istiyorum yardımcı olurmusunuz.

  • access_time 29 Mar 2018, 15:48
  • Cevapla
 5. müslüm bektaş

  acil 15000 tl ihtiyacım var çok acil yardımcı olursanız sevinirim

  • access_time 19 Nis 2018, 12:43
  • Cevapla
 6. müslüm bektaş

  çok acil 20.000 tly ihtiyacim var yardımcı olurmusunuz

  • access_time 26 Nis 2018, 14:14
  • Cevapla
 7. Suzan

  Merhaba bana acil 15 bin lazım yardımcı olurmusunuz

  • access_time 13 Haz 2018, 4:15
  • Cevapla
 8. Selim

  Acil 15 bin lira krediye ihtiyacım var borçlarımı tek bir yerde toplamak istiyorum biz çekelim siz ödeyin altarnatifini kullanma k istiyorum şimdiden teşekkürler

  • access_time 19 Haz 2018, 1:12
  • Cevapla
  • KrediUzman

   Selim Bey,

   Borçlarınız kredi veya kredi kartı ise bankaların borç temizleme kampanyalarına bakabilirsiniz. Detaylar için Borç Kapatma Kredisi bölümümüze geçebilirsiniz.

   • access_time 19 Haz 2018, 1:23
   • Cevapla