ING Bank’tan %1,44 Faiz Oranlı Hazır Kredi

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri ING Bank’tan %1,44 Faiz Oranlı Hazır Kredi
ING Bank’tan %1,44 Faiz Oranlı Hazır Kredi

İhtiyaç kredisi almak isteyenlerin ilk araştırdığı bankalardan biri ING Bank’tır. Türkiye’deki bankacılık sistemine getirdiği bir çok yenilikle diğer bankalara öncülük eden ING Bank; şimdi de düşük faizli kredileriyle ön plana çıkıyor. Kişiye özel faiz oranları, kişiye özel mevduat faizleri ve kişiye özel kredi kartı kampanyalarıyla dikkatleri üzerine çeken ING Bank’ın son kampanyası olan %1,44 Faiz Oranlı Hazır Kredi şartları, gereken belgeler, başvuru ve hesaplama tablosunu paylaşacağımız yazımıza başlıyoruz.

%1,44’ten Başlayan Oranlarla İhtiyaç Krediniz ING’de Hazır

ING Bank, müşterileri için hizmete sunduğu ihtiyaç kredisini %1,44’ten başlayan faiz oranlarıyla kullandırmaktadır. Geri ödeme kolaylığı da sağlayan ING Bank, bu yönleriyle en çok araştırılan ve bir çok kişi tarafından tercih edilen bir bankadır. Dilerseniz şimdi ING Bank’ın düşük faizli ihtiyaç kredisinin detaylarına bakalım.

ING Bank Hazır Kredi Şartları

  • T.C. vatandaşı olmak
  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Belgelenebilir bir gelir sahibi olmak
  • Kredi notu yüksek olmak
  • Kredi sicili temiz olmak
  • Başvurulan kredinin ödemesinin gelire uyumlu olması

ING Bank Hazır Kredi Faiz Oranları

ING Bank, bütün kredilerinde faiz oranlarını müşterinin profiline göre belirlemektedir. Başlıkta belirtmiş olduğumuz %1,44 faiz oranı sadece kredi notu en yüksek seviyede olan müşteriler için geçerlidir. Kredi notu düştükçe faiz oranı da yükselmektedir.

İlginizi çekebilir:  Halkbank Personel Alımı 2020 (Güncel)

ING Hazır Kredi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

ING Bank’tan düşük faizli hazır kredi kullanmak isteyen müşterilerin bilmesi gereken önemli hususlar vardır. Bunları biraz açalım.

ING Hazır Kredi Vade Sayısı

Bilindiği üzere geçtiğimiz ay BDDK’nın almış olduğu karar doğrultusunda, standart ihtiyaç kredilerinde vade sayısının en üst seviyesi 60 aydan 36 aya düşürülmüştü. Dolayısıyla ING Bank’ın %1,44 faiz oranlı hazır kredisinden yararlanmak isteyen müşterilerin, kullanabilecekleri maksimum vade sayısının 36 olduğunu bilmeleri gerekmektedir.

ING Hazır Kredi Onay Süreci

ING Bank’tan %1,44 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi çekmek için başvuruda bulunan müşterilerin şartları sağlamaları durumunda, kredilerine anında onay verilmektedir. ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusunu nereden ve ne şekilde yaptığınıza göre de bir takım belgeler istenebilir.

ING Bank %1,44 Faizli Hazır Kredi Başvurusu

ING Bank’tan düşük faizle hazır kredi kullanmak isteyen vatandaşların dört farklı yolla başvuru yapabileceklerini belirtelim.

İnternet Bankacılığı Üzerinden Başvuru

www.ing.com.tr internet sitesi üzerinden ING İnternet Bankacılığı girişi yaparak başvuru yapabilirsiniz.

Banka Şubesi Üzerinden Başvuru

ING Bank şubelerinden size en yakın olanına bizzat giderek hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Mobil Bankacılık Üzerinden Başvuru

ING Bank’ın cep şubesi (mobil uygulama) olan ING Mobil’e giriş yaptıktan sonra başvurular butonundan başvuru yapabilirsiniz.

SMS İle Başvuru

Kredi yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızı doğru ve eksiksiz bir biçimde yazıp 2205′e SMS göndererek başvuru yapabilirsiniz.

ING Bank Düşük Faizli Hazır Kredi Hesaplama Tablosu

Hesaplama tablosunu oluştururken, en yüksek kredi puanına sahip müşterilere uygulanan %1,44’lük faiz oranını baz aldığımızı belirtmek isteriz.

Kredi TutarıFaiz OranıToplam Vade SayısıAylık Taksit MiktarıToplam Geri Ödeme
10.000 Lira%1,4412 Ay929,87 Lira11.158,45 Lira
10.000 Lira%1,4424 Ay512,56 Lira12.301,46 Lira
10.000 Lira%1,4436 Ay375,40 Lira13.514,28 Lira
İlginizi çekebilir:  Ertelemeli Kredi Veren Bankalar (2020 Faiz Oranları, Hesplaması ve Başvuru Şartları)

Bu yazımızda sizlere ING Bank %1,44 Faiz Oranlı Hazır Kredi şartları, gereken belgeler, başvuru ve hesaplama tablosu hakkında detaylı bilgiler verdik. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

ING Bank’tan %1,44 Faiz Oranlı Hazır Kredi Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *