Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Map Anasayfa Kredi Kartları Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar
Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar hakkında ayrıntılı olarak bir araştırma yaptık. Bilindiği gibi bankaların kredi kartı imkanları artık çok hafifleşti. Zira bankalardan kredi veya kredi kartı almak için şubeye bile gitmeye gerek kalmıyor. Bu bağlamda kredi kartı almanın ne kadar kolay olduğunu anlayabiliyoruz. Öyle ki bahsedeceğimiz kredi kartlarına başvuru yapmak için bir SMS atmanız yeterli olacaktır. Bonus, maksimum, worldcard, axes ve paraf kredi kartlarını bir takım yollar ile alabilmeniz mümkündür. Yazımızın sonunda kredi kartı alabilmeniz için bazı yollardan bahsedeceğiz. Bu yollar ile kredi kartı almanız mümkün olabilir.

Ev hanımları, sigortasız işçiler, emekliler ve öğrenciler için gelir belgesiz kredi kartı almanın yollarını yazımızın devamında görebilirsiniz. Emekliler için kredi kartı almak oldukça kolaydır. Emekli maaşını hangi bankadan alıyorsa oraya kredi kartı başvurusunda bulunabilir. Bu şekilde emeklilerimiz kolaylıkla kredi kartı sahibi olabilirler.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi

İlk olarak belirtelim ki, gelir belgesi istenmeyen bir diğer durum ise öğrenci başvurularıdır. Öğrenciler maaş bordrosuz kredi kartı alabilirler. Akabinde bu kredi kartları için sadece başvuruda bulunmaları yeterlidir. Yazımızın başında da belirttiğimiz üzere kredi kartı sahibi olmak artık eskisi kadar meşakkatli bir durum değildir.

Finansbank gelir belgesiz kredi kartı ile 1.500 TL ye kadar hediye para sahibi olabilirsiniz. Harcadıkça kazandıran bir karttır. Acil ihtiyaçlarınız için düşünülmüş nakit avans özelliği ile küçük çaplı tutarlarda kredi çekebilirsiniz. Nakit avans ödemelerinizi 12 ay vade ile yapmanız mümkündür. Başvuru için finansbank internet şubesine girmeniz yeterlidir. Cardfinans GO kredi kartı 18-26 yaş aralığında ki öğrenciler için verilmektedir. Bu kredi kartı için gelir belgesi temin etmenize gerek yoktur. Detaylar ve başvuru için Finansbank Kredi Kartı Başvurusu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu, Şartlar, Limit Hesaplama (Güncel)

YapıKredi kredi kartı, bankası üzerinde birikimiz varsa kredi kartı almanız daha kolaydır. Birikiminizin veya o banka ile çalışmamanız kredi kartı almayacaksınız anlamına gelmiyor. Yapı Kredi World kredi kartı başvurusu için WORLD boşluk TCKN 4421‘e SMS atmanız yeterlidir. Detaylar ve özellikler için Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu bölümümüze geçebilirsiniz.

Ev Hanımları İçin Gelir Belgesiz Kredi Kartları

Ülkemizin önde gelen bankalarından TEB ve Şeker Bank ev hanımları üzerine kredi kartı vermektedirler. Eşinizin, kardeşinizin veya kızınızın üzerine ev hanımı kredi kartı alabilmeniz de mümkündür. (Diğer başvuru yolları yazımızın sonunda yer alacaktır.) Esasen ülkemizde ki bir çok banka Akbank, HSBC, Deniz Bank, ING, finansbank, garanti bankası, Ziraat Bankası ve Şeker Bank ev hanımlarına belirli koşullarda kredi kartı verebilmektedir.

TEB Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi Kartı:

Tamamen kadın harcamalarına yönelik indirimlerle dolu bir kredi kartı. Üstelik kozmetik ve giyim harcamalarında harcadıkça puan kazanıyorlar. 100 TL üzerinde yapacağınız alışverişleriniz için %5 bonus puan kazanırsınız. Küçük bir hesapla ile söylersek; 200 TL harcamanıza 10 bonus puanı kazanırsınız. Tabi bu bonuslar 200 TL ile sınırlıdır. TEB She Card, bonus kredi kartının bütün özelliklerini taşımaktadır. TEB ve Şeker Bank’ın ev hanımlarına verdiği kredi kartları hakkındaki detaylı bilgilere ulaşmak için Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Almanın Yolları (ÖNEMLİ)

gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar, çalışmayanlara kredi kartları, gelirim yok nasıl kredi kartı alabilirim, anında koşulsuz kredi kartı veren banka hangisi,
Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar 2020

Bankalar kredi kartı vermek için bir çok kolaylık sunmuştur. Bunlardan ilki hesap hareketlerinizin yoğunluğu. Şöyle izah edelim. Kredi kartı almak istediğiniz banka üzerinden bir hesap açtırabilirsiniz. Açtırdığınız hesabınızda küçük birikimler yapın. Bu yüzden vadesiz olarak açtırdığınız hesabınıza 3-4 ay boyunca para yatırıp çekin. Yani hesabınızı aktif olarak kullandığınızı bankaya göstermiş olursunuz. Kredi kartı başvurusu yapmadan yaklaşık 1 ay önce hesabınıza elinizden geldiğince yüklü miktarda para yatırabilirsiniz. Akabinde bankaya kredi kartı başvurusunda bulununuz. İlk etapta size düşük limitli bir kart verebilir ama ödemelerinizi düzenli olarak yaparsanız limit yükseltmesi yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kredi kartları verilirken kredi notuna bakılarak verilmektedir. Bu yöntem ile kredi notunuz düşük olsa dahi kredi kartı alabilmeniz mümkündür.

İlginizi çekebilir:  Kredi Kartı Aidatı

Diğer bahsetmek istediğimiz yöntem ise kira gelirleri vb. gelirlerinizi belgelemektir. Kiraya verdiğiniz bir eviniz varsa aylık aldığınız o kira gelirini belgelemeniz yeterlidir. Bu şekilde de gelir belgesi sayılmaktadır. Zira başka bir yerden olan gelirinizi belgelemeniz kredi kartı almanızı çokça kolaylaştırır. Çiftçiler için tavsiye edeceğimiz bankalar; ziraat bankası ve TEB bankasıdır. Ziraat bankasının çiftçilerimize verdiği kartlar için Ziraat Çiftçi Kart yazımızı okuyunuz.

En son bahsedeceğimiz yöntem ise öğrenci belgesi ile kredi kartı başvuru yapmanızdır. Üniversite öğrenci olan bir yakınınız üzerine kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Öğrenci kredi kartı veren hiçbir banka gelir belgesi talep etmemektedir. Yapı kredi play öğrenci kredi kartı 1.000 TL ye kadar limitli öğrenci kredi kartı vermektedir. Ayrıca yıllık kart ücreti de ödemezsiniz.

Sizlere bu yazımızda 2020 gelir belgesiz kredi kartı alacağınız bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan gelir belgesiz olarak kart başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yaptığınızda kolay bir şekilde onay almak için verdiğimiz bankaları seçebilirsiniz. Sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bize yazarak sorabilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

3 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 5 (3 puan, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *