Kredi Notu Sıfır Olana Kredi Veren Bankalar

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri Kredi Notu Sıfır Olana Kredi Veren Bankalar
Kredi Notu Sıfır Olana Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşük veya sıfır olan vatandaşların karşılaştıkları en büyük problemlerden biri bankalardan kredi veya kredi kartı alamamalarıdır. Findeks kredi puanı düşük olan vatandaşların çoğu için bankalar nakit ihtiyacını karşılamaya yanaşmıyorlar. Bankaların müşterileriyle finansman olarak yapacakları ticaretlerde aradıkları ilk şart olan kredi puanı çok önemlidir. Peki kredi notu 0 olan vatandaşlara kredi hizmeti sunan bankalar hangileri ? Bu yazımızda sizlere Kredi Notu Sıfır Olana Kredi Veren Bankalar, Kredi Notu Sıfır Olanlara Nasıl Kredi Çıkar ? Kredi notu düşüklere kredi hakkındaki tüm detayları paylaşacağız.

Kredi Notu Sıfır Olanlar Kredi Kullanabilir mi ?

Bankadan nakit ihtiyacını karşılamak isteyen müşterilerin kredi notunun en az 1.300 civarında olması gerektiği bilinmektedir. 1300’den aşağı findeks kredi notuna sahip müşterilerse belli bankalardan bazı şartları sağlamaları durumunda kredi hizmetinden faydalanabilmektedirler. Peki kredi notu sıfır olanlar ? Tabi ki de onların da belli şartlara ve kriterlere uyum sağlamaları durumunda kredi kullanma imkânları vardır. Gelin şimdi birlikte nasıl kullanabileceklerine bir göz atalım.

Hangi Bankalar Kredi Notu Sıfır Olana Kredi Veriyor ?

Findeks kredi notu sıfır olan müşterisine kredi verebilme ihtimali olan bankalar, Türkiye pazarına yeni girmiş veya girmeye çalışan finans kuruluşlarından oluşmaktadırlar. Bir çok vatandaşın ismini bile belki de duymadığı bu bankalardan güven içinde kredinizi kullanabilirsiniz. Aşağıda belirttiğimiz bankalardan çoğunun bulunduğunuz ilde bile şubesi olmayabilir. Günümüzde şube üzerinden yürütülen işlemlerin neredeyse tamamının sanal ortamdan da yapılabildiği göz önünde bulundurulduğunda, rahatlıkla başvurunuzu yapabileceğinizi düşünebiliriz. Mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden Türkiye’nin neresinde olursanız olun işlemlerinizi halledebilirsiniz. Peki kredi notunuz 0 olsa da hangi bankaların size kredi verme durumu var ? İşte o bankalar;

  • BURGANBANK
  • ICBC
  • Citibank
  • Arap Türk Bankası
  • Fibabanka
  • Alternatif Bank
  • Odeabank
  • Kuveyt Türk
  • Aktif Bank
İlginizi çekebilir:  Konut Kredisi İçin Yapılandırma Geldi mi ?

Bu bankalar Türkiye Bankalar Birliği (TBB) tarafından liste bankaları arasında gösterilmiş bankalardır.

Kredi Notu Sıfır Olanlar Nasıl Kredi Alabilirler ?

Yukarıda bahsettiğimiz 6 (altı) bankanın Türkiye sınırları içerisinde şube sayısı sınırlıdır. Yani bulunduğunuz ilde şubeleri olmayabilir. Şube üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen müşterilerin, önce bankaların internet sitesine girerek nerede şubelerinin olduğuna bir göz atmaları gerekmektedir. Ancak başvuru yapmanız için bulunduğunuz yerde şube olmasına gerek yoktur. Kredi notu sıfır olanlar, yukarıdaki bankaların internet siteleri veya mobil şubeleri aracılığıyla rahatlıkla kredi başvurusunda bulunabilirler.

Bu yazımızda sizlere Kredi Notu Sıfır Olana Kredi Veren Bankalar, Kredi Notu Sıfır Olanlara Nasıl Kredi Çıkar ? Kredi notu düşüklere kredi gibi merak edilenleri detaylı olarak vermeye çalıştık. Sormak istediklerinizi yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Kredi Notu Sıfır Olana Kredi Veren Bankalar Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *