İş Bankası Kayıtlı Telefon Numarası Güncelleme

Map Anasayfa Genel Rehber İş Bankası Kayıtlı Telefon Numarası Güncelleme
İş Bankası Kayıtlı Telefon Numarası Güncelleme

İş Bankası Kayıtlı Telefon Numarası Güncelleme nasıl olur? İş Bankası kayıtlı numara güncelleme işlemi hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Bankalardaki numaranızın her daim güncel olması gerekir. Aksi taktirde ne internet bankacılığını ne de mobil bankacılığını kullanamazsınız. Bankalar, güvenlik açısından telefon numaranıza oldukça önem göstermektedir.

İnternet bankacılık işlemlerinde en güvenilir yollardan biri de budur. Eğer biri internet bankacılığı şifrenize ulaşsa bile hattı taktığınız telefonunuza ulaşmadan hiçbir şey yapamaz. Çünkü internet bankacılığı işlemlerinde onay kodu kayıtlı telefonunuza mesaj olarak gitmektedir. Siz o şifreyi internet bankacılığı ekranına girdikten sonra ancak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sebeple de güvenlik açısından bankadaki telefonunuzun güncel olması önemlidir. Sizde bir İş Bankası müşterisi olup kayıtlı telefon numaranızın nasıl güncelleneceğini bilmiyorsanız yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Kayıtlı Telefon Numarası Güncelleme

İş Bankası kullanıcıysanız güncel telefon numaranız bankaya kayıtlı olmadan internet ve mobil bankacılığında işlem gerçekleştiremezsiniz. Ancak telefon numaranızı şuan ki kullandığınız numara ile değiştirerek internet bankacılık işlemlerini yapmaya başlayabilirsiniz.

Bankadaki kayıtlı numaranızı artık kullanmıyorsanız ancak şubeye kimlik kartınız (nufüs cuzdanı) ile giderek numaranızı güncelleyebilirsiniz. Daha önce numara değişikliği müşteri hizmetlerini arayarak yada atmlerden kolayca yapılabiliniyordu. Lakin bankalar güvenlik sebeplerinden dolayı artık sadece şubelerden numara değiştirmektedir. Numaranızı güncellemek istiyorsanız size en yakın şubeye giderek numaranızı değiştirebilir ve internet bankacılığından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bankalardan güncelleyeceğiniz telefon numarası haricinde bir bilgi için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Böylece bilgi güncelleme yada öğrenmek istediğiniz bir şey için müşteri temsilcilerinden daha detaylı öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradığımızda, temsilciye bağlanmak için sesli yanıt sisteminde oldukça bekleyebiliyoruz. Özellikle acil işlemlerde beklemek baya can sıkıcı olabiliyor. Bu yüzden sizlere müşteri hizmetlerini aradığınızda nasıl hızlı bir şekilde bağlanacağınızı İş Bankası müşteri temsilcisine direk bağlan başlıklı yazımızda paylaştık. Bağlantıya giderek nasıl kolay bir şekilde bağlanacağınızı öğrenebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Cumhurbaşkanı Erdoğan Bugün Asgari Ücret Zammını Değerlendirecek!

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

İş Bankası Kayıtlı Telefon Numarası Güncelleme Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

İş Bankası Kayıtlı Telefon Numarası Güncelleme Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
 1. bahtiyar şahin

  bana yardımcı olabilirmisiniz iş cep şifremi ve numaramı güncelliyiyemiyorum

  • access_time 4 Ağu 2019, 15:06
  • Cevapla
  • esra

   bende aynı şekilde şifre ve numara değişikliği yapmak istiyorum siz nasıl yaptınız acaba

   • access_time 21 Eyl 2020, 12:32
   • Cevapla