Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018 [ANINDA SMS BAŞVURU VE ONAY]

Map Anasayfa İhtiyaç Kredileri Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018 [ANINDA SMS BAŞVURU VE ONAY]
Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018 [ANINDA SMS BAŞVURU VE ONAY]

Gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkındaki en kapsamlı bilgilendirme ve başvuru yolları bu yazımızda yer almaktadır. Gelir belgesiz kredi demek maaş bordrosuz, belgesiz, kefilsiz ve hatta vergi levhasız kredi imkanı demektir. Sadece bir dakikanızı ayırıp başvuru yapıyorsunuz ve kredi cevabınız anında size iletilmektedir. Türkiye de hizmet veren bankalar yılın belirli dönemlerinde kredi notu düşüklere, kamu çalışanlarına ve emeklilere faizsiz kredi veya düşük faizli kredi imkanları sunmaktadırlar. Bu yazımızda da anında başvuru ve onay ile gelir belgesiz kredi veren bankaları sıralayacağız.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018

Kredi Veren Bankalar Kredi Limiti Faiz Oranı Belge Vade
OdeaBank 35.000 TL %3,44 İsteyebilir 48 Ay
ING Bank 50.000 TL %2,79 Yok 48 Ay
Enpara 30.000 TL %2,93 Yok 48 Ay
Akbank 35.000 TL % 2,84 Yok 48 Ay
N Kolay Kredi 30.000 TL %2,89 Yok 48 Ay
TEB Pratik 12.500 TL %2,79 Yok 36 Ay
ING Bank Mini 5.000 TL %2,79 Yok 48 Ay
CEPTETEB 30.000 TL %2,79 Yok 48 Ay

Bilgilendirme! Gelir belgesiz kredi başvurusu yaparken dikkat etmeniz önemli bir husus var. Bankaların özelliklerini iyice okuduktan sonra başvurunuzu yapmalısınız. Zira her bankaya peş peşe başvuru yapmanız sizin kredi notunuzu düşürebilmektedir. O yüzden bankaları ve sundukları avantajları dikkatlice okuyun ve size uygun olan krediye başvuru yapın. Size en uygun banka, müşterisi olduğunuz bankadır.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar [30 BİN TL ALTI OLANLAR!]

Birazdan da bahsedeceğimiz bankaların bir kısmı gelir belgesiz kredinin yanında bu krediler için sizlerden herhangi bir kredi tahsis ücreti de talep etmemektedirler. Akabinde internet üzerinden anında başvuru yapacağınız düşük faizli ve uzun vadeli krediler de yer almaktadır. Çalıştınız halde gelir belgesi temin edemeyen, sigortalı veya sigortasız çalışan herkesin faydalanabileceği kredilerdir.

İlginizi çekebilir:  Çalışan Annelere Destek 200 Euro'dan 300 Euro'ya Çıkarıldı (Başvuru Nasıl Yapılır ?)

Enpara Gelir Belgesiz Kredi:

Gelir belgesiz kredi için internet üzerinden başvurunuzu Enpara.com üzerinden yapabilirsiniz. Kredi için hiç bir belge istenmemekte ve 30.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. En fazla 48 ay kullanabileceğiniz kredinizi % 2,93 faiz ile başlayan faiz oranları ile geri ödeyebilirsiniz. 30.000 TL için 48 ay vade seçtiğiniz zaman toplam geri ödemeniz 47.907 TL civarında olur ve aylık taksitler 998 TL olur. Enpara online kredi için hiçbir dosya ücreti alınmamaktadır.

Enpara Örnek Hesaplama (30.000 TL için)

Enpara Gelir Belgesiz Kredi 2018, kefilsiz kredi veren bankalar 2019 ve 2020
Enpara Gelir Belgesiz Kredi 2018

N Kolay Kredi ile Belgesiz, Kefilsiz, Evraksız Kredi:

 • N Kolay kredi AktifBank tarafından sunulan bir hizmettir.
 • Bu krediyi diğer bankalardan ayıran en önemli özellik ise kredi notuna asla bakmamasıdır.
 • Kredi notunuz düşükte olsa belgesiz kredi veren AktifBank bu krediyi %2,89 faiz oranı ile vermektedir.
 • Yine online başvuru ile bu bankadan da en fazla 30.000 TL talep edebilirsiniz.
 • Kredinin toplam geri ödemesi 54.521 TL ve vadesi 48 aydır.
 • N Kolay kredi aylık taksitleri ise 1.130 TL‘dir.
 • Kredi masrafı olarak bu miktarı için 150 TL dosya masrafı ödersiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar yazımızı okuyarak, belgesiz olarak anında kredi kartı başvurusunda da bulunabilirsiniz.

CEPTETEB Anında, Belgesiz Kredi Başvurusu:

CEPTETEB ile mobil cihazınızdan anında kredi başvurusu yaparak anında onay alabilirsiniz. Yine bu başvuru için de kredi tahsis ücreti yani herhangi bir masraf ödemiyorsunuz. Online ve belgesiz imzasız olduğu için bu kredinin üst limiti de 30.000 TL’dir. Krediyi kullanan kişi için sağlık sigortası yapılır. 48 ay(4 yıl) vadeli bu kredi faizi ile birlikte toplam 44.928 TL civarında size yansımaktadır. Bu bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranı ise %2,79’tur. Faiz oranlarının bu denli yüksek olması haliyle kredinin anında onaylanması ve belgesiz temin edilmesinden ötürüdür.

ING Bank Mini Kredi [5 BİN TL]:

ING bank gelir belgesiz olarak iki kredi çeşidi sunmaktadır. Kredilerden birisi 5.000 TL’lik acil nakit ihtiyaç kredisi için diğeri ise 50.000 TL limitli ihtiyaç kredisi. 50.000 TL’lik krediye ait özellikler aşağıda ki 20 BİN TL’den yüksek tutarlı krediler başlığı altında ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

5.000 TL acil ve düşük tutarlı kredi ihtiyacınızı karşılamak için tasarlanmıştır. Başvuru için ING bank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Diğer bir kolay seçenek ise ING Bank resmi internet sitesine girerek başvuru formu doldurarak başvuru yapmaktır. Kredinin faiz oranı diğer bankalara göre yükse ve %2,79‘tür. Kredi tutarı düşük olduğu için ödemeniz gereken masraf tutarı da 25 TL tutmaktadır. 48 ay vade ile kullandığınızı var sayarsak aylık kredi taksit tutarınız 170 TL’dir.

Kefilsiz kredi veren bankalar: ING Bank 2018 özellikleri
Kefilsiz kredi veren bankalar: ING Bank 2018 özellikleri

TEB Pratik Kredi ile Anında İhtiyaç Kredisi:

Birazdan vereceğimiz adres üzerinden TEB anında ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun cevabı bir kaç dakika içerisinde telefonunuza gelmektedir. Faiz oranı %2,79’tir. Gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında en az vadesi olan banka TEB’dir. Kredinin vadesi 48 ay’dır. Başvurunuz için nüfus cüzdanınız yeterlidir. Yada ehliyetiniz de olabilir. Kredi masraf tutarı 26 TL. SMS başvurusu için TC kimlik numaranızı 4466‘a mesaj atabilirsiniz.

Hemen özel faiz oranlarıyla TEB Pratik İhtiyaç Kredisi’ne başvurun, cevabı anında cebinize gelsin. Pratik Kredi maksimum limiti 12.500 TL dir. TEB müşterisi olmasanız bile tüm nakit ihtiyaçlarınız için hemen online kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru için TEB bankasını ziyaret ediniz.

https://www.youtube.com/watch?v=T4lcD8STFmY

Akbank Şubeye Gitmeden Kredi Belgesiz:

Akbank Direkt Kredi ile 30.000 TL ye kadar olan ihtiyaçlarınız için hazırlanmıştır. Bu krediyi diğerlerinden ayıran bir özelliği de ertelemeli olmasıdır. Krediyi aldıktan sonra 2018 de ödemeye başlıyorsunuz. Online ortamda yaptığınız kredi onayınız saniyeler içerisinde hesabınıza yansıyabilir. % 2,89 faiz oranı ve 48 ay vade ile verilir. 30.000 ilin aylık taksitleriniz 927 TL dolaylarında olur.

# Akbank için gelir belgesiz kredi başvurusunun bir başka yolu ise ATM’dir. Akbank ATM’si üzerinden de belgesiz, bordrosuz, kefilsiz bir şekilde kredi kullanabilirsiniz. ATM üzerinden alabileceğiniz kredi limiti 10.000 TL’dir.

30 BİN TL Üstü Gelir Belgesiz Kredi Veren Banklar 2018

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Yüksek Limitler İçin 2018 ve 2019
Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Yüksek Limitler İçin

Yukarıda bahsettiğimiz gibi bazı bankaların mini kredilerinin yanında 30.000 TL üzerinde belgesiz kredi imkanları vardır. Fakat buradaki bazı bankalar sizden ek belge isteyebilirler. Bunun sebebi kredi notunuzun düşüklüğü olabilir. İşte o bankalar…

İlginizi çekebilir:  Kredi Kartı Limiti Arttırıldı

ING Bank 50.000 TL Belgesiz Kredi:

Yukarıda bahsi geçen ING Bank mini krediden ayrı olarak ihtiyaçlarınızı tam karşılamanız için gelir belgesiz yüksek limitli kredi paketi de sunmuştur. Gelir belgesiz kredi veren bankalar içerisinde gerekli gördüğünde belge isteyen bir bankadır ING Bank.

 • Kredi çeken kişiye hayat sigortası yapılmaktadır.
 • Kredinin limiti yüksek olsa da faiz oranı diğer bankalar göre düşük ve %2,79‘tür.
 • 50.000 TL’lik kredi için aylık taksit tutarınız 1.541 TL ve toplam geri ödemeniz 73.968 TL olmaktadır.
 • Ayrıca kullanacağınız kredi limitinin binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti ödersiniz. ( 50.000 TL için 250 TL ödersiniz.)

OdeaBank Online Kredi (Belge İsteyebilir):

 • OdeaBank ile 35.000 TL’ye kredi kullanabilirsiniz.
 • Üstelik kredi başvurunuzu telefon üzerinde de gerçekleştirebilirsiniz.
 • SMS bölümüne NAKIT boşluk TCKN yazıp 8444’e mesaj atarak kredi başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.
 • %3,44 faiz oranı ile kullandığınız 35.000 TL krediyi 48 ay vade geri ödeyebilirsiniz.

DenizBank Kefilsiz Cebimde Kredi (SMS ile 55 BİN TL)

Banka bu kredi kampanyasını “Evrak yok, kefil yok!” duyurusu ile halka sunmuştur. Onaylanan başvurunuz evraksız olarak hemen banka hesabınız havale edilsin. 55.000 TL kredinin kefilsiz alınabilmesi için gelirinizin belgelenmesi gerekmektedir. Yahut kredi notunuzun yüksek olması şartı aranmaktadır. Bu konuyu yazımızın başında belirtmiştik. Denizbank müşterisi olmayan kişilerin sadece nüfus cüzdanları ile şubeye gitmeleri kâfidir. Dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise onaylanan kredinizi aynı gün içerisinde iptal edebilirsiniz. Bir gün sonra iptal etmeniz işlemi geri almaz.

Kefilsiz Denizbank kredi başvurusu için KREDİM yazarak T.C. Kimlik Numaranızı 3280’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Başvurunuzun akıbeti 5 dakika içerisinde mesaj olarak size bildirilir. Kredi faiz oranı ise %2,78 olarak belirtilmiştir.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında detaylı bilgiler için bankaların müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Kredi notu düşük olan kişiler, Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar yazımızda yer alan bankaya başvuruda bulunabilir.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

6 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 5 (6 puan, ortalama: 4,33 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018 [ANINDA SMS BAŞVURU VE ONAY] Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018 [ANINDA SMS BAŞVURU VE ONAY] Yazısı İçin Yapılan Yorumlar.
 1. Hatice Atagül

  Teşekkür ederim gerçekte harika bilgilendirici bir paylaşım olmuş. Yalnız bu krediler için kredi notunun biraz iyi olması daha iyi olmalıymış diye duymuştum.

  • access_time 19 Şub 2018, 2:59
  • Cevapla
 2. sezer

  bna 5 bin lira lazım 2 aylına veya taksitli

  • access_time 19 Şub 2018, 16:56
  • Cevapla
 3. ali

  Acil durum krediniz için şimdi bize ulaşın

  • access_time 28 Şub 2018, 12:42
  • Cevapla
  • tugay

   0531951xxxx bana bu sabah acil senetle kredi para lazım faizli sekilde öderim.

   • access_time 5 Mar 2018, 1:30
   • Cevapla
  • kardelen

   bana ulaşır mısınız lütfen

   • access_time 9 Nis 2018, 16:32
   • Cevapla
  • Faruk

   Nasıl ulaşacaz size ben kredi istyorum

   • access_time 2 May 2018, 1:31
   • Cevapla
  • Furkan kahraman

   Nasıl ulasacagiz

   • access_time 22 Haz 2018, 1:44
   • Cevapla
   • KrediUzman

    Furkan Bey,

    Bankaları karşılaştırdık. Size en uygun bankaya başvuru yapmak için banka şubesine veya müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

    • access_time 22 Haz 2018, 2:18
    • Cevapla
 4. Muharrem

  Iyı çalısmalar cok acil 6.000 tl lazım 3 ay sonra ödemeli faiz farketmez acil muim mesele

  • access_time 1 Nis 2018, 0:48
  • Cevapla
 5. Cuma

  Slm ist avcılar 15bin 20bin kredi çekemiyorum kredi puan o kanuni takip öde para almiyorsaniz arayi istanbul

  • access_time 2 May 2018, 19:02
  • Cevapla
 6. nurullah

  buyrun yardımcı olabildiğim kadar olurun

  • access_time 12 Tem 2018, 17:50
  • Cevapla
 7. selim

  alakası bile yok n kolay başvurdum metni aynen yazıyorum buraya. “Üzgünüz, bu kredinin seni zorlayabileceğini düşünüyoruz. Bu yüzden şu an için sana istediğin tutarı veremiyoruz.
  Unutma, kredi kullanmak için kredi notunu iyileştirmen gerekir. Bunun için aşağıda neler yapabileceğini yazdık. Kredi notunu iyileştirdiğinde sana özel tekliflerle tekrar karşında olacağız.” hani kredi notuna göre işlem yapmıyorlardı !!!

  • access_time 30 Tem 2018, 12:16
  • Cevapla
 8. FETİYE AYMAN

  icralarımı tek seferde ödeyebilmek için 40.000tl ye ihtiyacım var kamuda çalışıyorum kesin kredi çıkarmı

  • access_time 12 Eki 2018, 14:04
  • Cevapla
 9. TAYİBE YAVUZ

  20 tl ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  • access_time 31 Eki 2018, 11:22
  • Cevapla
 10. yunus

  slm ben yunus bana acil 10bin tl lazım bana yardımcı olurmusunuz kamuda çalışıyorum

  • access_time 21 Kas 2018, 13:33
  • Cevapla
 11. Muhammet

  Banada acil 15 bin lazım

  • access_time 10 Kas 2020, 21:51
  • Cevapla
 12. Arzu

  Bana 7bin lazım yardımcı olursanız sevinirim

  • access_time 8 Ara 2020, 15:26
  • Cevapla