İstanbul Anadolu Yakası Konut Projeleri 2018 (2019 – 2020 Teslim)

Map Anasayfa Kampanyalar İstanbul Anadolu Yakası Konut Projeleri 2018 (2019 – 2020 Teslim)
İstanbul Anadolu Yakası Konut Projeleri 2018 (2019 – 2020 Teslim)

1. Resim İstanbul Nefes Projesi (Anadolu Yakası)

İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri 2018 listesinde ilk bilgilendireceğimiz projedir. Resim İstanbul Nefes 50 BİN TL peşinat 0,80 vade oranı ile sahiplerini buluyor. 10 yıl vade ile evinize peşinattan hemen sonra taşınabilirsiniz.

Kartal/Samandıra dolaylarında yer almaktadır. Ortadoğu Grup güvencesi ile hayata geçirilen bir projedir. Aşağıdaki görsellerden de göreceğiniz üzre doğa ile iç içe bir yaşam sizi beklemektedir. Şehrin gürültüsünden uzak, doğanın sunduğu sessizlikle hayatınızı sürdürebilirsiniz. Ev fiyatları 384 bin TL‘den başlamaktadır. Doğa ile iç içe olmasının yanında konforlu bir yaşam sürdürebilirsiniz.

Toplamda 28 blok ve 1.310 adet daire bulunmaktadır. Proje totalde 3 etapta oluşturmakla beraber, 14 farklı daire çeşidi inşa edilmiştir. 82.000 m² alan üzerine inşa edilmiştir. Daireler; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak satışa sunulmaktadır. Ek olarak, Kartal konut projeleri yazımızda en iyi 5 projeyi seçtik.

İşte Proje görüntüleri:

2. Sinpaş Finans Şehir (Anadolu Yakası 2018)

Bu proje için bilmeniz gereken ilk şey az katlı bir mimariye sahip olmasıdır. Tamamen insan merkezli ele alınmış ve sokak ambiansları bile buna göre dizayn edilmiştir. Modern olduğu kadar, yüksek duvarlı siteler içerisinde yaşama hissi vermez. Daire büyüklükleri 54-207 m² kare arasındadır. İki kişilik veya kalabalık aileler için düşünülmüş daireler bulunmaktadır. Toplamda 169 konut olması da sakinliğinin ve kişiye olan özel yapısını göz önüne sermektedir. 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 3 çeşit konut tipi vardır. İstanbul finans merkezine yakınlığından dolayı projeye bu isim verilmiştir. Evin özelliklerine biraz değinelim.

  • Tuğla cephaneli balkonlar
  • Kolay ulaşım için metro durağı
  • Uluslararası İstanbul Finans Merkezi hemen yanı başında
  • Hemen yanında dev şehir parkı
  • İlk defa “Erken Satış” ile satışa sunulmakta

3. Nef Sancak Tepe 19 (İstanbul Konut Projesi 2018)

Nef Sancak Tepe projesinde ev sahibi olmanız için iki farklı seçenek sunulmuştur. Dilerseniz %1 peşinat ile 120 ay vade yada ödemenin %50’si peşin %50’side telim edildikten sonra. Bu proje uzun zamandır beklenmekteydi. Modern mimarinin ön planda tutulduğu bu proje de Foldhome konsepti kullanılmıştır.

Foldhome konsepti: Katlanabilir daire anlamını taşımaktadır. Daire içerisine sığmayan odaların katlanır bir hal alarak eve dahil edilmesi teknolojisidir. Bu özellik sayesinde ortalama 5 BİN m² bir ev içerisine sığdırılabilecek odaları evinize kattığınızı düşünün. İstanbul finans merkezine 4 durak yakın mesafede olmasının yanında yakın zamanda metro durağı dahil edilecektir. Hala yapım aşamasında olan Sancaktepe Şehir Hastanesine 2.500 m uzaklıkta bulunmaktadır.

Toplamda 439 daire ve 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilmiştir. Katlanabilir oda teknoloji ile donatılan daireler 60/150 metrekare arasında değişmektedir.

4. Lens İstanbul Konut Projesi

Lensi İstanbul projesinde 1+1 daireler 290 BİN TL’den başlıyor. İstanbul’un en değerli yerlerinden olan Kurtköy bölgesinde yükselmektedir. Proje 33 bin m² alana narin ve bir o kadar güzel öpücük gibi kondurulmuş. Genç ve dinamik mimarinin bütün olanakları kullanılan projede daireler şu şekilde oluşturulmuştur.

  • 1+1 ve 2+1 stüdyo daireler
  • 2+1, 3+1 ve 4+1 loft daireler
  • 85 ticari ünite

Loft Daire: Amerika da ilk olarak ortaya çıkmıştır. Türkçe manası çatı katı anlamını taşımakta. Özelliği ise daire içerisinde olabildiğince az duvar kullanılmasıdır. Bu daire çeşitlerinin Dubleks şekilleri de bulunmaktadır.

Proje TEM otoyolu ve metro duraklarının yakınlarındadır. Şehir içi ulaşım ağlarına yakınlığı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na olan yakınlığıyla hem iç ulaşıma hem dış ulaşıma yakın olursunuz. Bir çok hastane, okul ve alışveriş merkezine yakındır. Kredi desteği ile ev almadan önce Konut Kredisi Hesaplama Sistemi ile bankaları karşılaştırmanızı tavsiye ederiz..

İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri listesi devamlı güncellenmektedir. Projelerle ilgili bilgileri detaylı olarak aktardık. Sormak istediklerinizi aşağıdan bizlere yazabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Düşük Faizli Konut Kredisi Veren Bankalar, Güncel Faiz Oranları

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

İstanbul Anadolu Yakası Konut Projeleri 2018 (2019 – 2020 Teslim) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *