İş Bankası Gram Altın Fiyatları 2019 (Altın Hesabı Açma)

Map Anasayfa Genel Rehber İş Bankası Gram Altın Fiyatları 2019 (Altın Hesabı Açma)
İş Bankası Gram Altın Fiyatları 2019 (Altın Hesabı Açma)

İş Bankası Gram Altın Fiyatları, Her geçen gün değerine değer katan altın, yatırım yapanlara da oldukça para kazandırıyor. Ülkemizde en güvenilir yatırım aracı olarak görülen altın, diğer yatırım araçlarına göre daha garanti. Kısa vadede az kazandırsa da, uzun vadede oldukça güzel para kazandıran altına ülkemizde oldukça rağbet var. Özellikle de yaş ortalaması 40-60 olan kişiler ellerine geçen parayı altın yapmaya çalışmakta. Önceden sadece kuyumcularda satılan altın, artık bankalarda da satılmaya başlandı. Özellikle teknolojinin de gelişmesi, altını internet bankacılığı sayesinde elimizin altında internetin olduğu her noktadan online olarak altın alıp, satabilirsiniz. İş bankası da bize bu nimetleri sunan diğer bankalardan. İş bankasının gelişmiş internet bankacılığı sayesinde, iş bankası gram altın fiyatlarını öğrenebilir ve dilediğiniz zaman altın alıp, satabilirsiniz. İş bankası gram altın fiyatlarını ve internet bankacılığından nasıl alacağınızı detaylı bir şekilde yazımızı okumaya devam ederek, öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Gram Altın Fiyatları

İş bankasının gelişmiş teknolojisi sayesinde internet bankacılığı ile oturduğumuz yerden bir çok işimizi halledebiliyoruz. Bunlardan biri de altın alıp, satmak. İnternet bankacılığı sayesinde bir kaç saniye içinde güncel altın fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Böylece de istediğiniz zaman altınınızı alabilir veya satabilirsiniz. Gram altın fiyatlarını öğrenmek için izleyeceğiniz yollar ;

  1. https://www.isbank.com.tr/TR/fiyatlar-ve-oranlar/yatirim-fonu-ve-altin/Sayfalar/yatirim-fonu-ve-altin.aspx adresine giderek, günlük altın fiyatlarına tıklayın ve seçeneklerden altını seçerek, gönder tıkladıktan sonra günlük altın fiyatlarnı öğrenebilirsiniz.
  2. Mobil bankacılığına girin. Giriş yapmadan giriş bölümünün altında Fiyat ve Oranlar mevcut. Ona tıkladıktan sonra Bankamız Kurları seçeneğini seçerek Altın fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Altın Hesabı Nasıl Açılır?

İş bankası kullananlar, ister şubeye giderek ister de internet yada mobil bankacılığını kullanarak altın hesaplarını açtırabilirler. İnternet veya mobil bankacılığı kullananlar ise aşağıdaki yolu takip ederek, bir kaç saniye içerisinde altın hesaplarını kolayca açarak, altın alıp satma işlemine başlayabilirler. Ayrıca iş bankasında hesabı olup da internet bankacılığı kullanmayanlar ise iş bankası internet bankacılığı şifre alma konumuza gidebilirler.

  • İlk olarak internet bankacılığına giriş yapın.
  • Daha sonra menüye gelerek, hesaplarım > anında hesap aç > vadelis altın hesabına gelerek altın hesabınızı oluşturabilirsiniz.
İlginizi çekebilir:  Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

İş Bankası Gram Altın Fiyatları 2019 (Altın Hesabı Açma) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *