Halkbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma ve Taksitlendirme

Map Anasayfa Genel Rehber Halkbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma ve Taksitlendirme
Halkbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma ve Taksitlendirme

Halkbank kredi kartı borç yapılandırma, Kredi kartınızın borçları birikmiş ve ödeyemeyecek duruma gelmiş iseniz, bankaların borç yapılandırma hizmetine başvurabilirsiniz. Böylece borcunuzu uzun vadelere böldürerek daha ödemenizi daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bazı vatandaşlar, yapılandırma yerine başka yollara başvurabiliyor. Senetle para veren yerler gibi yerlere giderek para alabiliyor. Ancak böyle yer her zaman güvenli olamayabiliyor ve daha yüksek faiz oranı ile sizlere kredi hizmeti sağlayabiliyorlar. Lakin kredi kartını kullandığınız bankanın yapılandırma hizmetini kullanmanız en doğru yol. Sizlere daha az bir faiz ile ödeme planı çıkararak, banka cebinize göre aylık tutarda taksitlendirme yapacaktır. Yazımızın devamında sizlere Halkbank kredi kartı borç yapılandırma işleminin nasıl yapıldığını paylaştık. Yazımızın okumaya devam ederek borç yapılandırmanın nasıl yapıldığı hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

Halkbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma

Kredi kartlarını gelirimize göre kullandığımız zaman bir çok şeyi nakit para ödemeden alabiliyoruz. Ancak gelirimize göre kullanmadığımız zaman kredi kartları bizleri oldukça kötü bir şekilde etkileyebiliyor. Düzensiz bir şekilde harcama yaptığınız zaman ise kredi kartı borcunuzu ödeyemez hale gelebiliyorsunuz. Hatta asgari ücret bile fazla gelebiliyor. Bu durumda da bankanın takibine ve kara listesine girmeden yapılandırmaya gitmemiz gerekiyor. Eğer bankanın kara listesine girersek, 5 yıl boyunca ne kredi kartı ne de kredi alabiliyoruz. Eğer sizde Halkbank müşterisi olup, kredi kartı borcunuzu ödemekte zorlanıyorsanız, aşağıdaki yollar ile bankaya borç yapılandırma için başvurabilirsiniz.

Halkbank Kredi Kartı Borcu Nasıl Yapılandırılır?

12 ay vadeye kadar taksitlendirme yapabileceğiniz Halkbank’da %2,25 faiz oranı ile yapılandırabilirsiniz. Böylece borcunuzu daha uzun vadeye yayarak kolay bir şekilde ödemenizi yapmaya başlayabilirsiniz. Borç yapılandırmak için başvurabileceğiniz kanallar;

  1. İnternet ve Mobil Bankacılık
  2. Şubeler
  3. 0850 222 0 400 numaralı müşteri hizmetleri
İlginizi çekebilir:  Üniversite Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar

Yukarıda bulunan bu 3 yol ile kredi kartı borç yapılandırması için başvuruda bulunabilirsiniz. Bankalar her zaman borç yapılandırma işlemini kabul etmeye biliyor. Genelde kabul etseler de bazı durumlar da red alabiliyorsunuz. Bu gibi durumlarda ise diğer bankalardan borç kapatma kredisi çekebilirsiniz. Diğer bankaların borç kapatma kredisi sayesinde mevcut bankanızdan belki de daha az faiz oranı ile kredi çekebilirsiniz. Detaylar için borç kapatma kredisi veren bankalar başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Halkbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma ve Taksitlendirme Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *