İş Bankası Kredi Kartı Yapılandırma ve Taksitlendirme

Map Anasayfa Kredi Kartları İş Bankası Kredi Kartı Yapılandırma ve Taksitlendirme
İş Bankası Kredi Kartı Yapılandırma ve Taksitlendirme

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Türkiye İş Bankası, müşterilerine destek olmak için kredi kartı borcunu ödeyemeyenlerin borcunu yapılandırıyor. Bu sayede borcunu ödemekte zorlanan kişiler bu yapılandırma ile borçlarını daha rahat ve uzun vadede ödeyebiliyorlar. Eğer siz de İş Bankası müşterisi iseniz yazımızın devamını okuyarak yapılandırma ile ilgili detaylara ve yapılandırmanın nasıl yapıldığına dair önemli bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda İş Bankası kredi kartı yapılandırma, İş Bankası kredi kartı borcu taksitlendirme nasıl yapılır ? gibi merak edilenleri cevaplamaya çalışacağız.

İş Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Türkiye’nin sevilen köklü bankalarından olan İş Bankası; müşterilerinin borçlarını yapılandırarak, daha kolay ödemelerini sağlıyor. Borçları dağ gibi olan ve ödemekte zorluk çeken ya da parasını başka bir durum için kullanacak olanlar yapılandırma ile rahatlayabiliyor. Bankalar, müşterileri borçlarını rahat ödemesi için %20 asgari ödeme tutarı yansıtmaktadır. Geliri borcunu ödemeye el vermeyen kişiler asgari ödemeler ile daha rahat bir şekilde ödeme yapabilmektedirler. Ancak asgari tutarı da ödeyemeyecek kişiler yapılandırmaya giderek borçlarını daha az miktarda ve uzun vadede taksitlendirebiliyor. Özellikle de kara listeye girmeden borcunuzu yapılandırıp, daha uzun vadede taksitli bir şekilde ödemeniz, ileride kredi çekmek istediğinizde sizin için daha faydalı olacaktır. Peki İş Bankası kredi kartı borcu yapılandırma nasıl yapılır?

  1. Size en yakın İş Bankası şubesine giderek, kredi kartı borcu yapılandırmak için başvuruda bulunabilirsiniz.
  2. İş Bankası müşteri hizmetlerini (0 850 724 0724) arayarak müşteri temsilcisine bağlanıp, başvuruda bulunmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Yukarıdaki 2 yol ile kredi kartı borcunuzu taksitlendirmek için gerekli başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru sonucu ise bankanın inisiyatifine göre değişmektedir. Her borç için maalesef ki onay vermemektedirler. Ancak zor durumda olduğunuzu ve ödeyemediğinizi belirttiğinizde banka müşterisini elinde tutmak için borç yapılandırma işlemine onay verecektir.

İlginizi çekebilir:  Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar (Limit ve Başvuru)

Ayrıca bu konulara da bakabilirsiniz;

Bazı vatandaşlar kredi kartı borcunu ödeyemediğinde senetle borç veren kişilere başvurabiliyor. Bu da daha çok borç ödemelerine sebep olabiliyor ve hatta başlarını belaya sokabiliyor. Borcunu ödeyemediği durumlarda senetle borç veren bazı yerler banka gibi inisiyatifli olmuyor. Bu yüzden hem başınızın ağrımaması hem de daha yüksek faiz oranları yüzünden daha fazla para ödememeniz için kredi kartı borcunuzu yapılandırmaya gidip borcunuzu taksitlendirmeniz en güvenilir yoldur.

Bu yazımızda İş Bankası kredi kartı yapılandırma, İş Bankası kredi kartı borcu taksitlendirme nasıl yapılır ? gibi merak edilenleri cevaplamaya çalıştık. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden uzmanlarımızın yanıtlaması için bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

İş Bankası Kredi Kartı Yapılandırma ve Taksitlendirme Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *