Halkbank Pos Destek Telefon Numarası (0 212 365 75 85)

Map Anasayfa Müşteri hizmetleri Halkbank Pos Destek Telefon Numarası (0 212 365 75 85)
Halkbank Pos Destek Telefon Numarası (0 212 365 75 85)

Değerli okuyucularımız sizlere bu yazımızda Halkbank Pos Destek arıza hattı (telefon numarası) hakkında ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından aktif edilen yeni düzenlemeler ile beraber, artık hemen hemen birçok işletmede YazarKasa Pos ürünlerinin kullanılması tamamen bir zorunluluk durum olmuştur. Bu YazarKasa Pos cihazının bir miktar maliyetli olmasından dolayı da, birçok işletme, bu konuda ücretsiz olan seçeneklere yön vermekte ve ücretsiz pos seçeneklerini de değerlendirme altına almaktadır. Halkbank yeni nesil YazarKasa Pos ise bu arayış içerisinde giren işletmeler için bulunmaz bir nimet olmuştur. İşlem kolaylığı sayesinde işletmeyi birçok yükten çok daha hızlı şekilde kurtaran bu YazarKasa Pos cihazları, ödemelerin kayıt altına alındığı muhteşem bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Peki, bir işletme sahibi Halkbank’ın sunmakta olduğu Pos cihazlarını nasıl ücretsiz olarak alabiliyor bunu sizlere açıklayalım.

Halkbank Pos Cihazı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank’ın ücretsiz olarak müşterilerine vermekte olduğu bu Yazarkasa Pos cihazı, normal yazarkasanın daha küçük boyutlarda olmasına ek olarak daha taşınabilir bir formatta işletmelerin karşısına çıkıyor. Önceki yazarkasalara göre son derece hızlı olmasıyla beraber, ödeme konusunda pratiklik veren bu cihaz, işlem hızı bakımından oldukça ideal olarak görülüyor.Halkbank yeni nesil yazarkasa pos cihazı başvuruları için internet bankacılığı veya Halkbank şubeleri üzerinden başvurular alınmaktadır. Halkbank ile işletmeniz arasında yapılan çeşitli anlaşmalar sonucunda yapılan değerlendirmelerin ardından tarafınıza olumlu ya da olumsuz sonuç bildirilmekte, bu sayede ücretsiz olarak Halkbank yazar kasa pos cihazına sahip olabilmektesiniz.

Halkbank Pos Cihazının Avantajları

Halkbank yeni nesil yazarkasa pos cihazı, birbirinden önemli ve ayrıcalıklı avantajları sizlere sunmakta ve sağlamış olduğu bu avantajlarla işletmenizin hizmet kalitesine oldukça katkı sağlamaktadır. Peki, söz konusu bu yeni nesil yazarkasa pos cihazının ne gibi avantajları vardır bunlara bakalım.

 • -Yazarkasa pos cihazı ile yalnızca nakit ödemeler için değil de, kredi kartı veya banka kartı ödemeleri de yapılabilmektedir.
 • -Eski cihazlarda işlemler iki üç adımda tamamlanırken, bu cihazda tek adımda tamamlanmaktadır.
 • -Kart sahiplerinin nakitleri olmasa bile alışveriş yapmasını sağlarsınız.
 • -Düzenli yapısı sayesinde zamandan ve maliyetten tasarruf sağlanır.
 • -Taşınabilirdir ve bu nedenle heryerde kullanılabilir.
 • -Ödeme konusunda tüm bankalar ile anlaşmalı çalışır.
 • -Yurt içi veya yurt dışında düzenlenmiş tüm Visa ve MasterCard logolu banka ve kredi kartlarını kabul edebiliyorsunuz.
 • -Söz konusu cihazlar, ödeme kaydı noktasında, sürekli olarak veri tabanına kayıt edilmekte ve işlemlerin durumları not alınmaktadır. Bu sayede ödemeleriniz sürekli olarak raporlar olarak saklanmaktadır.
İlginizi çekebilir:  Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma (HEMEN)

Paraf uygulamalarından yararlanmak üzere Web Üyesi İşyeri olursanız:

 • – Paraf ile ister taksitli ister tek ödemeli işlem yapabilirsiniz.
 • – Paraf için düzenlenen kampanyalar kart sahiplerine yazılı ve görsel çeşitli kanallarla duyurulduğundan müşteri sayınızı artırabilir, bilinirliliğinizi ve işlem hacminizi üst seviyelere çıkarabilirsiniz.
 • – Paraf sahiplerine ödüller verebilir, ödülleri işyerinizde tekrar kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Böylece işlem hacminiz kadar müşteri sadakatine de katkı sağlarsınız.

Kartlı işlemlerle ilgili olan tüm bilgi kontrolleri (kayıp, çalıntı, iptal edilmiş, geçersiz kart vb.) bankamız tarafından otomatik olarak yapıldığı için güvenli işlem yapılmış olur.İşlemler kısa sürede gerçekleştiğinden ödemelerde zaman kaybını azaltır, taksit vb. uygulamalarla işlem hacmini artırır, cironuzu yükseltirsiniz.İşyerinizde nakit bulundurma riski en aza indirgenmiş olur.

Halkbank Pos Destek Hizmet Numarası

0 212 365 75 85 POS Destek Hattı’ndan 7 gün 24 saat hizmet alabilir, POS işlemlerine ilişkin her türlü talep ve sorularınızı iletebilirsiniz. Bu numara sizlere günün her saatinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ekstra bir ücret ödemesi yansımadan pos cihazınızı aldığınızdan kurulumuna kadar geçen süre içerisinde tüm sorunlara cevaplar bulunabilmektedir.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Halkbank Pos Destek Telefon Numarası (0 212 365 75 85) Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *