Gelir Belgesiz Araç Kredisi Almak

Map Anasayfa Taşıt Kredileri Gelir Belgesiz Araç Kredisi Almak
Gelir Belgesiz Araç Kredisi Almak

Gelir belgesiz çalışan ya da çalışmayan ama birikimi olan vatandaşların yaşadığı en büyük zorluklardan birisi araba alabilmektir. Bu durumda olanları sevindirecek bir haberimiz var. Satın almak istediğiniz sıfır veya ikinci el arabalar için taksitli olarak kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Bir çok marka ve modelin satın alınabilmesi için sigortası olmayanların kullanabileceği yöntemleri sizler için araştırdık. Gelir belgesiz sıfır kilometre veya ikinci el araba almak isteyenler için gelir belgesiz araç kredisi nasıl alınır ? Gelir belgesiz 0 ve 2. el araç satın alma, gelir belgesiz araç kredisi alma yöntemleri hakkında hazırladığımız yazımıza başlıyoruz.

Gelir Belgesiz Nasıl Araba Alınır ?

Gelir belgesiz araba alabilmenin bir çok yöntemi vardır. Yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde gelir belgesiz, sigortasız ve kefilsiz olarak 0 veya 2. el araç almak isteyenlere bir çok seçenek sunulduğunu gördük. Aşağıda bahsettiğimiz bir çok yöntemde araç sahibi olmak için aranan tek ortak şart iyi bir kredi notuna sahip olmaktır. Dilerseniz şimdi gelir belgesiz sıfır ve ikinci el araç satın alma yöntemlerinin detaylarına bakalım.

0 Km Otomobil Satan Bayilerden Gelir Belgesiz Araç Alma

Türkiye toprakları üzerinde faaliyet gösteren otomobil markalarının çoğundan gelir belgesiz olarak taksitli araç kredisiyle araba alabilirsiniz. Bu bahsettiğimiz krediyi banka üzerinden kullanmadığınızı bilmeniz gerekir. Bu hizmet sıfır km araç satan firmaların anlaşmalı oldukları finansman şirketleri üzerinden yürütülmektedir. Bu finansman şirketlerin başında ise KOÇFİNANS gelmektedir. Peki KOÇFİNANS’ın anlaşmalı olduğu araç markaları hangileridir ? Aşağıda saydığımız markalar için gelir belgesiz araba hizmeti KOÇFİNANS üzerinden sunulmaktadır.

  • Ford
  • Nissan
  • Kia
  • Honda
  • Opel
  • Volvo
  • Suzuki

2. El Araçlar İçin Gelir Belgesiz Araç Kredisi Nasıl Alınır ?

Ülkemizde bir çok vatandaşın gelir belgesi olmamasından dolayı, otomobil satıcılarının bankalardan kaynaklı kredi problemine çözüm arayışları farklı yöntemler getirmiştir. Araçlarını istedikleri fiyata hızlı bir şekilde satmak isteyen galericilerin ilk başvurduğu yöntemse senetle taksit yapmaktır. Küçük oto galerilerin sağlamış olduğu bu imkanı, büyük firmalar ise kendi finansman şirketleriyle hizmete sunmaktadırlar. Büyük firmalar da dahil olmak üzere, ikinci el araç satan otomobil satıcılarının müşterilere sunduğu üç yöntem vardır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Size gelir belgesiz olarak bankalardan bireysel ihtiyaç kredisi çektirebilirler
  • Satın alacağınız arabanın belli bir miktarını peşinat olarak alıp, kalanını senetle taksit yapabilirler
  • Büyük otomobil galericilerinin finansman şirketleri aracılığıyla size yardımcı olabilirler
İlginizi çekebilir:  Uygun Taşıt Kredisi Veren Bankalar

Siz de gelir belgesi sahibi değilseniz, yukarıda saydığımız yöntemlerden biriyle hayalinizdeki arabaya kavuşabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda gelir belgesiz araç kredisi nasıl alınır ? Gelir belgesiz 0 ve 2. el araç satın alma, gelir belgesiz araç kredisi alma yöntemleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Merak ettiklerinizi uzmanlarımızın yanıtlaması için aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz.

Makalemizi Faydalı Buldunuz mu?

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, ortalama: 0,00 out of 5)
blankLoading...
Güncelleme:

Gelir Belgesiz Araç Kredisi Almak Yazısı İçin Yorum Yap veya Soru Sor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *