İş Bankası Sınav Tarihi Ne Zaman? 2020

Map Anasayfa Genel Rehber İş Bankası Sınav Tarihi Ne Zaman? 2020
İş Bankası Sınav Tarihi Ne Zaman? 2020

2020 İş Bankası Sınav Tarihi Ne Zaman? Devletin yarı özel bankası olan Türkiye İş Bankası, bankacı olmak isteyenlere kapılarını açıyor. Yeni bir yıla girmemizle beraber İş Bankası, 2020 yılı için personel açığını kapatmak ve yeni şubelerine yeni personel alımları yapmak için şartları yerine getiren herkesi sınava tabii tutmaktadır. Türkiye’nin en büyük bankalarından olan İş Bankasının bünyesine katılıp, bankacı olarak veya farklı pozisyonlarda çalışmak istiyorsanız konumuzun devamını okuyarak İş Bankasının sınav tarihine ve personel alımları ile ilgili şartlarına ulaşabilirsiniz.

2020 İş Bankası Sınav Tarihi Ne Zaman?

1924 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk, tarafından kurulan İş Bankası, o günden bu güne büyüye büyüye gelerek milyonlarca müşteriye hizmet etmektedir. Türkiye’nin her yerinde şubesi bulunan İş Bankası, büyüdüğü için daha çok personele ihtiyaç duymaktadır. Yeni şubelerine ve personel açıklığına ihtiyaç duyulduğu için Müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı, gişe yetkilisi, satış ve müşteri temsilcisi, güvenlik ve şoför gibi bir çok alanda görev yapacak personel alımı yaparak, bir çok kişiye ekmek kapısı sunmaktadır. Bazı pozisyonlar için bankacılık bölümünü bitirmek gerekirken, bazı bölümler içinde 4 yıllık eşit ağırlık bölümlerini bitirmek yeterli olmaktadır. Bir çok şehirde çalışmak üzerine sınav düzenleyen İş Bankasının sınav tarihine ve başvuru şartlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Banka Sınavları 2020

İş Bankası sınav tarihi ve personel alımı ile ilgili sayfa : https://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/Sayfalar/insan-kaynaklari.aspx

Bankada her hangi bir görevde çalışmak isteyenler paylaştığımız bağlantıya tıklayarak İş Bankasındaki açık pozisyonlara ulaşabilir ve bu açık pozisyonlar için sınav tarihlerini ve adaydaki aranan şartları öğrenebilirler. Böylece sınav için başvuru gerçekleştirip, sınava girdikten sonra bankanın istediği puanı almayı başarabilirseniz istediğiniz pozisyonda çalışmaya hak kazanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Odeabank Sınav Tarihi Ne Zaman? 2019

Bankalar yılın belli zamanları yeni personel alımları gerçekleştirebilmek için sınav düzenlerler. Bu sınavlara başvuru yapabilmeniz içinde sizden bazı şartlar isterler. Bu şartlar genelde erkekler için 30 yaşından büyük olmamak, kadınlar için ise 28, askerliği tamamlamış, muaf veya tecilli olmak ve üniversitelerin 4 yıllık bölümünden mezun olmak gibi şartlardır. Tabi pozisyonuna göre şartlar farkılık gösterecektir. Bu şartları karşıladığınızda ise sınav için başvurunuzu gerçekleştirerek, sınava girebilirsiniz. Sizlere bu yazımızda İş Bankasının sınav tarihi ile ilgili paylaşım yaptık. Diğer bankaların sınav tarihlerini de öğrenmek isterseniz bankaların sınav tarihleri ne zaman başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
Loading...
Güncelleme:

İş Bankası Sınav Tarihi Ne Zaman? 2020 Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *