Her Gün 5 Lira Hediye Eden Kredi Kartı

Map Anasayfa Kampanyalar Her Gün 5 Lira Hediye Eden Kredi Kartı
Her Gün 5 Lira Hediye Eden Kredi Kartı

Müşterilerine verdiği kredi kartlarında yaptığı kampanyalarla adından sıkça söz ettiren İş Bankası, kullanıcılarına hediye dağıtmaya devam ediyor. İş Bankası’nın en fazla tercih edilen ve kullanılan kredi kartı olan Maximum Kart, mobil ödemelerde kullanıcılarına hediye lira veriyor. Bu yazımızda Maximum Kart Mobil Ödeme Her Gün Hediye 5 Lira kampanyası detayları, nasıl alınır ve nasıl kullanılır hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

İş Bankası’ndan Her Gün 5 Lira Hediye

İş Bankası müşterilerinin en çok memnun olduğu kredi kartı olan Maximum Kart, kullanıcılarına hediye vermeyi alışkanlık haline getirdi. Kredi kartı kullanan müşterilerine kredi kartı ile yaptıkları harcamalar doğrultusunda Maxi puan vermeye devam eden İş Bankası Maximum Kart, şimdi de cep telefonu üzerinden mobil ödeme yapan abonelerine özel lira hediye etmeye başladı. Dilerseniz şimdi bu hediyenin detaylarını birlikte inceleyelim.

Maximum Kart Her Gün 5 Lira Hediye Nasıl Alınır ?

İş Bankası Maximum Kart Mobil Ödeme Her Gün 5 Lira Hediye Kampanyası ile İş Bankası’nın Maximum Kart’ını kullanan banka müşterileri, cep telefonları ile yapacakları 50 lira ve üzeri mobil harcamalarına karşılık günlük 5 lira olmak üzere toplamda 25 lira hediye kazanma şansına sahip olabiliyorlar. Maximum kartı kullanarak kazanılacak olan 25 lira, kart müşterilerinin hesaplarına Maxi puan olarak yansıtılacaktır. Karta yansıtılan Maxi puanlar aracılığıyla da İş Bankası müşterileri bedava alışveriş yapabilme şansına sahip olacaklardır.

Kampanyaya Dahil Olmayan Kartlar Hangileridir ?

Maximum Kart Her Gün 5 Lira Hediye kampanyasından faydalanabilmek için; İş Bankası Maximum Kredi Kartı sahibi müşterilerin bankamatik kartlarının da olması gerekir. Maximum Kart Mobil Ödeme Her Gün 5 Lira kampanyasına dahil olmayan kartlar ise şunlardır :

  • Ticari Kredi Kartları
  • Vadematik Kart
  • Maximum Aidatsız Kartlar
  • İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartları
  • Maximum Fırsat Kartları
İlginizi çekebilir:  Turkcell'den hediye 22 GB İnternet

Her Gün 5 Lira Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim ?

Maximum Kart sahiplerinin kampanyadan faydalanabilmeleri için gereken şartlar şunlardır;

  • Cep telefonundan mobil ödeme yapmak
  • Tek seferde en az 50 liralık harcama yapmak
  • Hem Maximum Kart hem de banka kartı kullanmak

Yukarıdaki şartları sağlayan müşteriler yaptıkları her 50 liralık mobil ödemenin ardından 5 lira hediye Maxi puan kazanacaklardır. Kampanya kapsamında Maximum Kart sahiplerine mobil alışveriş karşılığında verilecek olan 5 lira hediyeden faydalanabilmek için kart sahiplerinin mutlaka mobil ödeme yöntemiyle harcama yapmaları gerekmektedir. Kredi kartlarının temassız özelliğiyle yapılan alışverişler, kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.

50 liralık mobil ödeme karşılığında verilecek 5 liralık hediye kampanyasından en fazla 5 kere faydalanılabilir. Toplamda en fazla 25 lira hediye edilecektir.

Hediye Edilen 5 Lira Nasıl Kullanılabilir ?

Maximum Kart mobil ödeme yöntemiyle yapılan alışverişlerde hediye edilen 5 lira (en fazla 25 lira) kart sahiplerine Maxi puan olarak yükleneceği için, yüklenen Maxi puanlar İş Bankası’yla anlaşmalı tüm noktalarda bedava alışveriş için kullanılabilirler.

Bu yazımızda Maximum Kart Mobil Ödeme Her Gün Hediye 5 Lira kampanyası detayları, nasıl alınır ve nasıl kullanılır hakkında detaylı bilgiler verdik. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Her Gün 5 Lira Hediye Eden Kredi Kartı Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *