KOSGEB Oto Sanayideki Sektörler için Kredi Desteği 2019

Map Anasayfa KOSGEB KOSGEB Oto Sanayideki Sektörler için Kredi Desteği 2019
KOSGEB Oto Sanayideki Sektörler için Kredi Desteği 2019

KOSGEB oto sanayi kredi desteği 2019, Kosgeb’in iş kuranlara olan desteği 2019 yılında da devam ediyor. 50 bin TL’ye kadar hibeli olarak kredi veren Kosgeb, 100 bin TL ve üzeri için de geri ödemeli bir şekilde vermektedir. Çiftçiler için oldukça destek sağlayan Kosgeb, şimdiden oto sanayi de iş kuracaklar için destek imkanı veriyor. Oto saniye de yıkama, servis, kaportacı, motorcu, parça ve aksesuar ticareti gibi daha bir çok sektör için kredi imkanı tanıyor. Eğer sizde oto saniye de iş kurmayı planlıyorsanız, yazımızın devamını okuyarak bilgi sahibi olabilir ve daha bilinçli bir şekilde hareket edebilirsiniz.

KOSGEB Oto Sanayi Kredi Desteği 2019

İş kurmak için sermaye gereklidir. Ancak sermaye olmadığı zaman da kredi çekmemiz gerekebiliyor. Kosgeb’de burada devreye giriyor. Yeni bir iş kuranlara destek amaçlı kredi sağlıyor. 50 Bin TL‘ye kadarını hibe olarak veren Kosgeb, 100 Bin TL‘ye kadarını da geri ödemeli bir şekilde veriyor. Kosgeb’in bu kredisi sayesinde iş kurmak isteyenler finansal sorun yaşamadan, işlerini kurabiliyor.

Kosgeb’e iş başvurusu yaparken nace kodlardan yararlanmanız gerekiyor. Kosgeb sadece bu nace kodlar da bulunan sektörler için kredi veriyor. Bu kodların bir kısmını da sizler için paylaşıyorum. Oto sanayi için işe yarayacak nace kodlar;

  • Motorlu kara taşıtlarının bakım ve onarımı
  • Motorlu kara taşıtlarının parça ve aksesuar ticareti
  • Motosiklet ile ilgili parça ve aksesuarların ticareti, bakım ve onarımı
  • Motorlu kara taşıtlarının ve motosikletlerin toptan ve perakende ticareti ile onarımı
  • Otomobillerin ve hafif motorlu kara taşıtlarının ticareti

Kosgeb’e başvuru yaparken yukarıdaki bu kodlardan yararlanabilir ve böylece kredi alarak iş yerinizi açmak için gerekli adımları atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  İş Yeri Açma Kredisi Veren Bankalar ve (Devlet Destekli 2020)

Ayrıca Kosgeb’den kredi çekerken faizsiz bir şekilde nasıl alabilirsiniz, KOSGEB Faizsiz Kredi Nasıl Alınır? Şartları Nedir? başlıklı konuda sizlere detaylı bir şekilde açıkladık. Paylaştığımız bağlantıya tıklayarak detaylara ulaşabilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

KOSGEB Oto Sanayideki Sektörler için Kredi Desteği 2019 Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *