Koşulsuz Kredi Veren Bankalar (Şartlar ve Başvuru)

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri Koşulsuz Kredi Veren Bankalar (Şartlar ve Başvuru)
Koşulsuz Kredi Veren Bankalar (Şartlar ve Başvuru)

Bankaların ihtiyaç kredisi hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşların , genelde bankalar tarafından bir takım şartları sağlamaları istenmektedir. Ancak bazı durumlarda bazı bankalar tarafından bu şartlar aranmamaktadır. Banka koşullarına uyum sağlayamadığı için koşulsuz kredi arayan vatandaşlar için araştırma yaptık. Bu yazımızda Koşulsuz Kredi Nedir ? Koşulsuz Kredi Veren Bankalar ve Koşulsuz Kredi Başvurusu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Koşulsuz Kredi Nedir ?

Koşulsuz kredi; kefil talep edilmeden, gelir belgesi gösterilmeden ve ekstra şartların sağlanması talep edilmeden kullanılabilen ihtiyaç kredisi türüdür. Koşulsuz krediden yararlanıp ödemelerini düzenli olarak yapan vatandaşların kredi notu oldukça yükselmektedir. Ödeme yapmayan ya da geciktiren müşterilerin ise kredi notuna negatif puan yansıtılmaktadır.

Koşulsuz Kredi Veren Bankalar Hangileri ?

Koşulsuz kredi veren bir çok banka vardır. Biz size en avantajlı ve en uygun olanlarını sıraladık.

Denizbank

Denizbank tarafından 45.000 TL’ye kadar koşulsuz kredi verilmektedir. Bu kredi için uygulanabilecek maksimum vade sayısı ise 36 aydır. Faiz oranları ise %2,94‘ten başlamaktadır.

QNB Finansbank

QNB Finansbank tarafından %1,79‘dan başlayan faizlerle koşulsuz kredi verilmektedir. Kredide 3 ay erteleme seçeneği mevcutken, kredinin üst limiti müşteri özelinde değişkenlik göstermektedir.

İş Bankası

İş Bankası da 36 aya varan vadelerle ve %1,90 faiz oranından koşulsuz kredi hizmeti sunmaktadır. İş Bankası Koşulsuz İhtiyaç Kredisi’nin üst limiti ise 20.000 TL‘dir.

Akbank

Akbank da 10.000 TL‘ye kadar %1,93‘ten başlayan faiz oranlarıyla Direkt Kredi adı altında koşulsuz kredi hizmeti sunmaktadır. 3 aya kadar erteleme seçeneğinin olduğu bu kredide uygulanabilecek maksimum vade sayısı ise 36 aydır.

Garanti BBVA

Garanti Bankası da 15.000 TL‘ye kadar koşulsuz kredi hizmeti vermektedir. Faiz oranları %1,99‘dan başlayan Garanti Koşulsuz Kredi’den faydalanmak isteyenlerin tercih etmeleri hâlinde 3 aya kadar erteleme seçeneğinden de yararlanma hakları vardır.

İlginizi çekebilir:  Aktif Bank'tan Emeklilere SMS ile Kredi Kampanyası

Odeabank

Diğer bankalara göre daha yüksek faiz oranıyla karşımıza çıksa da, Odeabank koşulsuz kredi kullandırmada diğer bankalara göre daha esnek davranmaktadır. %2,51 faiz oranıyla 18.000 TL‘ye kadar Odeabank Koşulsuz Kredi’den faydalanabilirsiniz.

Koşulsuz Kredi Başvurusu

Koşulsuz krediden yararlanmak isteyen vatandaşlar, başvuru yapmak istedikleri bankaların;

  • Şubeleri
  • ATM’leri
  • Telefon Bankacılıkları
  • İnternet Şubeleri ve
  • Mobil Uygulamaları aracılığıyla detaylı bilgi alarak başvurularını yapabilirler.

Bu yazımızda Koşulsuz Kredi Nedir ? Koşulsuz Kredi Veren Bankalar ve Koşulsuz Kredi Başvurusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Koşulsuz Kredi Veren Bankalar (Şartlar ve Başvuru) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *